Licensed to BGC-N. Westchester Marlins
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 12/8/2015 09:11 AM
                  2015 MR NCAC Third Sprint Meet - 11/29/2015                  
                         Sanction #: 151102 & 151151-T                         
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, Emilianna        7 APEX-MR                36.55      36.74        
  2 Cani, Ema *                8 HS-MR                  41.11      39.12        
  3 Eljordan, Tiffany          8 NCAC-MR                41.00      40.84        
  4 Mc Clafferty, Molly G      8 COND-MR                41.06      41.20        
  5 Bolino, Emma R             8 HS-MR                  42.00      44.47        
  6 Kwan, Maggie               8 NCAC-MR                42.00      46.25        
  7 Zhao, Madison M            8 APEX-MR                   NT      47.00        
  8 Chen, Chiara               8 NCAC-MR                42.00      47.81        
  9 Hlinka, Maria H            7 HS-MR                  44.00      47.93        
 10 Lamar, Sophia L            7 HS-MR                  49.08      49.08        
 11 Xu, Fiona                  7 FAST-MR              1:11.12      52.31        
 12 Reyes Aguirre, Juana       8 APEX-MR                   NT      56.16        
 13 Gonzalez, Lana F           7 COND-MR              1:02.05      56.42        
 14 Tsentides, Michelle        7 CFB-MR               1:35.82    1:19.29        
 
Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cani, Ema *                8 HS-MR                  46.11      44.87        
  2 Zhao, Madison M            8 APEX-MR                   NT      48.05        
  3 Gonzalez, Emilianna        7 APEX-MR                45.84      48.22        
  4 Bolino, Emma R             8 HS-MR                  48.00      49.18        
  5 Eljordan, Tiffany          8 NCAC-MR                44.00      49.27        
  6 Chen, Chiara               8 NCAC-MR                47.00      51.44        
  7 Hlinka, Maria H            7 HS-MR                  53.70      55.72        
  8 Lamar, Sophia L            7 HS-MR                  56.27      56.05        
  9 Kwan, Maggie               8 NCAC-MR                50.00      56.44        
 10 Gonzalez, Lana F           7 COND-MR                   NT      58.40        
 11 Xu, Fiona                  7 FAST-MR              1:12.16      58.70        
 12 Reyes Aguirre, Juana       8 APEX-MR                   NT    1:04.41        
 13 Tsentides, Michelle        7 CFB-MR                    NT    1:07.06        
 
Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kwan, Maggie               8 NCAC-MR                57.00      51.80        
  2 Eljordan, Tiffany          8 NCAC-MR                48.00      52.49        
  3 Cani, Ema *                8 HS-MR                  53.62      53.96        
  4 Gonzalez, Emilianna        7 APEX-MR                   NT      56.70        
  5 Chen, Chiara               8 NCAC-MR                54.00      57.14        
  6 Hlinka, Maria H            7 HS-MR                1:07.02    1:06.13        
  7 Lamar, Sophia L            7 HS-MR                1:13.81    1:15.54        
 -- Tsentides, Michelle        7 CFB-MR                    NT         DQ        
      Arms two strokes underwater
 
Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eljordan, Tiffany          8 NCAC-MR                46.00      48.81        
  2 Chen, Chiara               8 NCAC-MR                55.00      56.17        
  3 Kwan, Maggie               8 NCAC-MR                58.00      57.46        
 
Girls 8 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harbor Seals-MR  'A'                              3:30.00    3:18.51        
     1) Bolino, Emma R 8                2) Hlinka, Maria H 7              
     3) Lamar, Sophia L 7               4) Cani, Ema * 8                  
                  48.79     1:41.42 (52.63)     2:36.82 (55.40)     3:18.51 (41.69)
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR                32.44      32.66        
  2 Gennarelli, Gianna A      10 COND-MR                32.48      33.10        
  3 Martinez-Reyes, Tristiny   9 Parks Sailfish-MR      35.52      33.22        
  4 Springer, Ella C          10 PAC-MR                 33.84      33.52        
  5 Mc Clafferty, Mia K       10 COND-MR                32.85      33.58        
  6 Moran, Laura A             9 NCAC-MR                33.50      34.18        
  7 Milla, Maddie I           10 COND-MR                35.80      34.87        
  8 Baran, Julia              10 NCAC-MR                34.00      34.93        
  9 Hernandez, Suri            9 Parks Sailfish-MR      35.64      35.52        
 10 Feeney, Jordan H          10 HS-MR                  34.25      35.58        
 11 Gennarelli, Maichina E     9 COND-MR                36.35      35.70        
 12 VanWormer, Rowan           9 CFB-MR                 37.41      36.00        
 13 Hernandez, Destiny         9 APEX-MR                38.51      37.14        
 14 Daly, Maura E             10 COND-MR                37.75      37.23        
 15 Tula, Kelly A              9 APEX-MR                42.75      37.45        
 16 Hall, Lavinia             10 APEX-MR                37.34      37.55        
 17 Corbett, Brittany          9 CFB-MR                 36.00      37.71        
 18 Deng, Eileen              10 APEX-MR                   NT      38.27        
 19 Murphy, Ava M             10 COND-MR                36.99      38.50        
 20 Bahl, Sangeeta             9 FAST-MR                39.61      38.84        
 21 Garcia, Gianna            10 Tritons-MR             38.62      38.99        
 21 Sohng, Ella                9 CFB-MR                 40.90      38.99        
 23 Pena, Camila A             9 APEX-MR                41.40      39.15        
 24 Regan, Jaclyn              9 NCAC-MR                39.00      39.78        
 25 Power, Alana L            10 APEX-MR                40.56      40.33        
 26 Spillane, Anna G          10 UNATT-MR                  NT      41.04        
 27 Corbett, Allison           9 CFB-MR                 39.04      41.67        
 28 Fitzpatrick, Riley E       9 COND-MR                41.87      41.87        
 29 Miller, Sophie H          10 COND-MR                44.95      42.47        
 30 Kracht, Elizabeth          9 CFB-MR                 46.95      43.84        
 31 Toledo, Ylenia E          10 APEX-MR                45.75      44.35        
 32 Perrino, Ava T             9 PAC-MR                 46.58      47.57        
 33 Bravo, Brianna A           9 APEX-MR                   NT      47.80        
 34 Villalobos, Madison        9 APEX-MR                45.13      48.90        
 35 Coll, Zoe M                9 APEX-MR                51.83      52.84        
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devaney, Sinead M         10 COND-MR                36.79      36.16        
  2 Mc Clafferty, Mia K       10 COND-MR                37.72      37.48        
  3 Milla, Maddie I           10 COND-MR                40.15      39.47        
  4 Gennarelli, Gianna A      10 COND-MR                42.72      39.85        
  5 VanWormer, Rowan           9 CFB-MR                 44.42      40.83        
  6 Springer, Ella C          10 PAC-MR                 39.72      41.19        
  7 Martinez-Reyes, Tristiny   9 Parks Sailfish-MR      41.14      41.60        
  8 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR                40.34      41.86        
  9 Daly, Maura E             10 COND-MR                42.79      42.20        
 10 Baran, Julia              10 NCAC-MR                40.00      42.75        
 11 Tula, Kelly A              9 APEX-MR                43.46      42.78        
 12 Deng, Eileen              10 APEX-MR                   NT      43.29        
 13 Chan, Angelina            10 Parks Sailfish-MR      44.00      43.86        
 14 Gennarelli, Maichina E     9 COND-MR                43.20      43.89        
 15 Sohng, Ella                9 CFB-MR                 43.78      44.69        
 16 Bahl, Sangeeta             9 FAST-MR                45.85      45.19        
 17 Feeney, Jordan H          10 HS-MR                  40.86      45.31        
 18 Hall, Lavinia             10 APEX-MR                43.98      46.31        
 19 Miller, Sophie H          10 COND-MR                50.78      46.76        
 20 Garcia, Gianna            10 Tritons-MR             46.21      48.45        
 21 Corbett, Brittany          9 CFB-MR                 43.98      48.61        
 22 Hernandez, Destiny         9 APEX-MR                48.52      49.49        
 23 Kracht, Elizabeth          9 CFB-MR                 52.64      50.07        
 24 Regan, Jaclyn              9 NCAC-MR                48.00      50.27        
 25 Fitzpatrick, Riley E       9 COND-MR                50.82      51.44        
 26 Corbett, Allison           9 CFB-MR                 48.06      51.52        
 27 Toledo, Ylenia E          10 APEX-MR                52.23      51.72        
 28 Perrino, Ava T             9 PAC-MR                 53.97      52.80        
 29 Bravo, Brianna A           9 APEX-MR                   NT      56.02        
 30 Spillane, Anna G          10 UNATT-MR                  NT      56.42        
 31 Moran, Laura A             9 NCAC-MR                39.00      57.29        
 32 Villalobos, Madison        9 APEX-MR              1:03.97      58.78        
 -- Murphy, Ava M             10 COND-MR                   NT         DQ        
      Did not finish on back
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devaney, Sinead M         10 COND-MR                44.65      42.72        
  2 Gennarelli, Gianna A      10 COND-MR                44.23      43.72        
  3 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR                43.31      44.06        
  4 Gennarelli, Maichina E     9 COND-MR                45.31      44.11        
  5 Mc Clafferty, Mia K       10 COND-MR                45.36      44.62        
  6 Hall, Lavinia             10 APEX-MR                45.90      46.28        
  7 Regan, Jaclyn              9 NCAC-MR                50.00      46.87        
  8 Moran, Laura A             9 NCAC-MR                45.00      47.00        
  9 Hernandez, Suri            9 Parks Sailfish-MR      50.00      47.02        
 10 Baran, Julia              10 NCAC-MR                48.00      47.48        
 11 Milla, Maddie I           10 COND-MR                46.81      47.62        
 12 VanWormer, Rowan           9 CFB-MR                 48.51      47.89        
 13 Pena, Camila A             9 APEX-MR                49.36      49.72        
 14 Chan, Angelina            10 Parks Sailfish-MR      50.11      51.15        
 15 Daly, Maura E             10 COND-MR                52.56      51.82        
 16 Deng, Eileen              10 APEX-MR                   NT      52.02        
 17 Springer, Ella C          10 PAC-MR                 52.39      53.60        
 18 Feeney, Jordan H          10 HS-MR                  56.42      54.33        
 19 Sohng, Ella                9 CFB-MR                 56.53      55.83        
 20 Garcia, Gianna            10 Tritons-MR             56.21      56.56        
 21 Corbett, Brittany          9 CFB-MR                 54.68      56.57        
 22 Corbett, Allison           9 CFB-MR                 55.37      57.08        
 23 Fitzpatrick, Riley E       9 COND-MR              1:01.47    1:01.54        
 24 Miller, Sophie H          10 COND-MR              1:03.45    1:03.57        
 25 Kracht, Elizabeth          9 CFB-MR                    NT    1:05.73        
 -- Perrino, Ava T             9 PAC-MR               1:04.39         DQ        
      Non-simultaneous touch
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez-Reyes, Tristiny   9 Parks Sailfish-MR      49.50      36.66        
  2 Devaney, Sinead M         10 COND-MR                36.32      36.87        
  3 Gennarelli, Gianna A      10 COND-MR                39.92      37.42        
  4 Milla, Maddie I           10 COND-MR                37.10      38.96        
  5 Moran, Laura A             9 NCAC-MR                41.00      40.49        
  6 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR                46.29      40.77        
  7 Hall, Lavinia             10 APEX-MR                40.11      41.13        
  8 Springer, Ella C          10 PAC-MR                 41.85      42.06        
  9 Hernandez, Suri            9 Parks Sailfish-MR      49.26      42.36        
 10 Gennarelli, Maichina E     9 COND-MR                42.95      42.41        
 11 Baran, Julia              10 NCAC-MR                44.00      42.67        
 12 VanWormer, Rowan           9 CFB-MR                 44.70      43.71        
 13 Regan, Jaclyn              9 NCAC-MR                50.00      46.20        
 14 Chan, Angelina            10 Parks Sailfish-MR      47.02      46.24        
 15 Hernandez, Destiny         9 APEX-MR                48.13      47.00        
 16 Feeney, Jordan H          10 HS-MR                  44.01      47.03        
 17 Sohng, Ella                9 CFB-MR                    NT      47.93        
 18 Tula, Kelly A              9 APEX-MR                   NT      48.07        
 19 Bahl, Sangeeta             9 FAST-MR                50.47      48.45        
 20 Daly, Maura E             10 COND-MR                54.11      53.70        
 21 Corbett, Brittany          9 CFB-MR                 47.08      55.09        
 22 Miller, Sophie H          10 COND-MR                56.09      56.30        
 23 Kracht, Elizabeth          9 CFB-MR                    NT      58.62        
 24 Garcia, Gianna            10 Tritons-MR             53.25      59.00        
 25 Perrino, Ava T             9 PAC-MR               1:02.96    1:01.55        
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nile Crocodile Aquatic Club-MR  'A'               2:20.00    2:35.27        
     1) Brulinski, Natalia E 10         2) Baran, Julia 10                
     3) Moran, Laura A 9                4) Regan, Jaclyn 9                
                  35.60     1:13.85 (38.25)     2:00.33 (46.48)     2:35.27 (34.94)
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lamar, Christina L        12 HS-MR                  27.21      27.25        
  2 Lopez, Olivia K           12 PAC-MR                 27.05      27.49        
  3 Sanchez, Melanie B        11 COND-MR                28.54      28.57        
  4 Suteja, Kezia S           12 NCAC-MR                28.00      29.23        
  5 Chiulli, Bella M          12 COND-MR                28.91      29.26        
  6 Gaffney, Olivia G         12 COND-MR                29.00      29.54        
  7 Orr, Elon                 11 Parks Sailfish-MR      30.16      29.57        
  8 Bolino, Anna C            12 HS-MR                  31.68      29.72        
  9 Rojas-Tineo, Maira R      12 APEX-MR                34.99      30.09        
 10 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR                31.90      30.12        
 11 Sichtnik, Sophia          12 Tritons-MR             30.63      30.27        
 12 Szczepanski, Genna D      11 COND-MR                30.47      30.68        
 13 Malcolm-Joseph, Kayla E   11 COND-MR                30.50      30.72        
 14 Chavez, Kaetlyn K         11 APEX-MR                31.61      30.84        
 15 Loos, Emma K              12 COND-MR                32.01      31.10        
 16 Martinez-Reyes, Areianna  11 Parks Sailfish-MR      32.69      31.35        
 17 Lennon, Caroline N        12 FAST-MR                   NT      31.41        
 18 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                34.12      31.85        
 19 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                32.67      32.29        
 20 Ge, Xinrui                11 APEX-MR                31.73      32.42        
 21 Hanin, Katherine P        11 HS-MR                  34.61      32.70        
 22 Hidajat, Felicia          12 NCAC-MR                33.00      32.91        
 22 Brennan, Caroline G       11 HS-MR                  35.35      32.91        
 24 Devaney, Aine O           11 COND-MR                29.87      32.96        
 25 Mani, Neha                12 Tritons-MR             33.62      33.67        
 26 Mallon, Faith E           12 COND-MR                38.61      33.90        
 27 Espino, Justine D         12 COND-MR                34.13      34.25        
 28 Barabasi, Bianca R        11 FAST-MR                34.35      34.45        
 29 Brennan, Maeve T          11 HS-MR                  39.01      35.45        
 30 Healy, Kayla A            12 COND-MR                35.08      35.52        
 31 Goyal, Ilina              11 FAST-MR                35.57      36.50        
 32 Higgins, Caitlin N        12 COND-MR                35.74      36.91        
 33 Murphy, Anna O            12 COND-MR                38.68      38.34        
 34 Radick, Susannah          12 CFB-MR                 38.88      38.90        
 35 Mellos, Ana C             11 APEX-MR                40.10      39.70        
 36 Chavez, Gabrielle M       12 APEX-MR                   NT      42.33        
 37 Moore, Alana H            11 APEX-MR                45.18      43.51        
 38 Xu, Zijian                12 FAST-MR                45.47      46.40        
 39 Moreno, Ashley            11 APEX-MR                   NT      51.28        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lamar, Christina L        12 HS-MR                  30.04      29.65        
  2 Lopez, Olivia K           12 PAC-MR                 34.78      32.12        
  3 Suteja, Kezia S           12 NCAC-MR                32.15      33.52        
  4 Gaffney, Olivia G         12 COND-MR                33.53      34.22        
  5 Chiulli, Bella M          12 COND-MR                34.06      34.58        
  6 Bolino, Anna C            12 HS-MR                  36.46      35.38        
  7 Szczepanski, Genna D      11 COND-MR                37.36      35.56        
  8 Chavez, Kaetlyn K         11 APEX-MR                35.76      35.57        
  9 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR                36.57      35.89        
 10 Rojas-Tineo, Maira R      12 APEX-MR                38.68      36.12        
 11 Lennon, Caroline N        12 FAST-MR                   NT      36.27        
 12 Sichtnik, Sophia          12 Tritons-MR             37.08      36.37        
 13 Malcolm-Joseph, Kayla E   11 COND-MR                33.42      37.13        
 14 Pepper-Jones, BB          12 CFB-MR                 42.66      37.18        
 15 Ge, Xinrui                11 APEX-MR                40.17      37.59        
 16 Brennan, Caroline G       11 HS-MR                  38.93      38.52        
 16 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                39.25      38.52        
 18 Hidajat, Felicia          12 NCAC-MR                36.00      38.67        
 19 Loos, Emma K              12 COND-MR                38.83      38.78        
 20 Barabasi, Bianca R        11 FAST-MR                39.36      38.93        
 21 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                39.66      39.16        
 22 Martinez-Reyes, Areianna  11 Parks Sailfish-MR      38.00      39.24        
 23 Mani, Neha                12 Tritons-MR             35.96      39.37        
 24 Hanin, Katherine P        11 HS-MR                  39.88      40.33        
 25 Brennan, Maeve T          11 HS-MR                  42.46      41.98        
 26 Devaney, Aine O           11 COND-MR                43.18      42.20        
 27 Goyal, Ilina              11 FAST-MR                42.66      42.36        
 28 Espino, Justine D         12 COND-MR                39.83      42.48        
 29 Mallon, Faith E           12 COND-MR                49.97      42.89        
 30 Healy, Kayla A            12 COND-MR                44.93      45.43        
 31 Radick, Susannah          12 CFB-MR                 45.25      45.95        
 32 Murphy, Anna O            12 COND-MR                   NT      46.05        
 33 Higgins, Caitlin N        12 COND-MR                47.00      46.55        
 34 Chavez, Gabrielle M       12 APEX-MR                   NT      47.81        
 35 Moreno, Ashley            11 APEX-MR                   NT      57.62        
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Olivia K           12 PAC-MR                 35.07      35.02        
  2 Sichtnik, Sophia          12 Tritons-MR             37.56      36.78        
  3 Suteja, Kezia S           12 NCAC-MR                36.00      36.93        
  4 Sanchez, Melanie B        11 COND-MR                40.12      38.79        
  5 Loos, Emma K              12 COND-MR                40.86      38.85        
  6 Orr, Elon                 11 Parks Sailfish-MR      38.73      39.25        
  7 Ge, Xinrui                11 APEX-MR                42.21      40.07        
  8 Szczepanski, Genna D      11 COND-MR                41.11      40.23        
  9 Lennon, Caroline N        12 FAST-MR                   NT      40.45        
 10 Malcolm-Joseph, Kayla E   11 COND-MR                42.95      40.70        
 11 Rojas-Tineo, Maira R      12 APEX-MR                45.72      41.29        
 12 Hanin, Katherine P        11 HS-MR                  43.67      43.04        
 13 Pepper-Jones, BB          12 CFB-MR                 44.54      43.79        
 14 Mallon, Faith E           12 COND-MR                50.32      44.48        
 15 Brennan, Caroline G       11 HS-MR                  45.07      44.55        
 16 Devaney, Aine O           11 COND-MR                47.78      46.78        
 17 Healy, Kayla A            12 COND-MR                46.36      47.95        
 18 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR                51.20      48.41        
 19 Radick, Susannah          12 CFB-MR                 45.80      48.78        
 20 Espino, Justine D         12 COND-MR                46.91      48.99        
 21 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                52.15      49.29        
 22 Mani, Neha                12 Tritons-MR             40.02      49.64        
 23 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                48.07      51.37        
 24 Mellos, Ana C             11 APEX-MR                48.51      51.52        
 25 Moore, Alana H            11 APEX-MR                54.47      52.16        
 26 Xu, Zijian                12 FAST-MR              1:01.10      56.29        
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Olivia K           12 PAC-MR                 28.71      29.66        
  2 Suteja, Kezia S           12 NCAC-MR                29.00      30.37        
  3 Chiulli, Bella M          12 COND-MR                30.67      30.99        
  4 Lamar, Christina L        12 HS-MR                  32.42      31.92        
  5 Gaffney, Olivia G         12 COND-MR                35.72      33.50        
  6 Pepper-Jones, BB          12 CFB-MR                 34.27      33.52        
  7 Bolino, Anna C            12 HS-MR                  34.24      33.74        
  8 Rojas-Tineo, Maira R      12 APEX-MR                41.56      34.40        
  9 Chavez, Kaetlyn K         11 APEX-MR                37.50      35.05        
 10 Sichtnik, Sophia          12 Tritons-MR             38.14      35.13        
 11 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR                35.36      35.38        
 12 Orr, Elon                 11 Parks Sailfish-MR      39.00      35.55        
 13 Szczepanski, Genna D      11 COND-MR                35.49      35.58        
 14 Martinez-Reyes, Areianna  11 Parks Sailfish-MR      39.42      36.08        
 15 Hidajat, Felicia          12 NCAC-MR                42.00      38.78        
 16 Ge, Xinrui                11 APEX-MR                42.77      38.79        
 17 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                41.18      38.90        
 18 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                   NT      38.92        
 19 Brennan, Caroline G       11 HS-MR                  37.12      39.07        
 20 Mani, Neha                12 Tritons-MR             36.34      39.31        
 21 Devaney, Aine O           11 COND-MR                39.22      39.43        
 22 Brennan, Maeve T          11 HS-MR                  38.41      40.00        
 23 Barabasi, Bianca R        11 FAST-MR                41.38      40.34        
 24 Hanin, Katherine P        11 HS-MR                  41.06      42.41        
 25 Mallon, Faith E           12 COND-MR                45.64      42.51        
 26 Goyal, Ilina              11 FAST-MR                45.20      43.36        
 27 Malcolm-Joseph, Kayla E   11 COND-MR                47.43      45.38        
 28 Healy, Kayla A            12 COND-MR                45.44      45.67        
 29 Radick, Susannah          12 CFB-MR                 48.81      46.89        
 30 Higgins, Caitlin N        12 COND-MR                56.09      54.34        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harbor Seals-MR  'A'                              2:09.68    2:06.76        
     1) Bolino, Anna C 12               2) Brennan, Caroline G 11         
     3) Hanin, Katherine P 11           4) Lamar, Christina L 12          
                  32.51     1:06.79 (34.28)     1:41.66 (34.87)     2:06.76 (25.10)
 
Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vandenberg, Kim           31 NYAC-MR                22.63      24.78        
  2 Escobedo, Emily R         19 UNATT-MR               25.96      25.17        
  3 Miou, Grace               16 NCAC-MR                24.00      25.26        
  4 Muszynski, Amanda         13 HS-MR                  25.95      26.56        
  5 Mungroo, Melissa R        14 PAC-MR                 26.08      26.74        
  6 Jimenez, Jeshley          16 Parks Sailfish-MR    1:01.97      27.04        
  7 Tillman, Victoria M       14 COND-MR                26.28      27.08        
  8 Gioia, Meredith S         15 PAC-MR                 26.90      27.14        
  9 Hunnewell, Skylar S       16 APEX-MR                26.89      27.35        
 10 Hongamata, Petra          15 NCAC-MR                26.70      27.67        
 11 Mazzacano, Emmy R         13 PAC-MR                 27.14      27.79        
 12 Guglielmi, Gabriella M    16 COND-MR                28.00      27.89        
 13 McDonough, Madison R      14 PAC-MR                 28.45      28.09        
 14 Gaffney, Victoria E       15 COND-MR                28.04      28.28        
 15 Devaney, Kate E           15 COND-MR                28.11      28.56        
 16 Devaney, Lily K           13 COND-MR                28.61      28.62        
 17 Soltanova, Stephanie      13 HS-MR                  28.81      28.71        
 18 Saric, Juliana M          13 PAC-MR                 27.91      28.88        
 19 Wadsworth, Anna L         14 PAC-MR                 28.76      28.97        
 20 Boes, Brooke J            16 PAC-MR                 28.99      29.06        
 21 Chea, Rory                13 Parks Sailfish-MR    1:06.84      29.13        
 22 Kruger, Olivia T          16 APEX-MR                28.41      29.22        
 23 Xia, Maggie               15 NCAC-MR                28.00      29.43        
 24 Singh, Emma S             14 PAC-MR                 28.81      29.79        
 25 Cartularo, Morgan         16 Storm-MR               29.41      30.06        
 26 Chang, Grace              14 Parks Sailfish-MR    1:09.06      30.11        
 27 Gordon, Arielle           16 Storm-MR               29.45      30.21        
 28 Cohen, Hannah G           14 Storm-MR               29.26      30.26        
 29 Bzikot, Michelle          16 NCAC-MR                28.00      30.58        
 30 Cohen, Elena S            15 Storm-MR               29.75      30.92        
 31 Barbato, Mia L            15 PAC-MR                 29.41      30.97        
 32 Hanagan, Alli N           17 FAST-MR                   NT      31.11        
 33 Murillo, Lindsay J        15 APEX-MR                30.47      31.26        
 34 Sampath, Kristyn M        14 PAC-MR                    NT      31.32        
 35 Driesen, Bella            14 Storm-MR               30.79      31.42        
 36 Peris, Sophia             15 Storm-MR               32.00      31.44        
 37 King, Danielle            13 Parks Sailfish-MR    1:08.96      31.56        
 38 Blake, Mauricia J         14 APEX-MR                32.37      31.65        
 39 Cartularo, Madison        16 Storm-MR               31.10      31.99        
 40 Siegel, Lucy              16 Storm-MR               32.00      32.01        
 41 Collum, Brid M            13 COND-MR              1:00.26      32.09        
 42 Pardo, Shamira L          15 APEX-MR                31.24      32.14        
 43 Giannelli, Sophia         16 Storm-MR               31.41      32.44        
 44 Szpynda, Adriana          16 Storm-MR               29.61      32.49        
 45 Vogel, Morgan             16 Storm-MR               31.44      32.57        
 46 Chen, Caitlyn K           15 NCAC-MR                   NT      32.72        
 47 Noone, Elizabeth G        16 FAST-MR                32.15      33.00        
 48 Foto, Katie               14 NCAC-MR                35.00      33.25        
 49 Mccarthy, Lauren M        13 COND-MR                34.63      33.42        
 50 Sokoli, Elisa             13 NCAC-MR                33.00      33.79        
 51 Penha, Sachi C            16 FAST-MR                33.52      34.23        
 52 Lu, Erxi                  13 APEX-MR                   NT      34.26        
 53 Gwozdz, Veronika I        14 COND-MR                41.75      35.28        
 54 Tannian, Michaela K       13 COND-MR                   NT      35.37        
 55 Palma, Jadalynn J         13 APEX-MR                   NT      35.44        
 56 Katz, Arden               13 Storm-MR               34.52      35.50        
 57 Morales, Katherine        18 COND-MR                35.68      35.80        
 58 Garcia, Pamela m          13 Tritons-MR             37.93      37.53        
 59 Cureno, Citlalli          15 APEX-MR                   NT      40.56        
 
Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vandenberg, Kim           31 NYAC-MR                56.87    1:01.77        
                  30.16     1:01.77 (31.61)                                        
  2 Miou, Grace               16 NCAC-MR              1:02.00    1:03.40        
  3 Tillman, Victoria M       14 COND-MR              1:03.91    1:04.25        
                  31.25     1:04.25 (33.00)                                        
  4 Guglielmi, Gabriella M    16 COND-MR              1:07.00    1:06.56        
                  32.52     1:06.56 (34.04)                                        
  5 Mungroo, Melissa R        14 PAC-MR               1:05.09    1:06.69        
                  32.45     1:06.69 (34.24)                                        
  6 Gioia, Meredith S         15 PAC-MR               1:08.95    1:07.64        
                  32.91     1:07.64 (34.73)                                        
  7 Gaffney, Victoria E       15 COND-MR              1:11.34    1:08.11        
  8 Devaney, Lily K           13 COND-MR              1:11.93    1:08.49        
                  33.32     1:08.49 (35.17)                                        
  9 McDonough, Madison R      14 PAC-MR               1:07.46    1:09.39        
 10 Hunnewell, Skylar S       16 APEX-MR              1:08.83    1:09.73        
 11 Muszynski, Amanda         13 HS-MR                1:09.46    1:10.05        
                  34.89     1:10.05 (35.16)                                        
 12 Devaney, Kate E           15 COND-MR              1:05.26    1:10.60        
                  34.62     1:10.60 (35.98)                                        
 13 Mazzacano, Emmy R         13 PAC-MR               1:08.93    1:12.31        
                  35.92     1:12.31 (36.39)                                        
 14 Boes, Brooke J            16 PAC-MR               1:12.99    1:12.33        
                  35.78     1:12.33 (36.55)                                        
 15 Saric, Juliana M          13 PAC-MR               1:08.32    1:12.44        
                  34.90     1:12.44 (37.54)                                        
 16 Chang, Grace              14 Parks Sailfish-MR    1:12.55    1:12.97        
 17 Szpynda, Adriana          16 Storm-MR             1:10.38    1:14.55        
                  37.59     1:14.55 (36.96)                                        
 18 Soltanova, Stephanie      13 HS-MR                1:14.36    1:15.01        
 19 Kruger, Olivia T          16 APEX-MR              1:13.14    1:15.58        
                  36.79     1:15.58 (38.79)                                        
 20 Singh, Emma S             14 PAC-MR               1:07.99    1:15.74        
                  37.47     1:15.74 (38.27)                                        
 21 Jimenez, Jeshley          16 Parks Sailfish-MR    1:18.34    1:16.22        
 22 Cohen, Hannah G           14 Storm-MR             1:14.64    1:16.81        
                  38.02     1:16.81 (38.79)                                        
 23 Chia, Molly               13 FAST-MR              1:16.87    1:16.87        
 24 Chea, Rory                13 Parks Sailfish-MR    1:13.00    1:18.66        
                  38.76     1:18.66 (39.90)                                        
 25 Murillo, Lindsay J        15 APEX-MR              1:14.84    1:18.87        
 26 Barbato, Mia L            15 PAC-MR               1:11.54    1:19.49        
                  38.19     1:19.49 (41.30)                                        
 27 Gordon, Arielle           16 Storm-MR             1:25.00    1:19.54        
                  38.60     1:19.54 (40.94)                                        
 28 Cartularo, Morgan         16 Storm-MR             1:19.91    1:20.08        
                  38.98     1:20.08 (41.10)                                        
 28 Blake, Mauricia J         14 APEX-MR              1:25.76    1:20.08        
 30 Cohen, Elena S            15 Storm-MR             1:14.31    1:20.49        
                  39.50     1:20.49 (40.99)                                        
 31 Driesen, Bella            14 Storm-MR             1:19.67    1:21.51        
                  39.83     1:21.51 (41.68)                                        
 32 Collum, Brid M            13 COND-MR                   NT    1:22.05        
                  40.68     1:22.05 (41.37)                                        
 33 Vogel, Morgan             16 Storm-MR             1:22.01    1:22.32        
                  39.88     1:22.32 (42.44)                                        
 34 Sampath, Kristyn M        14 PAC-MR                    NT    1:23.37        
                  40.49     1:23.37 (42.88)                                        
 35 Peris, Sophia             15 Storm-MR             1:24.99    1:23.43        
                  40.86     1:23.43 (42.57)                                        
 36 Noone, Elizabeth G        16 FAST-MR              1:22.88    1:25.08        
 37 Mccarthy, Lauren M        13 COND-MR                   NT    1:26.29        
 38 Lu, Erxi                  13 APEX-MR                   NT    1:26.78        
                1:42.39         1:26.78 ( )                                        
 39 Katz, Arden               13 Storm-MR             1:26.97    1:27.75        
 40 Penha, Sachi C            16 FAST-MR              1:27.07    1:28.83        
                  42.05     1:28.83 (46.78)                                        
 41 Gwozdz, Veronika I        14 COND-MR              1:39.25    1:29.23        
 42 Giannelli, Sophia         16 Storm-MR             1:25.05    1:30.35        
 43 Garcia, Pamela m          13 Tritons-MR           1:32.76    1:40.43        
 44 Tannian, Michaela K       13 COND-MR                   NT    1:49.03        
 45 Palma, Jadalynn J         13 APEX-MR                   NT    1:50.27        
                  50.61     1:50.27 (59.66)                                        
 46 Dela Cruz, Elizabeth C    14 APEX-MR                   NT    1:53.64        
                  52.97   1:53.64 (1:00.67)                                        
 -- Morales, Katherine        18 COND-MR                   NT    1:25.24        
      Did not finish
                  54.26     1:25.24 (30.98)                                        
 
Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miou, Grace               16 NCAC-MR              1:06.00    1:11.13        
                  33.20     1:11.13 (37.93)                                        
  2 Mungroo, Melissa R        14 PAC-MR               1:06.73    1:11.68        
                  34.38     1:11.68 (37.30)                                        
  3 Tillman, Victoria M       14 COND-MR              1:12.08    1:14.31        
                  34.93     1:14.31 (39.38)                                        
  4 Kiernan, Marilee S        28 NYAC-MR              1:06.57    1:17.10        
  5 Hongamata, Petra          15 NCAC-MR              1:14.00    1:17.32        
                  36.60     1:17.32 (40.72)                                        
  6 Gioia, Meredith S         15 PAC-MR               1:19.64    1:18.34        
                  37.65     1:18.34 (40.69)                                        
  7 Xia, Maggie               15 NCAC-MR                36.00    1:19.16        
                  37.35     1:19.16 (41.81)                                        
  8 Gaffney, Victoria E       15 COND-MR              1:19.77    1:19.25        
                  37.23     1:19.25 (42.02)                                        
  9 McDonough, Madison R      14 PAC-MR               1:17.29    1:20.38        
 10 Singh, Emma S             14 PAC-MR               1:17.16    1:21.89        
                  38.97     1:21.89 (42.92)                                        
 11 Boes, Brooke J            16 PAC-MR               1:17.99    1:21.90        
                  37.41     1:21.90 (44.49)                                        
 12 Devaney, Lily K           13 COND-MR              1:23.64    1:22.04        
                  38.96     1:22.04 (43.08)                                        
 13 Muszynski, Amanda         13 HS-MR                1:18.56    1:22.78        
 14 King, Danielle            13 Parks Sailfish-MR    1:26.28    1:22.98        
                  39.29     1:22.98 (43.69)                                        
 15 Saric, Juliana M          13 PAC-MR               1:18.61    1:23.81        
                  39.93     1:23.81 (43.88)                                        
 16 Cartularo, Madison        16 Storm-MR             1:18.37    1:23.93        
                  39.90     1:23.93 (44.03)                                        
 17 Bzikot, Michelle          16 NCAC-MR              1:22.00    1:24.60        
 18 Soltanova, Stephanie      13 HS-MR                1:20.93    1:24.83        
                  40.15     1:24.83 (44.68)                                        
 19 Jimenez, Jeshley          16 Parks Sailfish-MR    1:30.00    1:26.51        
                  40.10     1:26.51 (46.41)                                        
 20 Cohen, Elena S            15 Storm-MR             1:23.13    1:27.19        
                  41.84     1:27.19 (45.35)                                        
 21 Mazzacano, Emmy R         13 PAC-MR               1:24.60    1:27.43        
 22 Driesen, Bella            14 Storm-MR             1:26.36    1:28.84        
                  42.96     1:28.84 (45.88)                                        
 23 Murillo, Lindsay J        15 APEX-MR              1:26.25    1:29.73        
                  43.36     1:29.73 (46.37)                                        
 24 Peris, Sophia             15 Storm-MR             1:35.99    1:31.52        
                  43.18     1:31.52 (48.34)                                        
 25 Hanagan, Alli N           17 FAST-MR                   NT    1:33.69        
                  43.47     1:33.69 (50.22)                                        
 26 Cohen, Hannah G           14 Storm-MR             1:32.55    1:34.27        
                  45.00     1:34.27 (49.27)                                        
 27 Chia, Molly               13 FAST-MR              1:33.88    1:34.38        
 28 Foto, Katie               14 NCAC-MR              1:30.00    1:34.41        
 29 Szpynda, Adriana          16 Storm-MR             1:27.86    1:35.92        
                  45.99     1:35.92 (49.93)                                        
 30 Siegel, Lucy              16 Storm-MR             1:42.99    1:37.42        
                  46.15     1:37.42 (51.27)                                        
 31 Sampath, Kristyn M        14 PAC-MR                    NT    1:37.52        
                  44.85     1:37.52 (52.67)                                        
 32 Penha, Sachi C            16 FAST-MR              1:35.16    1:42.06        
                  48.41     1:42.06 (53.65)                                        
 33 Pardo, Shamira L          15 APEX-MR              1:46.02    1:44.74        
                  49.31     1:44.74 (55.43)                                        
 34 Garcia, Pamela m          13 Tritons-MR                NT    1:52.11        
 35 Katz, Arden               13 Storm-MR             1:54.16    1:57.28        
                  55.30   1:57.28 (1:01.98)                                        
 -- Gwozdz, Veronika I        14 COND-MR              1:52.75         DQ        
      Scissors kick
 
Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vandenberg, Kim           31 NYAC-MR                52.51      58.14        
                  27.66       58.14 (30.48)                                        
  2 Miou, Grace               16 NCAC-MR                59.00    1:00.25        
  3 Devaney, Kate E           15 COND-MR              1:04.64    1:06.24        
                  30.40     1:06.24 (35.84)                                        
  4 Guglielmi, Gabriella M    16 COND-MR              1:09.00    1:07.55        
                  31.16     1:07.55 (36.39)                                        
  5 Tillman, Victoria M       14 COND-MR              1:05.49    1:08.39        
                  31.15     1:08.39 (37.24)                                        
  6 McDonough, Madison R      14 PAC-MR               1:08.60    1:08.78        
  7 Wadsworth, Anna L         14 PAC-MR               1:10.54    1:08.79        
                  31.90     1:08.79 (36.89)                                        
  8 Gioia, Meredith S         15 PAC-MR               1:08.71    1:08.88        
                  31.24     1:08.88 (37.64)                                        
  9 Gaffney, Victoria E       15 COND-MR              1:09.21    1:10.87        
 10 Xia, Maggie               15 NCAC-MR                32.00    1:11.55        
                  31.99     1:11.55 (39.56)                                        
 11 Mazzacano, Emmy R         13 PAC-MR               1:06.91    1:11.88        
                  33.59     1:11.88 (38.29)                                        
 12 Chang, Grace              14 Parks Sailfish-MR    1:13.64    1:13.04        
                  33.82     1:13.04 (39.22)                                        
 13 Saric, Juliana M          13 PAC-MR               1:06.55    1:13.22        
                  33.20     1:13.22 (40.02)                                        
 14 Chea, Rory                13 Parks Sailfish-MR    1:14.50    1:15.15        
                  34.59     1:15.15 (40.56)                                        
 15 Soltanova, Stephanie      13 HS-MR                1:12.22    1:15.47        
                  34.02     1:15.47 (41.45)                                        
 16 Boes, Brooke J            16 PAC-MR               1:16.99    1:16.46        
                  35.55     1:16.46 (40.91)                                        
 17 King, Danielle            13 Parks Sailfish-MR    1:18.28    1:17.79        
                  37.51     1:17.79 (40.28)                                        
 18 Chia, Molly               13 FAST-MR              1:16.64    1:21.82        
 19 Collum, Brid M            13 COND-MR                   NT    1:21.90        
                  37.05     1:21.90 (44.85)                                        
 20 Singh, Emma S             14 PAC-MR               1:16.57    1:21.93        
                  37.72     1:21.93 (44.21)                                        
 21 Gordon, Arielle           16 Storm-MR             1:14.08    1:22.09        
 22 Barbato, Mia L            15 PAC-MR               1:18.82    1:22.10        
                  38.51     1:22.10 (43.59)                                        
 23 Cartularo, Morgan         16 Storm-MR             1:28.00    1:23.81        
                  38.28     1:23.81 (45.53)                                        
 24 Pardo, Shamira L          15 APEX-MR              1:23.43    1:24.70        
                  37.88     1:24.70 (46.82)                                        
 25 Vogel, Morgan             16 Storm-MR             1:23.15    1:25.64        
                  37.96     1:25.64 (47.68)                                        
 26 Sokoli, Elisa             13 NCAC-MR              1:14.00    1:26.46        
                  38.51     1:26.46 (47.95)                                        
 27 Noone, Elizabeth G        16 FAST-MR              1:23.17    1:26.79        
 28 Cartularo, Madison        16 Storm-MR             1:30.00    1:29.44        
                  41.12     1:29.44 (48.32)                                        
 29 Siegel, Lucy              16 Storm-MR             1:28.00    1:32.57        
 30 Giannelli, Sophia         16 Storm-MR             1:33.60    1:36.79        
                  45.43     1:36.79 (51.36)                                        
 31 Sampath, Kristyn M        14 PAC-MR                    NT    1:37.40        
 32 Morales, Katherine        18 COND-MR                   NT    1:45.00        
                  47.07     1:45.00 (57.93)                                        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nile Crocodile Aquatic Club-MR  'A'               1:54.00    1:53.07        
     1) Miou, Grace 16                  2) Xia, Maggie 15                 
     3) Bzikot, Michelle 16             4) Hongamata, Petra 15            
                  25.61       53.15 (27.54)     1:23.94 (30.79)     1:53.07 (29.13)
  2 New York City Parks-MR  'A'                       2:00.00    1:56.17        
     1) Chang, Grace 14                 2) Chea, Rory 13                  
     3) Jimenez, Jeshley 16             4) King, Danielle 13              
                  29.22       59.38 (30.16)     1:29.36 (29.98)     1:56.17 (26.81)
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR             36.59      35.51        
  2 Peng, Thomas F             8 APEX-MR                37.86      35.87        
  3 Gates, Owen                8 Parks Sailfish-MR      37.52      36.98        
  4 Parmar, Arjun              8 Parks Sailfish-MR      37.91      37.64        
  5 Terri, Kyle D              8 COND-MR                37.85      37.87        
  6 Gonzalez, James            7 APEX-MR                43.12      40.13        
  7 Tula, Xavier A             8 APEX-MR                52.37      45.70        
  8 Gonzalez, Alejandro        7 APEX-MR                47.34      46.17        
  9 Corbett, Carter            6 CFB-MR               1:06.05      47.22        
 10 VanWormer, Ben             8 CFB-MR                 51.79      51.14        
 11 Cureno, Raymond            7 APEX-MR                56.18      52.08        
 12 Alvares, Matthias M        7 APEX-MR                   NT      54.95        
 13 Gallivan, Jimmy            7 CFB-MR                    NT      55.09        
 14 Chavez, Carlos A           7 APEX-MR                   NT    1:02.75        
 15 Wilson, Marvin             8 CFB-MR                    NT    1:06.16        
 16 Villalobos, Ryan           6 APEX-MR                   NT    1:06.96        
 17 Mauro, Nicholas A          6 COND-MR                   NT    1:08.58        
 18 Miller, Noah J             7 COND-MR                   NT    1:37.44        
 
Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peng, Thomas F             8 APEX-MR                42.41      40.20        
  2 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR             42.25      40.83        
  3 Gates, Owen                8 Parks Sailfish-MR      43.33      42.94        
  4 Terri, Kyle D              8 COND-MR                45.61      46.48        
  5 Parmar, Arjun              8 Parks Sailfish-MR      45.78      46.97        
  6 Gonzalez, James            7 APEX-MR                50.05      54.22        
  7 Tula, Xavier A             8 APEX-MR                   NT      54.25        
  8 Gonzalez, Alejandro        7 APEX-MR                   NT      57.42        
  9 VanWormer, Ben             8 CFB-MR                 54.30      57.61        
 10 Corbett, Carter            6 CFB-MR                    NT      59.73        
 11 Cureno, Raymond            7 APEX-MR                   NT    1:04.36        
 12 Gallivan, Jimmy            7 CFB-MR                    NT    1:04.39        
 13 Chavez, Carlos A           7 APEX-MR                   NT    1:24.12        
 14 Mauro, Nicholas A          6 COND-MR                   NT    1:27.32        
 15 Wilson, Marvin             8 CFB-MR                    NT    1:36.36        
 
Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peng, Thomas F             8 APEX-MR                46.13      45.62        
  2 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR             50.38      48.27        
  3 Parmar, Arjun              8 Parks Sailfish-MR      54.14      54.69        
  4 Gates, Owen                8 Parks Sailfish-MR    1:01.09      58.16        
  5 VanWormer, Ben             8 CFB-MR                 54.88      59.09        
  6 Wilson, Marvin             8 CFB-MR                    NT    1:12.98        
 -- Gallivan, Jimmy            7 CFB-MR                    NT         DQ        
      Arms two strokes underwater
 -- Corbett, Carter            6 CFB-MR                    NT         DQ        
      Alternating Kick
 
Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR             46.45      41.78        
  2 Peng, Thomas F             8 APEX-MR                52.62      44.44        
  3 Terri, Kyle D              8 COND-MR                   NT      57.20        
 -- Corbett, Carter            6 CFB-MR               1:31.68         DQ        
      Alternating Kick
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Keilan S            9 NCAC-MR                29.50      29.60        
  2 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                30.00      30.08        
  3 Zhang, John               10 NCAC-MR                30.00      30.34        
  4 Semelsberger, Matthew R   10 PAC-MR                 32.17      31.07        
  5 Peng, Greg W              10 APEX-MR                31.81      31.08        
  6 Montesa, Dawson           10 Parks Sailfish-MR      32.62      31.46        
  7 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                31.00      31.53        
  8 Sanchez, Erick S           9 COND-MR                32.90      31.68        
  9 Scott, Travis A           10 FAST-MR                32.51      31.75        
 10 Pepper, Hudson M           9 HS-MR                  32.09      32.41        
 11 Terri, Julian K           10 COND-MR                32.46      32.80        
 12 Mendez, Kenny             10 Parks Sailfish-MR      35.25      34.90        
 13 Scott, Jalen A            10 FAST-MR                35.10      35.14        
 14 Maselli, Paolo            10 PAC-MR                 35.24      35.30        
 15 Perrino, Tyler J          10 PAC-MR                 37.24      35.46        
 16 Barabasi, Andrew I         9 FAST-MR                36.34      35.66        
 17 Sewell, Jordan            10 NCAC-MR                35.00      35.83        
 18 Victoria, Jeremy A         9 APEX-MR                35.17      36.67        
 19 Huertas, Nicholas M       10 APEX-MR                35.16      37.48        
 20 Equiano, Jason A           9 APEX-MR                36.63      37.56        
 21 Wang, Andy Y              10 APEX-MR                37.59      38.20        
 22 Delgado, Vince L           9 COND-MR                40.91      38.24        
 23 Salas, Alejandro H         9 NCAC-MR                35.00      38.88        
 24 Avila, Dominic             9 Tritons-MR             43.12      40.09        
 25 Gonzalez, Logan F          9 COND-MR                44.46      40.59        
 26 Vanjula, Bogdan A         10 HS-MR                  41.00      40.61        
 27 Pena, Aidan J              9 APEX-MR                42.32      41.64        
 28 Racz, Gregory              9 CFB-MR                 45.99      47.67        
 29 Chen, Ethan N             10 COND-MR                50.20      48.49        
 30 Millerman, Ben             9 CFB-MR                 56.07    1:09.80        
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Keilan S            9 NCAC-MR                34.00      34.80        
  2 Zhang, John               10 NCAC-MR                34.00      34.81        
  3 Scott, Travis A           10 FAST-MR                36.08      36.38        
  4 Pepper, Hudson M           9 HS-MR                  36.37      36.88        
  5 Semelsberger, Matthew R   10 PAC-MR                 36.33      36.90        
  6 Peng, Greg W              10 APEX-MR                37.69      37.29        
  6 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                35.00      37.29        
  8 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                38.00      38.67        
  9 Terri, Julian K           10 COND-MR                38.40      39.49        
 10 Sanchez, Erick S           9 COND-MR                41.88      39.98        
 11 Maselli, Paolo            10 PAC-MR                 40.31      40.47        
 12 Mendez, Kenny             10 Parks Sailfish-MR      41.79      41.67        
 13 Racz, Theodore            10 CFB-MR                 45.50      42.03        
 14 Huertas, Nicholas M       10 APEX-MR                41.98      42.17        
 15 Wang, Andy Y              10 APEX-MR                43.80      43.50        
 16 Scott, Jalen A            10 FAST-MR                45.36      44.03        
 17 Barabasi, Andrew I         9 FAST-MR                46.15      44.26        
 18 Sewell, Jordan            10 NCAC-MR                43.00      44.32        
 19 Gonzalez, Logan F          9 COND-MR                49.94      45.30        
 20 Perrino, Tyler J          10 PAC-MR                 47.15      45.76        
 21 Avila, Dominic             9 Tritons-MR             51.32      47.12        
 22 Salas, Alejandro H         9 NCAC-MR                42.00      49.04        
 23 Equiano, Jason A           9 APEX-MR                48.30      49.06        
 24 Delgado, Vince L           9 COND-MR                   NT      49.58        
 25 Pena, Aidan J              9 APEX-MR                49.97      52.03        
 26 Victoria, Jeremy A         9 APEX-MR                47.46      52.38        
 27 Racz, Gregory              9 CFB-MR                 53.08      53.40        
 28 Lopez, Joseph G            9 APEX-MR                   NT      53.50        
 29 Chen, Ethan N             10 COND-MR                55.19      54.35        
 30 Millerman, Ben             9 CFB-MR                    NT    1:04.13        
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Montesa, Dawson           10 Parks Sailfish-MR      41.66      38.96        
  2 Zhang, John               10 NCAC-MR                37.00      39.87        
  3 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                41.00      41.68        
  4 Moran, Keilan S            9 NCAC-MR                41.00      42.27        
  5 Peng, Greg W              10 APEX-MR                41.06      43.11        
  6 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                40.00      43.40        
  7 Barabasi, Andrew I         9 FAST-MR                46.94      45.06        
  8 Pepper, Hudson M           9 HS-MR                  44.57      45.94        
  9 Maselli, Paolo            10 PAC-MR                 46.57      46.96        
 10 Semelsberger, Matthew R   10 PAC-MR                 46.88      47.06        
 11 Terri, Julian K           10 COND-MR                46.93      47.08        
 12 Wang, Andy Y              10 APEX-MR                47.33      47.25        
 13 Equiano, Jason A           9 APEX-MR                50.63      49.28        
 14 Scott, Jalen A            10 FAST-MR                57.10      50.21        
 15 Perrino, Tyler J          10 PAC-MR                 46.99      50.80        
 16 Racz, Theodore            10 CFB-MR                 51.41      53.01        
 17 Salas, Alejandro H         9 NCAC-MR                46.00      54.07        
 18 Avila, Dominic             9 Tritons-MR             51.44      54.99        
 19 Racz, Gregory              9 CFB-MR                 58.34      58.59        
 20 Gonzalez, Logan F          9 COND-MR                   NT      59.49        
 -- Vanjula, Bogdan A         10 HS-MR                  52.59         DQ        
      One hand touch
 -- Chen, Ethan N             10 COND-MR                58.22         DQ        
      One hand touch
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Keilan S            9 NCAC-MR                33.00      33.38        
  2 Zhang, John               10 NCAC-MR                32.00      33.39        
  3 Pepper, Hudson M           9 HS-MR                  34.64      35.32        
  4 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                36.00      37.10        
  5 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                37.00      37.47        
  6 Montesa, Dawson           10 Parks Sailfish-MR      37.84      37.72        
  7 Scott, Travis A           10 FAST-MR                40.04      37.73        
  8 Sanchez, Erick S           9 COND-MR                39.68      39.00        
  9 Semelsberger, Matthew R   10 PAC-MR                 43.60      41.44        
 10 Terri, Julian K           10 COND-MR                40.86      41.57        
 11 Peng, Greg W              10 APEX-MR                43.16      41.92        
 12 Racz, Theodore            10 CFB-MR                 41.26      41.96        
 13 Maselli, Paolo            10 PAC-MR                 45.56      42.03        
 14 Equiano, Jason A           9 APEX-MR                49.79      43.32        
 15 Sewell, Jordan            10 NCAC-MR                41.00      45.46        
 16 Mendez, Kenny             10 Parks Sailfish-MR      43.85      47.86        
 17 Wang, Andy Y              10 APEX-MR                52.82      48.17        
 18 Perrino, Tyler J          10 PAC-MR                 47.67      49.05        
 19 Avila, Dominic             9 Tritons-MR             53.72      49.35        
 20 Vanjula, Bogdan A         10 HS-MR                  48.00      54.26        
 21 Chen, Ethan N             10 COND-MR                   NT    1:01.05        
 22 Salas, Alejandro H         9 NCAC-MR                46.00    1:03.04        
 -- Gonzalez, Logan F          9 COND-MR              1:04.02         DQ        
      Alternating Kick
 -- Racz, Gregory              9 CFB-MR                    NT         DQ        
      Alternating Kick
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nile Crocodile Aquatic Club-MR  'A'               2:00.00    2:07.97        
     1) Zhang, John 10                  2) Moran, Keilan S 9              
     3) Salas, Stefanos H 9             4) DU, Ethan 10                   
                  30.62     1:03.25 (32.63)     1:32.48 (29.23)     2:07.97 (35.49)
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                26.00      25.60        
  2 Chia, Derrick             11 NCAC-MR                26.00      27.09        
  3 Kantar, David F           12 COND-MR                28.01      27.90        
  4 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR                27.90      28.25        
  5 Gates, Liam               12 Parks Sailfish-MR      29.88      29.25        
  6 Xia, Alan                 12 NCAC-MR                29.00      29.86        
  7 Mazzacano, Andrew J       11 PAC-MR                 30.30      30.55        
  8 Levy, Nien N              11 COND-MR                31.85      30.69        
  9 King, Shawnee             11 Parks Sailfish-MR      30.00      31.12        
 10 Gonzalez, Kevin           12 APEX-MR                30.71      31.16        
 11 Hoy, Ethan                12 Parks Sailfish-MR      29.90      31.23        
 12 Rios, Jared J             11 COND-MR                31.79      32.01        
 13 Pena, Becquer D           11 APEX-MR                38.82      33.40        
 14 Bahl, Suraj               11 FAST-MR                37.51      36.71        
 15 Salas, Dimitris           11 NCAC-MR                36.00      36.95        
 16 Malhas, Noah J            12 COND-MR                50.00      40.70        
 17 Martinez, Daniel          11 APEX-MR                   NT      41.93        
 18 Diaz, James M             11 APEX-MR                   NT      42.00        
 19 Alvares, Isaias R         11 APEX-MR                49.79      42.87        
 20 TU, Andrew                12 NCAC-MR                31.00      48.28        
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                30.00      30.24        
  2 Chia, Derrick             11 NCAC-MR                34.30      31.39        
  3 Xia, Alan                 12 NCAC-MR                32.00      32.97        
  4 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR                37.37      34.11        
  5 Mazzacano, Andrew J       11 PAC-MR                 33.64      34.65        
  6 Gates, Liam               12 Parks Sailfish-MR      36.68      35.65        
  7 Levy, Nien N              11 COND-MR                41.59      40.98        
  8 Gonzalez, Kevin           12 APEX-MR                41.42      41.37        
  9 Rios, Jared J             11 COND-MR                42.76      41.99        
 10 Malhas, Noah J            12 COND-MR              1:05.00      47.98        
 11 Alvares, Isaias R         11 APEX-MR                   NT      56.19        
 -- Diaz, James M             11 APEX-MR                   NT         DQ        
      Did not finish on back
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                33.00      32.64        
  2 Chia, Derrick             11 NCAC-MR                31.00      33.92        
  3 Xia, Alan                 12 NCAC-MR                34.00      34.10        
  4 Hoy, Ethan                12 Parks Sailfish-MR      35.70      35.15        
  5 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR                37.00      38.60        
  6 King, Shawnee             11 Parks Sailfish-MR      40.17      39.63        
  6 Kantar, David F           12 COND-MR                42.41      39.63        
  8 Gonzalez, Kevin           12 APEX-MR                   NT      41.25        
  9 Mazzacano, Andrew J       11 PAC-MR                 42.61      43.92        
 10 Pena, Becquer D           11 APEX-MR                44.93      46.24        
 11 Rios, Jared J             11 COND-MR                49.19      47.46        
 12 Salas, Dimitris           11 NCAC-MR                44.00      52.28        
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                28.00      28.20        
  2 Chia, Derrick             11 NCAC-MR                28.00      29.23        
  3 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR                30.00      31.02        
  4 Mazzacano, Andrew J       11 PAC-MR                 33.91      33.73        
  5 Hoy, Ethan                12 Parks Sailfish-MR      41.03      34.86        
  6 King, Shawnee             11 Parks Sailfish-MR      39.24      34.97        
  7 Gates, Liam               12 Parks Sailfish-MR      36.00      36.15        
  8 Levy, Nien N              11 COND-MR                37.39      39.33        
  9 Rios, Jared J             11 COND-MR                44.58      40.23        
 10 Bahl, Suraj               11 FAST-MR                43.56      41.97        
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nile Crocodile Aquatic Club-MR  'A'               1:52.00    1:53.30        
     1) Chia, Derrick 11                2) Bzikot, Konrad 12              
     3) Xia, Alan 12                    4) Gonzalez, David A 12           
                  28.29   1:30.55 (1:02.26)     1:53.30 (22.75)                    
  2 New York City Parks-MR  'A'                       2:10.00    2:05.58        
     1) Gates, Liam 12                  2) Hoy, Ethan 12                  
     3) King, Shawnee 11                4) Mandelbaum, Kai 11             
                  32.61     1:04.20 (31.59)     1:36.21 (32.01)     2:05.58 (29.37)
 
Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramjohn, Jalen K          14 BAD-MR                 24.00      22.64        
  2 Kantar, Erik D            17 COND-MR                24.15      24.97        
  2 Ruiz, Brian S             16 COND-MR                24.64      24.97        
  4 Koch, Sasha H             14 CFB-MR                 25.41      25.07        
  5 Chea, Parker              15 Parks Sailfish-MR    1:09.40      25.08        
  6 Kyrylenko, Anton M        17 APEX-MR                24.95      25.30        
  6 Allen, Liam F             13 PAC-MR                 25.47      25.30        
  8 Montesa, Daniel           15 Parks Sailfish-MR      56.61      25.41        
  9 Kantar, Kevin F           15 COND-MR                26.04      25.51        
 10 Thio, Randy M             16 NCAC-MR                24.50      25.54        
 11 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR                26.00      26.12        
 11 DeMarco, Preston Q        17 PAC-MR                 26.18      26.12        
 13 Tritter, Hudson C         13 PAC-MR                 25.66      26.22        
 14 Pena, Matt                13 APEX-MR                26.33      26.24        
 15 Lam, Lawrence             14 Parks Sailfish-MR    1:08.00      26.36        
 16 Chan, Jason               16 NCAC-MR                25.80      26.41        
 17 Mendoza, Joel D           15 COND-MR                26.49      27.03        
 18 Ramirez, Jason H          16 COND-MR                26.82      27.26        
 19 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR                27.19      27.35        
 20 Chan, Brandon             14 Parks Sailfish-MR      27.00      27.45        
 21 Flowers, Quincy J         16 COND-MR                34.56      27.69        
 22 Chen, Zhihan              14 APEX-MR                29.66      28.06        
 23 Reich, Julian             14 Tritons-MR             32.65      28.66        
 24 Villalobos, Matt J        13 APEX-MR                28.99      29.35        
 25 O'Malley, Peter J         17 COND-MR                23.86      29.71        
 26 Krajniczyn, Michael A     13 COND-MR                30.62      29.78        
 27 Alexandrov, Nickola T     17 APEX-MR                31.05      30.00        
 28 Gomez, Noel M             13 COND-MR                30.28      30.51        
 29 Wang, Harry H             13 APEX-MR                31.93      31.87        
 30 Lucas, CJ J               16 APEX-MR                31.79      33.29        
 
Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramjohn, Jalen K          14 BAD-MR                 55.00      54.92        
                  26.77       54.92 (28.15)                                        
  2 Allen, Liam F             13 PAC-MR                 58.02    1:00.93        
                  29.49     1:00.93 (31.44)                                        
  3 Thio, Randy M             16 NCAC-MR              1:01.66    1:02.67        
                  30.01     1:02.67 (32.66)                                        
  4 Kantar, Kevin F           15 COND-MR              1:04.61    1:03.03        
  5 Tritter, Hudson C         13 PAC-MR               1:03.84    1:03.27        
                  30.91     1:03.27 (32.36)                                        
  6 Montesa, Daniel           15 Parks Sailfish-MR    1:06.09    1:04.66        
                  32.06     1:04.66 (32.60)                                        
  7 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR              1:05.00    1:05.73        
                  31.12     1:05.73 (34.61)                                        
  8 O'Malley, Peter J         17 COND-MR              1:04.44    1:06.94        
                  33.03     1:06.94 (33.91)                                        
  9 Pena, Matt                13 APEX-MR              1:12.95    1:08.63        
  9 Kantar, Erik D            17 COND-MR              1:02.13    1:08.63        
                  33.81     1:08.63 (34.82)                                        
 11 Reich, Julian             14 Tritons-MR           1:16.21    1:08.91        
                  33.86     1:08.91 (35.05)                                        
 12 Gomez, Noel M             13 COND-MR                   NT    1:10.38        
 13 Koch, Sasha H             14 CFB-MR               1:09.16    1:10.65        
 14 Villalobos, Matt J        13 APEX-MR              1:11.51    1:11.91        
 15 Mendoza, Joel D           15 COND-MR              1:12.85    1:12.54        
                  36.12     1:12.54 (36.42)                                        
 16 Lam, Lawrence             14 Parks Sailfish-MR    1:12.00    1:12.86        
                  35.80     1:12.86 (37.06)                                        
 17 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR              1:17.61    1:15.18        
                  37.90     1:15.18 (37.28)                                        
 18 Wang, Harry H             13 APEX-MR              1:15.65    1:16.53        
                  36.89     1:16.53 (39.64)                                        
 19 Krajniczyn, Michael A     13 COND-MR              1:29.04    1:18.93        
                  36.83     1:18.93 (42.10)                                        
 20 Chen, Zhihan              14 APEX-MR              1:16.99    1:20.06        
 21 Alexandrov, Nickola T     17 APEX-MR              1:24.84    1:21.35        
                  39.66     1:21.35 (41.69)                                        
 22 Lucas, CJ J               16 APEX-MR              1:24.70    1:28.88        
 
Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kantar, Erik D            17 COND-MR              1:02.76    1:07.46        
                  31.43     1:07.46 (36.03)                                        
  2 Kyrylenko, Anton M        17 APEX-MR              1:09.21    1:09.79        
                  32.61     1:09.79 (37.18)                                        
  3 Chea, Parker              15 Parks Sailfish-MR    1:13.16    1:11.21        
                  33.21     1:11.21 (38.00)                                        
  4 Allen, Liam F             13 PAC-MR               1:12.16    1:13.38        
                  34.78     1:13.38 (38.60)                                        
  5 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR              1:16.00    1:15.54        
                  34.85     1:15.54 (40.69)                                        
  6 Thio, Randy M             16 NCAC-MR              1:10.00    1:15.55        
                  34.55     1:15.55 (41.00)                                        
  7 Ramirez, Jason H          16 COND-MR              1:17.47    1:16.49        
                  35.50     1:16.49 (40.99)                                        
  8 Chan, Jason               16 NCAC-MR              1:14.00    1:17.98        
  9 Koch, Sasha H             14 CFB-MR               1:18.35    1:18.25        
 10 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR                   NT    1:18.48        
                  38.40     1:18.48 (40.08)                                        
 11 Chan, Brandon             14 Parks Sailfish-MR    1:20.00    1:19.13        
                  37.13     1:19.13 (42.00)                                        
 12 Reich, Julian             14 Tritons-MR           1:23.98    1:22.44        
                  38.62     1:22.44 (43.82)                                        
 13 Flowers, Quincy J         16 COND-MR              1:31.06    1:23.55        
 14 Chen, Zhihan              14 APEX-MR                   NT    1:24.95        
 15 Krajniczyn, Michael A     13 COND-MR              1:40.89    1:29.65        
                  41.91     1:29.65 (47.74)                                        
 16 Mendoza, Joel D           15 COND-MR              1:33.37    1:32.16        
                  44.59     1:32.16 (47.57)                                        
 17 Alexandrov, Nickola T     17 APEX-MR              1:35.11    1:34.36        
                  44.68     1:34.36 (49.68)                                        
 
Boys 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramjohn, Jalen K          14 BAD-MR                 54.00      54.96        
                  25.49       54.96 (29.47)                                        
  2 Allen, Liam F             13 PAC-MR               1:00.86    1:00.88        
                  28.61     1:00.88 (32.27)                                        
  3 Ruiz, Brian S             16 COND-MR              1:02.66    1:02.41        
  4 Tritter, Hudson C         13 PAC-MR               1:01.13    1:02.85        
                  28.86     1:02.85 (33.99)                                        
  5 Montesa, Daniel           15 Parks Sailfish-MR    1:04.70    1:03.88        
                  29.59     1:03.88 (34.29)                                        
  6 Chea, Parker              15 Parks Sailfish-MR    1:06.00    1:04.26        
  7 DeMarco, Preston Q        17 PAC-MR               1:07.00    1:07.01        
                  30.66     1:07.01 (36.35)                                        
  7 Koch, Sasha H             14 CFB-MR               1:05.48    1:07.01        
                  30.66     1:07.01 (36.35)                                        
  9 Lam, Lawrence             14 Parks Sailfish-MR    1:09.28    1:07.71        
                  31.86     1:07.71 (35.85)                                        
 10 Kyrylenko, Anton M        17 APEX-MR              1:05.09    1:08.45        
                  30.26     1:08.45 (38.19)                                        
 11 Pena, Matt                13 APEX-MR              1:04.37    1:08.53        
 12 Ramirez, Jason H          16 COND-MR              1:10.25    1:09.09        
                  32.12     1:09.09 (36.97)                                        
 13 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR              1:13.45    1:09.26        
                  33.37     1:09.26 (35.89)                                        
 14 Reich, Julian             14 Tritons-MR           1:15.11    1:09.76        
                  32.40     1:09.76 (37.36)                                        
 15 Mendoza, Joel D           15 COND-MR              1:14.77    1:10.88        
                  33.22     1:10.88 (37.66)                                        
 16 Chan, Brandon             14 Parks Sailfish-MR    1:17.00    1:12.18        
 17 Villalobos, Matt J        13 APEX-MR              1:10.75    1:12.95        
                  33.24     1:12.95 (39.71)                                        
 18 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR              1:15.00    1:14.09        
 19 Wang, Harry H             13 APEX-MR              1:16.41    1:17.21        
                  35.45     1:17.21 (41.76)                                        
 20 Chen, Zhihan              14 APEX-MR                   NT    1:19.97        
                  36.08     1:19.97 (43.89)                                        
 21 Gomez, Noel M             13 COND-MR              1:23.56    1:20.62        
                  34.94     1:20.62 (45.68)                                        
 22 Flowers, Quincy J         16 COND-MR                   NT    1:27.25        
                  38.05     1:27.25 (49.20)                                        
 
Mixed 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Time Trial
  1 Malcolm-Joseph, Kayla E   11 COND-MR                   NT      31.04        
  2 Szczepanski, Genna D      11 COND-MR                   NT      31.50        
  3 Levy, Nien N              11 COND-MR                   NT      31.86        
  4 Pepper-Jones, BB          12 CFB-MR                    NT      32.14        
  5 Sanchez, Erick S           9 COND-MR                   NT      32.73        
 
Mixed 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kantar, Kevin F           15 COND-MR                   NT      54.48        
                  26.40       54.48 (28.08)                                        
  2 Guglielmi, Gabriella M    16 COND-MR                   NT    1:00.39        
                  29.10     1:00.39 (31.29)                                        
  3 Devaney, Lily K           13 COND-MR                   NT    1:01.40        
                  29.26     1:01.40 (32.14)                                        
  4 Sokoli, Elisa             13 NCAC-MR                   NT    1:13.86        
                  35.50     1:13.86 (38.36)                                        
  5 Foto, Katie               14 NCAC-MR                   NT    1:16.96        
 
Mixed 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Malley, Peter J         17 COND-MR                   NT    1:57.68        
  2 Tillman, Victoria M       14 COND-MR                   NT    2:06.29        
                  28.63     1:00.55 (31.92)     1:33.36 (32.81)     2:06.29 (32.93)
 
Mixed 50 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiulli, Bella M          12 COND-MR                   NT      33.12        
 
Mixed 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                   NT    1:14.29        
                  35.61     1:14.29 (38.68)                                        
  2 Chia, Derrick             11 NCAC-MR                   NT    1:14.98        
                  35.48     1:14.98 (39.50)                                        
  3 Xia, Alan                 12 NCAC-MR                   NT    1:16.50        
                  36.24     1:16.50 (40.26)                                        
 
Mixed 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sanchez, Melanie B        11 COND-MR                   NT    1:08.09        
 
Mixed 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhang, John               10 NCAC-MR                   NT    2:44.21        
                  37.90     1:21.04 (43.14)     2:07.80 (46.76)     2:44.21 (36.41)
  2 Moran, Keilan S            9 NCAC-MR                   NT    2:46.78        
                  35.98     1:18.11 (42.13)     2:11.12 (53.01)     2:46.78 (35.66)
  3 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                   NT    2:48.43        
                  39.22     1:22.05 (42.83)     2:12.67 (50.62)     2:48.43 (35.76)
  4 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                   NT    2:49.06