Licensed to BGC-N. Westchester Marlins
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/14/2017 10:35 AM
          2017 MR YMID Founding Fathers Meet - 2/11/2017 to 2/12/2017          
                              Sanction #: 170200                               
                                    Results                                    
 
Girls 7 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reis, Sophie M             7 EAST-MR                21.82      20.46        
  2 Klebaner, Ella r           7 Flying Dolphins-MR     20.72      21.21        
  3 Chung, Rebecca R           7 Flying Dolphins-MR        NT      21.27        
  4 Jourdy, Serene S           7 Storm-MR               23.50      21.64        
  5 Moy, Sara I                7 EAST-MR                23.12      21.65        
  6 Riccio, Allison J          7 PAC-MR                 20.99      22.45        
  7 Proffitt, Aine C           7 GAEL-MR                33.88      22.73        
  8 Dugan, Serena              7 Middies-MR             29.52      24.88        
  9 Szukics, Lauren M          6 PAC-MR                 25.96      24.93        
 10 Shah, Saira F              7 Flying Dolphins-MR     28.55      26.90        
 11 Pinnow, Addison            7 CFB-MR                 29.12      27.84        
 12 Firsenbaum, Ellie H        7 EAST-MR                32.29      32.46        
 13 Hubell, Claire R           7 Middies-MR             29.61      32.75        
 14 Baldea, Milana R           6 NFS-MR                    NT      33.15        
 15 Amrute, Deven              7 CFB-MR                    NT      33.44        
 16 Napoli, Brie R             5 Storm-MR               39.96      47.21        
 
Girls 7 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
                31.09  ZQ
                31.79  JO
                35.19  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mounier, Victoria          7 Middies-MR             42.28      42.25        
  2 Klebaner, Ella r           7 Flying Dolphins-MR     44.63      46.56        
  3 Jourdy, Serene S           7 Storm-MR               51.51      47.52        
  4 Riccio, Allison J          7 PAC-MR                 48.09      49.02        
  5 Reis, Sophie M             7 EAST-MR                47.20      50.00        
  6 Szukics, Lauren M          6 PAC-MR                 55.78      50.92        
  7 Bushey, Lila M             7 Storm-MR               55.30      55.51        
  8 Edo, Sigal E               7 EAST-MR              1:01.09    1:13.22        
  9 Hendrickson, Casey E       7 Middies-MR                NT    1:13.38        
 10 Gimbel, Helen R            6 Middies-MR           1:30.89    1:32.70        
 -- Dugan, Serena              7 Middies-MR           1:16.75         DQ        
 
Girls 7 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jourdy, Serene S           7 Storm-MR               22.94      21.24        
  2 Reis, Sophie M             7 EAST-MR                24.09      23.06        
  3 Chung, Rebecca R           7 Flying Dolphins-MR        NT      24.99        
  4 Klebaner, Ella r           7 Flying Dolphins-MR     25.96      25.40        
  5 Szukics, Lauren M          6 PAC-MR                 25.09      25.43        
  6 Moy, Sara I                7 EAST-MR                26.46      25.58        
  7 Proffitt, Aine C           7 GAEL-MR                31.52      26.35        
  8 Riccio, Allison J          7 PAC-MR                 23.99      26.77        
  9 Hubell, Claire R           7 Middies-MR             30.21      28.48        
 10 Pinnow, Addison            7 CFB-MR                 22.47      29.37        
 11 Firsenbaum, Ellie H        7 EAST-MR                32.97      29.66        
 12 Dugan, Serena              7 Middies-MR             24.97      30.51        
 13 Shah, Saira F              7 Flying Dolphins-MR     31.46      31.94        
 14 Felice, Ava                7 Middies-MR                NT      32.39        
 15 Napoli, Brie R             5 Storm-MR               38.28      33.15        
 16 Amrute, Deven              7 CFB-MR                    NT      36.11        
 17 Baldea, Milana R           6 NFS-MR                    NT      38.04        
 
Girls 7 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
                36.49  ZQ
                36.79  JO
                41.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mounier, Victoria          7 Middies-MR             50.66      48.74        
  2 Jourdy, Serene S           7 Storm-MR               54.41      48.76        
  3 Reis, Sophie M             7 EAST-MR                   NT      50.56        
  4 Bushey, Lila M             7 Storm-MR               53.67      50.67        
  5 Szukics, Lauren M          6 PAC-MR                 57.80      57.99        
  6 Riccio, Allison J          7 PAC-MR                 56.06    1:00.12        
  7 Edo, Sigal E               7 EAST-MR              1:10.78    1:00.60        
  8 Dugan, Serena              7 Middies-MR           1:13.30    1:00.98        
  9 Hendrickson, Casey E       7 Middies-MR                NT    1:08.58        
 10 Gimbel, Helen R            6 Middies-MR           1:45.07    1:41.62        
 -- Klebaner, Ella r           7 Flying Dolphins-MR     57.17         DQ        
 
Girls 7 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Proffitt, Aine C           7 GAEL-MR                   NT      30.65        
  2 Chung, Rebecca R           7 Flying Dolphins-MR        NT      30.69        
  3 Hubell, Claire R           7 Middies-MR             47.19      42.75        
 -- Felice, Ava                7 Middies-MR                NT         DQ        
 -- Firsenbaum, Ellie H        7 EAST-MR                   NT         DQ        
 -- Pinnow, Addison            7 CFB-MR                 29.27         DQ        
 -- Amrute, Deven              7 CFB-MR                    NT         DQ        
 -- Shah, Saira F              7 Flying Dolphins-MR        NT         DQ        
 -- Jourdy, Serene S           7 Storm-MR               28.99         DQ        
 -- Moy, Sara I                7 EAST-MR                43.03         DQ        
 -- Szukics, Lauren M          6 PAC-MR                    NT         DQ        
 -- Napoli, Brie R             5 Storm-MR             1:09.37         DQ        
 
Girls 7 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
                41.39  ZQ
                42.59  JO
                47.79  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mounier, Victoria          7 Middies-MR           1:07.37    1:00.25        
  2 Klebaner, Ella r           7 Flying Dolphins-MR   1:01.52    1:01.68        
 -- Reis, Sophie M             7 EAST-MR                   NT         DQ        
 
Girls 7 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reis, Sophie M             7 EAST-MR                33.49      27.60        
  2 Klebaner, Ella r           7 Flying Dolphins-MR     30.13      27.62        
 -- Riccio, Allison J          7 PAC-MR                 30.99         DQ        
 
Girls 7 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
                34.79  ZQ
                35.69  JO
                42.39  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Jourdy, Serene S           7 Storm-MR             1:14.99         DQ        
 -- Bushey, Lila M             7 Storm-MR             1:15.99         DQ        
 
Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coulthard, Tamsin A        8 Middies-MR             18.15      17.72        
  2 Flores, Isabella           8 Storm-MR               21.98      18.74        
  3 Givan, Rebeka l            8 GAEL-MR                20.09      19.04        
  4 Fung, Maya M               8 Flying Dolphins-MR     23.96      19.84        
  5 Rodriguez, Melanie         8 Middies-MR             25.46      20.13        
  6 Korff, Sarah a             8 Flying Dolphins-MR        NT      20.69        
  7 Paskowitz, Kathleen S      8 Storm-MR               23.99      21.30        
  8 Fontanella, Mary           8 GAEL-MR                29.23      21.35        
  9 Freedman, Jules S          8 Flying Dolphins-MR     24.64      21.84        
 10 Hepworth, Emma M           8 Storm-MR               25.50      22.28        
 11 Kiely, Fiona R             8 Flying Dolphins-MR        NT      22.82        
 12 Ghahremani, Nina           8 EAST-MR                24.26      23.21        
 13 Leroy, Tessa I             8 GAEL-MR                21.00      23.24        
 14 Mack, Lexi M               8 Flying Dolphins-MR     20.62      23.53        
 15 Casimir, Sophia I          8 GAEL-MR                23.35      23.93        
 16 Otis, Luella K             8 EAST-MR                24.92      25.36        
 
Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
                31.09  ZQ
                31.79  JO
                35.19  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardson, Davia K        8 Storm-MR               35.13      37.00        
  2 Wagner, Lily E             8 Storm-MR               43.89      39.14        
  3 Johnsen, Sasha             8 Storm-MR               41.54      40.14        
  4 Constantino, Kelly E       8 Middies-MR             41.09      40.71        
  5 Vanover, Dani R            8 EAST-MR                44.39      41.49        
  6 Ceccarini, Bella G         8 Flying Dolphins-MR     44.20      41.54        
  7 Aguilar, Allyson           8 Middies-MR             40.65      42.66        
  8 Givan, Rebeka l            8 GAEL-MR                45.03      43.80        
  9 Korff, Sarah a             8 Flying Dolphins-MR     46.88      44.60        
 10 Flores, Isabella           8 Storm-MR               44.50      44.70        
 11 Kowalczyk, Julia           8 Storm-MR               57.79      46.40        
 12 Zoelle, Ryan G             8 PAC-MR                 44.90      46.79        
 13 Paskowitz, Kathleen S      8 Storm-MR               48.15      48.76        
 14 Hepworth, Emma M           8 Storm-MR               52.81      49.05        
 15 Kiely, Fiona R             8 Flying Dolphins-MR     54.18      49.98        
 16 Cioffi, Fiamma             8 EAST-MR                49.35      50.11        
 17 Mack, Lexi M               8 Flying Dolphins-MR   1:02.50      50.55        
 18 Freedman, Jules S          8 Flying Dolphins-MR   1:00.76      53.03        
 19 Otis, Luella K             8 EAST-MR                54.79      53.66        
 20 Tsentides, Michelle        8 CFB-MR                 56.84      53.92        
 21 Ghahremani, Nina           8 EAST-MR                54.35      56.98        
 
Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardson, Davia K        8 Storm-MR               19.98      18.55        
  2 Givan, Rebeka l            8 GAEL-MR                22.43      20.99        
  3 Wagner, Lily E             8 Storm-MR               24.65      21.39        
  4 Constantino, Kelly E       8 Middies-MR             21.56      21.44        
  5 Flores, Isabella           8 Storm-MR               23.97      21.75        
  6 Ghahremani, Nina           8 EAST-MR                23.89      22.02        
  7 Aguilar, Allyson           8 Middies-MR             20.69      22.14        
  8 Zoelle, Ryan G             8 PAC-MR                    NT      22.43        
  9 Ceccarini, Bella G         8 Flying Dolphins-MR        NT      22.59        
 10 Paskowitz, Kathleen S      8 Storm-MR               25.99      22.62        
 10 Kowalczyk, Julia           8 Storm-MR               21.71      22.62        
 12 Otis, Luella K             8 EAST-MR                27.02      23.15        
 13 Kiely, Fiona R             8 Flying Dolphins-MR        NT      23.47        
 14 Santandrea, Guiseppina K   8 Flying Dolphins-MR     28.47      23.56        
 15 Korff, Sarah a             8 Flying Dolphins-MR        NT      23.74        
 16 Mack, Lexi M               8 Flying Dolphins-MR     25.03      23.98        
 17 Tsentides, Michelle        8 CFB-MR                 25.40      25.40        
 18 Freedman, Jules S          8 Flying Dolphins-MR     27.00      25.96        
 19 Hepworth, Emma M           8 Storm-MR               28.31      26.78        
 
Girls 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
                36.49  ZQ
                36.79  JO
                41.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardson, Davia K        8 Storm-MR               40.73      40.98 SILV   
  2 Johnsen, Sasha             8 Storm-MR               46.42      44.73        
  3 Hyatt, Caitlyn M           8 Middies-MR             48.11      46.61        
  4 Givan, Rebeka l            8 GAEL-MR                48.27      47.28        
  5 Ghahremani, Nina           8 EAST-MR                51.57      49.15        
  6 Vanover, Dani R            8 EAST-MR                50.58      49.86        
  7 Kowalczyk, Julia           8 Storm-MR               57.52      49.87        
  8 Flores, Isabella           8 Storm-MR               52.09      50.21        
  9 Mack, Lexi M               8 Flying Dolphins-MR     54.97      50.31        
 10 Zoelle, Ryan G             8 PAC-MR                 51.37      50.56        
 11 Rodriguez, Melanie         8 Middies-MR             52.05      50.73        
 12 Cioffi, Fiamma             8 EAST-MR                54.06      51.13        
 13 Leroy, Tessa I             8 GAEL-MR                56.47      51.62        
 14 Kiely, Fiona R             8 Flying Dolphins-MR     53.80      51.73        
 15 Otis, Luella K             8 EAST-MR                51.91      51.90        
 16 Korff, Sarah a             8 Flying Dolphins-MR     57.73      54.27        
 17 Casimir, Sophia I          8 GAEL-MR              1:01.09      57.09        
 18 Fontanella, Mary           8 GAEL-MR              1:01.56      57.37        
 19 Hepworth, Emma M           8 Storm-MR             1:01.55    1:01.92        
 -- Fung, Maya M               8 Flying Dolphins-MR     59.83         DQ        
 
Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnsen, Sasha             8 Storm-MR               25.20      24.18        
  2 Kowalczyk, Julia           8 Storm-MR               28.36      24.74        
  3 Givan, Rebeka l            8 GAEL-MR                29.96      26.90        
  4 Aguilar, Allyson           8 Middies-MR             29.28      27.12        
  5 Korff, Sarah a             8 Flying Dolphins-MR        NT      27.60        
  6 Freedman, Jules S          8 Flying Dolphins-MR     33.70      28.49        
  7 Tsentides, Michelle        8 CFB-MR                 31.28      29.68        
  8 Paskowitz, Kathleen S      8 Storm-MR               30.99      29.78        
  9 Hepworth, Emma M           8 Storm-MR               37.71      29.83        
 10 Cioffi, Fiamma             8 EAST-MR                34.64      31.32        
 11 Kiely, Fiona R             8 Flying Dolphins-MR        NT      31.69        
 12 Ghahremani, Nina           8 EAST-MR                   NT      31.71        
 -- Mack, Lexi M               8 Flying Dolphins-MR        NT         DQ        
 
Girls 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
                41.39  ZQ
                42.59  JO
                47.79  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardson, Davia K        8 Storm-MR               44.48      47.17 SILV   
  2 Johnsen, Sasha             8 Storm-MR               55.93      52.52        
  3 Hyatt, Caitlyn M           8 Middies-MR             59.75      56.17        
  4 Rodriguez, Melanie         8 Middies-MR             55.39      56.37        
  5 Hardwick, Gemma I          8 Flying Dolphins-MR     57.78      58.80        
  6 Flores, Isabella           8 Storm-MR             1:03.56      58.97        
  7 Paskowitz, Kathleen S      8 Storm-MR             1:02.27    1:00.47        
  8 Vanover, Dani R            8 EAST-MR              1:00.92    1:00.55        
  9 Leroy, Tessa I             8 GAEL-MR                   NT    1:05.32        
 10 Cioffi, Fiamma             8 EAST-MR              1:10.48    1:09.05        
 -- Hepworth, Emma M           8 Storm-MR             1:15.99         DQ        
 
Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coulthard, Tamsin A        8 Middies-MR             20.87      19.39        
  2 Xiao, Lucia                8 Flying Dolphins-MR        NT      20.15        
  3 Kowalczyk, Julia           8 Storm-MR               22.17      21.36        
  4 Zoelle, Ryan G             8 PAC-MR                    NT      22.13        
  5 Cioffi, Fiamma             8 EAST-MR                35.37      24.71        
  6 Givan, Rebeka l            8 GAEL-MR                24.65      25.00        
  7 Freedman, Jules S          8 Flying Dolphins-MR        NT      25.52        
  8 Fung, Maya M               8 Flying Dolphins-MR     32.84      26.09        
  9 Hardwick, Gemma I          8 Flying Dolphins-MR        NT      26.33        
 10 Mack, Lexi M               8 Flying Dolphins-MR        NT      26.55        
 11 Ghahremani, Nina           8 EAST-MR                28.35      26.98        
 12 Paskowitz, Kathleen S      8 Storm-MR               28.99      28.02        
 13 Korff, Sarah a             8 Flying Dolphins-MR        NT      29.58        
 14 Kiely, Fiona R             8 Flying Dolphins-MR        NT      32.46        
 15 Casimir, Sophia I          8 GAEL-MR                   NT      34.08        
 16 Otis, Luella K             8 EAST-MR                   NT      34.58        
 -- Fontanella, Mary           8 GAEL-MR                   NT         DQ        
 
Girls 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
                34.79  ZQ
                35.69  JO
                42.39  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardson, Davia K        8 Storm-MR               42.23      43.43        
  2 Johnsen, Sasha             8 Storm-MR               52.89      47.01        
  3 Flores, Isabella           8 Storm-MR             1:13.99      49.68        
  4 Ceccarini, Bella G         8 Flying Dolphins-MR     55.53      50.02        
  5 Zoelle, Ryan G             8 PAC-MR                 51.46      50.22        
  6 Constantino, Kelly E       8 Middies-MR             52.55      54.72        
  7 Vanover, Dani R            8 EAST-MR                54.45      55.34        
  8 Wagner, Lily E             8 Storm-MR             1:10.99      57.55        
  9 Cioffi, Fiamma             8 EAST-MR              1:04.36      57.99        
 10 Otis, Luella K             8 EAST-MR                   NT    1:26.66        
 
Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
              1:17.99  ZQ
              1:19.99  JO
              1:28.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Richardson, Davia K        8 Storm-MR             1:33.71    1:33.29        
                  43.11     1:33.29 (50.18)                                        
  2 Johnsen, Sasha             8 Storm-MR             1:42.99    1:46.11        
                  48.59     1:46.11 (57.52)                                        
  3 Xiao, Lucia                8 Flying Dolphins-MR        NT    1:54.92        
                  54.62   1:54.92 (1:00.30)                                        
  4 Kowalczyk, Julia           8 Storm-MR             1:48.99    1:56.89        
                  54.91   1:56.89 (1:01.98)                                        
 -- Hardwick, Gemma I          8 Flying Dolphins-MR        NT         DQ        
                1:01.79        DQ (1:06.18)                                        
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
              1:08.09  ZQ
              1:09.99  JO
              1:18.49  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hyatt, Caitlyn M           8 Middies-MR           1:43.29    1:31.96        
                                  43.61 ( )     1:31.96 (48.35)                    
  2 Xiao, Lucia                8 Flying Dolphins-MR        NT    1:33.97        
                                  44.98 ( )     1:33.97 (48.99)                    
  3 Coulthard, Tamsin A        8 Middies-MR           1:55.84    1:36.96        
                                  44.11 ( )     1:36.96 (52.85)                    
  4 Zoelle, Ryan G             8 PAC-MR               1:51.58    1:39.14        
                                  45.17 ( )     1:39.14 (53.97)                    
  5 Vanover, Dani R            8 EAST-MR              1:41.23    1:40.57        
                                  44.81 ( )     1:40.57 (55.76)                    
  6 Freedman, Jules S          8 Flying Dolphins-MR        NT    1:57.21        
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
                31.09  ZQ
                31.79  JO
                35.19  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quinlan, Aimee K          10 LIAC-MR                31.65      31.20 JO     
  2 Smith, Jamila             10 NFS-MR                 32.08      32.09 SILV   
  3 Valerio, Sara A            9 Middies-MR             33.23      32.19 SILV   
  4 Hricay, Grace M           10 EAST-MR                33.28      34.35 SILV   
  5 Lombardo, Kayla            9 RYE-MR                 33.90      34.41 SILV   
  6 George, Anoushka M        10 LIAC-MR                34.07      34.54 SILV   
  7 McKie, Grace A            10 LIAC-MR                34.94      34.91 SILV   
  8 Gutierrez, Lucianna        9 GAEL-MR                33.68      34.98 SILV   
  9 Nam, Lauren                9 LIAC-MR                36.61      35.33        
 10 Lord, Sophia               9 RYE-MR                 33.92      35.63        
 11 Lee, Cherry                9 LIAC-MR                36.37      35.83        
 12 Reiser, Amanda D           9 LIAC-MR                36.68      36.36        
 13 Redmond, Ryann E          10 LIAC-MR                35.83      36.38        
 14 Thitibordin, Ashlyn       10 LIAC-MR                36.66      36.70        
 15 McDonald, Mary J          10 LIAC-MR                35.76      37.39        
 16 Aikman, Saskia M           9 Middies-MR             36.52      37.55        
 17 Ulzheimer, Kiera E         9 LIAC-MR                38.19      37.86        
 18 McCann, Katherine E       10 Middies-MR             35.53      37.88        
 19 Wachs, Lauren B            9 EAST-MR                37.86      37.95        
 20 Dugan, Sophia N           10 Middies-MR             36.07      38.58        
 20 Ray, Nidhi                 9 EAST-MR                37.44      38.58        
 22 Gebhard, Kaitlyn A         9 LIAC-MR                39.39      39.01        
 23 Donaghy, Ella M           10 GAEL-MR                39.23      39.10        
 24 Su, Lorian                10 Middies-MR             39.97      40.01        
 25 Cruz, Anisa E              9 EAST-MR                40.50      40.43        
 26 Riley, Emily c            10 Middies-MR             39.81      41.64        
 27 Abrams, Kate S             9 Middies-MR             41.93      41.75        
 28 Paz, Fernanda             10 EAST-MR                42.14      41.94        
 29 Beintrexler, Charlotte E   9 Middies-MR             40.77      43.46        
 30 Levy, Sophia               9 Middies-MR             42.96      43.55        
 31 Rodriguez, Kailey S        9 EAST-MR                46.24      44.26        
 32 Master, Alex E            10 EAST-MR                46.64      46.47        
 33 Fusco, Charlotte G         9 GAEL-MR                43.99      47.10        
 34 Riter, Emerson             9 GAEL-MR                   NT      49.24        
 35 Bollen, Juliette S         9 EAST-MR                49.09      50.10        
 36 Hubell, Kate L             9 Middies-MR           1:00.28      57.80        
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
                36.49  ZQ
                36.79  JO
                41.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quinlan, Aimee K          10 LIAC-MR                36.41      35.65 ZQ     
  2 Brita, Mia K              10 LIAC-MR                37.73      36.18 ZQ     
  3 Nam, Lauren                9 LIAC-MR                38.06      38.60 SILV   
  4 Zunich, Daniela A         10 LIAC-MR                39.64      39.16 SILV   
  5 McKie, Grace A            10 LIAC-MR                40.44      40.10 SILV   
  6 Lee, Cherry                9 LIAC-MR                42.40      40.27 SILV   
  7 Lombardo, Kayla            9 RYE-MR                 41.30      40.94 SILV   
  8 McDonald, Mary J          10 LIAC-MR                41.92      41.11 SILV   
  9 Gutierrez, Lucianna        9 GAEL-MR                40.24      41.19 SILV   
 10 Redmond, Ryann E          10 LIAC-MR                42.55      41.47 SILV   
 11 Aikman, Saskia M           9 Middies-MR             43.59      41.61 SILV   
 12 Gebhard, Kaitlyn A         9 LIAC-MR                43.88      41.70 SILV   
 13 Suzuki, Riko               9 Middies-MR             47.99      42.21        
 14 Wachs, Lauren B            9 EAST-MR                40.63      42.50        
 15 McCann, Katherine E       10 Middies-MR             43.98      43.42        
 16 Kowalczyk, Vivian          9 Storm-MR               44.10      43.54        
 17 Wen, Victoria              9 LIAC-MR                45.36      43.56        
 18 Perrino, Ava T            10 PAC-MR                 45.30      43.65        
 19 Schafer, Marian E         10 GAEL-MR                43.42      43.75        
 20 Vincent, Abby R           10 EAST-MR                44.18      43.93        
 21 Ulzheimer, Kiera E         9 LIAC-MR                44.67      44.13        
 22 Ray, Nidhi                 9 EAST-MR                42.14      44.64        
 23 Bello, Maddy R            10 PAC-MR                 45.60      45.47        
 24 Dugan, Sophia N           10 Middies-MR             44.58      45.92        
 25 Cruz, Anisa E              9 EAST-MR                48.25      46.14        
 26 Dennis, Leah k            10 Middies-MR             51.15      48.84        
 27 Master, Alex E            10 EAST-MR                49.48      50.23        
 28 Hoahing, Sydney O         10 NFS-MR                 52.00      50.54        
 29 Dold, Abigail L            9 Middies-MR                NT      51.37        
 30 Bollen, Juliette S         9 EAST-MR                51.33      52.55        
 -- Viswanathan, Trisha       10 Middies-MR             49.69         DQ        
 -- Hendrickson, Riley D       9 Middies-MR             45.01         DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
              1:17.99  ZQ
              1:19.49  JO
              1:33.09  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crane, Jessie A           10 EAST-MR              1:10.06    1:15.96 ZQ     
                  36.48     1:15.96 (39.48)                                        
  2 Brita, Mia K              10 LIAC-MR              1:19.92    1:21.33 SILV   
                  38.49     1:21.33 (42.84)                                        
  3 McKie, Grace A            10 LIAC-MR              1:25.37    1:26.39 SILV   
                  41.44     1:26.39 (44.95)                                        
  4 Jadot, Manon V             9 EAST-MR              1:23.43    1:26.58 SILV   
                  41.84     1:26.58 (44.74)                                        
  5 Amerson, Sydney D          9 Storm-MR             1:26.08    1:26.87 SILV   
  6 Wachs, Lauren B            9 EAST-MR              1:30.27    1:27.87 SILV   
                  42.09     1:27.87 (45.78)                                        
  7 Gebhard, Kaitlyn A         9 LIAC-MR              1:34.17    1:28.67 SILV   
  8 Gutierrez, Lucianna        9 GAEL-MR              1:33.21    1:28.87 SILV   
                  43.31     1:28.87 (45.56)                                        
  9 Reiser, Amanda D           9 LIAC-MR              1:35.67    1:31.55 SILV   
                  44.98     1:31.55 (46.57)                                        
 10 Corbett, Allison          10 CFB-MR               1:35.32    1:33.25        
 11 Ray, Nidhi                 9 EAST-MR              1:36.17    1:35.17        
                  46.35     1:35.17 (48.82)                                        
 12 Schafer, Marian E         10 GAEL-MR                   NT    1:35.92        
                  45.93     1:35.92 (49.99)                                        
 13 Perrino, Ava T            10 PAC-MR               1:37.12    1:36.51        
 14 McCann, Katherine E       10 Middies-MR           1:35.63    1:37.61        
                  47.48     1:37.61 (50.13)                                        
 15 Kowalczyk, Vivian          9 Storm-MR             1:33.06    1:38.35        
                  45.44     1:38.35 (52.91)                                        
 16 Aikman, Saskia M           9 Middies-MR                NT    1:38.43        
 17 Su, Lorian                10 Middies-MR           1:46.62    1:38.46        
                  46.86     1:38.46 (51.60)                                        
 18 Bello, Maddy R            10 PAC-MR                    NT    1:39.63        
                  47.60     1:39.63 (52.03)                                        
 19 Donaghy, Ella M           10 GAEL-MR              1:49.57    1:43.76        
                  51.85     1:43.76 (51.91)                                        
 20 Cruz, Anisa E              9 EAST-MR              1:46.58    1:43.78        
 21 Beintrexler, Charlotte E   9 Middies-MR           1:49.86    1:45.50        
                  49.72     1:45.50 (55.78)                                        
 22 Viswanathan, Trisha       10 Middies-MR                NT    1:45.62        
                  50.43     1:45.62 (55.19)                                        
 23 Master, Alex E            10 EAST-MR                   NT    1:47.19        
                  49.33     1:47.19 (57.86)                                        
 24 Riter, Emerson             9 GAEL-MR                   NT    1:49.75        
 25 Levy, Sophia               9 Middies-MR                NT    1:59.10        
 26 Abrams, Kate S             9 Middies-MR                NT    2:02.59        
                  58.51   2:02.59 (1:04.08)                                        
 27 Bollen, Juliette S         9 EAST-MR              1:50.79    2:02.64        
 28 Rodriguez, Kailey S        9 EAST-MR                   NT    2:11.72        
                1:02.76   2:11.72 (1:08.96)                                        
 -- Redmond, Ryann E          10 LIAC-MR              1:30.20         DQ        
                  43.11          DQ (45.11)                                        
 -- Fusco, Charlotte G         9 GAEL-MR              1:57.85         DQ        
 -- Dugan, Sophia N           10 Middies-MR           1:37.56         DQ        
                  49.52          DQ (51.51)                                        
 -- Paz, Fernanda             10 EAST-MR                   NT         DQ        
                  44.15          DQ (51.18)                                        
 -- Hubell, Kate L             9 Middies-MR                NT         DQ        
                1:07.50        DQ (1:14.89)                                        
 -- Riley, Emily c            10 Middies-MR           1:52.18         DQ        
                  52.92          DQ (56.60)                                        
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
                41.39  ZQ
                42.59  JO
                47.79  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lord, Sophia               9 RYE-MR                 43.00      42.94 SILV   
  2 Lombardo, Kayla            9 RYE-MR                 43.30      44.18 SILV   
  3 McDonald, Mary J          10 LIAC-MR                43.91      45.07 SILV   
  4 Zunich, Daniela A         10 LIAC-MR                44.37      46.03 SILV   
  5 Valerio, Sara A            9 Middies-MR             49.82      46.18 SILV   
  6 Nam, Lauren                9 LIAC-MR                46.88      46.30 SILV   
  7 Redmond, Ryann E          10 LIAC-MR                46.89      47.08 SILV   
  8 Thitibordin, Ashlyn       10 LIAC-MR                48.08      47.60 SILV   
  9 George, Anoushka M        10 LIAC-MR                48.04      48.34        
 10 Dennis, Leah k            10 Middies-MR             49.16      48.52        
 11 Vincent, Abby R           10 EAST-MR                46.03      48.70        
 12 Ray, Nidhi                 9 EAST-MR                47.76      48.83        
 13 Perrino, Ava T            10 PAC-MR                 49.38      50.33        
 14 Bello, Maddy R            10 PAC-MR                 53.66      51.51        
 15 Ulzheimer, Kiera E         9 LIAC-MR                51.06      51.64        
 15 Suzuki, Riko               9 Middies-MR             55.35      51.64        
 17 Wen, Victoria              9 LIAC-MR                51.49      52.12        
 18 McCann, Katherine E       10 Middies-MR             51.24      52.47        
 19 Aikman, Saskia M           9 Middies-MR                NT      52.70        
 20 Wachs, Lauren B            9 EAST-MR                53.43      54.22        
 21 Hendrickson, Riley D       9 Middies-MR             52.71      55.39        
 22 Hoahing, Sydney O         10 NFS-MR                 59.00      57.13        
 23 Gebhard, Kaitlyn A         9 LIAC-MR                56.71      57.18        
 24 Viswanathan, Trisha       10 Middies-MR                NT      59.00        
 25 Dugan, Sophia N           10 Middies-MR           1:00.50    1:02.98        
 26 Cruz, Anisa E              9 EAST-MR              1:08.33    1:03.12        
 27 Dold, Abigail L            9 Middies-MR                NT    1:03.69        
 -- Schafer, Marian E         10 GAEL-MR                   NT         DQ        
 -- Master, Alex E            10 EAST-MR              1:09.22         DQ        
 -- Bollen, Juliette S         9 EAST-MR                   NT         DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
              1:28.49  ZQ
              1:31.99  JO
              1:46.19  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Jamila             10 NFS-MR               1:32.03    1:29.89 JO     
                  43.42     1:29.89 (46.47)                                        
  2 Jadot, Manon V             9 EAST-MR              1:34.66    1:32.37 SILV   
                  43.09     1:32.37 (49.28)                                        
  3 Lord, Sophia               9 RYE-MR               1:34.62    1:33.04 SILV   
                  44.59     1:33.04 (48.45)                                        
  4 Hricay, Grace M           10 EAST-MR              1:33.08    1:35.46 SILV   
                  45.75     1:35.46 (49.71)                                        
  5 Lombardo, Kayla            9 RYE-MR                    NT    1:37.85 SILV   
                  45.31     1:37.85 (52.54)                                        
  6 Corbett, Brittany         10 CFB-MR               1:40.74    1:41.36 SILV   
  7 Amerson, Sydney D          9 Storm-MR             1:45.53    1:43.38 SILV   
                  47.78     1:43.38 (55.60)                                        
  8 Ray, Nidhi                 9 EAST-MR              1:41.54    1:43.66 SILV   
                  50.45     1:43.66 (53.21)                                        
  9 Kowalczyk, Vivian          9 Storm-MR             1:44.50    1:43.72 SILV   
                  49.72     1:43.72 (54.00)                                        
 10 Donaghy, Ella M           10 GAEL-MR              2:06.36    1:56.15        
                  53.17   1:56.15 (1:02.98)                                        
 11 Levy, Sophia               9 Middies-MR                NT    1:59.28        
                  56.98   1:59.28 (1:02.30)                                        
 12 Fusco, Charlotte G         9 GAEL-MR              2:04.21    1:59.89        
                  56.60   1:59.89 (1:03.29)                                        
 13 Beintrexler, Charlotte E   9 Middies-MR                NT    2:04.52        
                  58.97   2:04.52 (1:05.55)                                        
 14 Dugan, Sophia N           10 Middies-MR           2:09.24    2:11.35        
 15 Abrams, Kate S             9 Middies-MR                NT    2:27.87        
                1:09.85   2:27.87 (1:18.02)                                        
 -- Riter, Emerson             9 GAEL-MR                   NT         DQ        
                1:08.59        DQ (1:18.19)                                        
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
                34.79  ZQ
                35.69  JO
                42.39  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Corbett, Brittany         10 CFB-MR                 38.02      34.28 ZQ     
  2 Brita, Mia K              10 LIAC-MR                41.35      39.69 SILV   
  3 Zunich, Daniela A         10 LIAC-MR                40.99      40.13 SILV   
  4 Bello, Maddy R            10 PAC-MR                 42.27      40.67 SILV   
  5 Smith, Jamila             10 NFS-MR                 43.21      40.77 SILV   
  6 Schafer, Marian E         10 GAEL-MR                46.28      42.39 SILV   
  7 Lee, Cherry                9 LIAC-MR                44.45      42.49        
  8 Harris, Paige A            9 EAST-MR                43.97      42.69        
  9 Redmond, Ryann E          10 LIAC-MR                44.88      42.86        
 10 McKie, Grace A            10 LIAC-MR                44.54      43.62        
 10 Wachs, Lauren B            9 EAST-MR                44.62      43.62        
 12 McDonald, Mary J          10 LIAC-MR                43.14      43.87        
 13 George, Anoushka M        10 LIAC-MR                45.46      44.28        
 14 Gutierrez, Lucianna        9 GAEL-MR                42.11      45.72        
 15 Paz, Fernanda             10 EAST-MR                54.72      51.13        
 16 Riley, Emily c            10 Middies-MR             54.28      54.00        
 17 Cruz, Anisa E              9 EAST-MR                57.00      54.70        
 -- Bollen, Juliette S         9 EAST-MR              1:09.85         DQ        
 -- Rodriguez, Kailey S        9 EAST-MR              1:11.32         DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
              1:21.99  ZQ
              1:24.99  JO
              1:37.99  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jadot, Manon V             9 EAST-MR              1:23.67    1:24.62 JO     
                  38.25     1:24.62 (46.37)                                        
  2 Crane, Jessie A           10 EAST-MR              1:22.61    1:26.00 SILV   
                  38.24     1:26.00 (47.76)                                        
  3 Hricay, Grace M           10 EAST-MR              1:32.40    1:32.91 SILV   
                  41.24     1:32.91 (51.67)                                        
  4 Harris, Paige A            9 EAST-MR              1:47.45    1:39.08        
                  44.65     1:39.08 (54.43)                                        
  5 McKie, Grace A            10 LIAC-MR              1:41.53    1:40.20        
                  44.46     1:40.20 (55.74)                                        
  6 Brita, Mia K              10 LIAC-MR              1:39.20    1:41.05        
                  44.23     1:41.05 (56.82)                                        
  7 George, Anoushka M        10 LIAC-MR              1:40.99    1:46.13        
                  47.45     1:46.13 (58.68)                                        
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
              1:17.99  ZQ
              1:19.99  JO
              1:28.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crane, Jessie A           10 EAST-MR              1:17.67    1:16.66 ZQ     
                  35.35     1:16.66 (41.31)                                        
  2 Corbett, Brittany         10 CFB-MR               1:20.92    1:22.53 SILV   
                  37.24     1:22.53 (45.29)                                        
  3 Zunich, Daniela A         10 LIAC-MR              1:21.52    1:23.69 SILV   
                  39.22     1:23.69 (44.47)                                        
  4 Quinlan, Aimee K          10 LIAC-MR              1:25.63    1:24.73 SILV   
                  38.05     1:24.73 (46.68)                                        
  5 Brita, Mia K              10 LIAC-MR              1:23.97    1:26.38 SILV   
                  39.43     1:26.38 (46.95)                                        
  6 Valerio, Sara A            9 Middies-MR           1:28.25    1:26.58 SILV   
                  40.89     1:26.58 (45.69)                                        
  7 Lombardo, Kayla            9 RYE-MR               1:26.28    1:26.97 SILV   
                  42.09     1:26.97 (44.88)                                        
  8 Lord, Sophia               9 RYE-MR               1:26.86    1:27.57 SILV   
                  43.88     1:27.57 (43.69)                                        
  9 Nam, Lauren                9 LIAC-MR              1:29.64    1:27.84 SILV   
                  40.78     1:27.84 (47.06)                                        
 10 Lee, Cherry                9 LIAC-MR              1:30.78    1:28.33 SILV   
                  41.66     1:28.33 (46.67)                                        
 11 Corbett, Allison          10 CFB-MR               1:31.33    1:31.24        
                  43.59     1:31.24 (47.65)                                        
 12 Thitibordin, Ashlyn       10 LIAC-MR              1:33.59    1:34.44        
                  45.34     1:34.44 (49.10)                                        
 13 Kowalczyk, Vivian          9 Storm-MR             2:02.28    1:35.39        
                  45.77     1:35.39 (49.62)                                        
 14 Bello, Maddy R            10 PAC-MR                    NT    1:36.37        
                  42.65     1:36.37 (53.72)                                        
 15 Ulzheimer, Kiera E         9 LIAC-MR              1:35.60    1:38.24        
                  47.31     1:38.24 (50.93)                                        
 16 Perrino, Ava T            10 PAC-MR               1:35.67    1:38.80        
                  46.64     1:38.80 (52.16)                                        
 17 Harris, Paige A            9 EAST-MR              1:38.92    1:39.92        
                  45.16     1:39.92 (54.76)                                        
 18 Schafer, Marian E         10 GAEL-MR                   NT    1:40.08        
                  43.90     1:40.08 (56.18)                                        
 19 Su, Lorian                10 Middies-MR           1:37.54    1:40.11        
                  49.89     1:40.11 (50.22)                                        
 20 Gebhard, Kaitlyn A         9 LIAC-MR              1:38.27    1:40.73        
                  46.95     1:40.73 (53.78)                                        
 -- Amerson, Sydney D          9 Storm-MR             1:40.21         DQ        
                  40.66          DQ (48.14)                                        
 
Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
              1:08.09  ZQ
              1:09.99  JO
              1:18.49  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crane, Jessie A           10 EAST-MR              1:05.30    1:07.79 ZQ     
                  31.91     1:07.79 (35.88)                                        
  2 Quinlan, Aimee K          10 LIAC-MR              1:10.99    1:09.31 JO     
                  33.25     1:09.31 (36.06)                                        
  3 Jadot, Manon V             9 EAST-MR              1:10.42    1:10.72 SILV   
                  32.93     1:10.72 (37.79)                                        
  4 Brita, Mia K              10 LIAC-MR              1:12.90    1:14.30 SILV   
                  35.55     1:14.30 (38.75)                                        
  5 Zunich, Daniela A         10 LIAC-MR              1:13.98    1:14.87 SILV   
                  35.28     1:14.87 (39.59)                                        
  6 Lombardo, Kayla            9 RYE-MR               1:15.40    1:14.93 SILV   
                  35.60     1:14.93 (39.33)                                        
  7 Hricay, Grace M           10 EAST-MR              1:13.43    1:15.02 SILV   
                  35.69     1:15.02 (39.33)                                        
  8 Lord, Sophia               9 RYE-MR               1:17.44    1:16.20 SILV   
                  37.14     1:16.20 (39.06)                                        
  9 McKie, Grace A            10 LIAC-MR              1:16.35    1:17.12 SILV   
                  37.31     1:17.12 (39.81)                                        
 10 Lee, Cherry                9 LIAC-MR              1:22.47    1:18.22 SILV   
                  38.13     1:18.22 (40.09)                                        
 11 Nam, Lauren                9 LIAC-MR              1:19.80    1:19.05        
                  38.11     1:19.05 (40.94)                                        
 12 Redmond, Ryann E          10 LIAC-MR              1:18.01    1:19.16        
                  38.33     1:19.16 (40.83)                                        
 13 Valerio, Sara A            9 Middies-MR           1:19.63    1:19.34        
                  37.74     1:19.34 (41.60)                                        
 14 Aikman, Saskia M           9 Middies-MR           1:31.52    1:21.16        
 15 Gutierrez, Lucianna        9 GAEL-MR              1:19.51    1:21.83        
                  39.08     1:21.83 (42.75)                                        
 16 McDonald, Mary J          10 LIAC-MR              1:21.57    1:21.96        
                  39.79     1:21.96 (42.17)                                        
 17 Dugan, Sophia N           10 Middies-MR                NT    1:22.18        
                  42.12     1:22.18 (40.06)                                        
 18 Ray, Nidhi                 9 EAST-MR              1:26.03    1:23.21        
                  40.23     1:23.21 (42.98)                                        
 19 Ulzheimer, Kiera E         9 LIAC-MR              1:24.87    1:23.84        
                  38.82     1:23.84 (45.02)                                        
 20 Wen, Victoria              9 LIAC-MR              1:23.73    1:24.42        
                  39.58     1:24.42 (44.84)                                        
 21 McCann, Katherine E       10 Middies-MR           1:32.96    1:24.57        
                  38.93     1:24.57 (45.64)                                        
 22 Perrino, Ava T            10 PAC-MR               1:27.96    1:24.64        
                  39.87     1:24.64 (44.77)                                        
 23 Schafer, Marian E         10 GAEL-MR                   NT    1:24.96        
                  42.04     1:24.96 (42.92)                                        
 24 Thitibordin, Ashlyn       10 LIAC-MR              1:25.09    1:25.23        
                  40.86     1:25.23 (44.37)                                        
 25 Kowalczyk, Vivian          9 Storm-MR             1:27.44    1:27.01        
                  41.19     1:27.01 (45.82)                                        
 26 Gebhard, Kaitlyn A         9 LIAC-MR              1:28.16    1:28.00        
                  41.53     1:28.00 (46.47)                                        
 27 Suzuki, Riko               9 Middies-MR                NT    1:29.11        
                  42.60     1:29.11 (46.51)                                        
 28 Vincent, Abby R           10 EAST-MR              1:27.66    1:29.72        
                  42.45     1:29.72 (47.27)                                        
 29 Cruz, Anisa E              9 EAST-MR              1:30.99    1:30.83        
                  43.18     1:30.83 (47.65)                                        
 30 Harris, Paige A            9 EAST-MR              1:27.20    1:32.46        
                  42.16     1:32.46 (50.30)                                        
 31 Bello, Maddy R            10 PAC-MR                    NT    1:34.60        
                  42.90     1:34.60 (51.70)                                        
 32 Aguilar, Allyson           8 Middies-MR           1:31.66    1:35.43        
                  15.75   1:35.43 (1:19.68)                                        
 33 Hendrickson, Riley D       9 Middies-MR           1:29.60    1:35.80        
                  45.05     1:35.80 (50.75)                                        
 34 Vanover, Dani R            8 EAST-MR              1:41.23    1:39.06        
                  45.67     1:39.06 (53.39)                                        
 35 Hoahing, Sydney O         10 NFS-MR               1:43.84    1:39.53        
                  46.27     1:39.53 (53.26)                                        
 36 Dennis, Leah k            10 Middies-MR           1:44.15    1:44.09        
                  47.29     1:44.09 (56.80)                                        
 37 Master, Alex E            10 EAST-MR              1:45.57    1:45.95        
                  50.74     1:45.95 (55.21)                                        
 38 Viswanathan, Trisha       10 Middies-MR                NT    1:46.47        
                  48.30     1:46.47 (58.17)                                        
 39 Dold, Abigail L            9 Middies-MR                NT    1:52.51        
                  53.23     1:52.51 (59.28)                                        
 40 Bollen, Juliette S         9 EAST-MR              1:57.61    2:00.41        
                  54.79   2:00.41 (1:05.62)                                        
 
Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
              2:28.99  ZQ
              2:29.99  JO
              2:49.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crane, Jessie A           10 EAST-MR              2:20.12    2:25.57 ZQ     
                  32.81     1:10.10 (37.29)     1:48.39 (38.29)     2:25.57 (37.18)
  2 Jadot, Manon V             9 EAST-MR              2:35.88    2:38.14 SILV   
                  33.52     1:13.48 (39.96)     1:56.82 (43.34)     2:38.14 (41.32)
  3 Quinlan, Aimee K          10 LIAC-MR              2:39.04    2:40.38 SILV   
                  34.03     1:14.59 (40.56)     1:58.15 (43.56)     2:40.38 (42.23)
  4 Zunich, Daniela A         10 LIAC-MR              2:32.55    2:41.13 SILV   
                  34.99     1:16.03 (41.04)     2:00.02 (43.99)     2:41.13 (41.11)
  5 Hricay, Grace M           10 EAST-MR              2:50.23    2:45.30 SILV   
                  36.70     1:19.25 (42.55)     2:03.21 (43.96)     2:45.30 (42.09)
  6 Valerio, Sara A            9 Middies-MR           2:51.06    2:53.42        
                  40.53     1:24.31 (43.78)     2:07.27 (42.96)     2:53.42 (46.15)
  7 McDonald, Mary J          10 LIAC-MR              2:52.29    2:55.36        
                  41.77     1:27.37 (45.60)     2:12.29 (44.92)     2:55.36 (43.07)
  8 George, Anoushka M        10 LIAC-MR              2:53.10    2:56.37        
  9 Reiser, Amanda D           9 LIAC-MR              2:54.60    2:58.72        
                  41.11     1:27.55 (46.44)     2:15.77 (48.22)     2:58.72 (42.95)
 10 Ulzheimer, Kiera E         9 LIAC-MR              2:50.20    2:59.86        
                  39.29     1:26.47 (47.18)     2:14.86 (48.39)     2:59.86 (45.00)
 11 Thitibordin, Ashlyn       10 LIAC-MR              2:52.82    3:01.28        
                  42.92     1:30.41 (47.49)     2:17.13 (46.72)     3:01.28 (44.15)
 12 Aikman, Saskia M           9 Middies-MR                NT    3:04.40        
 13 McCann, Katherine E       10 Middies-MR                NT    3:05.24        
                  41.15     1:29.58 (48.43)     2:19.55 (49.97)     3:05.24 (45.69)
 14 Perrino, Ava T            10 PAC-MR               3:07.73    3:10.91        
                  42.58     1:33.75 (51.17)     2:23.58 (49.83)     3:10.91 (47.33)
 15 Harris, Paige A            9 EAST-MR                   NT    3:23.00        
                  43.37     1:36.49 (53.12)     2:30.27 (53.78)     3:23.00 (52.73)
 16 Viswanathan, Trisha       10 Middies-MR                NT    3:51.85        
                  51.30     1:50.52 (59.22)   2:50.99 (1:00.47)   3:51.85 (1:00.86)
 
Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
              2:48.99  ZQ
              2:49.99  JO
              3:13.99  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crane, Jessie A           10 EAST-MR              2:43.94    2:47.28 ZQ     
                  37.57     1:19.24 (41.67)     2:10.68 (51.44)     2:47.28 (36.60)
  2 Jadot, Manon V             9 EAST-MR              2:58.73    2:54.55 SILV   
                  38.62     1:21.64 (43.02)     2:14.07 (52.43)     2:54.55 (40.48)
  3 Quinlan, Aimee K          10 LIAC-MR              3:18.04    2:58.61 SILV   
                                  38.31 ( )                             1:21.60 ( )
                                2:18.01 ( )     2:58.61 (40.60)                    
  4 Hricay, Grace M           10 EAST-MR              3:05.27    3:04.81 SILV   
                  41.31     1:29.89 (48.58)     2:22.88 (52.99)     3:04.81 (41.93)
  5 Lee, Cherry                9 LIAC-MR              3:14.06    3:10.66 SILV   
                  45.02     1:32.71 (47.69)     2:27.24 (54.53)     3:10.66 (43.42)
  6 Wachs, Lauren B            9 EAST-MR              3:12.09    3:13.13 SILV   
                  44.52     1:33.41 (48.89)     2:31.54 (58.13)     3:13.13 (41.59)
  7 Valerio, Sara A            9 Middies-MR           3:06.34    3:13.19 SILV   
                  38.58     1:27.57 (48.99)     2:26.80 (59.23)     3:13.19 (46.39)
  8 Thitibordin, Ashlyn       10 LIAC-MR              3:23.39    3:14.00        
                                  46.09 ( )                             1:34.71 ( )
                                2:30.30 ( )     3:14.00 (43.70)                    
  9 George, Anoushka M        10 LIAC-MR              3:20.99    3:17.88        
                                  46.38 ( )                             1:34.85 ( )
                                2:35.08 ( )     3:17.88 (42.80)                    
 10 Harris, Paige A            9 EAST-MR                   NT    3:27.27        
                                  44.27 ( )   3:27.27 (2:43.00)                    
 -- Kowalczyk, Vivian          9 Storm-MR             3:25.10         DQ        
                                  47.53 ( )                             1:40.40 ( )
                                2:40.88 ( )          DQ (47.60)                    
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
                27.99  JO
                30.99  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoesterey, Kate A         12 EAST-MR                25.64      27.37 JO     
  2 Appelbaum, Talya          11 RYE-MR                 28.54      28.66 SILV   
  3 Okodogbe, Favour E        12 LIAC-MR                29.16      29.28 SILV   
  4 Brown, Colleen E          12 EAST-MR                29.20      29.59 SILV   
  5 Gonzalez, Isabel V        11 LIAC-MR                30.03      30.32 SILV   
  6 Punnoose, Ann j           12 Middies-MR             29.46      30.37 SILV   
  7 Fitzgerald, Molly H       12 LIAC-MR                30.55      30.48 SILV   
  8 Ray, Naina *              11 EAST-MR                30.25      30.65 SILV   
  9 Mugno, Bella O            12 EAST-MR                29.21      30.86 SILV   
 10 Benenati, Eileen A        11 LIAC-MR                31.73      31.17        
 11 Ryder, Johannah C         12 EAST-MR                30.99      31.18        
 12 Green, Molly A            12 LIAC-MR                31.06      31.25        
 13 Manger, Olivia M          11 EAST-MR                30.72      31.26        
 14 Reeves, Malia             11 EAST-MR                30.67      31.50        
 15 Dorrian, Olivia F         12 LIAC-MR                31.34      31.57        
 16 Thring, Abby M            12 EAST-MR                30.82      31.95        
 17 Bahadur, Isha             12 EAST-MR                31.48      32.06        
 18 Nus, Jenna B              11 LIAC-MR                31.75      32.09        
 19 Pagonis, Anastasia K      12 LIAC-MR                32.26      32.13        
 20 Hill, Sasha               11 Middies-MR             30.28      32.15        
 20 Pepe, Gabi O              12 LIAC-MR                32.16      32.15        
 22 Villa, Lauren             12 LIAC-MR                32.32      32.52        
 23 Fiorello, Ava E           12 LIAC-MR                32.42      32.63        
 24 Sava, Erica C             11 LIAC-MR                32.40      32.85        
 25 Richman, Emma             11 Storm-MR               32.64      32.87        
 26 Siris, Madeline M         11 LIAC-MR                32.40      33.09        
 27 Kiesel, Avery T           11 EAST-MR                30.57      33.18        
 28 Posner, Abigail           11 RYE-MR                 32.65      33.34        
 29 Suzuki, Mako              11 Middies-MR             32.78      34.19        
 30 Sung, Katie M             11 LIAC-MR                35.67      34.43        
 31 Rose, Julianna K          12 LIAC-MR                32.58      34.69        
 32 Morr, Isabelle N          12 PAC-MR                 36.35      34.82        
 33 Yee, Katherine H          11 LIAC-MR                33.43      34.86        
 34 Schnappauf, Drew E        11 LIAC-MR                35.00      35.08        
 35 Karras, Nicoletta E       11 LIAC-MR                33.86      35.09        
 36 Mejia, Jazmine            11 Middies-MR             33.09      35.10        
 37 DeFilippo, Sydney         12 Middies-MR             33.58      35.26        
 38 Sharma, Avani             11 LIAC-MR                34.60      35.28        
 39 Deng, Jenny               12 Middies-MR                NT      35.73        
 40 Belostotsky, Hannah F     11 Middies-MR             34.96      37.05        
 41 Daley, Nadia              12 NFS-MR                 38.45      38.45        
 42 Rodriguez, Andrea M       11 Middies-MR             34.95      39.59        
 43 Demarr, Coco              12 GAEL-MR                42.95      43.77        
 44 Cremins, Kathleen M       11 GAEL-MR                   NT      44.01        
 45 Hargrove, Alana E         11 NFS-MR                 44.45      44.83        
 46 Fox, Jenna A              11 EAST-MR                49.97      52.01        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
              1:00.29  ZQ
              1:00.49  JO
              1:08.29  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marshall, Alex L          12 EAST-MR                58.69    1:01.16 SILV   
                  29.52     1:01.16 (31.64)                                        
  2 Tallides, Eleni L         12 PAC-MR               1:00.99    1:01.63 SILV   
                  29.38     1:01.63 (32.25)                                        
  3 Appelbaum, Talya          11 RYE-MR               1:04.15    1:03.28 SILV   
                  30.30     1:03.28 (32.98)                                        
  4 Immel, Elle A             12 LIAC-MR              1:04.81    1:04.68 SILV   
                  31.23     1:04.68 (33.45)                                        
  5 Okodogbe, Favour E        12 LIAC-MR              1:05.35    1:04.77 SILV   
                  30.73     1:04.77 (34.04)                                        
  6 Kelly, Grace K            11 EAST-MR              1:05.46    1:05.26 SILV   
                  30.86     1:05.26 (34.40)                                        
  7 Brown, Colleen E          12 EAST-MR              1:04.35    1:05.54 SILV   
                  31.53     1:05.54 (34.01)                                        
  8 Martin, Lily M            11 PAC-MR               1:06.63    1:06.63 SILV   
                  31.47     1:06.63 (35.16)                                        
  9 Mello, Anna E             12 EAST-MR              1:01.81    1:06.97 SILV   
                  31.09     1:06.97 (35.88)                                        
 10 Ray, Naina *              11 EAST-MR              1:06.84    1:07.24 SILV   
                  31.51     1:07.24 (35.73)                                        
 10 Punnoose, Ann j           12 Middies-MR           1:06.96    1:07.24 SILV   
                  32.00     1:07.24 (35.24)                                        
 12 Manger, Olivia M          11 EAST-MR              1:06.50    1:07.70 SILV   
                  32.88     1:07.70 (34.82)                                        
 13 Gonzalez, Isabel V        11 LIAC-MR              1:09.56    1:07.77 SILV   
                  31.83     1:07.77 (35.94)                                        
 14 Snyder, Eliana P          12 Middies-MR           1:20.35    1:08.39        
                  33.12     1:08.39 (35.27)                                        
 15 Plunkett, Sara H          11 LIAC-MR              1:18.87    1:08.43        
                  33.57     1:08.43 (34.86)                                        
 16 Ryder, Johannah C         12 EAST-MR              1:08.31    1:08.68        
                  32.33     1:08.68 (36.35)                                        
 17 Dorrian, Olivia F         12 LIAC-MR              1:08.73    1:08.78        
                  33.01     1:08.78 (35.77)                                        
 18 Breslin, Rachel C         12 LIAC-MR              1:10.60    1:09.04        
                  32.90     1:09.04 (36.14)                                        
 19 Becerra, Taryn L          11 Middies-MR           1:13.00    1:09.77        
                  32.80     1:09.77 (36.97)                                        
 20 Pette, Alex J             11 LIAC-MR              1:06.82    1:09.83        
                  32.51     1:09.83 (37.32)                                        
 21 Pepe, Gabi O              12 LIAC-MR              1:09.59    1:10.49        
                  33.81     1:10.49 (36.68)                                        
 22 Sava, Erica C             11 LIAC-MR              1:14.71    1:10.61        
                  34.32     1:10.61 (36.29)                                        
 23 Maliagros, Alex M         11 LIAC-MR              1:11.19    1:10.63        
                  33.49     1:10.63 (37.14)                                        
 24 Benenati, Eileen A        11 LIAC-MR              1:12.28    1:10.70        
                  33.35     1:10.70 (37.35)                                        
 25 Hill, Sasha               11 Middies-MR                NT    1:10.83        
                  33.87     1:10.83 (36.96)                                        
 26 Pagonis, Anastasia K      12 LIAC-MR              1:12.42    1:11.00        
                  34.32     1:11.00 (36.68)                                        
 27 Reeves, Malia             11 EAST-MR              1:08.87    1:11.95        
                  33.22     1:11.95 (38.73)                                        
 28 Nus, Jenna B              11 LIAC-MR              1:10.90    1:12.28        
                  34.22     1:12.28 (38.06)                                        
 29 Villa, Lauren             12 LIAC-MR              1:13.07    1:12.42        
                  34.14     1:12.42 (38.28)                                        
 30 Siris, Madeline M         11 LIAC-MR              1:14.30    1:12.59        
                  33.35     1:12.59 (39.24)                                        
 31 Thring, Abby M            12 EAST-MR              1:11.09    1:12.71        
                  34.41     1:12.71 (38.30)                                        
 32 Bahadur, Isha             12 EAST-MR              1:13.43    1:12.92        
                  34.29     1:12.92 (38.63)                                        
 33 Fiorello, Ava E           12 LIAC-MR              1:23.20    1:13.56        
                  33.44     1:13.56 (40.12)                                        
 34 Lau, Carolyn              11 LIAC-MR              1:11.54    1:13.98        
                  34.65     1:13.98 (39.33)                                        
 35 Klein, Jordana            12 EAST-MR              1:08.56    1:14.82        
                  36.44     1:14.82 (38.38)                                        
 36 Sharma, Avani             11 LIAC-MR              1:15.77    1:15.81        
                  34.14     1:15.81 (41.67)                                        
 37 Morr, Isabelle N          12 PAC-MR               1:26.44    1:16.09        
                  36.70     1:16.09 (39.39)                                        
 38 Yee, Katherine H          11 LIAC-MR              1:17.51    1:16.33        
                  34.29     1:16.33 (42.04)                                        
 39 Mejia, Jazmine            11 Middies-MR           1:13.63    1:16.88        
                  36.24     1:16.88 (40.64)                                        
 40 Karras, Nicoletta E       11 LIAC-MR              1:15.22    1:17.10        
                  32.80     1:17.10 (44.30)                                        
 41 Somma, Isabella           12 LIAC-MR              1:18.03    1:19.81        
                  37.08     1:19.81 (42.73)                                        
 42 Romance, Ashlynn N        11 LIAC-MR              1:17.55    1:23.14        
                  36.24     1:23.14 (46.90)                                        
 43 Wen, Alison               12 LIAC-MR              1:26.14    1:23.46        
                  38.70     1:23.46 (44.76)                                        
 44 Rodriguez, Andrea M       11 Middies-MR           1:24.22    1:23.55        
                  38.24     1:23.55 (45.31)                                        
 45 DeFilippo, Sydney         12 Middies-MR           1:31.85    1:23.64        
                  37.76     1:23.64 (45.88)                                        
 46 Spillane, Anna G          11 GAEL-MR              1:21.51    1:24.93        
                  38.57     1:24.93 (46.36)                                        
 47 Lopez, Maria Camila       12 Middies-MR           1:28.69    1:31.59        
                  41.23     1:31.59 (50.36)                                        
 48 Oliveri, Gianna T         12 Middies-MR                NT    1:32.24        
                  42.51     1:32.24 (49.73)                                        
 49 Demarr, Coco              12 GAEL-MR              1:44.66    1:40.01        
                  47.59     1:40.01 (52.42)                                        
 50 Cremins, Kathleen M       11 GAEL-MR                   NT    1:46.24        
                  48.28     1:46.24 (57.96)                                        
 51 Harris, Sara V            11 GAEL-MR              1:35.60    1:46.49        
                  48.75     1:46.49 (57.74)                                        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
              2:11.99  JO
              2:11.99  ZQ
              2:25.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Appelbaum, Talya          11 RYE-MR               2:28.95    2:21.67 SILV   
                  33.54     1:10.37 (36.83)     1:47.35 (36.98)     2:21.67 (34.32)
  2 Brown, Colleen E          12 EAST-MR              2:19.63    2:22.22 SILV   
                  32.52     1:09.37 (36.85)     1:46.79 (37.42)     2:22.22 (35.43)
  3 Mello, Anna E             12 EAST-MR              2:18.95    2:22.31 SILV   
                  31.36     1:08.23 (36.87)     1:46.08 (37.85)     2:22.31 (36.23)
  4 Dubavets, Margarita       12 LIAC-MR              2:27.53    2:22.54 SILV   
                  32.77     1:08.79 (36.02)     1:44.93 (36.14)     2:22.54 (37.61)
  5 Chan, Chloe               12 LIAC-MR              2:29.32    2:25.84 SILV   
                  33.47     1:10.51 (37.04)     1:48.39 (37.88)     2:25.84 (37.45)
  6 Kelly, Grace K            11 EAST-MR              2:24.88    2:26.71        
                  32.03     1:09.05 (37.02)     1:47.86 (38.81)     2:26.71 (38.85)
  7 Ray, Naina *              11 EAST-MR              2:32.68    2:27.30        
                  31.87     1:09.07 (37.20)     1:48.57 (39.50)     2:27.30 (38.73)
  8 Ryder, Johannah C         12 EAST-MR              2:30.85    2:27.31        
                  33.47     1:11.06 (37.59)     1:50.51 (39.45)     2:27.31 (36.80)
  9 Green, Molly A            12 LIAC-MR              2:30.90    2:27.32        
                  32.95     1:10.85 (37.90)     1:50.80 (39.95)     2:27.32 (36.52)
 10 Dorrian, Olivia F         12 LIAC-MR              2:27.64    2:28.15        
                  32.97     1:10.06 (37.09)     1:49.03 (38.97)     2:28.15 (39.12)
 11 Manger, Olivia M          11 EAST-MR              2:27.02    2:29.21        
                  33.40     1:12.08 (38.68)     1:52.18 (40.10)     2:29.21 (37.03)
 12 Pette, Alex J             11 LIAC-MR              2:28.43    2:29.56        
                  33.43     1:11.49 (38.06)     1:51.51 (40.02)     2:29.56 (38.05)
 13 Richman, Emma             11 Storm-MR             2:35.21    2:29.63        
                  34.68     1:14.53 (39.85)     1:52.68 (38.15)     2:29.63 (36.95)
 14 Fitzgerald, Molly H       12 LIAC-MR              2:32.04    2:29.74        
                  33.14     1:11.39 (38.25)     1:50.46 (39.07)     2:29.74 (39.28)
 15 Snyder, Eliana P          12 Middies-MR           2:38.85    2:32.15        
                  33.81     1:11.01 (37.20)     1:52.50 (41.49)     2:32.15 (39.65)
 16 Pagonis, Anastasia K      12 LIAC-MR              2:39.96    2:32.51        
                  35.79     1:14.30 (38.51)     1:55.26 (40.96)     2:32.51 (37.25)
 17 Okodogbe, Favour E        12 LIAC-MR              2:26.87    2:33.36        
                  33.00     1:12.18 (39.18)     1:53.54 (41.36)     2:33.36 (39.82)
 18 Plunkett, Sara H          11 LIAC-MR              2:34.60    2:35.20        
                  34.44     1:14.39 (39.95)     1:55.85 (41.46)     2:35.20 (39.35)
 19 Punnoose, Ann j           12 Middies-MR           2:33.09    2:36.02        
                  33.51     1:12.79 (39.28)     1:54.53 (41.74)     2:36.02 (41.49)
 20 Posner, Abigail           11 RYE-MR               2:41.09    2:36.34        
                  35.48     1:16.37 (40.89)     1:57.25 (40.88)     2:36.34 (39.09)
 21 Reeves, Malia             11 EAST-MR              2:36.50    2:38.46        
                  34.43     1:14.27 (39.84)     1:57.95 (43.68)     2:38.46 (40.51)
 22 Mejia, Jazmine            11 Middies-MR           2:34.64    2:38.93        
                  35.12     1:16.72 (41.60)     1:58.86 (42.14)     2:38.93 (40.07)
 23 Benenati, Eileen A        11 LIAC-MR              2:37.46    2:39.12        
                  35.11     1:15.83 (40.72)     1:58.89 (43.06)     2:39.12 (40.23)
 24 Villa, Lauren             12 LIAC-MR              2:35.05    2:40.61        
                  34.94     1:14.87 (39.93)     1:58.80 (43.93)     2:40.61 (41.81)
 25 Siris, Madeline M         11 LIAC-MR              2:42.94    2:42.70        
                  37.98     1:20.28 (42.30)     2:02.13 (41.85)     2:42.70 (40.57)
 26 Maliagros, Alex M         11 LIAC-MR              2:42.74    2:43.66        
                  36.97     1:19.16 (42.19)     2:02.00 (42.84)     2:43.66 (41.66)
 27 Klein, Jordana            12 EAST-MR              2:27.99    2:45.87        
                  36.25     1:14.88 (38.63)     2:02.62 (47.74)     2:45.87 (43.25)
 28 Karras, Nicoletta E       11 LIAC-MR              2:45.46    2:49.12        
                  38.54     1:21.71 (43.17)     2:05.30 (43.59)     2:49.12 (43.82)
 29 Belostotsky, Hannah F     11 Middies-MR           3:00.74    2:54.21        
                  37.87     1:22.97 (45.10)     2:10.45 (47.48)     2:54.21 (43.76)
 30 Rodriguez, Andrea M       11 Middies-MR           3:13.34    2:54.40        
                  37.50     1:22.16 (44.66)     2:09.65 (47.49)     2:54.40 (44.75)
 31 Romance, Ashlynn N        11 LIAC-MR              2:51.07    2:56.18        
                  39.62     1:26.13 (46.51)     2:12.02 (45.89)     2:56.18 (44.16)
 32 Spillane, Anna G          11 GAEL-MR                   NT    3:00.35        
                  40.25     1:28.73 (48.48)   3:00.35 (1:31.62)                    
 33 Lopez, Maria Camila       12 Middies-MR           3:17.68    3:16.61        
                  40.60     1:29.81 (49.21)     2:22.44 (52.63)     3:16.61 (54.17)
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
                31.99  JO
                31.99  ZQ
                36.09  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chan, Chloe               12 LIAC-MR                33.32      32.96 SILV   
  2 Okodogbe, Favour E        12 LIAC-MR                33.23      33.38 SILV   
  3 Pette, Alex J             11 LIAC-MR                33.41      34.19 SILV   
  4 Fitzgerald, Molly H       12 LIAC-MR                33.89      34.30 SILV   
  5 Tallides, Eleni L         12 PAC-MR                 32.99      34.57 SILV   
  6 Manger, Olivia M          11 EAST-MR                   NT      34.60 SILV   
  7 Petrovic, Ripley J        12 LIAC-MR                34.26      34.79 SILV   
  8 Green, Molly A            12 LIAC-MR                35.81      35.92 SILV   
  9 Punnoose, Ann j           12 Middies-MR             35.74      36.03 SILV   
 10 Ryder, Johannah C         12 EAST-MR                35.26      36.06 SILV   
 11 Breslin, Rachel C         12 LIAC-MR                37.36      36.59        
 12 Bahadur, Isha             12 EAST-MR                37.50      36.66        
 13 Pagonis, Anastasia K      12 LIAC-MR                38.17      37.04        
 14 Hill, Sasha               11 Middies-MR             37.37      37.46        
 15 Siris, Madeline M         11 LIAC-MR                37.66      37.79        
 16 Becerra, Taryn L          11 Middies-MR             40.00      37.99        
 17 Sava, Erica C             11 LIAC-MR                38.21      38.15        
 18 Rodriguez, Andrea M       11 Middies-MR             39.31      38.22        
 19 Somma, Isabella           12 LIAC-MR                39.14      38.34        
 20 Fiorello, Ava E           12 LIAC-MR                39.52      38.41        
 21 Rose, Julianna K          12 LIAC-MR                39.26      38.75        
 22 Dorrian, Olivia F         12 LIAC-MR                38.69      38.98        
 23 Villa, Lauren             12 LIAC-MR                39.25      39.53        
 24 Lau, Carolyn              11 LIAC-MR                39.49      39.91        
 25 Yee, Katherine H          11 LIAC-MR                40.38      40.17        
 26 Karras, Nicoletta E       11 LIAC-MR                41.03      40.59        
 27 Morr, Isabelle N          12 PAC-MR                 40.54      41.32        
 28 DeFilippo, Sydney         12 Middies-MR             41.50      41.90        
 29 Belostotsky, Hannah F     11 Middies-MR             43.29      43.03        
 30 Sharma, Avani             11 LIAC-MR                42.72      43.12        
 31 Wen, Alison               12 LIAC-MR                41.36      43.95        
 32 Oliveri, Gianna T         12 Middies-MR             51.14      49.21        
 33 Cremins, Kathleen M       11 GAEL-MR                   NT      56.07        
 34 Demarr, Coco              12 GAEL-MR                54.83      59.02        
 -- Benenati, Eileen A        11 LIAC-MR                41.49         DQ        
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
              1:08.69  JO
              1:08.69  ZQ
              1:19.49  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoesterey, Kate A         12 EAST-MR              1:06.86    1:08.44 JO     
                  33.16     1:08.44 (35.28)                                        
  2 Appelbaum, Talya          11 RYE-MR               1:17.81    1:12.44 SILV   
  2 Chan, Chloe               12 LIAC-MR              1:12.43    1:12.44 SILV   
                  35.27     1:12.44 (37.17)                                        
  4 Brown, Colleen E          12 EAST-MR              1:11.01    1:13.33 SILV   
                  35.06     1:13.33 (38.27)                                        
  5 Okodogbe, Favour E        12 LIAC-MR              1:12.08    1:14.82 SILV   
                  35.69     1:14.82 (39.13)                                        
  6 Dubavets, Margarita       12 LIAC-MR              1:13.93    1:15.46 SILV   
                  36.49     1:15.46 (38.97)                                        
  7 Fitzgerald, Molly H       12 LIAC-MR              1:13.74    1:15.84 SILV   
                  36.94     1:15.84 (38.90)                                        
  8 Manger, Olivia M          11 EAST-MR              1:16.52    1:16.90 SILV   
                  38.25     1:16.90 (38.65)                                        
  9 Mugno, Bella O            12 EAST-MR              1:13.27    1:19.47 SILV   
                  38.56     1:19.47 (40.91)                                        
 10 Pagonis, Anastasia K      12 LIAC-MR              1:22.29    1:20.71        
                  39.30     1:20.71 (41.41)                                        
 11 Hill, Sasha               11 Middies-MR           1:19.53    1:21.14        
 12 Lind, Sophia H            11 EAST-MR              1:19.88    1:21.57        
                  39.11     1:21.57 (42.46)                                        
 13 Breslin, Rachel C         12 LIAC-MR                   NT    1:23.61        
                  39.22     1:23.61 (44.39)                                        
 14 Sung, Katie M             11 LIAC-MR              1:24.45    1:23.67        
                  41.02     1:23.67 (42.65)                                        
 15 Sava, Erica C             11 LIAC-MR              1:22.55    1:24.38        
                  40.52     1:24.38 (43.86)                                        
 16 Mejia, Jazmine            11 Middies-MR           1:21.82    1:24.78        
                  40.31     1:24.78 (44.47)                                        
 17 Yee, Katherine H          11 LIAC-MR              1:26.18    1:24.90        
 18 Rodriguez, Andrea M       11 Middies-MR           1:27.87    1:25.63        
                  40.28     1:25.63 (45.35)                                        
 19 Somma, Isabella           12 LIAC-MR              1:22.69    1:25.84        
                  40.73     1:25.84 (45.11)                                        
 20 Rose, Julianna K          12 LIAC-MR              1:24.10    1:26.43        
 21 Villa, Lauren             12 LIAC-MR              1:24.80    1:26.52        
                  42.02     1:26.52 (44.50)                                        
 22 Karras, Nicoletta E       11 LIAC-MR              1:26.07    1:28.06        
                  42.81     1:28.06 (45.25)                                        
 23 Springer, Ella C          11 PAC-MR               1:26.50    1:29.54        
 24 Deng, Jenny               12 Middies-MR                NT    1:29.80        
                  42.97     1:29.80 (46.83)                                        
 25 Benenati, Eileen A        11 LIAC-MR              1:25.55    1:30.33        
                  42.26     1:30.33 (48.07)                                        
 26 McCann, Elena B           12 Middies-MR           1:32.32    1:31.81        
 27 Sharma, Avani             11 LIAC-MR              1:33.49    1:33.59        
                  45.14     1:33.59 (48.45)                                        
 28 DeFilippo, Sydney         12 Middies-MR           1:34.53    1:33.74        
 29 Lopez, Maria Camila       12 Middies-MR           1:33.75    1:36.40        
 30 Fox, Jenna A              11 EAST-MR              1:55.75    2:00.27        
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
              2:29.59  ZQ
              2:29.99  JO
              2:46.69  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marshall, Alex L          12 EAST-MR              2:23.70    2:28.82 ZQ     
                  34.97     1:12.42 (37.45)     1:51.02 (38.60)     2:28.82 (37.80)
  2 Kassabian, Claire R       12 EAST-MR              2:30.72    2:32.52 SILV   
                  35.83     1:14.26 (38.43)     1:53.53 (39.27)     2:32.52 (38.99)
  3 Immel, Elle A             12 LIAC-MR              2:53.70    2:37.76 SILV   
                  37.66     1:17.68 (40.02)     1:58.19 (40.51)     2:37.76 (39.57)
  4 Klein, Jordana            12 EAST-MR              2:32.51    2:38.54 SILV   
                  36.84     1:16.35 (39.51)     1:58.06 (41.71)     2:38.54 (40.48)
  5 Mugno, Bella O            12 EAST-MR              2:36.86    2:38.96 SILV   
                  36.75     1:16.69 (39.94)     1:58.86 (42.17)     2:38.96 (40.10)
  6 Dubavets, Margarita       12 LIAC-MR              2:48.99    2:39.90 SILV   
                  38.60     1:19.67 (41.07)     2:00.69 (41.02)     2:39.90 (39.21)
  7 Ryder, Johannah C         12 EAST-MR              2:56.00    2:39.97 SILV   
                  36.71     1:17.41 (40.70)     1:59.53 (42.12)     2:39.97 (40.44)
  8 Petrovic, Ripley J        12 LIAC-MR              2:55.99    2:41.53 SILV   
                  37.35     1:18.03 (40.68)     2:01.28 (43.25)     2:41.53 (40.25)
  9 Pette, Alex J             11 LIAC-MR              2:55.99    2:42.82 SILV   
                  38.72     1:21.81 (43.09)     2:03.52 (41.71)     2:42.82 (39.30)
 10 Okodogbe, Favour E        12 LIAC-MR              2:55.99    2:43.41 SILV   
                  37.52     1:17.20 (39.68)     2:02.21 (45.01)     2:43.41 (41.20)
 11 Fitzgerald, Molly H       12 LIAC-MR              2:42.14    2:43.61 SILV   
                  37.63     1:19.47 (41.84)     2:01.55 (42.08)     2:43.61 (42.06)
 12 Gonzalez, Isabel V        11 LIAC-MR              2:55.99    2:43.78 SILV   
                  38.01     1:19.83 (41.82)     2:02.65 (42.82)     2:43.78 (41.13)
 13 Kelly, Grace K            11 EAST-MR              2:42.00    2:44.49 SILV   
                  37.82     1:18.84 (41.02)     2:01.53 (42.69)     2:44.49 (42.96)
 14 Green, Molly A            12 LIAC-MR              2:55.99    2:44.87 SILV   
                  38.23     1:20.57 (42.34)     2:03.81 (43.24)     2:44.87 (41.06)
 15 Maliagros, Alex M         11 LIAC-MR              2:48.00    2:47.11        
                  38.13     1:20.09 (41.96)     2:04.38 (44.29)     2:47.11 (42.73)
 16 Kiesel, Avery T           11 EAST-MR              2:48.16    2:52.07        
                  40.67     1:24.36 (43.69)     2:09.42 (45.06)     2:52.07 (42.65)
 17 Punnoose, Ann j           12 Middies-MR                NT    2:52.61        
                  39.35     1:23.51 (44.16)     2:09.20 (45.69)     2:52.61 (43.41)
 18 Mejia, Jazmine            11 Middies-MR                NT    2:58.17        
                  39.98     1:25.28 (45.30)     2:12.10 (46.82)     2:58.17 (46.07)
 19 Nus, Jenna B              11 LIAC-MR              2:49.00    2:58.82        
                  42.83     1:28.27 (45.44)     2:12.84 (44.57)     2:58.82 (45.98)
 20 Belostotsky, Hannah F     11 Middies-MR                NT    3:23.34        
                                1:35.71 ( )     2:30.05 (54.34)     3:23.34 (53.29)
 -- Bahadur, Isha             12 EAST-MR              3:01.00         DQ        
      Delay initiating arm pull at turn
                  41.46     1:28.93 (47.47)     2:16.69 (47.76)          DQ (45.09)
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
                36.59  ZQ
                36.69  JO
                40.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plunkett, Sara H          11 LIAC-MR                42.86      39.27 SILV   
  2 Appelbaum, Talya          11 RYE-MR                 38.00      39.41 SILV   
  3 Immel, Elle A             12 LIAC-MR                41.11      40.08 SILV   
  4 Pepe, Gabi O              12 LIAC-MR                42.37      40.93        
  5 Dubavets, Margarita       12 LIAC-MR                41.74      40.97        
  6 Lau, Carolyn              11 LIAC-MR                41.21      41.25        
  7 Snyder, Eliana P          12 Middies-MR             47.13      41.51        
  8 Gonzalez, Isabel V        11 LIAC-MR                44.72      41.74        
  9 Reeves, Malia             11 EAST-MR                42.84      42.51        
 10 Thring, Abby M            12 EAST-MR                42.19      42.55        
 11 Petrovic, Ripley J        12 LIAC-MR                44.05      42.65        
 12 Somma, Isabella           12 LIAC-MR                42.99      42.86        
 13 Becerra, Taryn L          11 Middies-MR             44.00      43.13        
 14 Posner, Abigail           11 RYE-MR                 41.76      43.17        
 15 Sava, Erica C             11 LIAC-MR                45.35      43.55        
 16 Nus, Jenna B              11 LIAC-MR                43.06      43.71        
 17 Breslin, Rachel C         12 LIAC-MR                45.80      43.82        
 18 Bahadur, Isha             12 EAST-MR                44.45      44.57        
 19 Morr, Isabelle N          12 PAC-MR                 46.98      44.79        
 20 Rose, Julianna K          12 LIAC-MR                44.74      44.82        
 21 Green, Molly A            12 LIAC-MR                45.85      45.22        
 22 Spillane, Anna G          11 GAEL-MR                46.95      45.49        
 23 Mejia, Jazmine            11 Middies-MR             45.66      46.47        
 24 Maliagros, Alex M         11 LIAC-MR                47.07      46.74        
 25 Yee, Katherine H          11 LIAC-MR                46.29      47.18        
 26 Fitzgerald, Molly H       12 LIAC-MR                47.18      47.28        
 27 Sharma, Avani             11 LIAC-MR                47.72      47.90        
 28 Belostotsky, Hannah F     11 Middies-MR             48.41      48.26        
 29 Wen, Alison               12 LIAC-MR                49.20      49.09        
 30 DeFilippo, Sydney         12 Middies-MR             50.00      49.36        
 31 Fiorello, Ava E           12 LIAC-MR                56.52      49.48        
 32 Romance, Ashlynn N        11 LIAC-MR                50.62      51.96        
 33 Harris, Sara V            11 GAEL-MR                53.35      54.58        
 34 Lopez, Maria Camila       12 Middies-MR             53.06      56.67        
 -- Demarr, Coco              12 GAEL-MR                   NT         DQ        
 -- Oliveri, Gianna T         12 Middies-MR           1:00.96         DQ        
 -- Cremins, Kathleen M       11 GAEL-MR                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
              1:18.59  ZQ
              1:18.99  JO
              1:28.69  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoesterey, Kate A         12 EAST-MR              1:13.89    1:18.88 JO     
                  36.71     1:18.88 (42.17)                                        
  2 Kelly, Grace K            11 EAST-MR              1:19.79    1:19.07 SILV   
                  36.81     1:19.07 (42.26)                                        
  3 Klein, Jordana            12 EAST-MR                   NT    1:25.15 SILV   
                  39.58     1:25.15 (45.57)                                        
  4 Marshall, Alex L          12 EAST-MR              1:22.38    1:25.69 SILV   
                  40.51     1:25.69 (45.18)                                        
  5 Martin, Lily M            11 PAC-MR               1:22.94    1:25.93 SILV   
                  39.78     1:25.93 (46.15)                                        
  6 Pepe, Gabi O              12 LIAC-MR              1:28.70    1:26.75 SILV   
                  42.38     1:26.75 (44.37)                                        
  7 Immel, Elle A             12 LIAC-MR              1:29.88    1:27.58 SILV   
                  42.76     1:27.58 (44.82)                                        
  8 Hill, Sasha               11 Middies-MR           1:25.23    1:28.78        
                  42.07     1:28.78 (46.71)                                        
  9 Gonzalez, Isabel V        11 LIAC-MR              1:30.46    1:30.30        
                  43.57     1:30.30 (46.73)                                        
 10 Plunkett, Sara H          11 LIAC-MR              1:30.68    1:31.19        
                  42.86     1:31.19 (48.33)                                        
 11 Thring, Abby M            12 EAST-MR              1:32.97    1:31.50        
                  43.85     1:31.50 (47.65)                                        
 12 Kassabian, Claire R       12 EAST-MR              1:30.76    1:32.07        
                  43.07     1:32.07 (49.00)                                        
 13 Ray, Naina *              11 EAST-MR              1:40.76    1:33.91        
                  43.31     1:33.91 (50.60)                                        
 14 Chan, Chloe               12 LIAC-MR              1:32.65    1:34.25        
                  45.22     1:34.25 (49.03)                                        
 15 Lau, Carolyn              11 LIAC-MR              1:34.02    1:34.94        
                  44.54     1:34.94 (50.40)                                        
 16 Somma, Isabella           12 LIAC-MR              1:33.49    1:35.40        
                  45.40     1:35.40 (50.00)                                        
 17 Lind, Sophia H            11 EAST-MR              1:41.04    1:36.05        
                  44.26     1:36.05 (51.79)                                        
 18 Rose, Julianna K          12 LIAC-MR              1:36.47    1:37.54        
                  46.27     1:37.54 (51.27)                                        
 19 McCann, Elena B           12 Middies-MR           1:45.17    1:37.56        
                  46.21     1:37.56 (51.35)                                        
 20 Yee, Katherine H          11 LIAC-MR              1:40.72    1:38.66        
                  47.24     1:38.66 (51.42)                                        
 21 Breslin, Rachel C         12 LIAC-MR                   NT    1:39.87        
                  47.02     1:39.87 (52.85)                                        
 22 Tarr, Brooke O            12 LIAC-MR              1:40.67    1:40.03        
                  46.83     1:40.03 (53.20)                                        
 23 Reeves, Malia             11 EAST-MR              1:39.52    1:40.08        
                  46.57     1:40.08 (53.51)                                        
 24 Springer, Ella C          11 PAC-MR               1:42.70    1:40.23        
                  46.19     1:40.23 (54.04)                                        
 25 Rodriguez, Andrea M       11 Middies-MR           1:52.68    1:44.01        
                  49.08     1:44.01 (54.93)                                        
 26 Goldberg, Sydney P        11 EAST-MR              1:46.76    1:44.85        
                  48.54     1:44.85 (56.31)                                        
 27 Sung, Katie M             11 LIAC-MR              1:51.64    1:47.03        
                  50.39     1:47.03 (56.64)                                        
 28 DeFilippo, Sydney         12 Middies-MR           1:50.03    1:49.67        
                  50.66     1:49.67 (59.01)                                        
 29 Schnappauf, Drew E        11 LIAC-MR              1:49.66    1:51.91        
                  54.03     1:51.91 (57.88)                                        
 30 Fox, Jenna A              11 EAST-MR              2:02.74    1:54.03        
                  54.04     1:54.03 (59.99)                                        
 31 Daley, Nadia              12 NFS-MR               1:57.38    1:57.23        
                  54.35   1:57.23 (1:02.88)                                        
 32 Lopez, Maria Camila       12 Middies-MR           1:58.94    2:03.61        
                  56.87   2:03.61 (1:06.74)                                        
 33 Demarr, Coco              12 GAEL-MR                   NT    2:09.08        
                1:00.67   2:09.08 (1:08.41)                                        
 -- Cremins, Kathleen M       11 GAEL-MR                   NT         DQ        
                1:10.14        DQ (1:18.20)                                        
 -- Sharma, Avani             11 LIAC-MR              1:46.32         DQ        
                  49.06          DQ (54.64)                                        
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
              2:50.59  ZQ
              2:53.99  JO
              3:11.19  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tallides, Eleni L         12 PAC-MR               2:50.99    2:45.86 ZQ     
                  37.72     1:19.45 (41.73)     2:03.25 (43.80)     2:45.86 (42.61)
  2 Martin, Lily M            11 PAC-MR               3:03.24    3:02.31 SILV   
                  41.04     1:28.53 (47.49)     2:16.89 (48.36)     3:02.31 (45.42)
  3 Hill, Sasha               11 Middies-MR           3:16.40    3:04.31 SILV   
                  41.59     1:28.35 (46.76)     2:16.55 (48.20)     3:04.31 (47.76)
  4 Dubavets, Margarita       12 LIAC-MR              3:15.99    3:04.75 SILV   
                  43.52     1:31.15 (47.63)     2:18.72 (47.57)     3:04.75 (46.03)
  5 Marshall, Alex L          12 EAST-MR              3:05.05    3:04.82 SILV   
                  42.04     1:30.77 (48.73)     2:19.02 (48.25)     3:04.82 (45.80)
  6 Immel, Elle A             12 LIAC-MR              3:18.66    3:05.21 SILV   
                  44.00     1:31.82 (47.82)     2:17.68 (45.86)     3:05.21 (47.53)
  7 Pepe, Gabi O              12 LIAC-MR              3:15.99    3:06.31 SILV   
                  43.19     1:32.05 (48.86)     2:20.98 (48.93)     3:06.31 (45.33)
  8 Klein, Jordana            12 EAST-MR                   NT    3:17.93        
                  40.21     1:25.98 (45.77)     2:23.88 (57.90)     3:17.93 (54.05)
  9 Richman, Emma             11 Storm-MR             3:43.70    3:20.64        
                  45.54     1:37.51 (51.97)     2:30.05 (52.54)     3:20.64 (50.59)
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
                30.59  ZQ
                30.69  JO
                34.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Colleen E          12 EAST-MR                30.86      31.51 SILV   
  2 Chan, Chloe               12 LIAC-MR                31.58      32.35 SILV   
  3 Dubavets, Margarita       12 LIAC-MR                34.04      33.25 SILV   
  4 Plunkett, Sara H          11 LIAC-MR                35.67      33.64 SILV   
  5 Pagonis, Anastasia K      12 LIAC-MR                34.63      33.68 SILV   
  6 Marshall, Alex L          12 EAST-MR                33.19      33.74 SILV   
  7 Immel, Elle A             12 LIAC-MR                34.68      34.64        
  8 Pepe, Gabi O              12 LIAC-MR                35.18      34.71        
  9 Pette, Alex J             11 LIAC-MR                34.39      35.09        
 10 Lau, Carolyn              11 LIAC-MR                37.55      35.16        
 11 Petrovic, Ripley J        12 LIAC-MR                36.22      35.73        
 12 Nus, Jenna B              11 LIAC-MR                35.15      36.11        
 13 Posner, Abigail           11 RYE-MR                 36.50      36.20        
 14 Richman, Emma             11 Storm-MR               36.15      36.40        
 15 Maliagros, Alex M         11 LIAC-MR                37.38      36.55        
 16 Tarr, Brooke O            12 LIAC-MR                35.50      36.72        
 17 Siris, Madeline M         11 LIAC-MR                39.34      37.18        
 18 Ryder, Johannah C         12 EAST-MR                37.03      37.29        
 19 Benenati, Eileen A        11 LIAC-MR                37.76      37.40        
 20 Deng, Jenny               12 Middies-MR                NT      37.76        
 21 Suzuki, Mako              11 Middies-MR             37.70      38.44        
 22 Somma, Isabella           12 LIAC-MR                40.20      39.26        
 23 Bahadur, Isha             12 EAST-MR                37.85      39.73        
 24 Fiorello, Ava E           12 LIAC-MR                39.00      39.82        
 25 Breslin, Rachel C         12 LIAC-MR                   NT      40.05        
 26 Morr, Isabelle N          12 PAC-MR                 44.77      40.14        
 27 Villa, Lauren             12 LIAC-MR                38.05      40.15        
 28 Schnappauf, Drew E        11 LIAC-MR                41.49      41.42        
 29 Belostotsky, Hannah F     11 Middies-MR                NT      45.95        
 30 Daley, Nadia              12 NFS-MR                 51.61      49.53        
 31 Cremins, Kathleen M       11 GAEL-MR                   NT      50.10        
 32 Karras, Nicoletta E       11 LIAC-MR                49.61      50.44        
 -- Hargrove, Alana E         11 NFS-MR                 55.85         DQ        
 -- Demarr, Coco              12 GAEL-MR                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
              1:08.99  ZQ
              1:09.49  JO
              1:19.39  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Colleen E          12 EAST-MR              1:09.50    1:14.79 SILV   
                  35.16     1:14.79 (39.63)                                        
  2 Mello, Anna E             12 EAST-MR              1:12.59    1:16.72 SILV   
                  34.39     1:16.72 (42.33)                                        
  3 Kelly, Grace K            11 EAST-MR              1:20.90    1:17.90 SILV   
                  35.70     1:17.90 (42.20)                                        
  4 Ray, Naina *              11 EAST-MR              1:16.34    1:18.12 SILV   
                  35.13     1:18.12 (42.99)                                        
  5 Chan, Chloe               12 LIAC-MR              1:20.47    1:19.21 SILV   
                  36.20     1:19.21 (43.01)                                        
  6 Rose, Julianna K          12 LIAC-MR              1:20.83    1:20.38        
                  36.03     1:20.38 (44.35)                                        
  7 Gonzalez, Isabel V        11 LIAC-MR              1:22.05    1:20.72        
                  36.70     1:20.72 (44.02)                                        
  8 Manger, Olivia M          11 EAST-MR              1:19.88    1:21.89        
                  37.13     1:21.89 (44.76)                                        
  9 Richman, Emma             11 Storm-MR             1:22.70    1:22.92        
                  39.02     1:22.92 (43.90)                                        
 10 Nus, Jenna B              11 LIAC-MR              1:21.81    1:23.75        
                  37.80     1:23.75 (45.95)                                        
 11 Petrovic, Ripley J        12 LIAC-MR              1:23.99    1:28.29        
                  38.92     1:28.29 (49.37)                                        
 12 Thring, Abby M            12 EAST-MR              1:37.28    1:38.31        
                  45.54     1:38.31 (52.77)                                        
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
              2:27.99  ZQ
              2:28.99  JO
              2:48.09  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martin, Lily M            11 PAC-MR               2:43.72    2:40.00 SILV   
                  35.51     1:18.97 (43.46)     2:04.85 (45.88)     2:40.00 (35.15)
  2 Kassabian, Claire R       12 EAST-MR              2:39.94    2:42.58 SILV   
                  38.19     1:19.43 (41.24)     2:07.28 (47.85)     2:42.58 (35.30)
  3 Kelly, Grace K            11 EAST-MR              2:44.13    2:43.77 SILV   
                  36.59     1:19.41 (42.82)     2:04.23 (44.82)     2:43.77 (39.54)
  4 Petrovic, Ripley J        12 LIAC-MR              2:48.90    2:47.81 SILV   
                  37.24     1:18.08 (40.84)     2:12.42 (54.34)     2:47.81 (35.39)
  5 Punnoose, Ann j           12 Middies-MR           2:45.16    2:50.39        
                  34.51     1:19.24 (44.73)     2:08.76 (49.52)     2:50.39 (41.63)
  6 Plunkett, Sara H          11 LIAC-MR              2:52.31    2:50.53        
  7 Dorrian, Olivia F         12 LIAC-MR              2:49.34    2:52.52        
                  37.04     1:20.26 (43.22)     2:14.50 (54.24)     2:52.52 (38.02)
  8 Pette, Alex J             11 LIAC-MR              2:49.63    2:52.75        
                  37.53     1:21.27 (43.74)     2:15.79 (54.52)     2:52.75 (36.96)
  9 Green, Molly A            12 LIAC-MR              2:50.78    2:54.72        
                  40.75     1:21.98 (41.23)     2:17.57 (55.59)     2:54.72 (37.15)
 10 Lind, Sophia H            11 EAST-MR              2:51.29    2:55.40        
                  37.37     1:22.27 (44.90)     2:18.01 (55.74)     2:55.40 (37.39)
 11 Richman, Emma             11 Storm-MR             2:58.93    2:56.07        
                  39.24     1:27.22 (47.98)     2:18.42 (51.20)     2:56.07 (37.65)
 12 Sava, Erica C             11 LIAC-MR              2:52.33    2:56.38        
                  38.43     1:21.78 (43.35)     2:14.69 (52.91)     2:56.38 (41.69)
 13 Tarr, Brooke O            12 LIAC-MR              3:00.06    3:00.04        
                  40.91     1:24.69 (43.78)     2:22.05 (57.36)     3:00.04 (37.99)
 14 Siris, Madeline M         11 LIAC-MR              2:55.21    3:00.45        
                  39.87     1:25.13 (45.26)     2:21.61 (56.48)     3:00.45 (38.84)
 15 Suzuki, Mako              11 Middies-MR           3:07.07    3:02.98        
                  40.81     1:28.21 (47.40)   3:02.98 (1:34.77)                    
 16 Springer, Ella C          11 PAC-MR               3:05.81    3:03.92        
                  42.11     1:28.92 (46.81)     2:24.62 (55.70)     3:03.92 (39.30)
 17 Maliagros, Alex M         11 LIAC-MR              3:07.22    3:06.35        
                  39.98     1:25.74 (45.76)     2:24.70 (58.96)     3:06.35 (41.65)
 18 Lau, Carolyn              11 LIAC-MR              3:15.99    3:09.34        
                  40.02     1:30.10 (50.08)     2:24.62 (54.52)     3:09.34 (44.72)
 19 McCann, Elena B           12 Middies-MR           3:32.14    3:21.95        
                  49.39     1:39.64 (50.25)     2:33.77 (54.13)     3:21.95 (48.18)
 20 Goldberg, Sydney P        11 EAST-MR              3:19.93    3:27.91        
                  43.50     1:41.79 (58.29)   2:44.70 (1:02.91)     3:27.91 (43.21)
 21 Lopez, Maria Camila       12 Middies-MR           3:40.24    3:36.03        
                  45.10     1:35.70 (50.60)   2:45.34 (1:09.64)     3:36.03 (50.69)
 -- Kiesel, Avery T           11 EAST-MR              2:45.17         DQ        
 -- Posner, Abigail           11 RYE-MR                    NT         DQ        
 
Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hartigan, Maddie R        16 EAST-MR                23.99      25.76        
  2 Meyerhoeffer, Stella M    14 Middies-MR             26.18      26.30        
  3 O'Connor, Alexa           16 PAC-MR                 25.58      26.36        
  4 Murray, Miranda B         13 DVWM-MR                26.58      27.19        
  5 Shannon, Kayla            15 GAEL-MR                26.15      27.21        
  6 Hricay, Morgan J          16 EAST-MR                25.76      27.35        
  7 Lopez, Olivia K           13 PAC-MR                 25.59      27.47        
  8 Smith, Jazmine K          16 EAST-MR                25.57      27.52        
  9 Eforo, Danielle           13 GAEL-MR                27.25      27.69        
 10 Jaimes, Linda G           16 EAST-MR                26.72      27.78        
 11 Tiedemann, Julie          13 RYE-MR                 27.24      28.29        
 12 Kelly, Alanna M           13 EAST-MR                28.49      28.40        
 13 Leroy, Helena             13 GAEL-MR                28.83      28.51        
 14 Cedeno, Sofia M           13 Middies-MR             27.67      28.60        
 15 Brady, Grace C            13 EAST-MR                28.47      28.83        
 16 Bluvol, Sam               17 GAEL-MR                26.93      28.87        
 16 DeStaebler, Alexandra S   16 GAEL-MR                27.07      28.87        
 18 Laurenceau, Alyssa M      14 Middies-MR             28.01      28.88        
 19 Wadsworth, Anna L         15 PAC-MR                 28.33      28.89        
 20 Grizzaffi, Carly          14 Storm-MR               28.84      29.16        
 21 Johanson, Sophie L        15 GAEL-MR                27.58      29.49        
 22 Sampath, Kristyn          15 PAC-MR                 28.49      29.52        
 23 Byrd, Laura C             17 Middies-MR             28.28      29.58        
 24 Smith, Caroline K         13 Middies-MR             29.78      29.70        
 25 Rivera, Juliana N         13 EAST-MR                28.43      29.74        
 26 Shaw, Danielle T          16 PAC-MR                 27.99      29.77        
 27 Mejia, Stephani           13 Middies-MR             28.98      29.85        
 28 Chia, Molly               14 Middies-MR             29.39      29.94        
 29 Byrd, Christine E         14 Middies-MR             29.23      29.97        
 30 Lin, Michelle             14 Middies-MR             30.87      30.45        
 31 Genco, Olivia A           14 PAC-MR                 29.01      30.52        
 32 Belmar, Ayanna F          15 Middies-MR             29.40      30.64        
 33 Parisi, Lauren C          16 PAC-MR                 28.37      30.82        
 34 Dawson, Athena            16 NFS-MR                 29.77      30.86        
 35 Sierra, Ibbi              17 Middies-MR             33.64      31.49        
 36 Cahaly, Emma E            15 Middies-MR             31.30      31.58        
 37 Ugalde, Adriana M         14 Middies-MR             33.31      31.95        
 38 Malandrino, Samantha M    18 Middies-MR             29.86      32.21        
 39 Brattoli, Ava I           15 EAST-MR                30.79      32.24        
 40 Bergamini, Sara E         14 GAEL-MR                31.51      32.86        
 41 Suzuki, Yuiko             13 Middies-MR             33.03      33.22        
 42 Kass, Gabby               17 Middies-MR             31.74      34.14        
 43 Chambers, Olivia G        14 EAST-MR                31.65      34.22        
 44 Daniel, Alexis            16 Middies-MR             32.42      34.70        
 45 Pochat, Caroline M        13 Middies-MR             39.35      35.52        
 46 Arellano, Emilia L        15 Middies-MR             41.20      40.09        
 -- Deverna, Bridget T        15 GAEL-MR                28.31         DQ        
 
Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyerhoeffer, Stella M    14 Middies-MR             57.77      57.63        
                  27.78       57.63 (29.85)                                        
  2 Ruggiero, Julia P         17 EAST-MR                52.96      58.00        
                  27.97       58.00 (30.03)                                        
  3 Torres, Gaby C            15 EAST-MR                56.33      58.75        
                  28.20       58.75 (30.55)                                        
  4 Vleck, Sydney M           16 EAST-MR                55.38      59.06        
                  28.63       59.06 (30.43)                                        
  5 Saric, Juliana M          15 PAC-MR                 57.54      59.33        
                  28.67       59.33 (30.66)                                        
  6 Martin, Sami J            14 PAC-MR                 57.46    1:00.09        
                  29.34     1:00.09 (30.75)                                        
  7 Lopez, Olivia K           13 PAC-MR                 57.61    1:00.14        
                  29.40     1:00.14 (30.74)                                        
  8 Eforo, Danielle           13 GAEL-MR                59.02    1:00.17        
                  28.56     1:00.17 (31.61)                                        
  9 Jaimes, Linda G           16 EAST-MR                57.15    1:00.29        
                  28.79     1:00.29 (31.50)                                        
 10 Lind, Olivia J            13 EAST-MR                56.21    1:00.84        
                  29.00     1:00.84 (31.84)                                        
 11 Brattoli, Ariana V        13 EAST-MR                59.51    1:01.08        
                  29.62     1:01.08 (31.46)                                        
 12 Flynn, Grace C            14 PAC-MR                 58.56    1:01.47        
                  29.24     1:01.47 (32.23)                                        
 13 Wadsworth, Anna L         15 PAC-MR               1:00.82    1:01.61        
                  29.50     1:01.61 (32.11)                                        
 14 Mugno, Elena R            14 EAST-MR                56.06    1:01.98        
                  29.56     1:01.98 (32.42)                                        
 15 Cleary, Hannah M          16 EAST-MR                59.01    1:02.44        
                  30.04     1:02.44 (32.40)                                        
 15 McGuire, Lauren X         15 PAC-MR               1:02.84    1:02.44        
                  30.10     1:02.44 (32.34)                                        
 17 Han, Samantha S           13 PAC-MR                 59.61    1:02.83        
                  29.90     1:02.83 (32.93)                                        
 18 Rivera, Juliana N         13 EAST-MR                59.86    1:03.05        
                  30.50     1:03.05 (32.55)                                        
 19 Pepper-Jones, BB          13 CFB-MR               1:05.48    1:03.19        
                  29.84     1:03.19 (33.35)                                        
 20 Tiedemann, Julie          13 RYE-MR               1:00.77    1:03.38        
                  29.85     1:03.38 (33.53)                                        
 21 Kelly, Alanna M           13 EAST-MR              1:03.85    1:04.26        
                  30.56     1:04.26 (33.70)                                        
 22 Valentini, Ilaria         13 PAC-MR               1:02.67    1:04.46        
                  30.68     1:04.46 (33.78)                                        
 23 Parmanan, Lily M          17 PAC-MR               1:03.16    1:04.72        
                  30.84     1:04.72 (33.88)                                        
 24 Sampath, Kristyn          15 PAC-MR               1:01.91    1:04.78        
                  30.82     1:04.78 (33.96)                                        
 25 Barbato, Mia L            17 PAC-MR               1:02.18    1:05.01        
                  31.40     1:05.01 (33.61)                                        
 26 Mejia, Stephani           13 Middies-MR           1:02.28    1:05.08        
                  31.27     1:05.08 (33.81)                                        
 26 Shaw, Danielle T          16 PAC-MR               1:01.58    1:05.08        
                  30.66     1:05.08 (34.42)                                        
 28 Leroy, Helena             13 GAEL-MR              1:03.47    1:05.87        
                  30.44     1:05.87 (35.43)                                        
 29 Vertleyb, Julia S         14 PAC-MR               1:03.06    1:05.97        
                  31.34     1:05.97 (34.63)                                        
 30 Meyer, Julia F            14 EAST-MR              1:04.44    1:05.99        
                  31.54     1:05.99 (34.45)                                        
 31 Grizzaffi, Carly          14 Storm-MR             1:01.85    1:06.35        
                  31.94     1:06.35 (34.41)                                        
 32 Chia, Molly               14 Middies-MR           1:05.05    1:07.25        
                  32.12     1:07.25 (35.13)                                        
 33 Lopez, Isabella S         13 Middies-MR           1:02.13    1:07.65        
                  31.65     1:07.65 (36.00)                                        
 34 Brattoli, Ava I           15 EAST-MR              1:05.91    1:08.57        
                  32.98     1:08.57 (35.59)                                        
 35 Tillmann, Valentina L     15 EAST-MR              1:01.01    1:09.31        
                  32.00     1:09.31 (37.31)                                        
 36 Genco, Olivia A           14 PAC-MR               1:05.09    1:09.98        
                  32.02     1:09.98 (37.96)                                        
 37 Bergamini, Sara E         14 GAEL-MR              1:09.05    1:10.58        
                  33.69     1:10.58 (36.89)                                        
 38 Lin, Michelle             14 Middies-MR           1:11.89    1:10.81        
                  33.40     1:10.81 (37.41)                                        
 39 Radick, Susannah          13 CFB-MR               1:12.88    1:11.91        
                  34.66     1:11.91 (37.25)                                        
 40 Begley, Molly K           16 EAST-MR              1:05.69    1:11.96        
                  34.15     1:11.96 (37.81)                                        
 41 Malandrino, Samantha M    18 Middies-MR           1:07.04    1:12.83        
                  34.02     1:12.83 (38.81)                                        
 42 Dawson, Athena            16 NFS-MR               1:09.53    1:14.14        
                  34.69     1:14.14 (39.45)                                        
 43 Cahaly, Emma E            15 Middies-MR           1:07.34    1:14.26        
                  35.33     1:14.26 (38.93)                                        
 44 Weitzen, Shana            14 Storm-MR             1:10.74    1:14.43        
                  35.73     1:14.43 (38.70)                                        
 45 Hill, Arissa A            14 Middies-MR           1:06.08    1:15.65        
                  36.01     1:15.65 (39.64)                                        
 46 Kass, Gabby               17 Middies-MR           1:09.29    1:17.01        
                  35.45     1:17.01 (41.56)                                        
 47 Pochat, Caroline M        13 Middies-MR           1:20.53    1:19.56        
                  37.03     1:19.56 (42.53)                                        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shannon, Kayla            15 GAEL-MR              1:59.14    2:03.41        
                  28.49       59.48 (30.99)     1:31.34 (31.86)     2:03.41 (32.07)
  2 DeStaebler, Alexandra S   16 GAEL-MR              2:04.21    2:11.87        
                  30.51     1:03.75 (33.24)     1:37.99 (34.24)     2:11.87 (33.88)
  3 Martin, Sami J            14 PAC-MR               2:05.71    2:12.78        
                  31.35     1:05.05 (33.70)     1:39.59 (34.54)     2:12.78 (33.19)
  4 Wadsworth, Anna L         15 PAC-MR               2:13.62    2:13.68        
                  30.84     1:04.92 (34.08)     1:40.09 (35.17)     2:13.68 (33.59)
  5 Lopez, Olivia K           13 PAC-MR               2:09.32    2:14.05        
                  31.46     1:05.58 (34.12)     1:40.65 (35.07)     2:14.05 (33.40)
  6 Bluvol, Sam               17 GAEL-MR              2:06.05    2:14.62        
                  30.92     1:05.08 (34.16)     1:40.14 (35.06)     2:14.62 (34.48)
  7 Eforo, Danielle           13 GAEL-MR              2:11.18    2:14.91        
                  29.67     1:05.41 (35.74)     1:40.54 (35.13)     2:14.91 (34.37)
  8 Tiedemann, Julie          13 RYE-MR               2:18.26    2:18.14        
                  32.54     1:08.78 (36.24)     1:43.97 (35.19)     2:18.14 (34.17)
  9 Byrd, Christine E         14 Middies-MR           2:14.43    2:19.65        
                  31.58     1:07.43 (35.85)     1:44.00 (36.57)     2:19.65 (35.65)
 10 Valentini, Ilaria         13 PAC-MR               2:20.10    2:19.74        
                  31.47     1:08.74 (37.27)     1:46.12 (37.38)     2:19.74 (33.62)
 11 Cedeno, Sofia M           13 Middies-MR           2:22.45    2:19.90        
                  32.94     1:09.07 (36.13)     1:46.25 (37.18)     2:19.90 (33.65)
 12 Barbato, Mia L            17 PAC-MR               2:14.93    2:20.00        
                  32.31     1:07.85 (35.54)     1:44.38 (36.53)     2:20.00 (35.62)
 13 Shaw, Danielle T          16 PAC-MR               2:15.39    2:20.59        
                  31.65     1:07.76 (36.11)     1:44.30 (36.54)     2:20.59 (36.29)
 14 Sampath, Kristyn          15 PAC-MR               2:18.49    2:20.68        
                  32.25     1:08.58 (36.33)     1:45.24 (36.66)     2:20.68 (35.44)
 15 Leroy, Helena             13 GAEL-MR              2:23.03    2:23.08        
                  32.07     1:09.07 (37.00)     1:47.30 (38.23)     2:23.08 (35.78)
 16 Smith, Caroline K         13 Middies-MR           2:21.79    2:28.96        
                  33.21     1:10.72 (37.51)     1:51.42 (40.70)     2:28.96 (37.54)
 17 Bergamini, Sara E         14 GAEL-MR              2:29.39    2:30.17        
                  34.09     1:12.35 (38.26)     1:51.13 (38.78)     2:30.17 (39.04)
 18 Genco, Olivia A           14 PAC-MR               2:22.30    2:30.50        
                  32.67     1:11.83 (39.16)     1:51.46 (39.63)     2:30.50 (39.04)
 19 Belmar, Ayanna F          15 Middies-MR           2:27.23    2:31.61        
                  34.26     1:12.09 (37.83)     1:52.09 (40.00)     2:31.61 (39.52)
 20 Sierra, Ibbi              17 Middies-MR           2:48.21    2:36.96        
                  34.19     1:12.96 (38.77)     1:54.73 (41.77)     2:36.96 (42.23)
 21 Kass, Gabby               17 Middies-MR           2:29.56    2:42.84        
                  36.42     1:18.26 (41.84)     2:00.42 (42.16)     2:42.84 (42.42)
 22 Chambers, Olivia G        14 EAST-MR              2:35.80    2:46.79        
                  37.62     1:19.69 (42.07)     2:03.61 (43.92)     2:46.79 (43.18)
 23 Suzuki, Yuiko             13 Middies-MR           2:54.66    2:48.21        
                  35.78     1:18.17 (42.39)     2:03.89 (45.72)     2:48.21 (44.32)
 24 Pochat, Caroline M        13 Middies-MR                NT    2:53.76        
                  37.59     1:21.27 (43.68)     2:07.52 (46.25)     2:53.76 (46.24)
 25 Dawson, Athena            16 NFS-MR               2:44.34    3:02.34        
                  37.09     1:24.94 (47.85)     2:14.17 (49.23)     3:02.34 (48.17)
 26 Arellano, Emilia L        15 Middies-MR           3:25.67    3:18.77        
                  43.71     1:34.03 (50.32)     2:27.13 (53.10)     3:18.77 (51.64)
 
Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Jazmine K          16 EAST-MR              1:00.16    1:00.11        
                  28.93     1:00.11 (31.18)                                        
  2 Lind, Olivia J            13 EAST-MR              1:00.55    1:00.92        
                  29.19     1:00.92 (31.73)                                        
  3 Flynn, Grace C            14 PAC-MR               1:01.12    1:01.95        
                  30.39     1:01.95 (31.56)                                        
  4 Allan, Sophia G           15 EAST-MR              1:04.89    1:03.08        
                  28.82     1:03.08 (34.26)                                        
  5 Vleck, Sydney M           16 EAST-MR              1:04.22    1:03.97        
                  29.06     1:03.97 (34.91)                                        
  6 Klein, Mikayla            15 EAST-MR                59.33    1:04.50        
                  30.96     1:04.50 (33.54)                                        
  7 Meyerhoeffer, Stella M    14 Middies-MR           1:03.80    1:04.52        
                  31.57     1:04.52 (32.95)                                        
  8 Amar, Kate M              15 EAST-MR              1:00.16    1:05.19        
                  31.50     1:05.19 (33.69)                                        
  9 Brattoli, Ariana V        13 EAST-MR              1:04.05    1:06.25        
                  32.38     1:06.25 (33.87)                                        
 10 Ruggiero, Julia P         17 EAST-MR                59.81    1:06.33        
                  32.37     1:06.33 (33.96)                                        
 11 Blenk, Carolyn E          14 EAST-MR              1:02.75    1:06.63        
                  32.00     1:06.63 (34.63)                                        
 12 Mugno, Elena R            14 EAST-MR              1:03.70    1:06.70        
                  32.47     1:06.70 (34.23)                                        
 13 Torres, Gaby C            15 EAST-MR              1:02.15    1:07.16        
                  32.65     1:07.16 (34.51)                                        
 14 Wadsworth, Anna L         15 PAC-MR               1:11.74    1:07.45        
                  29.29     1:07.45 (38.16)                                        
 15 Hricay, Morgan J          16 EAST-MR              1:07.64    1:07.48        
                  30.63     1:07.48 (36.85)                                        
 16 Lopez, Olivia K           13 PAC-MR               1:06.10    1:08.15        
                  29.07     1:08.15 (39.08)                                        
 17 Han, Samantha S           13 PAC-MR               1:08.52    1:10.26        
                  34.05     1:10.26 (36.21)                                        
 18 Shaw, Jessica M           13 PAC-MR               1:06.30    1:10.43        
                  30.58     1:10.43 (39.85)                                        
 19 Buckley, Lily G           14 EAST-MR              1:09.24    1:10.73        
                  33.32     1:10.73 (37.41)                                        
 20 Barbato, Mia L            17 PAC-MR               1:11.31    1:10.80        
                  28.43     1:10.80 (42.37)                                        
 21 Parmanan, Lily M          17 PAC-MR               1:08.23    1:10.90        
                  33.40     1:10.90 (37.50)                                        
 22 Rivera, Juliana N         13 EAST-MR              1:08.81    1:10.98        
                  34.52     1:10.98 (36.46)                                        
 23 Cleary, Hannah M          16 EAST-MR              1:09.48    1:11.75        
 24 Mejia, Stephani           13 Middies-MR           1:09.00    1:11.91        
 25 Tiedemann, Julie          13 RYE-MR               1:12.27    1:12.34        
                  28.37     1:12.34 (43.97)                                        
 26 Eforo, Danielle           13 GAEL-MR              1:12.56    1:12.87        
 27 McGuire, Lauren X         15 PAC-MR               1:17.10    1:12.96        
                  35.71     1:12.96 (37.25)                                        
 28 Kelly, Alanna M           13 EAST-MR              1:13.93    1:13.82        
 29 Vertleyb, Julia S         14 PAC-MR               1:15.09    1:14.18        
 30 Cohen, Hannah G           15 EAST-MR              1:12.69    1:14.21        
 31 Grizzaffi, Carly          14 Storm-MR             1:12.08    1:14.60        
 32 Sampath, Kristyn          15 PAC-MR               1:10.03    1:14.94        
 33 Valentini, Ilaria         13 PAC-MR               1:14.40    1:14.98        
                  36.56     1:14.98 (38.42)                                        
 34 Laurenceau, Alyssa M      14 Middies-MR           1:13.65    1:15.17        
                  36.28     1:15.17 (38.89)                                        
 35 Tillmann, Valentina L     15 EAST-MR              1:08.01    1:15.42        
 36 Chia, Molly               14 Middies-MR           1:14.42    1:15.84        
                  36.32     1:15.84 (39.52)                                        
 37 Genco, Olivia A           14 PAC-MR               1:15.31    1:16.48        
 38 Shaw, Danielle T          16 PAC-MR               1:12.96    1:17.31        
                  37.22     1:17.31 (40.09)                                        
 39 Cahaly, Emma E            15 Middies-MR           1:15.58    1:17.49        
 40 Bergamini, Sara E         14 GAEL-MR              1:17.33    1:17.97        
                  38.33     1:17.97 (39.64)                                        
 41 Sierra, Ibbi              17 Middies-MR           1:20.85    1:18.06        
 42 Begley, Molly K           16 EAST-MR              1:14.45    1:18.47        
                  38.50     1:18.47 (39.97)                                        
 43 Belmar, Ayanna F          15 Middies-MR           1:13.87    1:19.17        
                  38.99     1:19.17 (40.18)                                        
 44 Deverna, Bridget T        15 GAEL-MR              1:13.79    1:19.73        
 45 Lew-Kiedrowska, Helena    14 EAST-MR              1:22.81    1:20.05        
                  39.58     1:20.05 (40.47)                                        
 46 Lin, Michelle             14 Middies-MR           1:21.90    1:20.29        
 47 Malandrino, Samantha M    18 Middies-MR           1:18.76    1:24.31        
                  39.51     1:24.31 (44.80)                                        
 48 Kass, Gabby               17 Middies-MR           1:22.27    1:27.72        
                  41.08     1:27.72 (46.64)                                        
 49 Pochat, Caroline M        13 Middies-MR           1:30.94    1:27.94        
 50 Hill, Arissa A            14 Middies-MR           1:20.95    1:27.95        
 51 Ugalde, Adriana M         14 Middies-MR           1:27.49    1:30.92        
 52 Dawson, Athena            16 NFS-MR               1:24.80    1:31.34        
                  42.19     1:31.34 (49.15)                                        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyerhoeffer, Stella M    14 Middies-MR           2:17.71    2:15.95        
                  31.89     1:06.35 (34.46)     1:41.13 (34.78)     2:15.95 (34.82)
  2 Murray, Miranda B         13 DVWM-MR              2:18.68    2:20.04        
                  32.72     1:08.65 (35.93)     1:44.52 (35.87)     2:20.04 (35.52)
  3 DeStaebler, Alexandra S   16 GAEL-MR              2:16.23    2:27.02        
                  34.58     1:11.48 (36.90)     1:49.66 (38.18)     2:27.02 (37.36)
  4 Martin, Sami J            14 PAC-MR               2:22.59    2:28.34        
                  35.20     1:12.58 (37.38)     1:50.90 (38.32)     2:28.34 (37.44)
  5 Shaw, Jessica M           13 PAC-MR               2:25.10    2:29.48        
                  34.40     1:12.14 (37.74)     1:50.89 (38.75)     2:29.48 (38.59)
  6 Mejia, Stephani           13 Middies-MR           2:26.81    2:30.51        
                  35.58     1:13.35 (37.77)     1:51.70 (38.35)     2:30.51 (38.81)
  7 Lopez, Olivia K           13 PAC-MR               2:32.75    2:32.53        
                  35.92     1:15.38 (39.46)     1:56.39 (41.01)     2:32.53 (36.14)
  8 Rivera, Juliana N         13 EAST-MR              2:26.66    2:33.91        
                  36.46     1:15.34 (38.88)     1:55.31 (39.97)     2:33.91 (38.60)
  9 Leroy, Helena             13 GAEL-MR              2:36.95    2:34.81        
                  35.35     1:14.84 (39.49)     1:55.80 (40.96)     2:34.81 (39.01)
 10 Barbato, Mia L            17 PAC-MR               2:33.47    2:35.78        
                  37.61     1:17.21 (39.60)     1:57.09 (39.88)     2:35.78 (38.69)
 11 Johanson, Sophie L        15 GAEL-MR              2:29.01    2:36.25        
                  36.34     1:15.75 (39.41)     1:56.57 (40.82)     2:36.25 (39.68)
 12 Tiedemann, Julie          13 RYE-MR               2:43.75    2:36.26        
                  37.95     1:17.91 (39.96)     1:58.10 (40.19)     2:36.26 (38.16)
 13 Byrd, Christine E         14 Middies-MR           2:30.96    2:36.94        
                  36.93     1:16.62 (39.69)     1:57.11 (40.49)     2:36.94 (39.83)
 14 Valentini, Ilaria         13 PAC-MR               2:37.54    2:38.57        
                  38.22     1:19.19 (40.97)     2:00.89 (41.70)     2:38.57 (37.68)
 15 Laurenceau, Alyssa M      14 Middies-MR           2:38.43    2:43.46        
                  39.53     1:20.63 (41.10)     2:02.96 (42.33)     2:43.46 (40.50)
 16 Chia, Molly               14 Middies-MR           2:40.97    2:43.51        
                  39.39     1:21.32 (41.93)     2:03.35 (42.03)     2:43.51 (40.16)
 17 Genco, Olivia A           14 PAC-MR               2:39.54    2:43.83        
                  38.63     1:19.93 (41.30)     2:02.61 (42.68)     2:43.83 (41.22)
 18 Smith, Caroline K         13 Middies-MR           2:42.82    2:47.41        
                  38.29     1:21.70 (43.41)     2:06.21 (44.51)     2:47.41 (41.20)
 19 Cedeno, Sofia M           13 Middies-MR           2:52.89    2:47.43        
                  40.63     1:23.80 (43.17)     2:06.68 (42.88)     2:47.43 (40.75)
 20 Cahaly, Emma E            15 Middies-MR           2:47.67    2:50.17        
                  39.98     1:24.02 (44.04)     2:07.91 (43.89)     2:50.17 (42.26)
 21 Lin, Michelle             14 Middies-MR                NT    2:54.33        
                  39.47                             2:09.85 ( )     2:54.33 (44.48)
 22 Belmar, Ayanna F          15 Middies-MR           2:48.20    2:57.72        
                  40.43     1:24.65 (44.22)     2:12.12 (47.47)     2:57.72 (45.60)
 23 Malandrino, Samantha M    18 Middies-MR           2:56.57    3:01.10        
                  40.52     1:25.08 (44.56)     2:12.56 (47.48)     3:01.10 (48.54)
 24 Daniel, Alexis            16 Middies-MR           2:53.54    3:13.09        
                  45.01     1:34.46 (49.45)     2:23.73 (49.27)     3:13.09 (49.36)
 25 Suzuki, Yuiko             13 Middies-MR                NT    3:16.14        
                  43.61   3:16.14 (2:32.53)                                        
 
Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vleck, Sydney M           16 EAST-MR              1:07.20    1:13.23        
                  34.45     1:13.23 (38.78)                                        
  2 Jaimes, Linda G           16 EAST-MR              1:16.39    1:16.72        
                  37.07     1:16.72 (39.65)                                        
  3 Kelly, Alanna M           13 EAST-MR              1:15.94    1:17.60        
                  36.26     1:17.60 (41.34)                                        
  3 Hricay, Morgan J          16 EAST-MR              1:14.13    1:17.60        
                  36.70     1:17.60 (40.90)                                        
  5 Han, Samantha S           13 PAC-MR               1:17.95    1:18.50        
                  36.82     1:18.50 (41.68)                                        
  6 Klein, Mikayla            15 EAST-MR              1:14.16    1:18.64        
                  36.76     1:18.64 (41.88)                                        
  7 Allan, Sophia G           15 EAST-MR              1:14.65    1:18.90        
                  37.44     1:18.90 (41.46)                                        
  8 Blenk, Carolyn E          14 EAST-MR              1:11.71    1:19.62        
                  36.84     1:19.62 (42.78)                                        
  9 Brattoli, Ava I           15 EAST-MR              1:16.59    1:19.87        
                  38.02     1:19.87 (41.85)                                        
 10 Amar, Kate M              15 EAST-MR              1:17.06    1:20.02        
                  38.22     1:20.02 (41.80)                                        
 11 Deverna, Bridget T        15 GAEL-MR              1:13.18    1:20.14        
                  38.01     1:20.14 (42.13)                                        
 12 Cleary, Hannah M          16 EAST-MR              1:12.92    1:20.26        
                  38.30     1:20.26 (41.96)                                        
 13 Laurenceau, Alyssa M      14 Middies-MR           1:16.33    1:20.48        
                  37.72     1:20.48 (42.76)                                        
 14 Brattoli, Ariana V        13 EAST-MR              1:14.00    1:20.55        
                  37.98     1:20.55 (42.57)                                        
 15 Buckley, Lily G           14 EAST-MR              1:15.12    1:20.68        
                  37.80     1:20.68 (42.88)                                        
 16 Mugno, Elena R            14 EAST-MR              1:13.71    1:21.27        
                  38.31     1:21.27 (42.96)                                        
 17 Reilly, Courtney          14 Storm-MR             1:19.96    1:25.19        
                  41.39     1:25.19 (43.80)                                        
 18 Lin, Michelle             14 Middies-MR           1:24.53    1:25.24        
                  39.80     1:25.24 (45.44)                                        
 19 Vertleyb, Julia S         14 PAC-MR               1:22.06    1:27.87        
                  41.11     1:27.87 (46.76)                                        
 20 Rivera, Juliana N         13 EAST-MR              1:30.96    1:29.33        
                  42.68     1:29.33 (46.65)                                        
 21 Parmanan, Lily M          17 PAC-MR               1:27.62    1:29.85        
                  41.26     1:29.85 (48.59)                                        
 22 Byrd, Christine E         14 Middies-MR           1:26.08    1:30.02        
                  42.96     1:30.02 (47.06)                                        
 23 Byrd, Laura C             17 Middies-MR           1:26.88    1:31.20        
                  43.17     1:31.20 (48.03)                                        
 24 Belmar, Ayanna F          15 Middies-MR           1:31.46    1:31.37        
                  42.97     1:31.37 (48.40)                                        
 25 Cahaly, Emma E            15 Middies-MR           1:27.30    1:33.59        
                  42.80     1:33.59 (50.79)                                        
 26 Radick, Susannah          13 CFB-MR               1:32.24    1:33.91        
                  44.60     1:33.91 (49.31)                                        
 27 Lew-Kiedrowska, Helena    14 EAST-MR              1:32.49    1:34.09        
                  44.75     1:34.09 (49.34)                                        
 28 Bergamini, Sara E         14 GAEL-MR              1:31.06    1:35.03        
                  44.38     1:35.03 (50.65)                                        
 29 Lopez, Isabella S         13 Middies-MR           1:27.64    1:35.71        
                  44.59     1:35.71 (51.12)                                        
 30 Sierra, Ibbi              17 Middies-MR           1:34.50    1:35.98        
                  46.41     1:35.98 (49.57)                                        
 31 Malandrino, Samantha M    18 Middies-MR           1:30.75    1:36.56        
                  43.93     1:36.56 (52.63)                                        
 32 Weitzen, Shana            14 Storm-MR             1:39.48    1:38.96        
                  45.81     1:38.96 (53.15)                                        
 33 Smith, Caroline K         13 Middies-MR           1:37.25    1:39.65        
                  46.80     1:39.65 (52.85)                                        
 34 Ugalde, Adriana M         14 Middies-MR           1:38.37    1:40.57        
                  47.03     1:40.57 (53.54)                                        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jaimes, Linda G           16 EAST-MR              2:41.27    2:44.88        
                  37.81     1:19.18 (41.37)     2:01.89 (42.71)     2:44.88 (42.99)
  2 Hricay, Morgan J          16 EAST-MR              2:40.65    2:47.29        
                  37.53     1:20.13 (42.60)     2:03.91 (43.78)     2:47.29 (43.38)
  3 Kelly, Alanna M           13 EAST-MR              2:49.64    2:48.89        
                  35.56     1:17.25 (41.69)     2:03.12 (45.87)     2:48.89 (45.77)
  4 Deverna, Bridget T        15 GAEL-MR              2:42.18    2:52.92        
                  38.82     1:22.67 (43.85)     2:07.79 (45.12)     2:52.92 (45.13)
  5 Brattoli, Ava I           15 EAST-MR              2:46.09    2:54.49        
                  38.80     1:22.75 (43.95)     2:07.95 (45.20)     2:54.49 (46.54)
  6 Laurenceau, Alyssa M      14 Middies-MR           2:47.54    2:54.72        
                  38.57     1:22.65 (44.08)     2:08.44 (45.79)     2:54.72 (46.28)
  7 Brady, Grace C            13 EAST-MR              2:45.66    2:56.72        
                  40.09     1:25.18 (45.09)     2:10.69 (45.51)     2:56.72 (46.03)
  8 Parisi, Lauren C          16 PAC-MR               2:46.66    2:59.38        
                  39.95     1:25.90 (45.95)     2:12.30 (46.40)     2:59.38 (47.08)
  9 Shaw, Jessica M           13 PAC-MR               2:58.30    3:00.83        
                  41.25     1:27.59 (46.34)     2:14.63 (47.04)     3:00.83 (46.20)
 10 Johanson, Sophie L        15 GAEL-MR              3:01.30    3:03.04        
                  39.59     1:25.76 (46.17)     2:14.21 (48.45)     3:03.04 (48.83)
 11 Lin, Michelle             14 Middies-MR           3:05.00    3:08.07        
                  40.13     1:27.68 (47.55)     2:18.31 (50.63)     3:08.07 (49.76)
 12 Byrd, Laura C             17 Middies-MR           3:09.76    3:08.26        
                  42.70     1:29.63 (46.93)     2:18.39 (48.76)     3:08.26 (49.87)
 13 Cahaly, Emma E            15 Middies-MR           3:15.95    3:17.82        
                  42.11     1:31.40 (49.29)     2:25.03 (53.63)     3:17.82 (52.79)
 14 Malandrino, Samantha M    18 Middies-MR           3:26.59    3:28.86        
                  44.85     1:36.97 (52.12)     2:32.48 (55.51)     3:28.86 (56.38)
 15 Ugalde, Adriana M         14 Middies-MR           3:36.09    3:34.34        
                  46.24     1:40.72 (54.48)     2:37.00 (56.28)     3:34.34 (57.34)
 16 Daniel, Alexis            16 Middies-MR           3:40.79    3:54.44        
                  52.59     1:51.21 (58.62)   2:53.02 (1:01.81)   3:54.44 (1:01.42)
 
Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Jazmine K          16 EAST-MR                59.11    1:03.49        
                  28.64     1:03.49 (34.85)                                        
  2 Hartigan, Maddie R        16 EAST-MR                56.85    1:03.58        
                  29.93     1:03.58 (33.65)                                        
  3 Meyerhoeffer, Stella M    14 Middies-MR           1:03.52    1:03.72        
                  29.39     1:03.72 (34.33)                                        
  4 Jaimes, Linda G           16 EAST-MR              1:01.18    1:04.20        
                  30.62     1:04.20 (33.58)                                        
  5 Kelly, Alanna M           13 EAST-MR              1:11.19    1:08.98        
                  31.43     1:08.98 (37.55)                                        
  6 Valentini, Ilaria         13 PAC-MR               1:15.11    1:09.02        
                  32.29     1:09.02 (36.73)                                        
  7 Wadsworth, Anna L         15 PAC-MR               1:06.44    1:09.18        
                  31.47     1:09.18 (37.71)                                        
  8 Bluvol, Sam               17 GAEL-MR              1:06.83    1:10.42        
                  32.50     1:10.42 (37.92)                                        
  9 Eforo, Danielle           13 GAEL-MR              1:06.29    1:10.48        
                  32.39     1:10.48 (38.09)                                        
 10 Mejia, Stephani           13 Middies-MR           1:09.48    1:11.90        
                  33.04     1:11.90 (38.86)                                        
 11 Brady, Grace C            13 EAST-MR              1:06.58    1:12.03        
                  33.99     1:12.03 (38.04)                                        
 12 Barbato, Mia L            17 PAC-MR               1:12.24    1:12.26        
                  33.57     1:12.26 (38.69)                                        
 13 Shaw, Danielle T          16 PAC-MR               1:13.22    1:12.68        
                  32.89     1:12.68 (39.79)                                        
 14 Hricay, Morgan J          16 EAST-MR              1:10.12    1:13.24        
                  33.92     1:13.24 (39.32)                                        
 15 Shaw, Jessica M           13 PAC-MR               1:12.26    1:15.56        
                  34.38     1:15.56 (41.18)                                        
 16 Parisi, Lauren C          16 PAC-MR               1:14.20    1:19.25        
                  37.32     1:19.25 (41.93)                                        
 17 Rivera, Juliana N         13 EAST-MR              1:27.67    1:22.16        
                  37.58     1:22.16 (44.58)                                        
 18 Sampath, Kristyn          15 PAC-MR               1:16.96    1:22.27        
                  37.37     1:22.27 (44.90)                                        
 19 Chia, Molly               14 Middies-MR           1:15.71    1:24.13        
                  37.28     1:24.13 (46.85)                                        
 20 Chambers, Olivia G        14 EAST-MR              1:36.85    1:42.90        
                  48.22     1:42.90 (54.68)                                        
 21 Dawson, Athena            16 NFS-MR               1:36.71    1:54.92        
                  48.22   1:54.92 (1:06.70)                                        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Amar, Kate M              15 EAST-MR              2:03.73    2:15.42        
                  31.24     1:04.75 (33.51)     1:39.65 (34.90)     2:15.42 (35.77)
  2 Klein, Mikayla            15 EAST-MR              2:09.94    2:18.87        
                  30.85     1:05.62 (34.77)     1:41.89 (36.27)     2:18.87 (36.98)
  3 Jaimes, Linda G           16 EAST-MR              2:11.20    2:19.80        
                  32.34     1:07.20 (34.86)     1:43.61 (36.41)     2:19.80 (36.19)
  4 Ruggiero, Julia P         17 EAST-MR              2:12.66    2:24.50        
                  31.78     1:08.58 (36.80)     1:46.64 (38.06)     2:24.50 (37.86)
  5 Saric, Juliana M          15 PAC-MR               2:23.03    2:25.70        
                  31.49     1:08.34 (36.85)     1:47.87 (39.53)     2:25.70 (37.83)
  6 Allan, Sophia G           15 EAST-MR              2:21.33    2:28.66        
                  33.36     1:11.04 (37.68)     1:49.90 (38.86)     2:28.66 (38.76)
  7 Buckley, Lily G           14 EAST-MR              2:19.61    2:31.10        
                  32.16     1:09.91 (37.75)     1:50.53 (40.62)     2:31.10 (40.57)
  8 Lind, Olivia J            13 EAST-MR              2:21.55    2:31.42        
                  33.37     1:11.81 (38.44)     1:51.60 (39.79)     2:31.42 (39.82)
  9 Blenk, Carolyn E          14 EAST-MR              2:29.05    2:44.51        
                  34.05     1:15.65 (41.60)     2:00.41 (44.76)     2:44.51 (44.10)
 10 Meyer, Julia F            14 EAST-MR              2:44.27    2:44.63        
                  35.17     1:17.22 (42.05)     2:00.81 (43.59)     2:44.63 (43.82)
 
Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meyerhoeffer, Stella M    14 Middies-MR           2:24.13    2:22.15        
                  30.54     1:07.75 (37.21)     1:49.81 (42.06)     2:22.15 (32.34)
  2 Torres, Gaby C            15 EAST-MR              2:23.93    2:26.71        
                  31.86     1:09.94 (38.08)     1:54.98 (45.04)     2:26.71 (31.73)
  3 Lopez, Olivia K           13 PAC-MR               2:21.06    2:26.85        
                  31.65     1:10.75 (39.10)     1:54.04 (43.29)     2:26.85 (32.81)
  4 Martin, Sami J            14 PAC-MR               2:26.17    2:29.11        
  5 Meyer, Julia F            14 EAST-MR              2:26.14    2:33.42        
                  35.77     1:16.09 (40.32)     1:58.23 (42.14)     2:33.42 (35.19)
  6 Barbato, Mia L            17 PAC-MR               2:32.17    2:35.78        
                  33.68     1:13.33 (39.65)     2:00.34 (47.01)     2:35.78 (35.44)
  7 Reilly, Courtney          14 Storm-MR             2:32.02    2:36.81        
                  34.95     1:16.04 (41.09)     2:01.61 (45.57)     2:36.81 (35.20)
  8 Pepper-Jones, BB          13 CFB-MR               2:40.99    2:37.98        
                  33.59     1:13.41 (39.82)     2:01.87 (48.46)     2:37.98 (36.11)
  9 Shaw, Jessica M           13 PAC-MR               2:33.57    2:40.91        
                  35.05     1:16.32 (41.27)     2:03.96 (47.64)     2:40.91 (36.95)
 10 Cohen, Hannah G           15 EAST-MR              2:33.47    2:41.67        
                  37.00     1:16.48 (39.48)     2:07.63 (51.15)     2:41.67 (34.04)
 11 Byrd, Christine E         14 Middies-MR           2:37.74    2:42.43        
 12 Laurenceau, Alyssa M      14 Middies-MR           2:39.74    2:42.84        
                  36.79     1:19.95 (43.16)     2:05.42 (45.47)     2:42.84 (37.42)
 13 Genco, Olivia A           14 PAC-MR               2:39.97    2:45.77        
                  35.91     1:16.79 (40.88)     2:07.99 (51.20)     2:45.77 (37.78)
 14 Chia, Molly               14 Middies-MR           2:43.15    2:49.67        
                  36.61     1:18.82 (42.21)     2:10.92 (52.10)     2:49.67 (38.75)
 15 Byrd, Laura C             17 Middies-MR           2:36.57    2:50.48        
                  37.25     1:20.87 (43.62)     2:13.29 (52.42)     2:50.48 (37.19)
 16 Grizzaffi, Carly          14 Storm-MR             2:43.21    2:53.02        
 17 Begley, Molly K           16 EAST-MR              2:41.08    2:54.62        
                  40.98     1:22.78 (41.80)     2:16.09 (53.31)     2:54.62 (38.53)
 18 Smith, Caroline K         13 Middies-MR           2:49.54    2:54.72        
                  38.00     1:20.36 (42.36)     2:14.99 (54.63)     2:54.72 (39.73)
 19 Belmar, Ayanna F          15 Middies-MR           2:48.46    2:54.98        
                  38.31     1:23.02 (44.71)     2:14.84 (51.82)     2:54.98 (40.14)
 20 Lew-Kiedrowska, Helena    14 EAST-MR              3:00.00    3:02.40        
                  43.73     1:29.47 (45.74)     2:23.52 (54.05)     3:02.40 (38.88)
 21 Ugalde, Adriana M         14 Middies-MR           3:22.06    3:11.72        
                  40.86     1:29.76 (48.90)     2:28.21 (58.45)     3:11.72 (43.51)
 22 Dawson, Athena            16 NFS-MR               3:05.80    3:21.02        
                  45.00     1:37.21 (52.21)     2:35.03 (57.82)     3:21.02 (45.99)
 
Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shannon, Kayla            15 GAEL-MR              5:16.60    5:22.46        
                  29.12     1:00.97 (31.85)     1:33.29 (32.32)     2:06.26 (32.97)
        2:39.40 (33.14)     3:12.60 (33.20)     3:45.89 (33.29)     4:18.54 (32.65)
        4:50.90 (32.36)     5:22.46 (31.56)                                        
  2 Martin, Sami J            14 PAC-MR               5:31.51    5:31.71        
                  29.92     1:02.72 (32.80)     1:36.10 (33.38)     2:10.03 (33.93)
        2:43.77 (33.74)     3:17.67 (33.90)     3:51.91 (34.24)     4:25.70 (33.79)
        4:59.31 (33.61)     5:31.71 (32.40)                                        
  3 Flynn, Grace C            14 PAC-MR               5:30.72    5:31.72        
                  29.55     1:02.38 (32.83)     1:35.67 (33.29)     2:09.76 (34.09)
        2:43.70 (33.94)     3:17.56 (33.86)     3:51.77 (34.21)     4:25.91 (34.14)
        4:59.14 (33.23)     5:31.72 (32.58)                                        
  4 Saric, Juliana M          15 PAC-MR               5:38.79    5:45.58        
                  30.16     1:03.78 (33.62)     1:37.81 (34.03)     2:13.04 (35.23)
        2:47.47 (34.43)     3:22.53 (35.06)     3:58.15 (35.62)     4:34.24 (36.09)
        5:10.22 (35.98)     5:45.58 (35.36)                                        
  5 Hricay, Morgan J          16 EAST-MR              5:43.75    5:52.83        
                  31.37     1:06.70 (35.33)     1:42.57 (35.87)     2:18.39 (35.82)
        2:53.85 (35.46)     3:29.75 (35.90)     4:05.39 (35.64)     4:41.50 (36.11)
        5:17.52 (36.02)     5:52.83 (35.31)                                        
  6 Geelen, Lara              14 RYE-MR               6:16.15    6:01.53        
                  30.37     1:03.73 (33.36)     1:38.95 (35.22)     2:16.04 (37.09)
        2:53.67 (37.63)     3:31.85 (38.18)     4:09.69 (37.84)     4:47.95 (38.26)
        5:26.14 (38.19)     6:01.53 (35.39)                                        
  7 Tiedemann, Julie          13 RYE-MR               6:12.57    6:02.53        
                  31.48     1:07.06 (35.58)     1:44.63 (37.57)     2:22.16 (37.53)
        2:59.77 (37.61)     3:36.39 (36.62)     4:13.61 (37.22)     4:50.86 (37.25)
        5:28.59 (37.73)     6:02.53 (33.94)                                        
  8 Cohen, Hannah G           15 EAST-MR              6:15.00    6:02.77        
                  31.61     1:07.34 (35.73)     1:44.76 (37.42)     2:21.83 (37.07)
        2:59.38 (37.55)     3:36.87 (37.49)     4:14.39 (37.52)     4:52.56 (38.17)
        5:28.97 (36.41)     6:02.77 (33.80)                                        
  9 Mejia, Stephani           13 Middies-MR           5:55.36    6:06.00        
                  32.79     1:08.56 (35.77)     1:45.43 (36.87)     2:22.96 (37.53)
        2:59.82 (36.86)     3:36.27 (36.45)     4:13.28 (37.01)     4:51.10 (37.82)
        5:28.92 (37.82)     6:06.00 (37.08)                                        
 10 Byrd, Christine E         14 Middies-MR           5:54.85    6:06.44        
                  32.25     1:08.36 (36.11)     1:45.41 (37.05)     2:23.12 (37.71)
        3:00.54 (37.42)     3:38.28 (37.74)     4:15.91 (37.63)     4:53.54 (37.63)
        5:30.98 (37.44)     6:06.44 (35.46)                                        
 11 Reilly, Courtney          14 Storm-MR             6:06.02    6:08.89        
                  33.39     1:09.73 (36.34)     1:47.01 (37.28)     2:24.17 (37.16)
        3:02.04 (37.87)     3:39.74 (37.70)     4:16.94 (37.20)     4:54.50 (37.56)
        5:32.57 (38.07)     6:08.89 (36.32)                                        
 12 Shaw, Danielle T          16 PAC-MR               5:57.38    6:10.10        
                  31.61     1:07.59 (35.98)     1:44.58 (36.99)     2:22.26 (37.68)
        3:00.76 (38.50)     3:39.05 (38.29)     4:17.32 (38.27)     4:55.77 (38.45)
        5:33.82 (38.05)     6:10.10 (36.28)                                        
 13 Wadsworth, Anna L         15 PAC-MR               6:05.60    6:10.74        
                  32.14     1:07.93 (35.79)     1:45.06 (37.13)     2:22.40 (37.34)
        2:59.71 (37.31)     3:37.87 (38.16)     4:16.16 (38.29)     4:55.05 (38.89)
        5:33.99 (38.94)     6:10.74 (36.75)                                        
 14 Valentini, Ilaria         13 PAC-MR               6:32.07    6:17.19        
                  34.10     1:11.97 (37.87)     1:50.86 (38.89)     2:29.48 (38.62)
        3:08.76 (39.28)     3:47.73 (38.97)     4:26.36 (38.63)     5:04.50 (38.14)
        5:42.49 (37.99)     6:17.19 (34.70)                                        
 15 Sampath, Kristyn          15 PAC-MR               6:20.88    6:20.22        
                  33.44     1:10.68 (37.24)     1:48.62 (37.94)     2:27.16 (38.54)
        3:05.55 (38.39)     3:44.73 (39.18)     4:23.58 (38.85)     5:02.97 (39.39)
        5:42.01 (39.04)     6:20.22 (38.21)                                        
 16 Byrd, Laura C             17 Middies-MR           6:04.81    6:20.39        
                  33.77     1:11.16 (37.39)     1:50.28 (39.12)     2:28.99 (38.71)
        3:07.25 (38.26)     3:46.18 (38.93)     4:24.74 (38.56)     5:04.18 (39.44)
        5:42.77 (38.59)     6:20.39 (37.62)                                        
 17 Lopez, Isabella S         13 Middies-MR           6:27.63    6:24.38        
                  33.72     1:10.19 (36.47)     1:48.69 (38.50)     2:28.37 (39.68)
        3:08.08 (39.71)     3:48.05 (39.97)     4:27.73 (39.68)     5:07.85 (40.12)
        5:47.34 (39.49)     6:24.38 (37.04)                                        
 18 Martin, Lily M            11 PAC-MR               6:19.29    6:24.57        
                  34.53     1:12.57 (38.04)     1:51.37 (38.80)     2:31.29 (39.92)
        3:11.53 (40.24)     3:51.20 (39.67)     4:31.13 (39.93)     5:11.48 (40.35)
        5:49.99 (38.51)     6:24.57 (34.58)                                        
 19 Tillmann, Valentina L     15 EAST-MR              5:47.97    6:25.07        
                  31.90     1:10.03 (38.13)     1:49.81 (39.78)     2:30.06 (40.25)
        3:09.55 (39.49)     3:48.84 (39.29)     4:28.32 (39.48)     5:07.66 (39.34)
        5:45.81 (38.15)     6:25.07 (39.26)                                        
 20 Leroy, Helena             13 GAEL-MR                   NT    6:30.16        
                  35.25     1:14.20 (38.95)     1:54.72 (40.52)     2:34.28 (39.56)
        3:14.86 (40.58)     3:54.88 (40.02)     4:34.64 (39.76)     5:15.18 (40.54)
        5:53.93 (38.75)     6:30.16 (36.23)                                        
 21 Smith, Caroline K         13 Middies-MR           6:46.24    6:35.35        
                  35.41     1:14.83 (39.42)     1:55.29 (40.46)     2:35.83 (40.54)
        3:17.21 (41.38)     3:58.16 (40.95)     4:38.98 (40.82)     5:19.30 (40.32)
        5:58.96 (39.66)     6:35.35 (36.39)                                        
 22 Manger, Olivia M          11 EAST-MR              6:29.43    6:35.65        
                  35.22     1:15.02 (39.80)     1:56.36 (41.34)     2:37.30 (40.94)
        3:18.40 (41.10)     3:59.57 (41.17)     4:40.28 (40.71)     5:20.79 (40.51)
        6:00.36 (39.57)     6:35.65 (35.29)                                        
 23 McGuire, Lauren X         15 PAC-MR                    NT    6:35.73        
                  34.21     1:12.54 (38.33)     1:52.37 (39.83)     2:32.67 (40.30)
        3:13.77 (41.10)     3:55.32 (41.55)     4:36.92 (41.60)     5:18.94 (42.02)
        5:59.74 (40.80)     6:35.73 (35.99)                                        
 24 Dorrian, Olivia F         12 LIAC-MR              6:48.46    6:43.97        
                  35.82     1:15.12 (39.30)     1:55.93 (40.81)     2:37.30 (41.37)
        3:19.36 (42.06)     4:00.41 (41.05)     4:40.18 (39.77)     5:21.85 (41.67)
        6:04.00 (42.15)     6:43.97 (39.97)                                        
 25 Ray, Naina *              11 EAST-MR                   NT    6:49.79        
                  33.96     1:12.99 (39.03)     1:54.30 (41.31)     2:36.41 (42.11)
        3:19.37 (42.96)     4:02.74 (43.37)     4:45.11 (42.37)     5:28.25 (43.14)
        6:09.14 (40.89)     6:49.79 (40.65)                                        
 26 Thring, Abby M            12 EAST-MR                   NT    7:02.99        
                  37.26     1:20.96 (43.70)     2:03.88 (42.92)     2:46.02 (42.14)
        3:29.18 (43.16)     4:12.73 (43.55)     4:55.58 (42.85)     5:40.42 (44.84)
        6:24.17 (43.75)     7:02.99 (38.82)                                        
 27 Reeves, Malia             11 EAST-MR                   NT    7:20.75        
                  35.26     1:17.36 (42.10)     2:03.65 (46.29)     2:47.14 (43.49)
        3:31.98 (44.84)     4:18.26 (46.28)     5:04.16 (45.90)     5:50.73 (46.57)
        6:36.78 (46.05)     7:20.75 (43.97)                                        
 28 Romance, Ashlynn N        11 LIAC-MR                   NT    7:37.58        
                  36.88     1:20.17 (43.29)     2:07.58 (47.41)     2:54.28 (46.70)
        3:41.28 (47.00)     4:30.14 (48.86)     5:18.08 (47.94)     6:05.33 (47.25)
        6:53.00 (47.67)     7:37.58 (44.58)                                        
 
Girls 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martin, Sami J            14 PAC-MR               5:03.46    5:12.20        
                  35.21     1:16.10 (40.89)     1:53.88 (37.78)     2:33.03 (39.15)
        3:18.56 (45.53)     4:03.54 (44.98)     4:38.41 (34.87)     5:12.20 (33.79)
  2 Marshall, Alex L          12 EAST-MR              5:31.96    5:26.40        
                  35.25     1:15.94 (40.69)     1:57.55 (41.61)     2:38.63 (41.08)
        3:24.70 (46.07)     4:11.76 (47.06)     4:50.10 (38.34)     5:26.40 (36.30)
  3 Martin, Lily M            11 PAC-MR               5:52.22    5:48.34        
                  36.03     1:20.32 (44.29)     2:06.21 (45.89)     2:51.93 (45.72)
        3:41.08 (49.15)     4:32.00 (50.92)     5:09.46 (37.46)     5:48.34 (38.88)
 
Boys 7 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Corbett, Carter            7 CFB-MR                 17.82      18.90        
  2 Dang, Jason                7 CFB-MR                 23.17      20.52        
  3 Ostashkin, Ivan D          7 EAST-MR                24.07      22.09        
  4 Lanning, Bowden            7 Flying Dolphins-MR     20.86      22.20        
  5 Napoli, Charles A          7 Storm-MR               23.07      22.97        
  6 O'Connor, Nate             7 Storm-MR               29.63      23.08        
  7 Tirado, Joseph j           7 Middies-MR             22.10      23.29        
  8 Dominick, Connor J         7 Middies-MR             21.69      23.61        
  9 DeSantis, George G         7 Storm-MR               31.84      26.07        
 10 Sicard, Jack M             7 Storm-MR               20.77      29.53        
 11 Coogan, Luke E             7 Storm-MR               31.25      30.93        
 12 Pilder, Hunter S           7 Storm-MR               36.14      34.15        
 13 Panjwani, Musa A           6 GAEL-MR                   NT      34.36        
 14 Gokmen, Doruk              5 CFB-MR                 27.23      35.42        
 
Boys 7 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
                30.99  ZQ
                31.69  JO
                35.19  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thring, Isaac S            7 EAST-MR                47.15      48.42        
  2 Dominick, Connor J         7 Middies-MR             54.96      50.33        
  3 Fiszel, Henri B            7 Flying Dolphins-MR        NT    1:00.21        
  4 DeSantis, George G         7 Storm-MR             1:05.06    1:00.85        
  5 Sicard, Jack M             7 Storm-MR             1:04.94    1:04.44        
  6 Edo, Ilan M                7 EAST-MR              1:05.03    1:06.80        
 
Boys 7 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Corbett, Carter            7 CFB-MR                 22.59      22.12        
  2 Ostashkin, Ivan D          7 EAST-MR                23.48      22.84        
  3 Napoli, Charles A          7 Storm-MR               28.48      23.25        
                  23.74           23.25 ( )                                        
  4 Lanning, Bowden            7 Flying Dolphins-MR     25.35      24.65        
  5 Sicard, Jack M             7 Storm-MR               24.53      25.06        
  6 O'Connor, Nate             7 Storm-MR               25.41      26.31        
  7 DeSantis, George G         7 Storm-MR               35.49      26.87        
  8 Dang, Jason                7 CFB-MR                 28.80      28.10        
                  28.45           28.10 ( )                                        
  9 Gokmen, Doruk              5 CFB-MR                 35.47      29.11        
                  29.84           29.11 ( )                                        
 10 Coogan, Luke E             7 Storm-MR               27.61      29.70        
 11 Tirado, Joseph j           7 Middies-MR             29.82      29.77        
                  30.22           29.77 ( )                                        
 12 Dominick, Connor J         7 Middies-MR             31.19      30.56        
                  30.72           30.56 ( )                                        
 13 Panjwani, Musa A           6 GAEL-MR                   NT      32.74        
 14 Pilder, Hunter S           7 Storm-MR               39.99      45.40        
 
Boys 7 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
                36.69  ZQ
                37.19  JO
                42.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thring, Isaac S            7 EAST-MR                48.07      48.38        
  2 Sicard, Jack M             7 Storm-MR               57.59      51.68        
  3 DeSantis, George G         7 Storm-MR             1:09.18    1:03.06        
  4 Fiszel, Henri B            7 Flying Dolphins-MR        NT    1:04.12        
  5 Edo, Ilan M                7 EAST-MR              1:19.91    1:05.53        
  6 Topping, Robert D          7 Flying Dolphins-MR   1:10.31    1:12.44        
 
Boys 7 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSantis, George G         7 Storm-MR               37.97      30.22        
  2 O'Connor, Nate             7 Storm-MR               32.80      31.37        
 -- Sicard, Jack M             7 Storm-MR               47.13         DQ        
 -- Pilder, Hunter S           7 Storm-MR               47.32         DQ        
 -- Gokmen, Doruk              5 CFB-MR                 48.28         DQ        
 -- Coogan, Luke E             7 Storm-MR               40.37         DQ        
 -- Napoli, Charles A          7 Storm-MR               30.52         DQ        
 
Boys 7 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
                42.09  ZQ
                42.99  JO
                48.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thring, Isaac S            7 EAST-MR                56.82      58.52        
  2 DeSantis, George G         7 Storm-MR             1:18.99    1:05.13        
 -- Sicard, Jack M             7 Storm-MR             1:23.99         DQ        
 -- Dominick, Connor J         7 Middies-MR                NT         DQ        
 -- Fiszel, Henri B            7 Flying Dolphins-MR        NT         DQ        
 
Boys 7 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Corbett, Carter            7 CFB-MR                 21.65      21.20        
  2 Ostashkin, Ivan D          7 EAST-MR                   NT      26.67        
  3 Lanning, Bowden            7 Flying Dolphins-MR        NT      27.15        
  4 Tirado, Joseph j           7 Middies-MR             29.14      27.32        
 -- Dang, Jason                7 CFB-MR                    NT         DQ        
 -- Panjwani, Musa A           6 GAEL-MR                   NT         DQ        
 
Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lezi, Daniel L             8 GAEL-MR                16.88      16.40        
  2 Miller, Myles              8 NFS-MR                    NT      17.69        
  3 Burger, Oliver R           8 Flying Dolphins-MR        NT      19.21        
  4 Han, David D               8 PAC-MR                 23.76      20.86        
  5 Sohng, Xander              8 CFB-MR                 19.31      21.31        
  6 Janec, Brady T             8 Storm-MR               24.99      21.84        
  7 Cronin, Joseph             8 Storm-MR               23.09      21.96        
  8 DeSantis, Felix J          8 Storm-MR               25.99      22.10        
  9 Panjwani, Meesum A         8 GAEL-MR                   NT      22.48        
 10 Cornejo, Elliot J          8 GAEL-MR                26.10      27.44        
 
Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
                30.99  ZQ
                31.69  JO
                35.19  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lezi, Daniel L             8 GAEL-MR                36.99      37.63        
  2 Roberts, Shane W           8 NFS-MR                 39.12      40.21        
  3 Zhu, Aidan                 8 Flying Dolphins-MR     42.32      42.97        
  4 Miller, Myles              8 NFS-MR                 46.81      43.06        
  5 Mackey, Thomas             8 LIAC-MR                43.99      44.83        
  6 Burger, Oliver R           8 Flying Dolphins-MR        NT      47.04        
  7 Han, David D               8 PAC-MR               1:03.93      48.81        
  8 Janec, Brady T             8 Storm-MR               47.28      49.05        
  9 Cornejo, Elliot J          8 GAEL-MR                54.81      53.51        
 
Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mackey, Thomas             8 LIAC-MR                22.99      19.40        
  2 Lezi, Daniel L             8 GAEL-MR                20.57      20.78        
  3 Miller, Myles              8 NFS-MR                    NT      21.34        
  4 Zhu, Aidan                 8 Flying Dolphins-MR     22.12      21.43        
  5 Burger, Oliver R           8 Flying Dolphins-MR        NT      23.66        
  6 DeSantis, Felix J          8 Storm-MR               25.12      24.37        
  7 Janec, Brady T             8 Storm-MR               25.99      24.68        
  8 Han, David D               8 PAC-MR                 27.04      24.78        
  9 Roberts, Shane W           8 NFS-MR                 26.46      27.03        
 10 Cornejo, Elliot J          8 GAEL-MR                30.45      27.67        
 
Boys 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
                36.69  ZQ
                37.19  JO
                42.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Myles              8 NFS-MR                    NT      50.41        
  2 DeSantis, Felix J          8 Storm-MR             1:05.18      50.67        
  3 Janec, Brady T             8 Storm-MR               53.12      53.22        
  4 Burger, Oliver R           8 Flying Dolphins-MR        NT      54.70        
  5 Han, David D               8 PAC-MR                    NT      55.30        
  6 Panjwani, Meesum A         8 GAEL-MR                   NT      55.70        
 -- Cornejo, Elliot J          8 GAEL-MR              1:06.90         DQ        
 
Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lezi, Daniel L             8 GAEL-MR                22.87      23.19        
  2 Mackey, Thomas             8 LIAC-MR                27.99      24.74        
  3 Janec, Brady T             8 Storm-MR               28.99      26.88        
  4 Burger, Oliver R           8 Flying Dolphins-MR        NT      30.46        
  5 Han, David D               8 PAC-MR                    NT      31.60        
  6 DeSantis, Felix J          8 Storm-MR               31.99      32.07        
 -- Cornejo, Elliot J          8 GAEL-MR                   NT         DQ        
 
Boys 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
                42.09  ZQ
                42.99  JO
                48.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sohng, Xander              8 CFB-MR                 55.22      50.56        
  2 Lezi, Daniel L             8 GAEL-MR                50.95      50.86        
  3 Janec, Brady T             8 Storm-MR             1:01.51      58.28        
 -- Cronin, Joseph             8 Storm-MR             1:10.37         DQ        
 -- Han, David D               8 PAC-MR                    NT         DQ        
 
Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burger, Oliver R           8 Flying Dolphins-MR        NT      25.58        
  2 DeSantis, Felix J          8 Storm-MR               29.99      30.94        
  3 Panjwani, Meesum A         8 GAEL-MR                   NT      40.55        
 -- Cronin, Joseph             8 Storm-MR               34.81         DQ        
 -- Cornejo, Elliot J          8 GAEL-MR                   NT         DQ        
 
Boys 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
                34.99  ZQ
                35.69  JO
                43.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Zhu, Aidan                 8 Flying Dolphins-MR        NT         DQ        
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
              1:08.99  ZQ
              1:09.99  JO
              1:18.49  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mugno, A.J.                8 EAST-MR              1:27.61    1:23.94        
                  40.65     1:23.94 (43.29)                                        
  2 Lezi, Daniel L             8 GAEL-MR              1:24.68    1:27.24        
                  43.08     1:27.24 (44.16)                                        
  3 Sohng, Xander              8 CFB-MR               1:42.10    1:42.12        
                  47.69     1:42.12 (54.43)                                        
  4 Dominick, Connor J         7 Middies-MR           2:19.64    2:14.64        
                  59.33   2:14.64 (1:15.31)                                        
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
                30.99  ZQ
                31.69  JO
                35.19  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nus, Ethan D              10 LIAC-MR                30.62      31.00 JO     
  2 Buchanan, Chase C         10 NFS-MR                 30.64      31.16 JO     
  3 Green, Sean T              9 LIAC-MR                31.55      32.99 SILV   
  4 Halls, Ryan A              9 NFS-MR                 32.38      33.41 SILV   
  5 Filagrossi, Christian T   10 LIAC-MR                32.84      33.79 SILV   
  6 Tarr, Shane H             10 LIAC-MR                35.02      34.52 SILV   
  7 Ma, Henry Y                9 LIAC-MR                36.08      35.87        
  8 Erdos, Miles H            10 LIAC-MR                35.50      36.10        
  9 Ramsaroop, Sanjay S       10 LIAC-MR                36.86      36.44        
 10 Franklin, Matthew A        9 LIAC-MR                36.80      36.87        
 11 Li, Solomon               10 LIAC-MR                36.63      37.01        
 12 McKemey, Jack B            9 GAEL-MR                36.06      37.41        
 13 Natindim, Leif E          10 LIAC-MR                38.01      37.97        
 14 Mollo, Hudson A            9 EAST-MR                38.36      39.20        
 15 Smith, Jamar               9 NFS-MR                 40.34      39.31        
 16 Tang, Jayden C            10 EAST-MR                38.32      39.60        
 17 Quinn, Kelan               9 LIAC-MR                39.86      40.04        
 18 Park, Peter J              9 EAST-MR                37.95      40.47        
 19 Fusco, Ben M               9 GAEL-MR                39.39      40.70        
 20 Thring, Jon J              9 EAST-MR                39.59      41.68        
 21 Polenzani, Gianluca       10 GAEL-MR                38.44      42.24        
 22 Kearon, Rory W             9 Middies-MR             41.62      42.31        
 23 Rogliano, Matthew J        9 Middies-MR             41.03      43.96        
 24 Guerrero, Gabriel S        9 EAST-MR                41.61      45.95        
 25 Dave, Ansh N               9 Middies-MR             45.59      46.74        
 26 Wei, Albert M             10 Middies-MR             48.96      48.27        
 27 Koo, David M               9 EAST-MR                52.05      51.03        
 28 Felice, Louis              9 Middies-MR                NT      56.28        
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
                36.69  ZQ
                37.19  JO
                42.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green, Sean T              9 LIAC-MR                36.15      36.14 ZQ     
  2 Nus, Ethan D              10 LIAC-MR                38.55      37.85 SILV   
  3 Hertel, Kevin A            9 LIAC-MR                39.75      39.48 SILV   
  4 Halls, Ryan A              9 NFS-MR                 39.92      39.54 SILV   
  5 Tang, Jayden C            10 EAST-MR                44.12      40.87 SILV   
  6 Mollo, Hudson A            9 EAST-MR                41.92      41.37 SILV   
  7 Chau, Preston             10 LIAC-MR                43.80      41.50 SILV   
  8 Simons, Andrew J          10 LIAC-MR                44.78      42.28 SILV   
  9 Brzozowski, Frank J       10 LIAC-MR                42.43      42.47 SILV   
 10 Li, Solomon               10 LIAC-MR                46.69      43.20        
 11 Touti, Ayden               9 LIAC-MR                47.06      43.52        
 12 Trombetta, Luke            9 CFB-MR                 43.83      43.67        
 13 Thring, Jon J              9 EAST-MR                41.64      43.99        
 14 Ramsaroop, Sanjay S       10 LIAC-MR                47.66      44.85        
 15 Polenzani, Gianluca       10 GAEL-MR                48.75      46.87        
 16 Mcneil, Denim P           10 EAST-MR                48.42      46.92        
 17 McQuade, Dan F             9 EAST-MR                49.76      47.16        
 18 Quinn, Kelan               9 LIAC-MR                48.95      47.19        
 19 Constantino, Nolan D      10 Middies-MR             52.57      52.30        
 20 Dave, Ansh N               9 Middies-MR             54.44      52.76        
 21 Akbarian, Alexander C      9 Middies-MR             53.53      59.31        
 22 Engongoro, Angelo          9 Middies-MR           1:15.73    1:11.29        
 -- Gonzalez, Julian M         9 GAEL-MR                   NT         DQ        
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
              1:18.59  ZQ
              1:20.59  JO
              1:37.09  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graber, Seth M             9 EAST-MR              1:15.37    1:21.74 SILV   
                  38.92     1:21.74 (42.82)                                        
  2 Nus, Ethan D              10 LIAC-MR              1:26.03    1:22.25 SILV   
                  40.75     1:22.25 (41.50)                                        
  3 Moy, Aiden C               9 EAST-MR              1:22.18    1:22.96 SILV   
                  39.71     1:22.96 (43.25)                                        
  4 Halls, Ryan A              9 NFS-MR               1:29.41    1:24.72 SILV   
                  41.36     1:24.72 (43.36)                                        
  5 Hertel, Kevin A            9 LIAC-MR              1:26.19    1:26.51 SILV   
  6 Ma, Henry Y                9 LIAC-MR              1:26.01    1:27.97 SILV   
                  44.91     1:27.97 (43.06)                                        
  7 McKemey, Jack B            9 GAEL-MR              1:43.34    1:29.07 SILV   
  8 Thring, Jon J              9 EAST-MR              1:31.31    1:32.36 SILV   
                  45.51     1:32.36 (46.85)                                        
  9 Li, Solomon               10 LIAC-MR              1:38.07    1:32.58 SILV   
 10 Touti, Ayden               9 LIAC-MR              1:37.60    1:34.16 SILV   
 11 Tang, Jayden C            10 EAST-MR              1:54.00    1:34.29 SILV   
 12 Franklin, Matthew A        9 LIAC-MR              1:33.87    1:35.73 SILV   
                  46.42     1:35.73 (49.31)                                        
 13 Ramsaroop, Sanjay S       10 LIAC-MR              1:44.48    1:38.90        
                  48.91     1:38.90 (49.99)                                        
 14 Park, Peter J              9 EAST-MR              1:44.64    1:44.43        
                  51.13     1:44.43 (53.30)                                        
 15 Kearon, Rory W             9 Middies-MR                NT    1:47.19        
 16 Wei, Albert M             10 Middies-MR           2:03.24    1:47.64        
                  51.39     1:47.64 (56.25)                                        
 17 Dave, Ansh N               9 Middies-MR                NT    1:57.63        
                  53.73   1:57.63 (1:03.90)                                        
 18 Koo, David M               9 EAST-MR              2:15.00    2:05.85        
                1:00.97   2:05.85 (1:04.88)                                        
 -- Quinn, Kelan               9 LIAC-MR              1:50.46         DQ        
                  52.07          DQ (55.55)                                        
 -- Rogliano, Matthew J        9 Middies-MR           1:58.90         DQ        
 -- Llorente Valin, Leonardo   9 Middies-MR           1:52.10         DQ        
                  53.85          DQ (52.03)                                        
 -- Filagrossi, Christian T   10 LIAC-MR              1:27.30         DQ        
                  43.00          DQ (48.39)                                        
 -- Felice, Louis              9 Middies-MR                NT         DQ        
                1:01.51        DQ (1:12.12)                                        
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
                42.09  ZQ
                42.99  JO
                48.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nus, Ethan D              10 LIAC-MR                39.97      40.35 ZQ     
  2 Buchanan, Chase C         10 NFS-MR                 41.80      41.44 ZQ     
  3 Halls, Ryan A              9 NFS-MR                 46.95      44.34 SILV   
  4 Kwon, Connor              10 Middies-MR             46.27      44.76 SILV   
  5 Green, Sean T              9 LIAC-MR                46.09      45.15 SILV   
  6 Li, Solomon               10 LIAC-MR                48.99      47.31 SILV   
  7 Erdos, Miles H            10 LIAC-MR                49.32      47.71 SILV   
  8 Chau, Preston             10 LIAC-MR                48.24      48.16 SILV   
  9 Punnoose, Allen           10 Middies-MR             48.69      48.92        
 10 Ramsaroop, Sanjay S       10 LIAC-MR                49.27      49.12        
 11 Ma, Henry Y                9 LIAC-MR                52.57      49.42        
 12 Simons, Andrew J          10 LIAC-MR                49.71      49.47        
 13 Natindim, Leif E          10 LIAC-MR                50.19      50.21        
 14 Thring, Jon J              9 EAST-MR                50.09      51.81        
 15 Tang, Jayden C            10 EAST-MR                53.36      52.45        
 16 Mollo, Hudson A            9 EAST-MR                54.03      52.58        
 17 Mcneil, Denim P           10 EAST-MR                53.51      54.67        
 18 Brzozowski, Frank J       10 LIAC-MR                57.41      54.80        
 19 Trombetta, Luke            9 CFB-MR                 57.47      55.36        
 20 Touti, Ayden               9 LIAC-MR              1:00.31      55.48        
 21 Polenzani, Gianluca       10 GAEL-MR                55.68      56.11        
 22 Constantino, Nolan D      10 Middies-MR                NT      56.97        
 23 Quinn, Kelan               9 LIAC-MR              1:02.69      59.20        
 24 McQuade, Dan F             9 EAST-MR              1:02.56    1:01.63        
 25 Akbarian, Alexander C      9 Middies-MR           1:06.48    1:06.60        
 26 Gonzalez, Julian M         9 GAEL-MR                   NT    1:10.68        
 27 Engongoro, Angelo          9 Middies-MR           1:24.97    1:26.31        
 -- Dave, Ansh N               9 Middies-MR                NT         DQ        
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
              1:29.99  ZQ
              1:33.99  JO
              1:48.39  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graber, Seth M             9 EAST-MR              1:30.73    1:28.78 ZQ     
                  42.27     1:28.78 (46.51)                                        
  2 Green, Sean T              9 LIAC-MR              1:37.52    1:33.09 JO     
                  44.59     1:33.09 (48.50)                                        
  3 Moy, Aiden C               9 EAST-MR              1:30.96    1:33.18 JO     
                  44.99     1:33.18 (48.19)                                        
  4 Kwon, Connor              10 Middies-MR           1:40.02    1:38.77 SILV   
                  46.68     1:38.77 (52.09)                                        
  5 Punnoose, Allen           10 Middies-MR           1:50.14    1:46.53 SILV   
  6 Ramsaroop, Sanjay S       10 LIAC-MR              1:55.55    1:46.62 SILV   
                  51.36     1:46.62 (55.26)                                        
  7 Park, Peter J              9 EAST-MR              1:57.70    1:49.11        
                  52.79     1:49.11 (56.32)                                        
  8 Hertel, Kevin A            9 LIAC-MR              1:52.51    1:53.30        
                  54.59     1:53.30 (58.71)                                        
  9 Wei, Albert M             10 Middies-MR                NT    1:57.44        
                  54.85   1:57.44 (1:02.59)                                        
 10 Polenzani, Gianluca       10 GAEL-MR              2:34.91    1:58.99        
                  56.05   1:58.99 (1:02.94)                                        
 11 Llorente Valin, Leonardo   9 Middies-MR           2:13.72    2:00.44        
                  58.05   2:00.44 (1:02.39)                                        
 12 Dave, Ansh N               9 Middies-MR                NT    2:16.88        
                1:03.10   2:16.88 (1:13.78)                                        
 13 Rogliano, Matthew J        9 Middies-MR           2:59.25    2:21.57        
 -- Kearon, Rory W             9 Middies-MR                NT         DQ        
                  57.29        DQ (1:08.24)                                        
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
                34.99  ZQ
                35.69  JO
                43.89  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cash, Joseph G            10 LIAC-MR                38.87      38.16 SILV   
  2 Buchanan, Chase C         10 NFS-MR                 37.29      38.87 SILV   
  3 Halls, Ryan A              9 NFS-MR                 40.41      40.59 SILV   
  4 Tarr, Shane H             10 LIAC-MR                45.48      43.38 SILV   
  5 Natindim, Leif E          10 LIAC-MR                45.54      44.87        
  6 Li, Solomon               10 LIAC-MR                46.09      47.44        
  7 Erdos, Miles H            10 LIAC-MR                46.68      47.48        
  8 Fusco, Ben M               9 GAEL-MR                47.15      47.98        
  9 McKemey, Jack B            9 GAEL-MR                48.87      49.72        
 10 Touti, Ayden               9 LIAC-MR                52.41      49.86        
 11 Polenzani, Gianluca       10 GAEL-MR                51.58      50.77        
 12 Smith, Jamar               9 NFS-MR                 58.07      53.54        
 13 Tang, Jayden C            10 EAST-MR                51.53      54.34        
 14 Mollo, Hudson A            9 EAST-MR                53.54      56.40        
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
              1:21.99  ZQ
              1:25.59  JO
              1:37.99  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graber, Seth M             9 EAST-MR              1:19.68    1:20.96 ZQ     
                  37.15     1:20.96 (43.81)                                        
  2 Moy, Aiden C               9 EAST-MR              1:22.64    1:22.90 JO     
                  37.32     1:22.90 (45.58)                                        
  3 Ma, Henry Y                9 LIAC-MR              1:37.20    1:30.16 SILV   
                  43.39     1:30.16 (46.77)                                        
  4 Natindim, Leif E          10 LIAC-MR              1:56.24    1:47.44        
                  47.74     1:47.44 (59.70)                                        
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
              1:17.49  ZQ
              1:19.99  JO
              1:28.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nus, Ethan D              10 LIAC-MR              1:17.55    1:15.91 ZQ     
                  36.12     1:15.91 (39.79)                                        
  2 Moy, Aiden C               9 EAST-MR              1:19.06    1:21.13 SILV   
                  40.25     1:21.13 (40.88)                                        
  3 Buchanan, Chase C         10 NFS-MR               1:19.39    1:22.60 SILV   
                  38.33     1:22.60 (44.27)                                        
  4 Filagrossi, Christian T   10 LIAC-MR              1:27.13    1:24.48 SILV   
                  39.57     1:24.48 (44.91)                                        
  5 Cash, Joseph G            10 LIAC-MR              1:30.02    1:25.64 SILV   
                  40.29     1:25.64 (45.35)                                        
  6 Kwon, Connor              10 Middies-MR           1:26.86    1:25.65 SILV   
                  40.10     1:25.65 (45.55)                                        
  7 Punnoose, Allen           10 Middies-MR           1:23.78    1:26.55 SILV   
                  38.99     1:26.55 (47.56)                                        
  8 Hertel, Kevin A            9 LIAC-MR              1:30.13    1:31.82        
                  41.12     1:31.82 (50.70)                                        
  9 Ma, Henry Y                9 LIAC-MR              1:33.59    1:33.34        
                  46.28     1:33.34 (47.06)                                        
 10 Natindim, Leif E          10 LIAC-MR              1:39.18    1:35.78        
                  43.75     1:35.78 (52.03)                                        
 11 Erdos, Miles H            10 LIAC-MR              1:32.22    1:35.93        
                  44.35     1:35.93 (51.58)                                        
 12 Franklin, Matthew A        9 LIAC-MR              1:32.86    1:37.06        
                  45.73     1:37.06 (51.33)                                        
 13 Fusco, Ben M               9 GAEL-MR                   NT    1:41.68        
                  46.66     1:41.68 (55.02)                                        
 14 Smith, Jamar               9 NFS-MR               1:46.61    1:42.05        
                  50.50     1:42.05 (51.55)                                        
 15 Touti, Ayden               9 LIAC-MR              1:46.90    1:42.50        
                  48.27     1:42.50 (54.23)                                        
 16 Thring, Jon J              9 EAST-MR              1:40.87    1:42.96        
                  47.55     1:42.96 (55.41)                                        
 17 Llorente Valin, Leonardo   9 Middies-MR           1:50.07    1:51.07        
                  52.07     1:51.07 (59.00)                                        
 -- Green, Sean T              9 LIAC-MR              1:20.00         DQ        
                  37.25          DQ (42.93)                                        
 -- Guerrero, Gabriel S        9 EAST-MR                   NT         DQ        
                  56.73          DQ (54.58)                                        
 
Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
              1:08.99  ZQ
              1:09.99  JO
              1:18.49  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nus, Ethan D              10 LIAC-MR              1:10.41    1:08.66 ZQ     
                  33.23     1:08.66 (35.43)                                        
  2 Buchanan, Chase C         10 NFS-MR               1:08.07    1:09.12 JO     
                  33.42     1:09.12 (35.70)                                        
  3 Moy, Aiden C               9 EAST-MR              1:10.84    1:10.43 SILV   
                  33.16     1:10.43 (37.27)                                        
  4 Green, Sean T              9 LIAC-MR              1:10.04    1:11.15 SILV   
                  33.95     1:11.15 (37.20)                                        
  5 Graber, Seth M             9 EAST-MR              1:13.57    1:13.57 SILV   
                  34.39     1:13.57 (39.18)                                        
  6 Punnoose, Allen           10 Middies-MR           1:15.75    1:14.54 SILV   
                  35.38     1:14.54 (39.16)                                        
  7 Halls, Ryan A              9 NFS-MR               1:15.49    1:15.77 SILV   
                  34.83     1:15.77 (40.94)                                        
  8 Li, Solomon               10 LIAC-MR              1:22.02    1:17.16 SILV   
                  37.16     1:17.16 (40.00)                                        
  9 Kwon, Connor              10 Middies-MR           1:17.43    1:17.65 SILV   
                  36.11     1:17.65 (41.54)                                        
 10 Ma, Henry Y                9 LIAC-MR              1:21.96    1:18.66        
                  40.03     1:18.66 (38.63)                                        
 11 Hertel, Kevin A            9 LIAC-MR              1:18.74    1:19.60        
                  38.19     1:19.60 (41.41)                                        
 12 Erdos, Miles H            10 LIAC-MR              1:19.97    1:20.17        
                  38.24     1:20.17 (41.93)                                        
 13 Simons, Andrew J          10 LIAC-MR              1:21.96    1:20.27        
                  37.52     1:20.27 (42.75)                                        
 14 Brzozowski, Frank J       10 LIAC-MR              1:23.40    1:22.56        
                  39.43     1:22.56 (43.13)                                        
 15 Mollo, Hudson A            9 EAST-MR              1:26.93    1:23.77        
                  39.89     1:23.77 (43.88)                                        
 16 Tang, Jayden C            10 EAST-MR              1:30.50    1:24.54        
                  38.47     1:24.54 (46.07)                                        
 17 Quinn, Kelan               9 LIAC-MR              1:26.83    1:25.88        
                  40.59     1:25.88 (45.29)                                        
 18 Ramsaroop, Sanjay S       10 LIAC-MR              1:23.06    1:26.45        
                  41.52     1:26.45 (44.93)                                        
 19 Touti, Ayden               9 LIAC-MR              1:29.29    1:28.14        
                  41.62     1:28.14 (46.52)                                        
 20 Trombetta, Luke            9 CFB-MR               1:25.66    1:30.13        
                  44.04     1:30.13 (46.09)                                        
 21 Thring, Jon J              9 EAST-MR              1:33.07    1:32.57        
                  45.11     1:32.57 (47.46)                                        
 22 Gonzalez, Julian M         9 GAEL-MR                   NT    1:33.58        
                  45.92     1:33.58 (47.66)                                        
 23 Natindim, Leif E          10 LIAC-MR              1:28.58    1:33.85        
                  43.02     1:33.85 (50.83)                                        
 24 Mcneil, Denim P           10 EAST-MR              1:38.13    1:35.85        
                  43.54     1:35.85 (52.31)                                        
 25 McQuade, Dan F             9 EAST-MR              1:30.25    1:35.94        
                  44.47     1:35.94 (51.47)                                        
 26 Roberts, Shane W           8 NFS-MR               1:37.40    1:36.75        
                  43.61     1:36.75 (53.14)                                        
 27 Polenzani, Gianluca       10 GAEL-MR                   NT    1:37.64        
                  43.92     1:37.64 (53.72)                                        
 28 Constantino, Nolan D      10 Middies-MR                NT    1:45.15        
 29 Dave, Ansh N               9 Middies-MR           1:49.77    1:46.26        
                  50.75     1:46.26 (55.51)                                        
 30 Akbarian, Alexander C      9 Middies-MR           1:42.04    1:46.30        
                  50.05     1:46.30 (56.25)                                        
 
Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
              2:27.99  ZQ
              2:31.99  JO
              2:49.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cash, Joseph G            10 LIAC-MR              2:32.12    2:33.59 SILV   
                  33.12     1:11.07 (37.95)     1:52.54 (41.47)     2:33.59 (41.05)
  2 Graber, Seth M             9 EAST-MR              2:37.86    2:39.69 SILV   
                  33.90     1:15.67 (41.77)     1:58.63 (42.96)     2:39.69 (41.06)
  3 Punnoose, Allen           10 Middies-MR           2:44.10    2:47.22 SILV   
                  37.80     1:22.18 (44.38)     2:05.71 (43.53)     2:47.22 (41.51)
  4 Tarr, Shane H             10 LIAC-MR              2:52.84    2:47.96 SILV   
  5 Kwon, Connor              10 Middies-MR           2:49.23    2:49.00 SILV   
                  35.62     1:18.87 (43.25)     2:04.34 (45.47)     2:49.00 (44.66)
  6 Mollo, Hudson A            9 EAST-MR              3:10.00    3:02.30        
                  41.03     1:30.20 (49.17)     2:20.38 (50.18)     3:02.30 (41.92)
  7 Quinn, Kelan               9 LIAC-MR              3:15.84    3:08.47        
                  40.72     1:28.48 (47.76)     2:19.16 (50.68)     3:08.47 (49.31)
  8 Guerrero, Gabriel S        9 EAST-MR                   NT    3:28.46        
                  45.32     1:39.73 (54.41)     2:35.66 (55.93)     3:28.46 (52.80)
 
Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
              2:45.99  ZQ
              2:51.99  JO
              3:13.99  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graber, Seth M             9 EAST-MR              3:00.58    2:47.17 JO     
                  36.47     1:20.42 (43.95)     2:08.58 (48.16)     2:47.17 (38.59)
  2 Moy, Aiden C               9 EAST-MR              2:53.70    2:54.16 SILV   
                  37.64     1:24.40 (46.76)     2:13.50 (49.10)     2:54.16 (40.66)
  3 Kwon, Connor              10 Middies-MR           3:03.80    2:58.49 SILV   
                  42.24     1:23.61 (41.37)     2:17.61 (54.00)     2:58.49 (40.88)
  4 Buchanan, Chase C         10 NFS-MR               2:54.56    3:01.64 SILV   
                  39.53     1:26.04 (46.51)     2:21.68 (55.64)     3:01.64 (39.96)
  5 Punnoose, Allen           10 Middies-MR           3:05.50    3:05.78 SILV   
                  38.77     1:27.17 (48.40)     2:26.95 (59.78)     3:05.78 (38.83)
  6 Hertel, Kevin A            9 LIAC-MR              3:10.91    3:11.53 SILV   
                  45.43     1:30.15 (44.72)     2:29.58 (59.43)     3:11.53 (41.95)
  7 Chau, Preston             10 LIAC-MR              3:27.53    3:14.94        
                                1:36.29 ( )     2:32.15 (55.86)     3:14.94 (42.79)
  8 Erdos, Miles H            10 LIAC-MR              3:18.89    3:14.97        
                  46.78     1:33.75 (46.97)     2:31.31 (57.56)     3:14.97 (43.66)
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
                26.99  ZQ
                27.89  JO
                30.69  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carsen, Jonathan D        12 GAEL-MR                27.68      27.40 JO     
  2 Graber, Alex S            12 EAST-MR                28.46      28.19 SILV   
  3 Pestrikov, Zachary        11 RYE-MR                 28.61      28.34 SILV   
  4 Yu, Ryan                  12 LIAC-MR                29.63      29.60 SILV   
  5 Ting, Andrew              12 LIAC-MR                30.08      29.79 SILV   
  6 Dawson, Xavier            12 NFS-MR                 29.20      29.88 SILV   
  7 Allen, Trevor             11 PAC-MR                 29.52      29.93 SILV   
  8 Wu, Tyler                 11 LIAC-MR                29.82      30.13 SILV   
  9 Scholz, Michael G         12 Silver Streaks-MR      30.09      30.48 SILV   
 10 Dancygier, Scott          12 Storm-MR               30.62      30.80        
 11 Redd, Tripp               11 RYE-MR                 30.24      31.21        
 12 Blenk, Brandon G          11 EAST-MR                29.99      31.50        
 13 Hong, Reegan S            12 LIAC-MR                31.26      31.59        
 14 Byrd, Nicholas G          12 Middies-MR             31.85      31.65        
 15 Rivera, Gabriel J         12 EAST-MR                32.08      32.51        
 16 Attwell, Nathaniel S      11 EAST-MR                34.52      33.23        
 17 Kong, Jason               11 LIAC-MR                33.52      33.76        
 18 Yi, Lucas                 11 Middies-MR             31.93      34.03        
 19 Duffy, Kieran E           11 LIAC-MR                32.75      34.17        
 20 Mora, Sebastian J         12 LIAC-MR                33.52      34.53        
 21 Abraham, Liam J           12 EAST-MR                34.15      34.83        
 22 Rivera, Jake C            11 LIAC-MR                33.18      35.01        
 23 D'Auria, Ryan J           11 GAEL-MR                36.11      35.27        
 24 Thayer, Philip            11 EAST-MR                33.92      35.31        
 25 Fieldale, Connor J        12 GAEL-MR                34.44      35.59        
 26 Levy, Aaron               11 Middies-MR             34.75      35.83        
 27 Breslin, Kevin M          12 LIAC-MR                36.38      37.23        
 28 Kolesnikov, Nicky         11 PAC-MR                 38.36      37.29        
 29 Flores, Christien J       11 LIAC-MR                38.28      38.51        
 30 DeGregorio, Christopher   11 LIAC-MR                37.86      38.87        
 31 Christou, Alex            11 LIAC-MR                38.15      39.04        
 32 Dzhigo, Alexander G       11 EAST-MR                36.27      39.22        
 33 Christou, Theo            11 LIAC-MR                42.05      42.87        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
                58.99  ZQ
                59.99  JO
              1:06.99  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moy, Jason N              11 EAST-MR                59.64    1:00.19 SILV   
                  28.85     1:00.19 (31.34)                                        
  2 Dritsas, Emanuel          12 LIAC-MR              1:09.43    1:01.14 SILV   
                  28.32     1:01.14 (32.82)                                        
  3 Cohen, Michael G          12 GAEL-MR                   NT    1:02.48 SILV   
                  27.81     1:02.48 (34.67)                                        
  4 Graber, Alex S            12 EAST-MR              1:03.54    1:02.92 SILV   
                  29.88     1:02.92 (33.04)                                        
  5 Dawson, Xavier            12 NFS-MR               1:05.85    1:04.19 SILV   
                  30.58     1:04.19 (33.61)                                        
  6 Lambert, Harrison A       11 EAST-MR              1:03.13    1:04.82 SILV   
                  30.87     1:04.82 (33.95)                                        
  7 Pierce, Brice J           12 EAST-MR              1:02.18    1:04.94 SILV   
                  31.05     1:04.94 (33.89)                                        
  8 Wu, Tyler                 11 LIAC-MR              1:07.82    1:05.67 SILV   
                  31.60     1:05.67 (34.07)                                        
  9 Scholz, Michael G         12 Silver Streaks-MR    1:07.06    1:06.64 SILV   
                  31.59     1:06.64 (35.05)                                        
 10 Park, Anthony             12 LIAC-MR              1:08.99    1:06.66 SILV   
                  33.32     1:06.66 (33.34)                                        
 11 Galligan, James D         11 GAEL-MR              1:06.29    1:07.99        
                  31.65     1:07.99 (36.34)                                        
 12 Coogan, David A           11 EAST-MR              1:05.81    1:08.07        
                  32.10     1:08.07 (35.97)                                        
 13 Rivera, Gabriel J         12 EAST-MR              1:08.62    1:08.27        
                  33.70     1:08.27 (34.57)                                        
 14 Cleary, Timmy P           11 EAST-MR              1:08.50    1:08.38        
                  33.66     1:08.38 (34.72)                                        
 15 Hong, Reegan S            12 LIAC-MR              1:09.35    1:08.89        
                  32.75     1:08.89 (36.14)                                        
 16 Allen, Trevor             11 PAC-MR               1:07.24    1:09.07        
                  32.70     1:09.07 (36.37)                                        
 17 Mazur, Sean J             12 LIAC-MR              1:09.36    1:10.27        
                  33.14     1:10.27 (37.13)                                        
 18 Vollaro, Thomas A         11 Middies-MR           1:09.08    1:10.54        
                  32.91     1:10.54 (37.63)                                        
 19 Gargas, Nikolaos A        12 LIAC-MR              1:08.15    1:10.64        
                  32.99     1:10.64 (37.65)                                        
 20 Perrino, Tyler J          11 PAC-MR               1:09.87    1:11.99        
                  33.83     1:11.99 (38.16)                                        
 21 McNulty, Harry S          12 EAST-MR              1:12.32    1:14.26        
                  35.13     1:14.26 (39.13)                                        
 22 Kong, Jason               11 LIAC-MR              1:13.74    1:14.47        
                  36.14     1:14.47 (38.33)                                        
 23 Yi, Lucas                 11 Middies-MR                NT    1:17.79        
                  35.76     1:17.79 (42.03)                                        
 24 Attwell, Nathaniel S      11 EAST-MR              1:33.24    1:19.37        
                  37.92     1:19.37 (41.45)                                        
 25 Thayer, Philip            11 EAST-MR              1:15.91    1:19.52        
                  37.89     1:19.52 (41.63)                                        
 26 Fieldale, Connor J        12 GAEL-MR              1:25.52    1:20.21        
                  32.60     1:20.21 (47.61)                                        
 27 Kolesnikov, Nicky         11 PAC-MR               1:24.80    1:21.17        
                  38.72     1:21.17 (42.45)                                        
 28 Rivera, Jake C            11 LIAC-MR              1:20.28    1:21.59        
                  37.48     1:21.59 (44.11)                                        
 29 Breslin, Kevin M          12 LIAC-MR              1:23.81    1:22.05        
                  39.34     1:22.05 (42.71)                                        
 30 Romley, Hayes             11 GAEL-MR              1:26.57    1:27.45        
                  41.30     1:27.45 (46.15)                                        
 31 Freeman, Michael a        12 GAEL-MR              1:26.51    1:28.14        
                  40.20     1:28.14 (47.94)                                        
 32 Flores, Christien J       11 LIAC-MR              1:26.61    1:28.78        
                  40.15     1:28.78 (48.63)                                        
 33 Coutsouradis, John C      11 LIAC-MR              1:23.15    1:29.96        
                  42.27     1:29.96 (47.69)                                        
 34 Bhargava, Aayush          11 Middies-MR           1:44.20    1:30.03        
                  40.26     1:30.03 (49.77)                                        
 35 Garipoli, Zack A          12 EAST-MR              1:39.36    1:35.05        
                  45.82     1:35.05 (49.23)                                        
 36 Christou, Alex            11 LIAC-MR              1:31.17    1:36.04        
                  42.64     1:36.04 (53.40)                                        
 37 Christou, Theo            11 LIAC-MR              1:36.67    1:38.78        
                  44.59     1:38.78 (54.19)                                        
 38 Hale, Andrew J            12 GAEL-MR              1:34.75    1:41.93        
                  47.83     1:41.93 (54.10)                                        
 -- Carsen, Jonathan D        12 GAEL-MR              1:04.10         DQ        
                  28.59          DQ (32.87)                                        
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
              2:09.99  ZQ
              2:10.99  JO
              2:25.99  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graber, Alex S            12 EAST-MR              2:19.10    2:16.92 SILV   
                  30.98     1:06.43 (35.45)     1:41.34 (34.91)     2:16.92 (35.58)
  2 Pierce, Brice J           12 EAST-MR              2:18.37    2:18.55 SILV   
                  31.01     1:05.85 (34.84)     1:42.88 (37.03)     2:18.55 (35.67)
  3 Lambert, Harrison A       11 EAST-MR              2:17.37    2:20.19 SILV   
                  31.58     1:07.94 (36.36)     1:45.41 (37.47)     2:20.19 (34.78)
  4 Coogan, David A           11 EAST-MR              2:17.92    2:20.28 SILV   
                  31.56     1:07.85 (36.29)     1:45.20 (37.35)     2:20.28 (35.08)
  5 Wu, Tyler                 11 LIAC-MR              2:27.12    2:21.48 SILV   
                  33.00     1:08.91 (35.91)     1:45.19 (36.28)     2:21.48 (36.29)
  6 Rivera, Gabriel J         12 EAST-MR              2:24.80    2:22.86 SILV   
                  33.09     1:09.56 (36.47)     1:46.62 (37.06)     2:22.86 (36.24)
  7 Allen, Trevor             11 PAC-MR               2:30.77    2:23.09 SILV   
                  32.99     1:09.71 (36.72)     1:46.42 (36.71)     2:23.09 (36.67)
  8 Racanello, Peter C        12 LIAC-MR              2:25.29    2:25.28 SILV   
                  33.78     1:11.14 (37.36)     1:49.39 (38.25)     2:25.28 (35.89)
  9 Dritsas, Emanuel          12 LIAC-MR              2:34.51    2:26.91        
                  32.98     1:11.60 (38.62)     1:50.60 (39.00)     2:26.91 (36.31)
 10 Yu, Ryan                  12 LIAC-MR              2:32.88    2:27.38        
                  33.86     1:11.92 (38.06)     1:51.35 (39.43)     2:27.38 (36.03)
 11 Cleary, Timmy P           11 EAST-MR              2:24.97    2:27.58        
                  33.15     1:10.73 (37.58)     1:49.62 (38.89)     2:27.58 (37.96)
 12 Dawson, Xavier            12 NFS-MR               2:28.75    2:27.65        
                  31.88     1:08.75 (36.87)     1:48.47 (39.72)     2:27.65 (39.18)
 13 Byrd, Nicholas G          12 Middies-MR           2:38.82    2:28.16        
                  34.97     1:12.30 (37.33)     1:51.57 (39.27)     2:28.16 (36.59)
 14 Ting, Andrew              12 LIAC-MR              2:26.40    2:29.05        
                  33.08     1:11.13 (38.05)     1:50.26 (39.13)     2:29.05 (38.79)
 15 Galligan, James D         11 GAEL-MR              2:29.59    2:31.12        
                  33.86                             1:51.00 ( )     2:31.12 (40.12)
 16 Vollaro, Thomas A         11 Middies-MR           2:38.30    2:31.80        
                  34.28     1:12.99 (38.71)     1:52.90 (39.91)     2:31.80 (38.90)
 17 Gargas, Nikolaos A        12 LIAC-MR              2:30.95    2:32.34        
                  33.36     1:12.19 (38.83)     1:52.56 (40.37)     2:32.34 (39.78)
 18 Perrino, Tyler J          11 PAC-MR               2:32.25    2:35.80        
                  34.20     1:13.98 (39.78)     1:54.97 (40.99)     2:35.80 (40.83)
 19 Duffy, Kieran E           11 LIAC-MR              2:42.61    2:38.96        
                  36.48     1:17.52 (41.04)     1:59.20 (41.68)     2:38.96 (39.76)
 20 Thayer, Philip            11 EAST-MR              2:42.53    2:41.40        
                  37.46     1:19.40 (41.94)     2:02.16 (42.76)     2:41.40 (39.24)
 21 McNulty, Harry S          12 EAST-MR              2:42.24    2:43.09        
                  35.66     1:17.00 (41.34)     2:00.86 (43.86)     2:43.09 (42.23)
 22 Yi, Lucas                 11 Middies-MR           2:57.17    2:49.92        
                  36.46     1:19.23 (42.77)     2:05.75 (46.52)     2:49.92 (44.17)
 23 Attwell, Nathaniel S      11 EAST-MR              3:37.24    2:49.95        
                  38.11     1:22.34 (44.23)     2:08.38 (46.04)     2:49.95 (41.57)
 24 Freeman, Michael a        12 GAEL-MR                   NT    2:54.93        
                  40.07     1:24.60 (44.53)     2:10.73 (46.13)     2:54.93 (44.20)
 25 Fieldale, Connor J        12 GAEL-MR              3:14.95    3:03.58        
                  40.16     1:27.21 (47.05)   3:03.58 (1:36.37)                    
 26 Coutsouradis, John C      11 LIAC-MR              2:56.51    3:04.55        
                  40.18   3:04.55 (2:24.37)                                        
 27 Romley, Hayes             11 GAEL-MR              4:26.29    3:10.07        
                  41.81     1:31.10 (49.29)     2:21.71 (50.61)     3:10.07 (48.36)
 28 Bhargava, Aayush          11 Middies-MR           3:47.44    3:21.53        
                  40.15     1:30.74 (50.59)     2:26.40 (55.66)     3:21.53 (55.13)
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
                31.39  ZQ
                31.99  JO
                36.09  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roychoudhury, Devayan     12 Middies-MR             33.70      33.13 SILV   
  2 Dritsas, Emanuel          12 LIAC-MR                35.05      33.37 SILV   
  3 Carsen, Jonathan D        12 GAEL-MR                33.82      34.15 SILV   
  4 Ting, Andrew              12 LIAC-MR                35.93      34.26 SILV   
  5 Yu, Ryan                  12 LIAC-MR                34.01      34.44 SILV   
  6 Park, Anthony             12 LIAC-MR                36.25      35.60 SILV   
  7 Racanello, Peter C        12 LIAC-MR                35.85      35.64 SILV   
  8 Vollaro, Thomas A         11 Middies-MR             36.28      36.01 SILV   
  9 Wu, Tyler                 11 LIAC-MR                36.20      36.74        
 10 McNulty, Harry S          12 EAST-MR                36.56      37.22        
 11 Byrd, Nicholas G          12 Middies-MR             39.13      37.73        
 12 Rivera, Gabriel J         12 EAST-MR                38.76      37.79        
 13 Perrino, Tyler J          11 PAC-MR                 39.51      40.23        
 14 Kong, Jason               11 LIAC-MR                39.38      40.69        
 15 Rivera, Jake C            11 LIAC-MR                40.60      40.88        
 16 Hong, Reegan S            12 LIAC-MR                38.93      41.13        
 17 Duffy, Kieran E           11 LIAC-MR                41.51      41.76        
 18 Kolesnikov, Nicky         11 PAC-MR                 43.37      42.22        
 19 Breslin, Kevin M          12 LIAC-MR                42.90      44.26        
 20 Christou, Alex            11 LIAC-MR                43.61      45.30        
 21 Flores, Christien J       11 LIAC-MR                46.75      47.09        
 22 Hale, Andrew J            12 GAEL-MR                51.65      48.34        
 23 Christou, Theo            11 LIAC-MR                50.19      50.40        
 -- Garipoli, Zack A          12 EAST-MR                55.74         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
              1:06.99  ZQ
              1:08.99  JO
              1:17.49  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graber, Alex S            12 EAST-MR              1:12.12    1:11.38 SILV   
                  34.94     1:11.38 (36.44)                                        
  2 Roychoudhury, Devayan     12 Middies-MR           1:10.52    1:11.44 SILV   
                  35.53     1:11.44 (35.91)                                        
  3 Coogan, David A           11 EAST-MR              1:14.70    1:15.83 SILV   
  4 Lambert, Harrison A       11 EAST-MR              1:15.06    1:16.53 SILV   
                  37.04     1:16.53 (39.49)                                        
  5 Pestrikov, Zachary        11 RYE-MR               1:15.34    1:16.79 SILV   
                  36.86     1:16.79 (39.93)                                        
  6 Ting, Andrew              12 LIAC-MR              1:18.07    1:18.11        
                  38.20     1:18.11 (39.91)                                        
  7 Wu, Tyler                 11 LIAC-MR              1:18.40    1:18.56        
                  38.17     1:18.56 (40.39)                                        
  8 Rivera, Gabriel J         12 EAST-MR              1:18.80    1:19.05        
                  38.08     1:19.05 (40.97)                                        
  9 Redd, Tripp               11 RYE-MR                    NT    1:19.57        
                  37.95     1:19.57 (41.62)                                        
 10 Blenk, Brandon G          11 EAST-MR              1:13.72    1:21.42        
                  38.47     1:21.42 (42.95)                                        
 11 Byrd, Nicholas G          12 Middies-MR           1:22.30    1:23.72        
                  42.01     1:23.72 (41.71)                                        
 12 Attwell, Nathaniel S      11 EAST-MR              1:28.94    1:27.21        
 13 Rivera, Jake C            11 LIAC-MR              1:29.96    1:28.20        
                  43.38     1:28.20 (44.82)                                        
 14 Chu, William              12 LIAC-MR              1:19.60    1:28.29        
 15 Kolesnikov, Nicky         11 PAC-MR               1:32.84    1:29.39        
                  43.06     1:29.39 (46.33)                                        
 16 Thayer, Philip            11 EAST-MR              1:24.08    1:30.70        
                  44.77     1:30.70 (45.93)                                        
 17 DuTremble, Joseph M       12 EAST-MR              1:34.05    1:31.24        
                  44.38     1:31.24 (46.86)                                        
 18 Mora, Sebastian J         12 LIAC-MR              1:24.09    1:31.93        
                  45.89     1:31.93 (46.04)                                        
 19 Gargas, Nikolaos A        12 LIAC-MR              1:28.96    1:32.09        
                  45.16     1:32.09 (46.93)                                        
 20 Levy, Aaron               11 Middies-MR           1:35.80    1:33.17        
                  44.87     1:33.17 (48.30)                                        
 21 Breslin, Kevin M          12 LIAC-MR              1:33.27    1:35.89        
                  46.93     1:35.89 (48.96)                                        
 22 DeGregorio, Christopher   11 LIAC-MR              1:34.77    1:36.76        
 23 Dzhigo, Alexander G       11 EAST-MR              1:37.93    1:43.31        
 -- Duffy, Kieran E           11 LIAC-MR              1:26.20         DQ        
                1:32.02                                                            
 -- Mazur, Sean J             12 LIAC-MR              1:21.60         DQ        
                  40.34          DQ (42.23)                                        
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
              2:29.19  ZQ
              2:32.99  JO
              2:42.79  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coogan, David A           11 EAST-MR              2:34.42    2:34.58 SILV   
                  36.39     1:15.35 (38.96)     1:55.92 (40.57)     2:34.58 (38.66)
  2 Lambert, Harrison A       11 EAST-MR              2:45.00    2:39.40 SILV   
                  36.48     1:17.59 (41.11)     1:59.46 (41.87)     2:39.40 (39.94)
  3 Rivera, Gabriel J         12 EAST-MR              2:45.88    2:39.81 SILV   
                  36.76     1:17.50 (40.74)     1:59.97 (42.47)     2:39.81 (39.84)
  4 Racanello, Peter C        12 LIAC-MR              2:49.06    2:42.68 SILV   
                  37.75     1:19.57 (41.82)   2:42.68 (1:23.11)                    
  5 Blenk, Brandon G          11 EAST-MR              2:45.61    2:51.57        
                  40.98     1:24.58 (43.60)     2:09.61 (45.03)     2:51.57 (41.96)
 -- Fieldale, Connor J        12 GAEL-MR                   NT         DQ        
                                1:47.85 ( )     2:47.74 (59.89)          DQ (53.92)
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
                34.99  ZQ
                36.59  JO
                40.29  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dawson, Xavier            12 NFS-MR                 38.80      37.09 SILV   
  2 Carsen, Jonathan D        12 GAEL-MR                38.95      37.15 SILV   
  3 Park, Anthony             12 LIAC-MR                40.41      38.37 SILV   
  4 Yu, Ryan                  12 LIAC-MR                39.64      39.11 SILV   
  5 Cohen, Michael G          12 GAEL-MR                42.27      40.17 SILV   
  6 Gargas, Nikolaos A        12 LIAC-MR                41.12      40.52        
  7 Racanello, Peter C        12 LIAC-MR                41.36      40.87        
  8 Byrd, Nicholas G          12 Middies-MR             42.45      42.13        
  9 Kong, Jason               11 LIAC-MR                44.27      45.76        
 10 Yi, Lucas                 11 Middies-MR             47.40      46.84        
 11 Kolesnikov, Nicky         11 PAC-MR                 50.56      48.60        
 12 Christou, Alex            11 LIAC-MR                52.22      49.38        
 13 Attwell, Nathaniel S      11 EAST-MR                49.61      49.53        
 14 Christou, Theo            11 LIAC-MR                52.49      49.82        
 15 Flores, Christien J       11 LIAC-MR                49.68      50.10        
 16 Fieldale, Connor J        12 GAEL-MR                52.07      50.50        
 17 Bhargava, Aayush          11 Middies-MR             54.22      53.23        
 18 Rivera, Jake C            11 LIAC-MR                54.79      53.51        
 19 Breslin, Kevin M          12 LIAC-MR                52.83      53.66        
 20 Garipoli, Zack A          12 EAST-MR                55.49      55.54        
 21 Hale, Andrew J            12 GAEL-MR                57.84      58.22        
 -- Freeman, Michael a        12 GAEL-MR                53.85         DQ        
      Downward butterfly kick
 -- Romley, Hayes             11 GAEL-MR              1:01.14         DQ        
      Scissors kick
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
              1:16.99  ZQ
              1:18.99  JO
              1:26.49  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moy, Jason N              11 EAST-MR              1:17.63    1:22.87 SILV   
                  39.42     1:22.87 (43.45)                                        
  2 Ting, Andrew              12 LIAC-MR              1:22.88    1:23.44 SILV   
                  40.74     1:23.44 (42.70)                                        
  3 Vollaro, Thomas A         11 Middies-MR           1:34.25    1:25.91 SILV   
                  40.79     1:25.91 (45.12)                                        
  4 Hong, Reegan S            12 LIAC-MR              1:27.09    1:26.88        
                  41.27     1:26.88 (45.61)                                        
  5 Dawson, Xavier            12 NFS-MR               1:25.26    1:27.26        
                  40.34     1:27.26 (46.92)                                        
  6 Dancygier, Scott          12 Storm-MR             1:30.47    1:27.44        
                  41.81     1:27.44 (45.63)                                        
  7 Mazur, Sean J             12 LIAC-MR              1:29.66    1:27.79        
                  41.47     1:27.79 (46.32)                                        
  8 Lenes, Bruce D            12 Storm-MR             1:29.51    1:28.99        
                  40.97     1:28.99 (48.02)                                        
  9 Racanello, Peter C        12 LIAC-MR              1:29.12    1:29.37        
                  42.26     1:29.37 (47.11)                                        
 10 Yu, Ryan                  12 LIAC-MR              1:25.78    1:30.41        
                  43.02     1:30.41 (47.39)                                        
 11 Lambert, Harrison A       11 EAST-MR              1:28.39    1:32.70        
                  44.94     1:32.70 (47.76)                                        
 12 Perrino, Tyler J          11 PAC-MR               1:33.37    1:33.36        
                  43.78     1:33.36 (49.58)                                        
 13 Pierce, Brice J           12 EAST-MR              1:32.67    1:33.83        
                  44.69     1:33.83 (49.14)                                        
 14 Maselli, Paolo            11 PAC-MR               1:34.39    1:36.92        
                  45.83     1:36.92 (51.09)                                        
 15 Kong, Jason               11 LIAC-MR              1:41.16    1:38.20        
                  46.64     1:38.20 (51.56)                                        
 16 Yi, Lucas                 11 Middies-MR           1:43.01    1:41.38        
                  49.45     1:41.38 (51.93)                                        
 17 Thayer, Philip            11 EAST-MR              1:46.64    1:43.80        
                  51.00     1:43.80 (52.80)                                        
 18 Levy, Aaron               11 Middies-MR           1:53.14    1:46.46        
                  49.21     1:46.46 (57.25)                                        
 19 Kolesnikov, Nicky         11 PAC-MR               1:49.51    1:48.26        
                  52.32     1:48.26 (55.94)                                        
 20 DuTremble, Joseph M       12 EAST-MR              1:41.00    1:49.21        
                  51.98     1:49.21 (57.23)                                        
 21 Christou, Alex            11 LIAC-MR              1:49.16    1:50.38        
                  50.82     1:50.38 (59.56)                                        
 22 Christou, Theo            11 LIAC-MR              1:47.24    1:50.47        
                  52.13     1:50.47 (58.34)                                        
 23 D'Auria, Ryan J           11 GAEL-MR              1:19.29    1:52.64        
                  52.38   1:52.64 (1:00.26)                                        
 24 Flores, Christien J       11 LIAC-MR              1:45.29    1:52.97        
                  54.53     1:52.97 (58.44)                                        
 25 Abraham, Liam J           12 EAST-MR              2:00.00    1:57.70        
                  54.97   1:57.70 (1:02.73)                                        
 -- Fieldale, Connor J        12 GAEL-MR              1:57.17         DQ        
                  52.38        DQ (1:04.84)                                        
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
              2:53.99  JO
              2:53.99  ZQ
              3:03.49  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moy, Jason N              11 EAST-MR              2:55.00    2:49.40 JO     
                  39.30     1:22.01 (42.71)     2:06.09 (44.08)     2:49.40 (43.31)
  2 Hong, Reegan S            12 LIAC-MR              3:15.99    3:00.44 SILV   
                  41.20     1:27.45 (46.25)     2:12.68 (45.23)     3:00.44 (47.76)
  3 Ting, Andrew              12 LIAC-MR              2:59.80    3:01.94 SILV   
                  41.08     1:28.72 (47.64)     2:15.82 (47.10)     3:01.94 (46.12)
  4 Mazur, Sean J             12 LIAC-MR              3:10.00    3:11.18        
                  42.14     1:31.12 (48.98)     2:22.80 (51.68)     3:11.18 (48.38)
  5 Pierce, Brice J           12 EAST-MR              3:26.89    3:18.36        
                  46.02     1:36.93 (50.91)     2:28.95 (52.02)     3:18.36 (49.41)
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
                30.59  ZQ
                30.99  JO
                34.69  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carsen, Jonathan D        12 GAEL-MR                35.59      30.19 ZQ     
  2 Allen, Trevor             11 PAC-MR                 31.03      30.81 JO     
  3 Zoota, David H            12 EAST-MR                30.71      31.50 SILV   
  4 Yu, Ryan                  12 LIAC-MR                31.47      32.12 SILV   
  5 Pestrikov, Zachary        11 RYE-MR                 32.20      33.16 SILV   
  6 Wu, Tyler                 11 LIAC-MR                37.33      34.56 SILV   
  7 Vollaro, Thomas A         11 Middies-MR             35.56      34.84        
  8 Dawson, Xavier            12 NFS-MR                 37.04      35.06        
  9 Chu, William              12 LIAC-MR                38.75      35.18        
 10 Gatto, RJ                 12 PAC-MR                 37.91      35.76        
 11 Racanello, Peter C        12 LIAC-MR                37.17      36.98        
 12 Hong, Reegan S            12 LIAC-MR                38.53      37.49        
 13 Duffy, Kieran E           11 LIAC-MR                37.19      37.60        
 13 Cleary, Timmy P           11 EAST-MR                37.24      37.60        
 15 Byrd, Nicholas G          12 Middies-MR             47.28      37.81        
 16 Kong, Jason               11 LIAC-MR                37.59      38.93        
 17 Maselli, Paolo            11 PAC-MR                 37.72      38.98        
 18 Gargas, Nikolaos A        12 LIAC-MR                47.74      39.38        
 19 Lenes, Bruce D            12 Storm-MR               42.59      39.67        
 20 Mora, Sebastian J         12 LIAC-MR                42.96      40.09        
 21 Rivera, Jake C            11 LIAC-MR                41.46      40.10        
 22 Abraham, Liam J           12 EAST-MR                42.92      42.47        
 23 Attwell, Nathaniel S      11 EAST-MR                54.80      42.76        
 24 D'Auria, Ryan J           11 GAEL-MR                45.18      45.47        
 25 Flores, Christien J       11 LIAC-MR                48.73      48.43        
 26 Dzhigo, Alexander G       11 EAST-MR                48.89      48.83        
 27 Christou, Theo            11 LIAC-MR                50.99      52.60        
 -- DeGregorio, Christopher   11 LIAC-MR                49.17         DQ        
 -- Breslin, Kevin M          12 LIAC-MR                47.40         DQ        
 -- Christou, Alex            11 LIAC-MR                50.61         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
              1:07.99  ZQ
              1:10.69  JO
              1:17.59  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roychoudhury, Devayan     12 Middies-MR           1:07.01    1:07.25 ZQ     
                  31.32     1:07.25 (35.93)                                        
  2 Allen, Trevor             11 PAC-MR               1:14.73    1:13.45 SILV   
                  34.66     1:13.45 (38.79)                                        
  3 Graber, Alex S            12 EAST-MR              1:22.93    1:13.46 SILV   
                  33.64     1:13.46 (39.82)                                        
  4 Lambert, Harrison A       11 EAST-MR              1:10.53    1:14.27 SILV   
                  35.31     1:14.27 (38.96)                                        
  5 Mazur, Sean J             12 LIAC-MR              1:20.64    1:18.14        
                  34.53     1:18.14 (43.61)                                        
  6 Coogan, David A           11 EAST-MR              1:22.89    1:19.99        
                  37.31     1:19.99 (42.68)                                        
  7 Duffy, Kieran E           11 LIAC-MR              1:27.32    1:25.68        
                  42.25     1:25.68 (43.43)                                        
  8 Cleary, Timmy P           11 EAST-MR              1:23.04    1:26.42        
                  40.54     1:26.42 (45.88)                                        
  9 Thayer, Philip            11 EAST-MR              1:24.31    1:31.84        
                  43.83     1:31.84 (48.01)                                        
 10 Coutsouradis, John C      11 LIAC-MR              1:39.64    1:39.44        
                  43.51     1:39.44 (55.93)                                        
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
              2:25.99  ZQ
              2:27.99  JO
              2:47.99  SILV
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roychoudhury, Devayan     12 Middies-MR           2:24.83    2:25.40 ZQ     
                  31.57     1:11.57 (40.00)     1:51.17 (39.60)     2:25.40 (34.23)
  2 Moy, Jason N              11 EAST-MR              2:24.60    2:27.01 JO     
                  32.23     1:08.75 (36.52)     1:53.26 (44.51)     2:27.01 (33.75)
  3 Zoota, David H            12 EAST-MR              2:32.23    2:35.69 SILV   
                  32.96     1:10.74 (37.78)     1:58.94 (48.20)     2:35.69 (36.75)
  4 Carsen, Jonathan D        12 GAEL-MR                   NT    2:40.03 SILV   
                  33.81     1:15.59 (41.78)     2:03.89 (48.30)     2:40.03 (36.14)
  5 Coogan, David A           11 EAST-MR              2:41.47    2:43.14 SILV   
                  36.90     1:17.43 (40.53)     2:07.20 (49.77)     2:43.14 (35.94)
  6 Mazur, Sean J             12 LIAC-MR              2:50.39    2:47.28 SILV   
                  35.71     1:18.37 (42.66)     2:08.46 (50.09)     2:47.28 (38.82)
  7 Cleary, Timmy P           11 EAST-MR              2:44.41    2:47.50 SILV   
                  39.53     1:20.15 (40.62)     2:09.77 (49.62)     2:47.50 (37.73)
  8 Vollaro, Thomas A         11 Middies-MR           2:52.75    2:49.81        
  9 Chu, William              12 LIAC-MR              2:51.92    2:53.15        
                  40.05     1:26.91 (46.86)     2:15.08 (48.17)     2:53.15 (38.07)
 10 Gargas, Nikolaos A        12 LIAC-MR              2:52.30    2:53.59        
                  41.73     1:28.05 (46.32)     2:16.95 (48.90)     2:53.59 (36.64)
 11 Gatto, RJ                 12 PAC-MR               2:49.32    2:53.93        
                  37.96     1:23.59 (45.63)     2:15.89 (52.30)     2:53.93 (38.04)
 12 Dancygier, Scott          12 Storm-MR             2:53.49    2:54.40        
                  41.96     1:26.55 (44.59)     2:16.74 (50.19)     2:54.40 (37.66)
 13 Pierce, Brice J           12 EAST-MR              2:43.17    2:55.53        
 14 Maselli, Paolo            11 PAC-MR               3:05.23    3:02.67        
                  40.91     1:27.89 (46.98)     2:19.72 (51.83)     3:02.67 (42.95)
 15 Lenes, Bruce D            12 Storm-MR             3:00.03    3:06.05        
                  43.24     1:30.47 (47.23)     2:26.67 (56.20)     3:06.05 (39.38)
 16 Perrino, Tyler J          11 PAC-MR               3:04.22    3:06.54        
                  44.66     1:30.28 (45.62)     2:27.01 (56.73)     3:06.54 (39.53)
 17 Yi, Lucas                 11 Middies-MR           3:16.28    3:14.70        
                  44.05     1:32.40 (48.35)     2:31.31 (58.91)     3:14.70 (43.39)
 18 DuTremble, Joseph M       12 EAST-MR              3:10.00    3:29.55        
                  49.70     1:40.97 (51.27)     2:39.91 (58.94)     3:29.55 (49.64)
 
Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pierce, Adrien T          14 EAST-MR                24.55      24.34        
  2 Gordinier, Peter T        16 PAC-MR                 24.27      24.37        
  3 Wang, Hanlin              14 EAST-MR                24.67      24.92        
  4 Eforo, John T             17 GAEL-MR                24.58      25.66        
  5 Halls, Sean C             13 NFS-MR                 25.47      25.77        
  6 Fairweather, Sheldon      17 Middies-MR             26.43      26.46        
  7 Graber, Ethan J           14 EAST-MR                25.11      26.50        
  8 Syphers, David C          16 GAEL-MR                26.10      26.67        
  9 Fuchs, Ethan              17 GAEL-MR                26.11      26.90        
 10 Kotronis, Zack            13 Silver Streaks-MR      27.37      27.03        
 11 Lang, Cooper              14 Middies-MR             27.53      27.28        
 12 Eforo, Alex               15 GAEL-MR                26.97      27.37        
 13 Celaj, Iliriana           14 Middies-MR             27.55      27.43        
 14 Kerwick, Alexandros J     15 Middies-MR             31.48      28.89        
 15 Lese, Michael A           13 EAST-MR                28.96      29.37        
 16 Hoahing, Kyle J           13 NFS-MR                 30.94      29.53        
 17 Legendre, Malik E         13 NFS-MR                 29.39      29.64        
 18 Vales, Taggart T          13 EAST-MR                29.85      29.90        
 19 Eforo, Edward             13 GAEL-MR                29.58      30.52        
 20 Kwon, Joshua O            13 PAC-MR                 31.28      32.86        
 
Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McPhillips, Liam T        17 GAEL-MR                51.60      52.18        
  2 Tritter, Hudson C         14 PAC-MR                 51.57      52.26        
  3 Pierce, Adrien T          14 EAST-MR                50.56      53.21        
  4 Gordinier, Peter T        16 PAC-MR                 52.13      55.20        
  5 Wang, Hanlin              14 EAST-MR                54.76      55.57        
  6 Cato, Tyler R             16 NFS-MR                 55.38      55.70        
  7 Jung, Jesse               14 Middies-MR             37.84      57.58        
  8 Aguilar Jr, Humberto      13 Middies-MR             56.67      57.60        
  9 Vales, Tanner C           15 EAST-MR                54.21      57.83        
 10 Fuchs, Ethan              17 GAEL-MR              1:00.94      58.38        
 11 Halls, Sean C             13 NFS-MR                 57.91      58.56        
 12 Sheppard, Jason D         17 GAEL-MR                55.66      58.63        
 13 Eforo, Alex               15 GAEL-MR                59.21      59.69        
 14 Uriarte, Alvin            17 Middies-MR             58.62      59.76        
 15 Vincent, Connor J         13 EAST-MR                58.21      59.81        
 16 Celaj, Iliriana           14 Middies-MR             59.12    1:00.13        
 17 Kotronis, Zack            13 Silver Streaks-MR    1:00.42    1:00.34        
 18 Parmanan, Eric A          14 PAC-MR               1:01.46    1:01.52        
 19 Graber, Ethan J           14 EAST-MR                55.59    1:01.70        
 20 Finley, Mike P            13 PAC-MR               1:00.66    1:02.21        
 21 Blenk, Gavin M            13 EAST-MR                57.18    1:02.29        
 22 Micucci, Zachary J        14 Storm-MR             1:10.99    1:02.88        
 23 Lese, Michael A           13 EAST-MR                59.91    1:03.94        
 24 Lavelle, Thomas P         13 RYE-MR               1:04.73    1:04.11        
 25 Legendre, Malik E         13 NFS-MR               1:04.60    1:04.38        
 26 Smith, Jabari             14 NFS-MR               1:06.55    1:04.81        
 27 Kim, Jed S                15 Middies-MR           1:02.66    1:05.14        
 28 Eforo, Edward             13 GAEL-MR              1:09.12    1:10.29        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tritter, Hudson C         14 PAC-MR               1:52.66    1:55.90        
                  28.72       58.55 (29.83)     1:27.49 (28.94)     1:55.90 (28.41)
  2 Pierce, Adrien T          14 EAST-MR              1:57.86    1:57.90        
                  26.96       56.84 (29.88)     1:27.51 (30.67)     1:57.90 (30.39)
  3 Gordinier, Peter T        16 PAC-MR               1:58.75    2:03.69        
                  29.11     1:01.16 (32.05)     1:32.63 (31.47)     2:03.69 (31.06)
  4 Syphers, David C          16 GAEL-MR              2:06.91    2:07.44        
                  28.37     1:01.05 (32.68)     1:34.84 (33.79)     2:07.44 (32.60)
  5 Eforo, Alex               15 GAEL-MR              2:10.05    2:09.47        
                  30.01     1:02.78 (32.77)     1:36.99 (34.21)     2:09.47 (32.48)
  6 Celaj, Iliriana           14 Middies-MR           2:07.81    2:09.99        
                  29.93     1:03.22 (33.29)     1:37.38 (34.16)     2:09.99 (32.61)
  7 Graber, Ethan J           14 EAST-MR              2:05.90    2:10.26        
                  29.40     1:03.91 (34.51)     1:37.57 (33.66)     2:10.26 (32.69)
  8 Halls, Sean C             13 NFS-MR               2:13.74    2:10.82        
                  30.46     1:03.82 (33.36)     1:38.45 (34.63)     2:10.82 (32.37)
  9 Fairweather, Sheldon      17 Middies-MR           2:18.23    2:13.91        
                  30.32     1:05.09 (34.77)     1:40.04 (34.95)     2:13.91 (33.87)
 10 Finley, Mike P            13 PAC-MR               2:13.71    2:15.33        
                  31.29     1:05.98 (34.69)     1:41.48 (35.50)     2:15.33 (33.85)
 11 Lang, Cooper              14 Middies-MR                NT    2:24.02        
                  32.96     1:08.33 (35.37)     1:45.84 (37.51)     2:24.02 (38.18)
 12 Kerwick, Alexandros J     15 Middies-MR           3:28.32    2:26.05        
                  31.15     1:08.51 (37.36)     1:48.35 (39.84)     2:26.05 (37.70)
 13 Legendre, Malik E         13 NFS-MR               2:28.80    2:26.15        
                  33.47     1:10.52 (37.05)     1:47.85 (37.33)     2:26.15 (38.30)
 14 Hoahing, Kyle J           13 NFS-MR               2:30.35    2:35.19        
                  34.44     1:15.32 (40.88)   2:35.55 (1:20.23)         2:35.19 ( )
 15 Kwon, Joshua O            13 PAC-MR               2:27.39    2:37.43        
                  35.54     1:15.40 (39.86)     1:56.33 (40.93)     2:37.43 (41.10)
 16 Eforo, Edward             13 GAEL-MR              2:33.97    2:44.96        
                  36.31     1:19.62 (43.31)     2:03.63 (44.01)     2:44.96 (41.33)
 
Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McFarland, Tanner J       17 EAST-MR                54.90      55.63        
                  26.80       55.63 (28.83)                                        
  2 McPhillips, Liam T        17 GAEL-MR              1:01.69      59.74        
                  28.96       59.74 (30.78)                                        
  3 Haffner, Jackson          16 RYE-MR               1:00.48    1:00.61        
                  29.12     1:00.61 (31.49)                                        
  4 Wang, Hanlin              14 EAST-MR              1:01.41    1:01.75        
                  30.11     1:01.75 (31.64)                                        
  5 Cato, Tyler R             16 NFS-MR               1:03.26    1:03.49        
                  30.83     1:03.49 (32.66)                                        
  6 Pertak, Ryan A            16 Middies-MR           1:02.81    1:05.04        
                  30.69     1:05.04 (34.35)                                        
  7 Sheppard, Jason D         17 GAEL-MR              1:05.40    1:05.46        
                  31.33     1:05.46 (34.13)                                        
  8 Vales, Tanner C           15 EAST-MR              1:01.87    1:05.58        
                  31.78     1:05.58 (33.80)                                        
  9 Fedorov, Ivan D           16 EAST-MR              1:05.13    1:05.99        
                  31.32     1:05.99 (34.67)                                        
 10 Syphers, David C          16 GAEL-MR              1:05.88    1:06.56        
                  31.90     1:06.56 (34.66)                                        
 11 Jung, Jesse               14 Middies-MR           1:04.72    1:06.84        
                  32.39     1:06.84 (34.45)                                        
 12 Uriarte, Alvin            17 Middies-MR           1:06.87    1:07.77        
                  32.76     1:07.77 (35.01)                                        
 13 Fairweather, Sheldon      17 Middies-MR           1:07.68    1:09.40        
                  33.92     1:09.40 (35.48)                                        
 14 Halls, Sean C             13 NFS-MR               1:09.35    1:09.65        
                  34.22     1:09.65 (35.43)                                        
 15 Kelly, Jack G             13 EAST-MR              1:07.87    1:10.10        
                  33.71     1:10.10 (36.39)                                        
 16 Gordinier, Peter T        16 PAC-MR               1:07.03    1:10.14        
                  34.55     1:10.14 (35.59)                                        
 17 Vincent, Connor J         13 EAST-MR              1:11.30    1:10.19        
                  34.69     1:10.19 (35.50)                                        
 18 Blenk, Gavin M            13 EAST-MR              1:06.36    1:11.58        
                  34.04     1:11.58 (37.54)                                        
 19 Graber, Ethan J           14 EAST-MR              1:07.69    1:13.51        
                  34.73     1:13.51 (38.78)                                        
 20 Kim, Jed S                15 Middies-MR           1:13.32    1:13.85        
                  35.97     1:13.85 (37.88)                                        
 21 Lavelle, Thomas P         13 RYE-MR               1:13.85    1:14.16        
                  35.93     1:14.16 (38.23)                                        
 22 Micucci, Zachary J        14 Storm-MR             1:30.99    1:14.20        
                  35.63     1:14.20 (38.57)                                        
 23 Smith, Jabari             14 NFS-MR               1:14.71    1:14.68        
                  36.56     1:14.68 (38.12)                                        
 24 Parmanan, Eric A          14 PAC-MR               1:15.35    1:16.06        
                  35.43     1:16.06 (40.63)                                        
 25 Weitzen, Zach             14 Storm-MR             1:14.23    1:17.40        
                  37.65     1:17.40 (39.75)                                        
 26 Eforo, Alex               15 GAEL-MR              1:18.79    1:18.43        
                  37.34     1:18.43 (41.09)                                        
 27 Eforo, Edward             13 GAEL-MR              1:22.14    1:23.44        
                  39.90     1:23.44 (43.54)                                        
 28 Lese, Michael A           13 EAST-MR              1:17.86    1:24.52        
                  40.35     1:24.52 (44.17)                                        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tritter, Hudson C         14 PAC-MR               2:00.59    2:01.60        
                  28.44       58.88 (30.44)     1:30.58 (31.70)     2:01.60 (31.02)
  2 Aguilar Jr, Humberto      13 Middies-MR           2:18.60    2:25.79        
                  34.57     1:11.33 (36.76)     1:49.34 (38.01)     2:25.79 (36.45)
  3 Celaj, Iliriana           14 Middies-MR           2:26.72    2:27.29        
                  34.23     1:11.72 (37.49)     1:50.18 (38.46)     2:27.29 (37.11)
  4 Pertak, Ryan A            16 Middies-MR           2:16.36    2:28.15        
                  33.21     1:10.71 (37.50)     1:49.85 (39.14)     2:28.15 (38.30)
  5 Finley, Mike P            13 PAC-MR               2:28.17    2:30.02        
                  34.99     1:13.23 (38.24)     1:52.12 (38.89)     2:30.02 (37.90)
  6 Eforo, John T             17 GAEL-MR              2:34.54    2:33.59        
                  33.98                             2:33.59 ( )         2:33.59 ( )
  7 Fairweather, Sheldon      17 Middies-MR           2:41.31    2:54.46        
                  34.85     1:14.73 (39.88)     1:59.53 (44.80)     2:54.46 (54.93)
  8 Kerwick, Alexandros J     15 Middies-MR           3:30.86    2:56.17        
                  35.83                             2:02.42 ( )     2:56.17 (53.75)
  9 Lese, Michael A           13 EAST-MR              2:59.08    3:03.32        
                  42.32     1:29.73 (47.41)     2:17.59 (47.86)     3:03.32 (45.73)
 
Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McPhillips, Liam T        17 GAEL-MR              1:07.61    1:06.10        
                  31.19     1:06.10 (34.91)                                        
  2 Kelly, Jack G             13 EAST-MR              1:06.69    1:07.57        
                  31.62     1:07.57 (35.95)                                        
  3 Haffner, Riley            16 RYE-MR               1:07.53    1:08.33        
                  31.96     1:08.33 (36.37)                                        
  4 Wang, Hanlin              14 EAST-MR              1:07.61    1:09.95        
                  33.16     1:09.95 (36.79)                                        
  5 Pertak, Ryan A            16 Middies-MR           1:10.23    1:11.00        
                  33.24     1:11.00 (37.76)                                        
  6 Vales, Tanner C           15 EAST-MR              1:14.06    1:15.19        
                  35.74     1:15.19 (39.45)                                        
  7 Parmanan, Eric A          14 PAC-MR               1:17.97    1:15.98        
                  35.09     1:15.98 (40.89)                                        
  8 Uriarte, Alvin            17 Middies-MR           1:13.99    1:17.11        
                  35.57     1:17.11 (41.54)                                        
  9 Legendre, Malik E         13 NFS-MR               1:16.92    1:17.27        
                  37.30     1:17.27 (39.97)                                        
 10 Finley, Mike P            13 PAC-MR               1:19.43    1:19.23        
                  38.47     1:19.23 (40.76)                                        
 11 Smith, Jabari             14 NFS-MR               1:17.60    1:19.99        
                  38.55     1:19.99 (41.44)                                        
 12 Lavelle, Thomas P         13 RYE-MR               1:21.20    1:23.73        
                  39.54     1:23.73 (44.19)                                        
 13 Fedorov, Ivan D           16 EAST-MR              1:19.22    1:24.06        
                  39.51     1:24.06 (44.55)                                        
 14 Fairweather, Sheldon      17 Middies-MR           1:25.53    1:24.39        
                  40.24     1:24.39 (44.15)                                        
 15 Fedorov, Daniel D         13 EAST-MR              1:18.55    1:25.01        
                  40.13     1:25.01 (44.88)                                        
 16 Weitzen, Zach             14 Storm-MR             1:26.53    1:26.89        
                  41.49     1:26.89 (45.40)                                        
 17 Micucci, Zachary J        14 Storm-MR             1:35.99    1:32.95        
                  42.96     1:32.95 (49.99)                                        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Hanlin              14 EAST-MR              2:28.49    2:32.14        
                  34.72     1:13.18 (38.46)     1:53.09 (39.91)     2:32.14 (39.05)
  2 Jung, Jesse               14 Middies-MR           2:46.38    2:41.43        
                  36.01     1:16.74 (40.73)     1:59.21 (42.47)     2:41.43 (42.22)
  3 Eforo, John T             17 GAEL-MR              2:40.92    2:43.39        
                  34.65     1:14.23 (39.58)     1:57.42 (43.19)     2:43.39 (45.97)
  4 Legendre, Malik E         13 NFS-MR               2:52.01    2:49.18        
                  38.02     1:20.07 (42.05)     2:04.64 (44.57)     2:49.18 (44.54)
  5 Kwon, Joshua O            13 PAC-MR               2:45.84    2:49.28        
                  38.60     1:20.73 (42.13)     2:04.63 (43.90)     2:49.28 (44.65)
  6 Aguilar Jr, Humberto      13 Middies-MR           2:51.89    2:56.81        
                  38.57     1:23.36 (44.79)     2:10.42 (47.06)     2:56.81 (46.39)
 
Boys 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tritter, Hudson C         14 PAC-MR                 56.54      57.79        
                  27.77       57.79 (30.02)                                        
  2 Pierce, Adrien T          14 EAST-MR                55.42      58.97        
                  28.03       58.97 (30.94)                                        
  3 Fuchs, Ethan              17 GAEL-MR                59.72    1:00.86        
                  29.07     1:00.86 (31.79)                                        
  4 Pertak, Ryan A            16 Middies-MR           1:05.23    1:04.92        
                  29.07     1:04.92 (35.85)                                        
  5 Halls, Sean C             13 NFS-MR               1:08.59    1:05.96        
                  29.62     1:05.96 (36.34)                                        
  6 Syphers, David C          16 GAEL-MR              1:10.07    1:09.29        
                  31.14     1:09.29 (38.15)                                        
  7 Micucci, Zachary J        14 Storm-MR             1:15.99    1:09.69        
                  31.54     1:09.69 (38.15)                                        
  8 Wang, Hanlin              14 EAST-MR              1:05.44    1:10.06        
                  31.16     1:10.06 (38.90)                                        
  9 Finley, Mike P            13 PAC-MR               1:17.37    1:11.43        
                  32.76     1:11.43 (38.67)                                        
 10 Gordinier, Peter T        16 PAC-MR               1:07.32    1:11.72        
                  31.83     1:11.72 (39.89)                                        
 11 Hoahing, Kyle J           13 NFS-MR               1:16.36    1:19.22        
                  38.62     1:19.22 (40.60)                                        
 12 Lese, Michael A           13 EAST-MR              1:40.82    1:28.57        
                  39.52     1:28.57 (49.05)                                        
 13 Vales, Taggart T          13 EAST-MR              1:33.55    1:30.50        
                  38.41     1:30.50 (52.09)                                        
 -- Graber, Ethan J           14 EAST-MR              1:10.18         DQ        
                  30.48          DQ (36.58)                                        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tritter, Hudson C         14 PAC-MR               2:06.75    2:07.89        
                  28.91     1:01.01 (32.10)     1:33.38 (32.37)     2:07.89 (34.51)
  2 Fuchs, Ethan              17 GAEL-MR              2:13.13    2:16.18        
                  31.73     1:07.05 (35.32)     1:42.40 (35.35)     2:16.18 (33.78)
  3 Pierce, Adrien T          14 EAST-MR              2:17.60    2:21.94        
                  30.78     1:06.34 (35.56)     1:44.14 (37.80)     2:21.94 (37.80)
  4 Aguilar Jr, Humberto      13 Middies-MR           2:46.96    2:31.61        
                  32.21     1:09.35 (37.14)     1:51.00 (41.65)     2:31.61 (40.61)
  5 Fedorov, Daniel D         13 EAST-MR              2:27.28    2:36.48        
                  33.49     1:13.69 (40.20)     1:55.71 (42.02)     2:36.48 (40.77)
  6 Celaj, Iliriana           14 Middies-MR           2:32.05    2:37.37        
                  32.25     1:11.46 (39.21)     1:54.08 (42.62)     2:37.37 (43.29)
  7 Fedorov, Ivan D           16 EAST-MR              2:35.32    2:39.44        
                  32.21     1:13.19 (40.98)     1:59.71 (46.52)     2:39.44 (39.73)
  8 Vincent, Connor J         13 EAST-MR              2:49.68    2:42.81        
                  35.21     1:16.58 (41.37)     1:59.73 (43.15)     2:42.81 (43.08)
 
Boys 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tritter, Hudson C         14 PAC-MR               2:04.28    2:08.52        
                  27.37       59.23 (31.86)     1:39.41 (40.18)     2:08.52 (29.11)
  2 Pertak, Ryan A            16 Middies-MR           2:16.65    2:19.62        
                  28.42     1:05.07 (36.65)     1:45.73 (40.66)     2:19.62 (33.89)
  3 Aguilar Jr, Humberto      13 Middies-MR           2:25.45    2:24.26        
                  30.06     1:06.73 (36.67)     1:49.52 (42.79)     2:24.26 (34.74)
  4 Syphers, David C          16 GAEL-MR              2:30.78    2:24.65        
                  31.27     1:07.13 (35.86)     1:51.88 (44.75)     2:24.65 (32.77)
  5 Halls, Sean C             13 NFS-MR               2:31.99    2:29.17        
                  30.50     1:09.34 (38.84)     1:55.28 (45.94)     2:29.17 (33.89)
  6 Celaj, Iliriana           14 Middies-MR           2:25.81    2:29.73        
                  30.45     1:08.47 (38.02)     1:54.98 (46.51)     2:29.73 (34.75)
  7 Cato, Tyler R             16 NFS-MR               2:20.99    2:29.79        
                  31.96     1:08.74 (36.78)     1:53.50 (44.76)     2:29.79 (36.29)
  8 Fairweather, Sheldon      17 Middies-MR           2:41.02    2:34.22        
                  33.30     1:12.96 (39.66)     2:01.83 (48.87)     2:34.22 (32.39)
  9 Gordinier, Peter T        16 PAC-MR               2:22.58    2:34.40        
 10 Weitzen, Zach             14 Storm-MR             2:36.13    2:34.53        
 11 Blenk, Gavin M            13 EAST-MR              2:35.88    2:40.40        
                  35.34     1:15.45 (40.11)     2:05.05 (49.60)     2:40.40 (35.35)
 12 Legendre, Malik E         13 NFS-MR               2:46.83    2:42.98        
                  37.58     1:20.12 (42.54)     2:05.72 (45.60)     2:42.98 (37.26)
 13 Kim, Jed S                15 Middies-MR           2:38.99    2:47.19        
                  35.68     1:17.11 (41.43)     2:09.51 (52.40)     2:47.19 (37.68)
 14 Lese, Michael A           13 EAST-MR              2:52.35    2:57.07        
                  41.32     1:28.71 (47.39)     2:20.05 (51.34)     2:57.07 (37.02)
 -- Sheppard, Jason D         17 GAEL-MR              2:20.06         DQ        
      Scissors kick - fly
                  30.63     1:07.35 (36.72)     1:51.13 (43.78)          DQ (32.82)
 
Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McFarland, Tanner J       17 EAST-MR              4:58.00    4:50.52        
                  25.11       52.83 (27.72)     1:21.94 (29.11)     1:51.68 (29.74)
        2:21.71 (30.03)     2:51.73 (30.02)     3:22.08 (30.35)     3:52.28 (30.20)
        4:22.41 (30.13)     4:50.52 (28.11)                                        
  2 Pierce, Adrien T          14 EAST-MR              5:09.93    5:25.98        
                  28.54     1:01.36 (32.82)     1:34.97 (33.61)     2:08.91 (33.94)
        2:42.53 (33.62)     3:16.32 (33.79)     3:49.87 (33.55)     4:23.11 (33.24)
        4:54.73 (31.62)     5:25.98 (31.25)                                        
  3 Fedorov, Daniel D         13 EAST-MR              5:13.27    5:26.54        
                  28.24     1:00.75 (32.51)     1:34.02 (33.27)     2:07.91 (33.89)
        2:41.76 (33.85)     3:15.34 (33.58)     3:49.13 (33.79)     4:22.43 (33.30)
        4:54.97 (32.54)     5:26.54 (31.57)                                        
  4 Graber, Ethan J           14 EAST-MR              5:26.83    5:49.85        
                  30.12     1:05.14 (35.02)     1:40.70 (35.56)     2:15.94 (35.24)
        2:51.65 (35.71)     3:27.11 (35.46)     4:03.08 (35.97)     4:39.49 (36.41)
        5:15.22 (35.73)     5:49.85 (34.63)                                        
  5 Kelly, Jack G             13 EAST-MR              7:07.57    5:57.04        
                  29.32     1:03.49 (34.17)     1:39.61 (36.12)     2:16.21 (36.60)
        2:53.09 (36.88)     3:30.00 (36.91)     4:07.14 (37.14)     4:44.69 (37.55)
        5:22.25 (37.56)     5:57.04 (34.79)                                        
  6 Zoota, David H            12 EAST-MR              6:08.72    6:02.33        
                  30.53     1:05.55 (35.02)     1:42.80 (37.25)     2:19.60 (36.80)
        2:57.31 (37.71)     3:34.27 (36.96)     4:11.85 (37.58)     4:49.29 (37.44)
        5:26.24 (36.95)     6:02.33 (36.09)                                        
  7 Moy, Jason N              11 EAST-MR              5:46.35    6:03.07        
                  30.87     1:06.82 (35.95)     1:43.80 (36.98)     2:21.34 (37.54)
        2:58.97 (37.63)     3:36.26 (37.29)     4:12.53 (36.27)     4:51.01 (38.48)
        5:27.89 (36.88)     6:03.07 (35.18)                                        
  8 Finley, Mike P            13 PAC-MR               5:57.74    6:11.95        
                  31.92     1:08.71 (36.79)     1:46.36 (37.65)     2:24.37 (38.01)
        3:02.81 (38.44)     3:40.96 (38.15)     4:19.41 (38.45)     4:57.35 (37.94)
        5:35.11 (37.76)     6:11.95 (36.84)                                        
  9 Roychoudhury, Devayan     12 Middies-MR           6:07.31    6:12.42        
                  32.20     1:09.20 (37.00)     1:47.04 (37.84)     2:25.03 (37.99)
        3:04.29 (39.26)     3:43.29 (39.00)     4:21.96 (38.67)     5:00.53 (38.57)
        5:37.84 (37.31)     6:12.42 (34.58)                                        
 10 Jung, Jesse               14 Middies-MR           6:17.93    6:12.63        
                  31.70     1:09.09 (37.39)     1:46.93 (37.84)     2:25.07 (38.14)
        3:03.64 (38.57)     3:42.94 (39.30)     4:22.15 (39.21)     5:00.64 (38.49)
        5:38.44 (37.80)     6:12.63 (34.19)                                        
 11 Pierce, Brice J           12 EAST-MR              6:04.61    6:22.47        
                  33.27     1:10.27 (37.00)     1:48.83 (38.56)     2:28.49 (39.66)
        3:07.35 (38.86)     3:46.18 (38.83)     4:25.02 (38.84)     5:03.91 (38.89)
        5:44.03 (40.12)     6:22.47 (38.44)                                        
 12 Gatto, RJ                 12 PAC-MR               6:21.85    6:35.03        
                  33.87     1:12.85 (38.98)     1:52.29 (39.44)     2:32.47 (40.18)
        3:13.17 (40.70)     3:54.25 (41.08)     4:34.40 (40.15)     5:16.64 (42.24)
        5:55.87 (39.23)     6:35.03 (39.16)                                        
 13 Perrino, Tyler J          11 PAC-MR               6:52.21    7:07.86        
                  37.21     1:19.83 (42.62)     2:03.81 (43.98)     2:47.41 (43.60)
        3:30.29 (42.88)     4:13.97 (43.68)     4:57.92 (43.95)     5:42.37 (44.45)
        6:26.69 (44.32)     7:07.86 (41.17)                                        
 
Boys 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roychoudhury, Devayan     12 Middies-MR           5:11.19    5:06.12        
                  31.47     1:08.80 (37.33)     1:50.77 (41.97)     2:31.45 (40.68)
        3:11.99 (40.54)     3:53.35 (41.36)     4:30.97 (37.62)     5:06.12 (35.15)
  2 Aguilar Jr, Humberto      13 Middies-MR           5:11.76    5:06.45        
                  30.17     1:05.87 (35.70)     1:45.02 (39.15)     2:23.48 (38.46)
        3:08.02 (44.54)     3:53.93 (45.91)     4:30.85 (36.92)     5:06.45 (35.60)
  3 Moy, Jason N              11 EAST-MR              5:10.72    5:12.71        
                  32.70     1:09.06 (36.36)     1:48.35 (39.29)     2:27.11 (38.76)
        3:13.79 (46.68)     4:00.02 (46.23)     4:36.28 (36.26)     5:12.71 (36.43)
  4 Pertak, Ryan A            16 Middies-MR           5:26.77    5:13.61        
                  30.00     1:08.27 (38.27)     1:48.52 (40.25)     2:29.12 (40.60)
        3:12.13 (43.01)     3:56.60 (44.47)     4:36.11 (39.51)     5:13.61 (37.50)
  5 Jung, Jesse               14 Middies-MR           5:20.91    5:27.24        
                  31.45     1:11.33 (39.88)     1:52.42 (41.09)     2:33.13 (40.71)
        3:20.48 (47.35)     4:06.77 (46.29)     4:47.65 (40.88)     5:27.24 (39.59)