Licensed to BGC-N. Westchester Marlins
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 12/28/2015 12:43 PM
                 2015 MR NCAC Fourth Sprint Meet - 12/27/2015                  
                         Sanction #: 151200 & 151250-T                         
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hyndman, Kailah F         12 Unhes-Mr-MR          1:09.26    1:10.29        
                  31.84     1:10.29 (38.45)                                        
  2 Springer, Fawziyyah       12 Unhes-Mr-MR          1:15.74    1:11.35        
                  33.63     1:11.35 (37.72)                                        
  3 Sichtnik, Sophia          12 Tritons-MR           1:12.32    1:13.54        
                  34.27     1:13.54 (39.27)                                        
  4 Chavez, Kaetlyn K         11 APEX-MR              1:21.47    1:18.11        
                  34.55     1:18.11 (43.56)                                        
  5 Ge, Xinrui                11 APEX-MR              1:19.44    1:19.49        
                  36.71     1:19.49 (42.78)                                        
  6 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR              1:20.23    1:20.39        
                  35.54     1:20.39 (44.85)                                        
  7 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR              1:23.79    1:20.84        
                  37.50     1:20.84 (43.34)                                        
  8 Moran, Laura A             9 NCAC-MR              1:26.00    1:24.37        
                  39.09     1:24.37 (45.28)                                        
  9 Rimsky, Sophia            12 Aquaflames-MR        1:43.88    1:26.73        
 10 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                   NT    1:27.77        
                  38.90     1:27.77 (48.87)                                        
 11 Hall, Lavinia             10 APEX-MR              1:29.97    1:28.59        
                  42.57     1:28.59 (46.02)                                        
 12 Baran, Julia              10 NCAC-MR              1:28.00    1:28.67        
                  40.96     1:28.67 (47.71)                                        
 13 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                   NT    1:30.02        
                  39.03     1:30.02 (50.99)                                        
 14 Shen, Alivia               9 Aquaflames-MR             NT    1:30.48        
                  41.96     1:30.48 (48.52)                                        
 15 Johnson, Alia M           12 Unhes-Mr-MR               NT    1:33.20        
                  41.32     1:33.20 (51.88)                                        
 16 Tula, Kelly A              9 APEX-MR                   NT    1:34.16        
                  44.34     1:34.16 (49.82)                                        
 17 Pena, Camila A             9 APEX-MR                   NT    1:38.68        
                  47.56     1:38.68 (51.12)                                        
 18 Emmanuel, Aniyah N        11 Unhes-Mr-MR               NT    1:38.82        
                  46.72     1:38.82 (52.10)                                        
 19 Thrower, Nia S            11 Unhes-Mr-MR               NT    1:39.49        
                  47.59     1:39.49 (51.90)                                        
 20 Deng, Eileen              10 APEX-MR                   NT    1:40.06        
                  45.34     1:40.06 (54.72)                                        
 21 Sargeant, Yvanah-Bryelle  10 Unhes-Mr-MR               NT    1:42.33        
 22 Moore, Alana H            11 APEX-MR                   NT    1:45.77        
                  53.81     1:45.77 (51.96)                                        
 23 Obara, Veronica           10 Unhes-Mr-MR               NT    1:46.63        
                  51.66     1:46.63 (54.97)                                        
 24 Kwan, Maggie               9 NCAC-MR              2:07.58    1:51.76        
                  53.80     1:51.76 (57.96)                                        
 25 Kracht, Elizabeth          9 CFB-MR                    NT    1:55.83        
                  53.62   1:55.83 (1:02.21)                                        
 -- Zhao, Madison M            8 APEX-MR                   NT         DQ        
                  51.39          DQ (59.58)                                        
 -- VanWormer, Rowan           9 CFB-MR               1:30.86         DQ        
      One hand touch - breast
                  39.75          DQ (47.83)                                        
 -- Joyce, Margaret            9 CFB-MR                    NT         DQ        
      Alternating Kick - fly
                  50.73        DQ (1:05.00)                                        
 -- Brun, Sienna R             7 APEX-MR                   NT         DQ        
      One hand touch - breast
                  52.58        DQ (1:02.52)                                        
 -- Hernandez, Destiny         9 APEX-MR                   NT         DQ        
      Did not finish on back - back
 
Event 2  Boys 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xia, Christopher Cheng    10 NCAC-MR              1:05.00    1:06.83        
                  31.67     1:06.83 (35.16)                                        
  2 Chia, Derrick             12 NCAC-MR              1:05.00    1:07.74        
                  31.21     1:07.74 (36.53)                                        
  3 Xia, Alan                 12 NCAC-MR              1:15.00    1:09.78        
                  32.89     1:09.78 (36.89)                                        
  4 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR              1:12.90    1:11.55        
                  34.51     1:11.55 (37.04)                                        
  5 Zhang, John               10 NCAC-MR              1:17.00    1:14.25        
                  34.37     1:14.25 (39.88)                                        
  6 DU, Ethan                 10 NCAC-MR              1:17.72    1:17.48        
                  36.23     1:17.48 (41.25)                                        
  7 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR              1:16.00    1:17.84        
                  35.02     1:17.84 (42.82)                                        
  8 Peng, Greg W              10 APEX-MR              1:22.17    1:18.45        
                  37.56     1:18.45 (40.89)                                        
  9 Wozniak, Robert G         12 Aquaflames-MR        1:22.94    1:19.37        
                  34.56     1:19.37 (44.81)                                        
 10 Gonzalez, Kevin           12 APEX-MR                   NT    1:20.44        
                  15.54   1:20.44 (1:04.90)                                        
 11 Moran, Keilan S           10 NCAC-MR              1:13.00    1:21.16        
                  18.22   1:21.16 (1:02.94)                                        
 12 Peng, Thomas F             8 APEX-MR              1:38.54    1:25.20        
                  40.47     1:25.20 (44.73)                                        
 13 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR           1:25.43    1:27.92        
                  42.42     1:27.92 (45.50)                                        
 14 Wang, Andy Y              10 APEX-MR              1:32.41    1:29.90        
                  43.65     1:29.90 (46.25)                                        
 15 Weisburg, Alexander L     10 APEX-MR              1:40.13    1:30.48        
                  43.06     1:30.48 (47.42)                                        
 16 Salas, Alejandro H         9 NCAC-MR              1:30.00    1:33.90        
                  46.69     1:33.90 (47.21)                                        
 17 Racz, Theodore            10 CFB-MR               1:33.11    1:34.52        
                  43.19     1:34.52 (51.33)                                        
 18 Victoria, Jeremy A         9 APEX-MR                   NT    1:46.41        
                  49.23     1:46.41 (57.18)                                        
 19 VanWormer, Ben             8 CFB-MR                    NT    1:55.39        
                  55.83     1:55.39 (59.56)                                        
 20 Alvares, Isaias R         11 APEX-MR                   NT    1:57.20        
                  56.82   1:57.20 (1:00.38)                                        
 21 Hyndman, Nathaniel M       8 Unhes-Mr-MR               NT    1:57.78        
                  53.71   1:57.78 (1:04.07)                                        
 22 Mazo, Or                   8 Unhes-Mr-MR               NT    1:59.93        
                  52.78   1:59.93 (1:07.15)                                        
 23 Tula, Xavier A             8 APEX-MR                   NT    2:07.00        
 -- Equiano, Jason A           9 APEX-MR                   NT         DQ        
      No touch - breast
                  46.75          DQ (48.44)                                        
 -- Huertas, Nicholas M       10 APEX-MR                   NT         DQ        
      Alternating Kick - fly
                  47.00          DQ (55.92)                                        
 -- Gonzalez, Alejandro        7 APEX-MR                   NT         DQ        
      Alternating Kick - fly
                  55.00          DQ (56.32)                                        
 -- Pena, Becquer D           12 APEX-MR                   NT         DQ        
                  41.11          DQ (46.12)                                        
 -- Gonzalez, David A         12 NCAC-MR              1:01.09         DQ        
                  28.37          DQ (34.56)                                        
 -- King, Anthony S            8 Unhes-Mr-MR               NT         DQ        
      One hand touch - breast
                  48.85        DQ (1:01.42)                                        
 -- Racz, Gregory              9 CFB-MR                    NT         DQ        
      Did not finish on back - back
                  58.91        DQ (1:02.26)                                        
 
Event 3  Girls 13 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miou, Grace               16 NCAC-MR                59.90    1:02.26        
                  28.19     1:02.26 (34.07)                                        
  2 Hongamata, Petra          15 NCAC-MR              1:07.31    1:08.40        
                  32.56     1:08.40 (35.84)                                        
  3 Xia, Maggie               15 NCAC-MR              1:12.00    1:12.82        
                  34.19     1:12.82 (38.63)                                        
  4 Murillo, Lindsay J        15 APEX-MR                   NT    1:17.72        
                  36.09     1:17.72 (41.63)                                        
  5 Sokoli, Elisa             14 NCAC-MR              1:22.00    1:23.00        
                  37.66     1:23.00 (45.34)                                        
  6 Lu, Erxi                  13 APEX-MR                   NT    1:23.87        
                  39.20     1:23.87 (44.67)                                        
  7 Foto, Katie               14 NCAC-MR              1:59.88    1:29.07        
                  41.73     1:29.07 (47.34)                                        
  8 Palma, Jadalynn J         13 APEX-MR                   NT    1:37.70        
                  47.52     1:37.70 (50.18)                                        
 
Event 4  Boys 13 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thio, Randy M             17 NCAC-MR              1:00.00    1:02.73        
                  28.36     1:02.73 (34.37)                                        
  2 Del Pozo, Daniel          17 NCAC-MR              1:06.00    1:06.66        
                  31.46     1:06.66 (35.20)                                        
  3 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR              1:14.46    1:07.86        
                  32.35     1:07.86 (35.51)                                        
  4 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR              1:11.14    1:08.09        
                  30.37     1:08.09 (37.72)                                        
  5 Koch, Sasha H             14 CFB-MR               1:17.10    1:10.00        
                  32.06     1:10.00 (37.94)                                        
  6 Chen, Zhihan              14 APEX-MR                   NT    1:12.46        
                  34.01     1:12.46 (38.45)                                        
  7 Wang, Harry H             13 APEX-MR                   NT    1:14.94        
                  34.04     1:14.94 (40.90)                                        
  8 Alexandrov, Nickola T     17 APEX-MR                   NT    1:17.50        
                  35.77     1:17.50 (41.73)                                        
 -- Pollidore, Tyler K        13 Unhes-Mr-MR               NT         DQ        
      False start - Misc
                  42.24          DQ (48.18)                                        
 -- Pinkhasov, David          13 Aquaflames-MR             NT         DQ        
                  35.93          DQ (42.79)                                        
 -- Bowry, Mervyn J           14 Unattached-MR             NT         DQ        
                  38.05          DQ (52.44)                                        
 
Event 5  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brun, Sienna R             7 APEX-MR                19.72      19.78        
  2 Zhao, Madison M            8 APEX-MR                   NT      20.07        
  3 Shagalova, Sasha           7 Aquaflames-MR             NT      20.53        
  4 Reyes Aguirre, Juana       8 APEX-MR                   NT      21.02        
  5 Zhu, Alicia                8 CFB-MR                 24.22      22.46        
  6 Getzoni, Mary              8 Aquaflames-MR             NT      25.50        
  7 Tsentides, Michelle        7 CFB-MR                    NT      27.46        
 
Event 6  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peng, Thomas F             8 APEX-MR                18.43      15.90        
  2 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR             17.62      16.23        
  3 Mazo, Or                   8 Unhes-Mr-MR               NT      17.71        
  4 King, Anthony S            8 Unhes-Mr-MR               NT      18.65        
  5 Gonzalez, Alejandro        7 APEX-MR                   NT      18.93        
  6 Hyndman, Nathaniel M       8 Unhes-Mr-MR               NT      19.14        
  7 Borukhov, Elan             8 Aquaflames-MR          23.30      19.84        
  8 Tula, Xavier A             8 APEX-MR                   NT      20.03        
  9 VanWormer, Ben             8 CFB-MR                 22.49      21.51        
 10 Cureno, Raymond            7 APEX-MR                   NT      22.56        
 11 Alvares, Matthias M        7 APEX-MR                   NT      23.68        
 12 Ciechanowski, Maximilian   5 Unattached-MR          23.00      25.51        
 13 Wilson, Marvin             8 CFB-MR                 26.94      26.63        
 14 Lipyanskiy, Zachary        8 Aquaflames-MR             NT      27.90        
 
Event 7  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR                32.44      32.27        
  2 Moran, Laura A             9 NCAC-MR                33.89      33.96        
  3 Baran, Julia              10 NCAC-MR                35.96      34.77        
  4 VanWormer, Rowan           9 CFB-MR                 37.41      36.10        
  5 Sargeant, Yvanah-Bryelle  10 Unhes-Mr-MR               NT      37.36        
  6 Hall, Lavinia             10 APEX-MR                37.34      37.41        
  7 Tula, Kelly A              9 APEX-MR                37.45      38.00        
  8 Shen, Alivia               9 Aquaflames-MR          40.08      38.09        
  9 Wong, Vicky                9 Aquaflames-MR          48.15      38.82        
 10 Regan, Jaclyn              9 NCAC-MR                34.00      39.04        
 11 Hernandez, Destiny         9 APEX-MR                37.14      39.47        
 12 Sun, Julie                10 NCAC-MR                37.00      39.52        
 13 Deng, Eileen              10 APEX-MR                38.27      41.16        
 14 Pena, Camila A             9 APEX-MR                39.15      41.36        
 15 Obara, Veronica           10 Unhes-Mr-MR               NT      41.44        
 16 Toledo, Ylenia E          10 APEX-MR                44.35      42.05        
 17 Wu, Katelin               10 Aquaflames-MR             NT      43.31        
 18 Joyce, Margaret            9 CFB-MR                 47.40      44.36        
 19 Bravo, Brianna A           9 APEX-MR                47.80      44.62        
 20 Alexandre, Ariana K       10 Unattached-MR             NT      46.59        
 21 Kwan, Maggie               9 NCAC-MR                49.20      46.90        
 22 Kracht, Elizabeth          9 CFB-MR                 46.95      47.07        
 
Event 8  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xia, Christopher Cheng    10 NCAC-MR                27.00      28.46        
  2 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                29.00      30.44        
  3 Moran, Keilan S           10 NCAC-MR                28.70      30.64        
  4 Peng, Greg W              10 APEX-MR                31.08      30.67        
  5 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                31.73      31.31        
  6 Zhang, John               10 NCAC-MR                30.50      31.34        
  7 Racz, Theodore            10 CFB-MR                 34.30      36.07        
  8 Salas, Alejandro H         9 NCAC-MR                35.00      36.39        
  8 Victoria, Jeremy A         9 APEX-MR                35.17      36.39        
 10 Wang, Andy Y              10 APEX-MR                37.59      37.59        
 11 Equiano, Jason A           9 APEX-MR                36.63      38.04        
 12 Huertas, Nicholas M       10 APEX-MR                35.16      38.11        
 13 Mavashev, Michael L       10 Aquaflames-MR          39.83      38.50        
 14 Weisburg, Alexander L     10 APEX-MR                42.05      38.59        
 15 Diaz, Floyd G              9 Unhes-Mr-MR               NT      43.22        
 16 Racz, Gregory              9 CFB-MR                 45.99      44.99        
 17 Lopez, Joseph G            9 APEX-MR                   NT      47.17        
 18 Zuckman, Branden M         9 Unhes-Mr-MR               NT      50.14        
 
Event 9  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hyndman, Kailah F         12 Unhes-Mr-MR            28.42      28.29        
  2 Springer, Fawziyyah       12 Unhes-Mr-MR            29.20      30.11        
  3 Sichtnik, Sophia          12 Tritons-MR             29.87      30.60        
  4 Chavez, Kaetlyn K         11 APEX-MR                30.84      31.57        
  5 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR                30.12      31.63        
  6 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                32.29      32.85        
  7 Ge, Xinrui                11 APEX-MR                31.73      32.96        
  8 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                31.85      33.53        
  9 Rimsky, Sophia            12 Aquaflames-MR          41.12      34.26        
 10 Thrower, Nia S            11 Unhes-Mr-MR               NT      35.49        
 11 Johnson, Alia M           12 Unhes-Mr-MR               NT      36.23        
 12 Emmanuel, Aniyah N        11 Unhes-Mr-MR               NT      38.16        
 13 Taveras, Adriana          11 APEX-MR                41.69      40.24        
 14 Moore, Alana H            11 APEX-MR                43.51      44.39        
 15 Perpignan, Gabrielle A    12 Unhes-Mr-MR               NT      47.20        
 
Event 10  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                25.00      25.97        
  2 Chia, Derrick             12 NCAC-MR                26.57      27.03        
  3 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR                28.00      29.10        
  4 Gonzalez, Kevin           12 APEX-MR                30.71      30.37        
  5 Xia, Alan                 12 NCAC-MR                29.16      30.43        
  6 Wozniak, Robert G         12 Aquaflames-MR          31.90      30.77        
  7 Pena, Becquer D           12 APEX-MR                33.40      34.60        
  8 Martinez, Daniel          11 APEX-MR                41.93      41.65        
  9 Alvares, Isaias R         11 APEX-MR                42.87      46.04        
 10 Babayev, Ely              11 Aquaflames-MR             NT      51.78        
 
Event 11  Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miou, Grace               16 NCAC-MR                24.26      26.00        
  2 Hongamata, Petra          15 NCAC-MR                27.14      27.70        
  3 Xia, Maggie               15 NCAC-MR                28.90      29.26        
  4 Murillo, Lindsay J        15 APEX-MR                30.47      31.70        
  5 Sokoli, Elisa             14 NCAC-MR                32.00      34.01        
  6 Palma, Jadalynn J         13 APEX-MR                35.44      34.03        
  7 Foto, Katie               14 NCAC-MR                34.03      34.06        
  8 Lu, Erxi                  13 APEX-MR                34.26      34.93        
  9 Dela Cruz, Elizabeth C    14 APEX-MR                   NT      39.17        
 
Event 12  Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramjohn, Jalen K          15 Unattached-MR          22.00      23.28        
  2 Fischer, Christopher J    20 Unattached-MR          23.00      24.85        
  3 Del Pozo, Daniel          17 NCAC-MR                25.16      25.24        
  4 Thio, Randy M             17 NCAC-MR                24.50      26.03        
  5 Koch, Sasha H             14 CFB-MR                 25.41      26.14        
  6 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR                27.19      26.57        
  7 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR                26.63      26.99        
  8 Chen, Zhihan              14 APEX-MR                28.06      29.32        
  9 Pinkhasov, David          13 Aquaflames-MR          30.29      30.40        
 10 Alexandrov, Nickola T     17 APEX-MR                30.00      31.26        
 11 Wang, Harry H             13 APEX-MR                31.87      31.65        
 12 Pollidore, Tyler K        13 Unhes-Mr-MR               NT      33.32        
 13 Bast, Michael             13 Aquaflames-MR          41.43      34.71        
 14 Bowry, Mervyn J           14 Unattached-MR             NT      39.92        
 
Event 13  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhao, Madison M            8 APEX-MR                   NT      23.19        
  2 Zhu, Alicia                8 CFB-MR                 24.44      24.10        
  3 Brun, Sienna R             7 APEX-MR                24.20      24.32        
  4 Reyes Aguirre, Juana       8 APEX-MR                   NT      25.03        
  5 Shagalova, Sasha           7 Aquaflames-MR             NT      27.49        
  6 Getzoni, Mary              8 Aquaflames-MR             NT      27.63        
  7 Tsentides, Michelle        7 CFB-MR                    NT      29.72        
 
Event 14  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peng, Thomas F             8 APEX-MR                20.75      19.96        
  2 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR             21.49      21.01        
  3 Borukhov, Elan             8 Aquaflames-MR          24.48      21.17        
  4 King, Anthony S            8 Unhes-Mr-MR               NT      22.02        
  5 Mazo, Or                   8 Unhes-Mr-MR               NT      23.07        
  5 Tula, Xavier A             8 APEX-MR                   NT      23.07        
  7 Hyndman, Nathaniel M       8 Unhes-Mr-MR               NT      23.81        
  8 Farole, Nicholas           8 Aquaflames-MR             NT      23.95        
  9 Gallivan, Jimmy            7 CFB-MR                 28.54      25.16        
 10 VanWormer, Ben             8 CFB-MR                 25.73      25.62        
 11 Alvares, Matthias M        7 APEX-MR                   NT      25.93        
 12 Gonzalez, Alejandro        7 APEX-MR                26.44      26.18        
 13 Liang, Shawn               8 CFB-MR                    NT      28.27        
 14 Cureno, Raymond            7 APEX-MR                33.00      32.89        
 15 Wilson, Marvin             8 CFB-MR                 32.33      33.45        
 16 Lipyanskiy, Zachary        8 Aquaflames-MR             NT      33.46        
 
Event 15  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR                40.34      37.73        
  2 Moran, Laura A             9 NCAC-MR                38.00      38.41        
  3 Shen, Alivia               9 Aquaflames-MR          40.08      39.61        
  4 VanWormer, Rowan           9 CFB-MR                 44.42      40.87        
  5 Baran, Julia              10 NCAC-MR                41.00      42.30        
  6 Tula, Kelly A              9 APEX-MR                42.78      44.67        
  7 Wu, Katelin               10 Aquaflames-MR             NT      44.68        
  8 Hall, Lavinia             10 APEX-MR                43.98      45.67        
  9 Wong, Vicky                9 Aquaflames-MR          49.55      47.73        
 10 Obara, Veronica           10 Unhes-Mr-MR               NT      48.91        
 10 Regan, Jaclyn              9 NCAC-MR                44.00      48.91        
 12 Joyce, Margaret            9 CFB-MR                 51.22      49.06        
 13 Hernandez, Destiny         9 APEX-MR                48.52      51.89        
 14 Pena, Camila A             9 APEX-MR                53.45      52.39        
 15 Toledo, Ylenia E          10 APEX-MR                51.72      52.50        
 16 Kracht, Elizabeth          9 CFB-MR                 52.64      53.88        
 17 Sargeant, Yvanah-Bryelle  10 Unhes-Mr-MR            50.84      54.27        
 18 Kwan, Maggie               9 NCAC-MR                55.71      56.54        
 19 Bravo, Brianna A           9 APEX-MR                56.02      57.67        
 20 Alexandre, Ariana K       10 Unattached-MR             NT    1:04.96        
 -- Deng, Eileen              10 APEX-MR                43.29         DQ        
      Multiple strokes past vertical at turn
 
Event 16  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xia, Christopher Cheng    10 NCAC-MR                33.00      33.24        
  2 Zhang, John               10 NCAC-MR                33.80      34.50        
  3 Peng, Greg W              10 APEX-MR                37.29      37.16        
  4 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                38.51      37.55        
  5 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                35.00      37.87        
  6 Moran, Keilan S           10 NCAC-MR                33.00      38.55        
  7 Racz, Theodore            10 CFB-MR                 45.50      42.52        
  8 Huertas, Nicholas M       10 APEX-MR                41.98      43.18        
  9 Wang, Andy Y              10 APEX-MR                43.50      43.74        
 10 Salas, Alejandro H         9 NCAC-MR                46.00      45.39        
 11 Mavashev, Michael L       10 Aquaflames-MR          45.40      45.51        
 12 Weisburg, Alexander L     10 APEX-MR                45.75      46.43        
 13 Equiano, Jason A           9 APEX-MR                48.30      49.61        
 14 Diaz, Floyd G              9 Unhes-Mr-MR               NT      50.01        
 15 Victoria, Jeremy A         9 APEX-MR                47.46      52.87        
 16 Racz, Gregory              9 CFB-MR                 53.08      53.54        
 17 Zuckman, Branden M         9 Unhes-Mr-MR               NT      55.38        
 -- Lopez, Joseph G            9 APEX-MR                53.50         DQ        
 
Event 17  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hyndman, Kailah F         12 Unhes-Mr-MR            31.35      32.24        
  2 Springer, Fawziyyah       12 Unhes-Mr-MR            33.50      33.37        
  3 Sichtnik, Sophia          12 Tritons-MR             36.37      35.66        
  4 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR                35.59      36.24        
  5 Chavez, Kaetlyn K         11 APEX-MR                35.57      37.94        
  6 Ge, Xinrui                11 APEX-MR                37.59      38.47        
  7 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                39.16      39.55        
  8 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                38.52      40.06        
  9 Rimsky, Sophia            12 Aquaflames-MR          44.00      40.40        
 10 Johnson, Alia M           12 Unhes-Mr-MR               NT      44.30        
 11 Thrower, Nia S            11 Unhes-Mr-MR               NT      46.77        
 12 Emmanuel, Aniyah N        11 Unhes-Mr-MR               NT      49.48        
 13 Taveras, Adriana          11 APEX-MR                54.55      54.00        
 14 Perpignan, Gabrielle A    12 Unhes-Mr-MR               NT      55.19        
 15 Moore, Alana H            11 APEX-MR                   NT      55.74        
 
Event 18  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                30.00      29.97        
  2 Chia, Derrick             12 NCAC-MR                30.00      32.79        
  3 Xia, Alan                 12 NCAC-MR                32.00      32.90        
  4 Wozniak, Robert G         12 Aquaflames-MR          34.51      33.16        
  5 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR                33.00      35.22        
  6 Gonzalez, Kevin           12 APEX-MR                41.37      40.44        
  7 Pena, Becquer D           12 APEX-MR                41.68      45.12        
  8 Martinez, Daniel          11 APEX-MR                   NT      54.00        
  9 Babayev, Ely              11 Aquaflames-MR          58.11      59.95        
 
Event 19  Girls 13 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miou, Grace               16 NCAC-MR                28.99      29.31        
  2 Xia, Maggie               15 NCAC-MR                32.00      34.39        
  3 Murillo, Lindsay J        15 APEX-MR                37.23      36.07        
  4 Sokoli, Elisa             14 NCAC-MR                39.00      40.87        
  5 Foto, Katie               14 NCAC-MR                43.33      43.14        
  6 Palma, Jadalynn J         13 APEX-MR                   NT      45.49        
  7 Dela Cruz, Elizabeth C    14 APEX-MR                   NT      48.96        
 -- Lu, Erxi                  13 APEX-MR                   NT         DQ        
 
Event 20  Boys 13 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fischer, Christopher J    20 Unattached-MR          28.50      28.85        
  2 Thio, Randy M             17 NCAC-MR                28.00      28.87        
  3 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR                31.05      30.95        
  4 Wang, Harry H             13 APEX-MR                37.72      32.92        
  5 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR                36.96      34.45        
  6 Del Pozo, Daniel          17 NCAC-MR                38.64      34.67        
  7 Chen, Zhihan              14 APEX-MR                36.94      35.94        
  8 Pinkhasov, David          13 Aquaflames-MR          41.14      38.97        
  9 Alexandrov, Nickola T     17 APEX-MR                43.35      39.14        
 10 Bast, Michael             13 Aquaflames-MR          44.38      41.50        
 11 Pollidore, Tyler K        13 Unhes-Mr-MR               NT      43.47        
 
Event 21  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhao, Madison M            8 APEX-MR                   NT      28.70        
  2 Brun, Sienna R             7 APEX-MR                28.83      31.51        
  3 Reyes Aguirre, Juana       8 APEX-MR                   NT      31.57        
  4 Zhu, Alicia                8 CFB-MR                 36.41      36.10        
  5 Tsentides, Michelle        7 CFB-MR                    NT      39.08        
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peng, Thomas F             8 APEX-MR                24.52      22.56        
  2 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR             23.54      24.93        
  3 VanWormer, Ben             8 CFB-MR                 25.69      27.19        
  4 Mazo, Or                   8 Unhes-Mr-MR               NT      28.95        
  4 Szkodzinski, Hunter        8 CFB-MR                    NT      28.95        
  6 Hyndman, Nathaniel M       8 Unhes-Mr-MR               NT      30.12        
  7 Liang, Shawn               8 CFB-MR                    NT      30.38        
  8 Wilson, Marvin             8 CFB-MR                    NT      30.50        
  9 Gonzalez, Alejandro        7 APEX-MR                29.72      31.90        
 10 Gallivan, Jimmy            7 CFB-MR                 32.62      33.61        
 11 Tula, Xavier A             8 APEX-MR                   NT      37.34        
 12 Cureno, Raymond            7 APEX-MR                   NT      37.54        
 13 Ciechanowski, Maximilian   5 Unattached-MR          32.00      45.03        
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR                43.31      42.09        
  2 Sun, Julie                10 NCAC-MR                41.00      43.04        
  3 Moran, Laura A             9 NCAC-MR                45.00      46.25        
  4 Regan, Jaclyn              9 NCAC-MR                44.00      46.44        
  5 Hall, Lavinia             10 APEX-MR                45.90      47.23        
  6 Sargeant, Yvanah-Bryelle  10 Unhes-Mr-MR            56.00      49.39        
  7 Baran, Julia              10 NCAC-MR                49.84      49.47        
  8 VanWormer, Rowan           9 CFB-MR                 48.51      50.39        
  9 Obara, Veronica           10 Unhes-Mr-MR               NT      51.66        
 10 Kwan, Maggie               9 NCAC-MR                53.46      53.45        
 11 Deng, Eileen              10 APEX-MR                52.02      54.17        
 12 Pena, Camila A             9 APEX-MR                49.36      54.23        
 13 Tula, Kelly A              9 APEX-MR                58.40      55.40        
 14 Alexandre, Ariana K       10 Unattached-MR             NT    1:01.60        
 
Event 24  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xia, Christopher Cheng    10 NCAC-MR                32.80      34.40        
  2 Zhang, John               10 NCAC-MR                37.48      39.63        
  3 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                41.96      41.18        
  4 Peng, Greg W              10 APEX-MR                41.06      41.27        
  5 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                41.00      42.77        
  6 Salas, Alejandro H         9 NCAC-MR                45.00      47.31        
  7 Wang, Andy Y              10 APEX-MR                47.25      48.27        
  8 Weisburg, Alexander L     10 APEX-MR                47.43      49.66        
  9 Equiano, Jason A           9 APEX-MR                49.28      53.10        
 10 Lopez, Joseph G            9 APEX-MR                   NT      56.08        
 11 Diaz, Floyd G              9 Unhes-Mr-MR               NT      56.48        
 12 Racz, Gregory              9 CFB-MR                 58.34    1:05.45        
 13 Victoria, Jeremy A         9 APEX-MR                56.69    1:13.60        
 -- Zuckman, Branden M         9 Unhes-Mr-MR               NT         DQ        
 
Event 25  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Springer, Fawziyyah       12 Unhes-Mr-MR            37.12      36.99        
  2 Hyndman, Kailah F         12 Unhes-Mr-MR            36.82      38.08        
  3 Ge, Xinrui                11 APEX-MR                40.07      42.05        
  4 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR                48.41      49.06        
  5 Emmanuel, Aniyah N        11 Unhes-Mr-MR               NT      49.44        
  6 Thrower, Nia S            11 Unhes-Mr-MR               NT      51.80        
  7 Moore, Alana H            11 APEX-MR                52.16      52.85        
  8 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                48.07      53.80        
  9 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                49.29      54.22        
 10 Johnson, Alia M           12 Unhes-Mr-MR               NT      54.92        
 11 Perpignan, Gabrielle A    12 Unhes-Mr-MR               NT    1:09.93        
 
Event 26  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                32.50      33.42        
  2 Chia, Derrick             12 NCAC-MR                33.29      34.84        
  3 Xia, Alan                 12 NCAC-MR                33.00      35.61        
  4 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR                37.00      38.55        
  5 Pena, Becquer D           12 APEX-MR                44.93      45.23        
 -- Gonzalez, Kevin           12 APEX-MR                41.25         DQ        
      One hand touch
 
Event 27  Girls 13 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miou, Grace               16 NCAC-MR                30.30      32.31        
  2 Hongamata, Petra          15 NCAC-MR                33.79      35.90        
  3 Xia, Maggie               15 NCAC-MR                35.90      38.11        
  4 Murillo, Lindsay J        15 APEX-MR                40.52      39.77        
  5 Foto, Katie               14 NCAC-MR                46.62      41.84        
  6 Lu, Erxi                  13 APEX-MR                50.00      47.80        
  7 Palma, Jadalynn J         13 APEX-MR                   NT      50.69        
  8 Dela Cruz, Elizabeth C    14 APEX-MR                   NT      57.31        
 
Event 28  Boys 13 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thio, Randy M             17 NCAC-MR                31.00      33.01        
  2 Fischer, Christopher J    20 Unattached-MR          31.00      33.64        
  3 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR                38.05      34.96        
  4 Del Pozo, Daniel          17 NCAC-MR                39.60      35.82        
  5 Koch, Sasha H             14 CFB-MR                 37.14      35.91        
  6 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR                34.98      35.93        
  7 Chen, Zhihan              14 APEX-MR                   NT      39.15        
  8 Wang, Harry H             13 APEX-MR                41.71      41.37        
  9 Alexandrov, Nickola T     17 APEX-MR                47.49      42.88        
 10 Pollidore, Tyler K        13 Unhes-Mr-MR               NT      48.15        
 
Event 29  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhao, Madison M            8 APEX-MR                   NT      25.87        
  2 Brun, Sienna R             7 APEX-MR                25.70      29.81        
  3 Reyes Aguirre, Juana       8 APEX-MR                   NT      31.65        
  4 Zhu, Alicia                8 CFB-MR                    NT      33.40        
 
Event 30  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sichtnik, Daniel           8 Tritons-MR             20.60      21.20        
  2 Peng, Thomas F             8 APEX-MR                23.85      21.87        
  3 Zuckman, Branden M         9 Unhes-Mr-MR               NT      23.53        
  4 Hyndman, Nathaniel M       8 Unhes-Mr-MR               NT      23.71        
  5 Gonzalez, Alejandro        7 APEX-MR                   NT      26.15        
  6 Mazo, Or                   8 Unhes-Mr-MR               NT      27.03        
  7 Tula, Xavier A             8 APEX-MR                   NT      27.68        
  8 Wilson, Marvin             8 CFB-MR                    NT      35.19        
  9 Ciechanowski, Maximilian   5 Unattached-MR          28.00      38.75        
 -- Cureno, Raymond            7 APEX-MR                   NT         DQ        
 
Event 31  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Cindy Y             10 APEX-MR                39.69      36.90        
  2 Moran, Laura A             9 NCAC-MR                37.00      37.49        
  3 Hall, Lavinia             10 APEX-MR                38.85      40.84        
  4 Regan, Jaclyn              9 NCAC-MR                44.00      44.85        
  5 Baran, Julia              10 NCAC-MR                41.00      45.00        
  6 Sun, Julie                10 NCAC-MR                   NT      45.11        
  7 Deng, Eileen              10 APEX-MR                   NT      48.03        
  8 Sargeant, Yvanah-Bryelle  10 Unhes-Mr-MR               NT      48.19        
  9 Hernandez, Destiny         9 APEX-MR                46.74      48.32        
 10 Pena, Camila A             9 APEX-MR                51.98      51.30        
 11 Obara, Veronica           10 Unhes-Mr-MR               NT      53.68        
 12 Joyce, Margaret            9 CFB-MR                 51.85      54.75        
 13 Kracht, Elizabeth          9 CFB-MR                    NT      55.52        
 14 Toledo, Ylenia E          10 APEX-MR                   NT      57.03        
 15 Kwan, Maggie               9 NCAC-MR              1:13.04      58.23        
 16 Alexandre, Ariana K       10 Unattached-MR             NT    1:14.46        
 -- Tula, Kelly A              9 APEX-MR                48.07         DQ        
 
Event 32  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xia, Christopher Cheng    10 NCAC-MR                28.00      29.91        
  2 Zhang, John               10 NCAC-MR                31.06      33.21        
  3 Moran, Keilan S           10 NCAC-MR                32.90      35.62        
  4 Salas, Stefanos H          9 NCAC-MR                35.00      36.82        
  5 DU, Ethan                 10 NCAC-MR                39.39      37.73        
  6 Racz, Theodore            10 CFB-MR                 41.26      41.15        
  7 Peng, Greg W              10 APEX-MR                41.92      41.25        
  8 Equiano, Jason A           9 APEX-MR                43.06      44.69        
  9 Wang, Andy Y              10 APEX-MR                48.17      45.21        
 10 Victoria, Jeremy A         9 APEX-MR              1:01.53      51.07        
 11 Diaz, Floyd G              9 Unhes-Mr-MR               NT      53.21        
 12 Zuckman, Branden M         9 Unhes-Mr-MR               NT    1:13.50        
 -- Lopez, Joseph G            9 APEX-MR                   NT         DQ        
 -- Weisburg, Alexander L     10 APEX-MR                45.40         DQ        
 
Event 33  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hyndman, Kailah F         12 Unhes-Mr-MR            29.02      29.28        
  2 Springer, Fawziyyah       12 Unhes-Mr-MR            31.36      33.34        
  3 Sichtnik, Sophia          12 Tritons-MR             35.13      34.08        
  4 Chavez, Kaetlyn K         11 APEX-MR                34.52      34.74        
  5 Zhao, Joanna J            12 APEX-MR                35.36      35.34        
  6 Wong, Kristen A           11 APEX-MR                38.90      38.43        
  7 Ge, Xinrui                11 APEX-MR                38.50      38.76        
  8 Wong, Kelly M             11 APEX-MR                38.92      39.06        
  9 Johnson, Alia M           12 Unhes-Mr-MR               NT      42.24        
 10 Emmanuel, Aniyah N        11 Unhes-Mr-MR               NT      50.96        
 11 Thrower, Nia S            11 Unhes-Mr-MR               NT      51.14        
 12 Taveras, Adriana          11 APEX-MR                   NT      51.60        
 13 Perpignan, Gabrielle A    12 Unhes-Mr-MR               NT    1:00.44        
 14 Moore, Alana H            11 APEX-MR                   NT    1:02.32        
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                27.50      28.01        
  2 Chia, Derrick             12 NCAC-MR                28.55      29.27        
  3 Bzikot, Konrad            12 NCAC-MR                30.00      30.89        
  4 Gonzalez, Kevin           12 APEX-MR                   NT      37.77        
  5 Pena, Becquer D           12 APEX-MR                47.54      43.01        
 -- Martinez, Daniel          11 APEX-MR                   NT         DQ        
 
Event 35  Girls 13 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miou, Grace               16 NCAC-MR                26.00      27.41        
  2 Xia, Maggie               15 NCAC-MR                30.00      31.76        
  3 Hongamata, Petra          15 NCAC-MR                30.56      32.50        
  4 Sokoli, Elisa             14 NCAC-MR                36.00      35.53        
  5 Murillo, Lindsay J        15 APEX-MR                37.91      37.50        
  6 Lu, Erxi                  13 APEX-MR                42.97      39.49        
  7 Foto, Katie               14 NCAC-MR                57.28      41.51        
  8 Dela Cruz, Elizabeth C    14 APEX-MR                   NT      49.33        
  9 Palma, Jadalynn J         13 APEX-MR                   NT      51.36        
 
Event 36  Boys 13 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fischer, Christopher J    20 Unattached-MR          25.00      26.46        
  2 Thio, Randy M             17 NCAC-MR                27.00      28.53        
  3 Del Pozo, Daniel          17 NCAC-MR                32.76      28.74        
  4 Alexandrov, Alexander T   14 APEX-MR                32.28      29.55        
  5 Koch, Sasha H             14 CFB-MR                 33.74      30.51        
  6 Carbone, Vincent          16 NCAC-MR                28.00      32.39        
  7 Wang, Harry H             13 APEX-MR                34.44      33.09        
  8 Chen, Zhihan              14 APEX-MR                   NT      33.79        
  9 Pollidore, Tyler K        13 Unhes-Mr-MR               NT      42.37        
 
Event 37  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Apex Swim Club-MR  'A'                                 NT    1:23.34        
                  37.70     1:23.34 (45.64)                                        
 
Event 38  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nile Crocodile Aquatic Club-MR  'B'                    NT    2:14.77        
     1) Salas, Stefanos H M9            2) Sun, Julie W10                 
     3) Xia, Christopher Cheng M10      4) Baran, Julia W10               
                  47.15     1:14.43 (27.28)     1:36.64 (22.21)     2:14.77 (38.13)
  2 Nile Crocodile Aquatic Club-MR  'A'                    NT    2:20.38        
     1) Zhang, John M10                 2) Brulinski, Natalia E W10       
     3) Moran, Keilan S M10             4) Moran, Laura A W9              
                  37.24     1:16.83 (39.59)     1:50.03 (33.20)     2:20.38 (30.35)
  3 Apex Swim Club-MR  'B'                                 NT    2:23.40        
                  33.81     1:10.65 (36.84)     1:49.19 (38.54)     2:23.40 (34.21)
  4 Apex Swim Club-MR  'A'                                 NT    2:24.92        
                  37.41     1:19.34 (41.93)     1:54.25 (34.91)     2:24.92 (30.67)
 
Event 39  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Apex Swim Club-MR  'A'                                 NT    2:04.99        
                  31.06     1:04.22 (33.16)     1:35.20 (30.98)     2:04.99 (29.79)
  2 Apex Swim Club-MR  'B'                                 NT    2:31.57        
                  30.20     1:03.45 (33.25)     1:28.55 (25.10)   2:31.57 (1:03.02)
 
Event 40  Mixed 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nile Crocodile Aquatic Club-MR  'A'                    NT    1:45.73        
     1) Miou, Eric M19                  2) Miou, Grace W16                
     3) Zhang, Ryan M17                 4) Hongamata, Petra W15           
                  25.95       52.11 (26.16)     1:17.61 (25.50)     1:45.73 (28.12)
  2 Nile Crocodile Aquatic Club-MR  'B'                    NT    2:06.35        
     1) Thio, Randy M M17               2) Cheng, Britney W16             
     3) Zhu, Beck M16                   4)                                
                  34.78       55.56 (20.78)     1:16.49 (20.93)     2:06.35 (49.86)
 
Event 120  Mixed 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Time Trial
  1 Del Pozo, Daniel          17 NCAC-MR                   NT      25.45        
  2 Thio, Randy M             17 NCAC-MR                   NT      32.98        
  3 Foto, Katie               14 NCAC-MR                   NT      34.36        
 
Event 122  Mixed 50 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xia, Christopher Cheng    10 NCAC-MR                   NT      34.52        
 
Event 123  Mixed 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sokoli, Elisa             14 NCAC-MR                   NT    1:12.78        
 
Event 124  Mixed 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miou, Grace               16 NCAC-MR                   NT      59.83        
  2 Gonzalez, David A         12 NCAC-MR                   NT    1:02.65