Licensed to Metropolitan Swimming - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/5/2019 04:49 PM
              2019 MR NCAC January Fifth Sprint Meet - 1/27/2019               
                              Sanction #: 190100                               
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 WU, Evelyn Y               8 UN-MR                  16.00      19.12        
  2 Rivera, Jianna             8 CFJV-MR                19.83      19.18        
  3 Topkara, Ezgi E            8 UN-MR                  17.00      19.35        
  4 Brown, Laila               7 Hes-Mr-MR                 NT      22.44        
  5 Lee, Katelyn R             5 UN-MR                  26.00      30.22        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 WU, Evelyn Y               8 UN-MR                  18.00      19.99        
  2 Topkara, Ezgi E            8 UN-MR                  21.00      21.53        
  3 Brown, Laila               7 Hes-Mr-MR                 NT      28.60        
  4 Lee, Katelyn R             5 UN-MR                  28.00      31.12        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Troccoli, Keira            8 CFJV-MR                27.90      25.69        
  2 Topkara, Ezgi E            8 UN-MR                  26.00      26.97        
  3 WU, Evelyn Y               8 UN-MR                  26.00      28.40        
  4 Lee, Katelyn R             5 UN-MR                  32.00      37.72        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 WU, Evelyn Y               8 UN-MR                  19.00      22.37        
  2 Topkara, Ezgi E            8 UN-MR                  23.00      24.50        
 
Girls 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Samko, Clara Mae M        11 HS-MR                1:14.26    1:13.56        
                  34.13     1:13.56 (39.43)                                        
  2 Wilkinson, Julia          12 CFJV-MR              1:17.54    1:13.93        
                  33.27     1:13.93 (40.66)                                        
  3 Carano, Mylie             12 CFJV-MR              1:15.33    1:15.03        
                  36.35     1:15.03 (38.68)                                        
  4 Moran, Laura A            12 GATE-MR              1:14.00    1:15.81        
                  35.96     1:15.81 (39.85)                                        
  5 Lin, Angelina J           11 GATE-MR              1:21.00    1:19.31        
                  36.20     1:19.31 (43.11)                                        
  6 Zhang, Erica A            11 GATE-MR              1:17.00    1:19.94        
                  37.10     1:19.94 (42.84)                                        
  7 Wong, Isabella D          11 GATE-MR              1:20.00    1:22.16        
                  41.27     1:22.16 (40.89)                                        
  8 Largen, Caroline F        12 UN-MR                1:18.00    1:22.20        
                  39.19     1:22.20 (43.01)                                        
  9 Kwan, Maggie              12 GATE-MR              1:26.00    1:23.00        
                  39.39     1:23.00 (43.61)                                        
 10 Economakos, Vasiliky *    11 HS-MR                1:22.68    1:23.06        
                  40.33     1:23.06 (42.73)                                        
 11 Chun, Lina                11 GATE-MR              1:20.00    1:24.93        
                  40.56     1:24.93 (44.37)                                        
 12 Daniel, Emily             11 CFJV-MR                   NT    1:31.18        
                  43.51     1:31.18 (47.67)                                        
 13 Hlinka, Maria H           11 HS-MR                1:30.32    1:33.10        
                  44.47     1:33.10 (48.63)                                        
 14 Topkara, Devin C          10 UN-MR                1:33.00    1:33.71        
                  42.71     1:33.71 (51.00)                                        
 15 Lastras-Castrejon, Pauli  11 CFJV-MR              1:44.06    1:34.81        
                  44.56     1:34.81 (50.25)                                        
 16 Williams, Serai           12 Hes-Mr-MR                 NT    1:38.08        
                  47.48     1:38.08 (50.60)                                        
 17 Reid, Morgan               9 Hes-Mr-MR                 NT    1:49.28        
                  51.78     1:49.28 (57.50)                                        
 18 Rivera, Jianna             8 CFJV-MR                   NT    1:58.50        
                  54.53   1:58.50 (1:03.97)                                        
 -- Pintal, Natalia           12 GATE-MR              1:18.00         DQ        
      Completely submerged prior to turn or finish - back
                  34.82          DQ (41.29)                                        
 
Girls 12 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Club Fit Jefferson Valley-MR  'A'                 1:59.11    2:01.13        
     1) Wilkinson, Julia 12             2) Carley, Olina 12               
     3) Svrcek, Stella 11               4) Carano, Mylie 12               
                  30.01     1:00.92 (30.91)     1:32.11 (31.19)     2:01.13 (29.02)
  2 Harbor Seals-MR  'A'                              2:18.08    2:18.89        
     1) Chin, Cassidy * 9               2) Lally, Keely M 9               
     3) Hlinka, Maria H 11              4) Huang, Cheri K 10              
                  32.74     1:10.19 (37.45)     1:46.21 (36.02)     2:18.89 (32.68)
 
Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carr, Emily M             14 UN-MR                  26.50      27.11        
  2 Chiang, Kylie M           13 GATE-MR                26.00      27.12        
  3 Baran, Julia              13 GATE-MR                28.50      28.79        
  3 Carano, Mylie             12 CFJV-MR                28.56      28.79        
  5 Samko, Clara Mae M        11 HS-MR                  28.89      28.90        
  6 Economakos, Christina *   15 HS-MR                  28.90      28.98        
  7 Brulinski, Natalia E      13 GATE-MR                28.00      29.36        
  8 Wong, Joyce H             15 HS-MR                  30.44      29.78        
  9 Huang, Chloe K            13 HS-MR                  29.62      29.88        
 10 Chun, Ellie Y             13 GATE-MR                29.00      29.89        
 11 Pintal, Natalia           12 GATE-MR                29.00      29.90        
 12 Zhang, Erica A            11 GATE-MR                30.00      30.30        
 12 Economakos, Eleni *       13 HS-MR                  33.25      30.30        
 14 WU, Serena Y              12 UN-MR                  29.66      30.42        
 15 Wong, Isabella D          11 GATE-MR                32.00      31.43        
 16 Carley, Olina             12 CFJV-MR                31.59      31.59        
 17 Largen, Caroline F        12 UN-MR                  29.00      31.71        
 18 Huang, Cheri K            10 HS-MR                  32.27      32.12        
 19 Economakos, Vasiliky *    11 HS-MR                  32.46      32.41        
 20 Banja, Cristal *          13 HS-MR                  32.90      32.59        
 21 Chin, Cassidy *            9 HS-MR                  33.81      32.89        
 22 Topkara, Devin C          10 UN-MR                  33.00      33.68        
 23 Plawiak, Emilia A          9 UN-MR                  34.00      35.62        
 24 Lastras-Castrejon, Pauli  11 CFJV-MR                34.81      35.65        
 25 Baran, Joanna             10 GATE-MR                38.00      35.94        
 26 Williams, Serai           12 Hes-Mr-MR              39.16      36.63        
 27 Bradley, Shania           13 Hes-Mr-MR                 NT      36.92        
 28 Reid, Morgan               9 Hes-Mr-MR              38.30      37.17        
 29 Dunn, Madison M           14 Hes-Mr-MR                 NT      38.77        
 30 Taylor, Peyton A           9 Hes-Mr-MR              46.41      41.15        
 31 Klempner, Morgan          11 CFJV-MR                40.71      42.47        
 32 Blake, Mya J              11 Hes-Mr-MR                 NT      45.12        
 33 Perpignan, Marleigh        9 Hes-Mr-MR                 NT      45.45        
 34 LI, Ivy                   11 GATE-MR                43.00      45.80        
 35 Rodriguez, Laura V        13 GATE-MR                40.00      46.50        
 
Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tyberg, Alexa             15 CFJV-MR              1:01.32    1:00.89        
                  29.23     1:00.89 (31.66)                                        
  2 Chiang, Kylie M           13 GATE-MR                58.00    1:01.38        
                  29.50     1:01.38 (31.88)                                        
  3 Moran, Laura A            12 GATE-MR              1:01.00    1:03.93        
                  30.89     1:03.93 (33.04)                                        
  4 Baran, Julia              13 GATE-MR              1:03.00    1:05.21        
                  31.84     1:05.21 (33.37)                                        
  5 Hedman, Else              13 CFJV-MR              1:05.15    1:05.46        
                  31.20     1:05.46 (34.26)                                        
  6 Lastras-Castrejon, Danie  15 CFJV-MR              1:04.01    1:05.51        
                  31.25     1:05.51 (34.26)                                        
  7 Svrcek, Stella            11 CFJV-MR              1:06.85    1:05.95        
                  32.29     1:05.95 (33.66)                                        
  8 Bensabeur, Sidney         13 CFJV-MR              1:06.38    1:06.37        
                  31.52     1:06.37 (34.85)                                        
  9 Chun, Ellie Y             13 GATE-MR              1:07.00    1:07.22        
                  31.62     1:07.22 (35.60)                                        
 10 Lin, Angelina J           11 GATE-MR              1:12.00    1:09.66        
                  32.65     1:09.66 (37.01)                                        
 11 Shea, Olivia              14 CFJV-MR              1:11.25    1:10.56        
                  33.68     1:10.56 (36.88)                                        
 12 Chun, Lina                11 GATE-MR              1:11.00    1:12.06        
                  34.14     1:12.06 (37.92)                                        
 13 Lally, Keely M             9 HS-MR                1:22.81    1:17.77        
                  37.12     1:17.77 (40.65)                                        
 14 Hlinka, Maria H           11 HS-MR                1:28.56    1:18.14        
                  35.73     1:18.14 (42.41)                                        
 15 Amor, Galia               14 Hes-Mr-MR                 NT    1:34.11        
                  43.50     1:34.11 (50.61)                                        
 16 LI, Ivy                   11 GATE-MR              1:43.00    1:43.81        
                  49.23     1:43.81 (54.58)                                        
 17 Rodriguez, Laura V        13 GATE-MR              1:30.00    1:55.14        
                  52.55   1:55.14 (1:02.59)                                        
 
Girls 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Akil, Fatine              14 GATE-MR                31.00      29.88        
  2 WU, Serena Y              12 UN-MR                  32.41      33.29        
  3 Samko, Clara Mae M        11 HS-MR                  34.42      33.92        
  4 Zhang, Erica A            11 GATE-MR                35.00      35.39        
  5 Economakos, Eleni *       13 HS-MR                  38.52      35.56        
  6 Zhang, Emma               10 GATE-MR                   NT      35.62        
  7 Chin, Cassidy *            9 HS-MR                  37.51      36.08        
  8 Carley, Olina             12 CFJV-MR                36.21      36.59        
  9 Banja, Cristal *          13 HS-MR                  38.83      38.13        
 10 Economakos, Vasiliky *    11 HS-MR                  37.78      38.77        
 11 Wong, Isabella D          11 GATE-MR                37.90      38.90        
 12 Huang, Cheri K            10 HS-MR                  38.08      39.11        
 13 Topkara, Devin C          10 UN-MR                  42.00      40.09        
 14 Chun, Lina                11 GATE-MR                37.00      40.36        
 15 Daniel, Emily             11 CFJV-MR                43.14      40.75        
 16 Williams, Serai           12 Hes-Mr-MR              46.44      41.75        
 17 Hlinka, Maria H           11 HS-MR                  40.18      42.32        
 18 Lally, Keely M             9 HS-MR                  44.18      42.90        
 19 Dunn, Madison M           14 Hes-Mr-MR                 NT      45.16        
 20 Bradley, Shania           13 Hes-Mr-MR                 NT      46.70        
 21 Blake, Mya J              11 Hes-Mr-MR                 NT      49.59        
 22 Reid, Morgan               9 Hes-Mr-MR              52.88      52.09        
 23 Perpignan, Marleigh        9 Hes-Mr-MR                 NT      53.93        
 24 Taylor, Peyton A           9 Hes-Mr-MR                 NT      55.43        
 
Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carr, Emily M             14 UN-MR                1:07.60    1:06.10        
                  32.26     1:06.10 (33.84)                                        
  2 Akil, Fatine              14 GATE-MR              1:08.00    1:09.13        
                  32.69     1:09.13 (36.44)                                        
  3 Wilkinson, Julia          12 CFJV-MR              1:09.58    1:10.34        
                  34.30     1:10.34 (36.04)                                        
  4 Miriyagalla, Vaishali     15 CFJV-MR              1:12.94    1:12.69        
                  35.32     1:12.69 (37.37)                                        
  5 Moran, Laura A            12 GATE-MR              1:09.00    1:12.83        
                  35.41     1:12.83 (37.42)                                        
  6 Wong, Joyce H             15 HS-MR                1:12.86    1:13.10        
                  34.53     1:13.10 (38.57)                                        
  7 Baran, Julia              13 GATE-MR              1:15.00    1:15.05        
                  37.09     1:15.05 (37.96)                                        
  8 Bensabeur, Sidney         13 CFJV-MR              1:14.73    1:15.13        
                  37.35     1:15.13 (37.78)                                        
  9 Pintal, Natalia           12 GATE-MR              1:15.00    1:16.53        
                  37.79     1:16.53 (38.74)                                        
 10 Huang, Chloe K            13 HS-MR                1:17.43    1:17.50        
                  37.30     1:17.50 (40.20)                                        
 11 Hedman, Else              13 CFJV-MR              1:15.12    1:18.06        
                  37.42     1:18.06 (40.64)                                        
 12 Zhang, Erica A            11 GATE-MR              1:16.00    1:18.63        
                  38.49     1:18.63 (40.14)                                        
 13 Lin, Angelina J           11 GATE-MR              1:21.00    1:20.79        
                  38.54     1:20.79 (42.25)                                        
 14 Lally, Keely M             9 HS-MR                1:35.45    1:32.70        
                  45.33     1:32.70 (47.37)                                        
 15 Troccoli, Keira            8 CFJV-MR              2:00.50    1:38.56        
                  46.29     1:38.56 (52.27)                                        
 16 Rivera, Jianna             8 CFJV-MR                   NT    1:52.43        
                  53.80     1:52.43 (58.63)                                        
 17 Klempner, Morgan          11 CFJV-MR                   NT    1:57.25        
                  56.88   1:57.25 (1:00.37)                                        
 
Girls 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kwan, Maggie              12 GATE-MR                38.00      38.41        
  2 Largen, Caroline F        12 UN-MR                  37.00      38.63        
  3 Wong, Isabella D          11 GATE-MR                38.00      38.99        
  4 Huang, Chloe K            13 HS-MR                  39.95      39.12        
  5 Lastras-Castrejon, Danie  15 CFJV-MR                54.88      40.98        
  6 Zhang, Emma               10 GATE-MR                39.00      41.05        
  7 Banja, Cristal *          13 HS-MR                  43.95      41.88        
  8 Huang, Cheri K            10 HS-MR                  42.02      42.19        
  9 Plawiak, Emilia A          9 UN-MR                  43.00      43.89        
 10 Boubert, Jordyn           10 Hes-Mr-MR              42.64      46.57        
 11 Baran, Joanna             10 GATE-MR                48.00      47.89        
 12 Amor, Galia               14 Hes-Mr-MR                 NT      48.39        
 13 Williams, Serai           12 Hes-Mr-MR              49.58      48.53        
 14 Lastras-Castrejon, Pauli  11 CFJV-MR                50.20      48.93        
 15 Taylor, Peyton A           9 Hes-Mr-MR                 NT      51.12        
 16 Lally, Keely M             9 HS-MR                  49.00      51.50        
 17 Dunn, Madison M           14 Hes-Mr-MR                 NT      53.00        
 18 Rodriguez, Laura V        13 GATE-MR                50.00      54.05        
 19 Bradley, Shania           13 Hes-Mr-MR                 NT      54.36        
 20 Reid, Morgan               9 Hes-Mr-MR              54.58      57.06        
 -- Economakos, Eleni *       13 HS-MR                  43.80         DQ        
      Downward butterfly kick
 
Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Joyce H             15 HS-MR                1:20.12    1:16.22        
                  36.18     1:16.22 (40.04)                                        
  2 Miriyagalla, Vaishali     15 CFJV-MR              1:19.21    1:19.03        
                  37.25     1:19.03 (41.78)                                        
  3 Brulinski, Natalia E      13 GATE-MR              1:18.00    1:22.98        
                  37.14     1:22.98 (45.84)                                        
  4 Kwan, Maggie              12 GATE-MR              1:23.80    1:24.88        
                  39.96     1:24.88 (44.92)                                        
  5 Wilkinson, Julia          12 CFJV-MR              1:28.47    1:25.28        
                  40.39     1:25.28 (44.89)                                        
  6 Wong, Isabella D          11 GATE-MR              1:23.00    1:25.47        
                  41.69     1:25.47 (43.78)                                        
  7 Tyberg, Alexa             15 CFJV-MR              1:23.18    1:27.56        
                  40.06     1:27.56 (47.50)                                        
  8 Lin, Angelina J           11 GATE-MR              1:24.00    1:30.84        
                  42.43     1:30.84 (48.41)                                        
  9 Zhang, Emma               10 GATE-MR              1:26.00    1:30.92        
                  43.04     1:30.92 (47.88)                                        
 10 Chun, Lina                11 GATE-MR              1:34.00    1:32.98        
                  45.02     1:32.98 (47.96)                                        
 11 Banja, Cristal *          13 HS-MR                1:35.84    1:33.75        
                  44.11     1:33.75 (49.64)                                        
 12 Svrcek, Stella            11 CFJV-MR              1:38.84    1:36.73        
                  46.23     1:36.73 (50.50)                                        
 13 Hlinka, Maria H           11 HS-MR                1:39.76    1:37.41        
                  45.89     1:37.41 (51.52)                                        
 14 Shea, Olivia              14 CFJV-MR              1:39.46    1:41.29        
                  48.10     1:41.29 (53.19)                                        
 15 Baran, Joanna             10 GATE-MR              1:52.00    1:44.96        
                  50.36     1:44.96 (54.60)                                        
 16 Rodriguez, Laura V        13 GATE-MR              1:50.00    1:58.64        
                  55.13   1:58.64 (1:03.51)                                        
 
Girls 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Akil, Fatine              14 GATE-MR                30.00      31.04        
  2 Economakos, Christina *   15 HS-MR                  33.42      32.16        
  3 WU, Serena Y              12 UN-MR                  33.54      32.19        
  4 Samko, Clara Mae M        11 HS-MR                  33.22      33.28        
  5 Moran, Laura A            12 GATE-MR                31.50      33.40        
  6 Economakos, Eleni *       13 HS-MR                  37.79      33.50        
  7 Baran, Julia              13 GATE-MR                   NT      33.55        
  8 Carley, Olina             12 CFJV-MR                33.12      33.60        
  9 Chun, Ellie Y             13 GATE-MR                   NT      33.69        
 10 Zhang, Emma               10 GATE-MR                35.00      36.14        
 11 Chin, Cassidy *            9 HS-MR                  38.08      36.70        
 12 Largen, Caroline F        12 UN-MR                  33.97      38.25        
 13 Daniel, Emily             11 CFJV-MR                   NT      40.44        
 14 Troccoli, Keira            8 CFJV-MR                42.44      42.11        
 15 Topkara, Devin C          10 UN-MR                  40.00      42.50        
 16 Plawiak, Emilia A          9 UN-MR                  39.00      42.88        
 17 Bradley, Shania           13 Hes-Mr-MR                 NT      43.87        
 18 Hlinka, Maria H           11 HS-MR                  47.48      44.99        
 19 Dunn, Madison M           14 Hes-Mr-MR                 NT      47.05        
 20 Amor, Galia               14 Hes-Mr-MR                 NT      48.30        
 21 Klempner, Morgan          11 CFJV-MR                   NT      55.59        
 22 LI, Ivy                   11 GATE-MR                54.00      58.22        
 
Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carr, Emily M             14 UN-MR                1:02.72    1:03.00        
                  29.72     1:03.00 (33.28)                                        
  2 Economakos, Christina *   15 HS-MR                1:12.12    1:13.25        
                  33.18     1:13.25 (40.07)                                        
  3 Miriyagalla, Vaishali     15 CFJV-MR              1:11.58    1:15.51        
                  35.66     1:15.51 (39.85)                                        
  4 Lastras-Castrejon, Danie  15 CFJV-MR              1:15.21    1:17.90        
                  36.69     1:17.90 (41.21)                                        
  5 Carano, Mylie             12 CFJV-MR              1:28.59    1:26.89        
                  37.93     1:26.89 (48.96)                                        
  6 Huang, Cheri K            10 HS-MR                1:26.77    1:28.16        
                  38.66     1:28.16 (49.50)                                        
  7 Boubert, Jordyn           10 Hes-Mr-MR            1:38.15    1:44.05        
                  44.29     1:44.05 (59.76)                                        
 
Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tyberg, Alexa             15 CFJV-MR              2:34.74    2:31.50        
                  33.93     1:12.41 (38.48)     1:57.55 (45.14)     2:31.50 (33.95)
  2 Chiang, Kylie M           13 GATE-MR              2:32.00    2:32.96        
                  32.65     1:13.64 (40.99)     1:58.20 (44.56)     2:32.96 (34.76)
  3 Bensabeur, Sidney         13 CFJV-MR              2:37.13    2:36.46        
                  34.84     1:14.69 (39.85)     2:01.25 (46.56)     2:36.46 (35.21)
  4 Economakos, Christina *   15 HS-MR                2:38.20    2:38.41        
                  33.86     1:13.95 (40.09)     2:01.00 (47.05)     2:38.41 (37.41)
  5 Wong, Joyce H             15 HS-MR                2:33.95    2:39.09        
                  34.48     1:15.36 (40.88)     1:59.28 (43.92)     2:39.09 (39.81)
  6 Chin, Cassidy *            9 HS-MR                2:59.00    2:47.11        
                  37.52     1:18.16 (40.64)     2:09.31 (51.15)     2:47.11 (37.80)
  7 Huang, Chloe K            13 HS-MR                2:50.78    2:50.22        
                  38.11     1:20.42 (42.31)     2:11.99 (51.57)     2:50.22 (38.23)
  8 Huang, Cheri K            10 HS-MR                2:56.83    2:54.86        
                  40.32     1:24.34 (44.02)     2:14.54 (50.20)     2:54.86 (40.32)
  9 Svrcek, Stella            11 CFJV-MR              2:56.78    2:55.51        
                  43.10     1:26.83 (43.73)     2:18.21 (51.38)     2:55.51 (37.30)
 10 Banja, Cristal *          13 HS-MR                2:59.00    2:56.40        
                  38.76     1:23.66 (44.90)     2:15.33 (51.67)     2:56.40 (41.07)
 11 Shea, Olivia              14 CFJV-MR              3:03.63    2:59.48        
                  42.89     1:24.12 (41.23)     2:18.96 (54.84)     2:59.48 (40.52)
 12 Lally, Keely M             9 HS-MR                3:18.12    3:10.99        
                  42.85     1:32.22 (49.37)     2:30.38 (58.16)     3:10.99 (40.61)
 
Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Club Fit Jefferson Valley-MR  'A'                 1:51.94    1:51.62        
     1) Lastras-Castrejon, Daniela 15   2) Tyberg, Alexa 15               
     3) Bensabeur, Sidney 13            4) Miriyagalla, Vaishali 15       
                  30.35       59.17 (28.82)     1:29.12 (29.95)     1:51.62 (22.50)
  2 Harbor Seals-MR  'A'                              2:01.86    2:05.81        
     1) Huang, Chloe K 13               2) Banja, Cristal * 13            
     3) Wong, Joyce H 15                4) Economakos, Christina * 15     
                  30.38     1:04.69 (34.31)     1:35.28 (30.59)     2:05.81 (30.53)
  3 Harbor Seals-MR  'B'                              2:06.87    2:09.07        
     1) Huang, Cheri K 10               2) Economakos, Eleni * 13         
     3) Economakos, Vasiliky * 11       4) Samko, Clara Mae M 11          
                  34.78     1:05.85 (31.07)     1:39.46 (33.61)     2:09.07 (29.61)
 
Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gateways-MR  'A'                                  2:08.00    2:05.50        
     1) Akil, Fatine 14                 2) Brulinski, Natalia E 13        
     3) Chiang, Kylie M 13              4) Moran, Laura A 12              
                  32.98     1:08.73 (35.75)     1:38.81 (30.08)     2:05.50 (26.69)
  2 Club Fit Jefferson Valley-MR  'A'                 2:07.41    2:08.37        
     1) Tyberg, Alexa 15                2) Bensabeur, Sidney 13           
     3) Hedman, Else 13                 4) Miriyagalla, Vaishali 15       
                  33.12     1:10.35 (37.23)     1:40.89 (30.54)     2:08.37 (27.48)
  3 Harbor Seals-MR  'A'                              2:14.42    2:08.56        
     1) Samko, Clara Mae M 11           2) Wong, Joyce H 15               
     3) Economakos, Christina * 15      4) Huang, Chloe K 13              
                  33.76     1:08.58 (34.82)     1:39.93 (31.35)     2:08.56 (28.63)
  4 Gateways-MR  'B'                                  2:25.00    2:14.69        
     1) Chun, Ellie Y 13                2) Kwan, Maggie 12                
     3) Baran, Julia 13                 4) Pintal, Natalia 12             
                  35.82     1:13.37 (37.55)     1:45.09 (31.72)     2:14.69 (29.60)
  5 Harbor Seals-MR  'B'                              2:29.77    2:24.69        
     1) Chin, Cassidy * 9               2) Huang, Cheri K 10              
     3) Banja, Cristal * 13             4) Economakos, Vasiliky * 11      
                  35.84     1:16.57 (40.73)     1:52.72 (36.15)     2:24.69 (31.97)
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Luke                6 GATE-MR                19.00      19.51        
  2 Kwan, Mason                7 GATE-MR                20.00      24.75        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Luke                6 GATE-MR                21.00      23.19        
  2 Kwan, Mason                7 GATE-MR                21.00      30.35        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Luke                6 GATE-MR                28.00      29.28        
  2 Kwan, Mason                7 GATE-MR                30.00      29.31        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Luke                6 GATE-MR                26.00      25.38        
  2 Kwan, Mason                7 GATE-MR                34.00      33.16        
 
Boys 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 NG, Ryan Y                12 GATE-MR              1:05.00    1:06.69        
                  33.10     1:06.69 (33.59)                                        
  2 Zhang, Ruimin             12 CFJV-MR              1:16.27    1:12.22        
                  33.84     1:12.22 (38.38)                                        
  3 Truong, Donald B          12 HS-MR                1:19.00    1:14.57        
                  34.83     1:14.57 (39.74)                                        
  4 Stahl, Avi P              11 UN-MR                1:18.00    1:20.33        
                  37.65     1:20.33 (42.68)                                        
  5 Tang, Logan H             11 GATE-MR              1:21.00    1:22.31        
                  15.63   1:22.31 (1:06.68)                                        
  6 Rivera, Jaden D           10 HS-MR                1:22.07    1:22.56        
                  40.39     1:22.56 (42.17)                                        
  7 Li, Brendan C             10 HS-MR                1:26.03    1:25.75        
                  41.43     1:25.75 (44.32)                                        
  8 Chu, Preston              12 GATE-MR              1:21.00    1:27.47        
                  41.13     1:27.47 (46.34)                                        
  9 Rose, Jackson L           10 UN-MR                1:30.88    1:29.00        
                  42.08     1:29.00 (46.92)                                        
 10 Wong, Emmitt              11 GATE-MR              1:27.00    1:30.09        
                  45.09     1:30.09 (45.00)                                        
 11 Kando, Michael             8 GATE-MR              1:44.00    1:39.78        
                  48.54     1:39.78 (51.24)                                        
 12 Rose, Mason W              9 UN-MR                1:45.00    1:44.84        
                  51.57     1:44.84 (53.27)                                        
 13 Largen, Tyler A            9 UN-MR                1:41.00    1:46.66        
                  49.30     1:46.66 (57.36)                                        
 
Boys 12 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harbor Seals-MR  'A'                              2:19.00    2:11.28        
     1) Muir, Christopher D 12          2) Li, Brendan C 10               
     3) Rivera, Jaden D 10              4) Truong, Donald B 12            
                  32.31     1:08.23 (35.92)     1:40.93 (32.70)     2:11.28 (30.35)
 
Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hwang, Alex               15 GATE-MR                22.90      23.18        
  2 Coville, Alex             30 NYAC-MR                22.00      23.32        
  3 Tan, Winston              15 GATE-MR                24.50      25.99        
  4 Samko, Jack P             13 HS-MR                  27.53      27.07        
  5 Du, Ethan                 13 GATE-MR                28.00      28.07        
  6 Wang, Orion               13 GATE-MR                29.00      28.28        
  7 Galler, Aidan             14 CFJV-MR                29.64      29.25        
  8 Carley, Thomas            12 CFJV-MR                29.37      29.60        
  9 Wang, Kevin Y             13 GATE-MR                29.50      29.79        
 10 Zakarian, Matthew         12 GATE-MR                30.00      30.09        
 11 Truong, Donald B          12 HS-MR                  30.00      30.27        
 12 Tang, Logan H             11 GATE-MR                32.00      31.54        
 13 Rivera, Jaden D           10 HS-MR                  32.91      32.13        
 13 Muir, Christopher D       12 HS-MR                  31.00      32.13        
 15 Stahl, Avi P              11 UN-MR                  31.00      32.25        
 16 Salas, Alejandro H        12 GATE-MR                32.00      33.09        
 17 Chu, Preston              12 GATE-MR                31.50      33.30        
 18 Zakarian, Johnathan T     11 GATE-MR                35.00      33.40        
 19 Li, Brendan C             10 HS-MR                  35.73      34.04        
 20 Rose, Jackson L           10 UN-MR                  34.41      34.64        
 21 Sheynkman, Ilan           13 Hes-Mr-MR              44.20      35.85        
 22 Rose, Mason W              9 UN-MR                  36.00      37.76        
 23 Shendy, Adam              11 GATE-MR                45.00      37.94        
 24 Moran, Luke                6 GATE-MR                42.00      38.97        
 25 Largen, Tyler A            9 UN-MR                  37.00      39.23        
 
Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hwang, Alex               15 GATE-MR                49.50      50.19        
                  24.55       50.19 (25.64)                                        
  2 Moran, Keilan S           13 GATE-MR                54.00      54.77        
                  26.13       54.77 (28.64)                                        
  3 Gangemi, Louis J          16 HS-MR                  58.68      57.24        
                  27.66       57.24 (29.58)                                        
  4 Tan, Winston              15 GATE-MR                54.00      57.89        
                  27.54       57.89 (30.35)                                        
  5 NG, Ryan Y                12 GATE-MR                58.00      57.99        
                  28.08       57.99 (29.91)                                        
  6 Salas, Stefanos H         12 GATE-MR                58.50    1:00.00        
                  28.33     1:00.00 (31.67)                                        
  7 Zhang, Ruimin             12 CFJV-MR              1:05.67    1:03.22        
                  30.53     1:03.22 (32.69)                                        
  8 Gruver, Bogdan A          13 HS-MR                1:06.76    1:05.40        
                  31.04     1:05.40 (34.36)                                        
  9 Bubrowiecki, Sebastian    13 HS-MR                1:05.61    1:07.81        
                  31.92     1:07.81 (35.89)                                        
 10 Salas, Alejandro H        12 GATE-MR              1:12.00    1:12.69        
                  34.59     1:12.69 (38.10)                                        
 11 Chu, Preston              12 GATE-MR              1:09.00    1:16.56        
                  34.04     1:16.56 (42.52)                                        
 
Boys 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Du, Ethan                 13 GATE-MR                32.00      31.59        
  2 Samko, Jack P             13 HS-MR                  35.16      32.87        
  3 Carley, Thomas            12 CFJV-MR                32.89      33.38        
  4 Wang, Orion               13 GATE-MR                34.00      34.25        
  5 Zakarian, Matthew         12 GATE-MR                34.00      34.32        
  6 Tang, Logan H             11 GATE-MR                36.00      36.40        
  7 Bubrowiecki, Sebastian    13 HS-MR                  37.69      37.03        
  8 Rivera, Jaden D           10 HS-MR                  39.85      37.09        
  9 Li, Brendan C             10 HS-MR                  40.96      38.13        
 10 Muir, Christopher D       12 HS-MR                  36.00      38.87        
 11 Zakarian, Johnathan T     11 GATE-MR                40.00      39.65        
 12 Rose, Jackson L           10 UN-MR                  43.00      43.29        
 13 Sheynkman, Ilan           13 Hes-Mr-MR              52.38      44.70        
 14 Shendy, Adam              11 GATE-MR                50.00      46.28        
 15 Moran, Luke                6 GATE-MR                46.00      49.30        
 16 Rose, Mason W              9 UN-MR                  48.00      50.62        
 
Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hwang, Alex               15 GATE-MR                56.50      55.93        
                  27.99       55.93 (27.94)                                        
  2 Zhang, John               13 GATE-MR                58.00      59.37        
                  28.82       59.37 (30.55)                                        
  3 Moran, Keilan S           13 GATE-MR              1:02.00    1:02.34        
                  30.17     1:02.34 (32.17)                                        
  4 Zhang, Daniel             14 CFJV-MR              1:08.69    1:06.00        
                  32.55     1:06.00 (33.45)                                        
  5 Gangemi, Louis J          16 HS-MR                1:05.86    1:06.77        
                  32.49     1:06.77 (34.28)                                        
  6 NG, Ryan Y                12 GATE-MR              1:06.00    1:09.23        
                  34.73     1:09.23 (34.50)                                        
  7 Wilkinson, Jay            13 CFJV-MR              1:12.17    1:09.36        
                  34.14     1:09.36 (35.22)                                        
  8 Wang, Kevin Y             13 GATE-MR              1:12.00    1:10.87        
                  35.20     1:10.87 (35.67)                                        
  9 Truong, Donald B          12 HS-MR                1:19.00    1:16.44        
                  36.33     1:16.44 (40.11)                                        
 10 Galler, Aidan             14 CFJV-MR              1:21.04    1:20.59        
                  38.99     1:20.59 (41.60)                                        
 11 Chu, Preston              12 GATE-MR              1:15.00    1:30.19        
                  43.18     1:30.19 (47.01)                                        
 12 Xiao, Ethan               12 CFJV-MR              1:42.19    1:38.42        
                  47.61     1:38.42 (50.81)                                        
 
Boys 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Orion               13 GATE-MR                37.00      38.31        
  2 Pan, Zhanjun              13 GATE-MR                38.90      39.59        
  3 Zakarian, Matthew         12 GATE-MR                39.00      41.30        
  4 Tang, Logan H             11 GATE-MR                42.00      43.99        
  5 Wong, Emmitt              11 GATE-MR                45.00      44.97        
  6 Salas, Alejandro H        12 GATE-MR                41.00      45.37        
  7 Rose, Jackson L           10 UN-MR                  46.82      46.26        
  8 Rivera, Jaden D           10 HS-MR                  48.23      46.38        
  9 Li, Brendan C             10 HS-MR                  47.52      47.06        
 10 Shendy, Adam              11 GATE-MR                50.00      47.81        
 11 Kando, Michael             8 GATE-MR                51.00      49.72        
 12 Largen, Tyler A            9 UN-MR                  40.00      57.63        
 13 Zakarian, Johnathan T     11 GATE-MR                48.00      58.09        
 14 Kwan, Mason                7 GATE-MR              1:05.00    1:00.05        
 -- Sheynkman, Ilan           13 Hes-Mr-MR                 NT         DQ        
      No touch
 
Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhang, John               13 GATE-MR              1:05.00    1:06.47        
                  31.82     1:06.47 (34.65)                                        
  2 NG, Ryan Y                12 GATE-MR              1:10.00    1:12.69        
                  34.60     1:12.69 (38.09)                                        
  3 Zhang, Daniel             14 CFJV-MR              1:14.82    1:13.43        
                  34.39     1:13.43 (39.04)                                        
  4 Du, Ethan                 13 GATE-MR                   NT    1:19.00        
                  36.82     1:19.00 (42.18)                                        
  5 Gruver, Bogdan A          13 HS-MR                1:20.45    1:19.19        
                  37.53     1:19.19 (41.66)                                        
  6 Zhang, Ruimin             12 CFJV-MR              1:21.28    1:20.65        
                  39.67     1:20.65 (40.98)                                        
  7 Pan, Zhanjun              13 GATE-MR              1:25.00    1:25.57        
                  41.66     1:25.57 (43.91)                                        
  8 Wilkinson, Jay            13 CFJV-MR              1:30.93    1:28.24        
                  43.34     1:28.24 (44.90)                                        
  9 Chu, Preston              12 GATE-MR              1:21.00    1:34.28        
                  43.43     1:34.28 (50.85)                                        
 10 Kando, Michael             8 GATE-MR              1:50.00    1:49.14        
 
Boys 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Samko, Jack P             13 HS-MR                  31.89      29.00        
  2 Salas, Stefanos H         12 GATE-MR                32.00      30.35        
  3 Wang, Orion               13 GATE-MR                33.00      30.59        
  4 Carley, Thomas            12 CFJV-MR                32.90      32.31        
  5 Zakarian, Matthew         12 GATE-MR                37.00      33.87        
  6 Du, Ethan                 13 GATE-MR                33.00      33.90        
  7 Pan, Zhanjun              13 GATE-MR                34.00      36.18        
  8 Stahl, Avi P              11 UN-MR                  37.00      36.28        
  9 Rivera, Jaden D           10 HS-MR                  39.66      39.35        
 10 Tang, Logan H             11 GATE-MR                39.00      39.77        
 11 Li, Brendan C             10 HS-MR                  47.87      42.10        
 12 Zakarian, Johnathan T     11 GATE-MR                38.00      45.47        
 13 Largen, Tyler A            9 UN-MR                  38.00      47.96        
 -- Shendy, Adam              11 GATE-MR                50.00         DQ        
      Alternating Kick
 -- Kando, Michael             8 GATE-MR                55.00         DQ        
      Non-simultaneous arms
 
Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Keilan S           13 GATE-MR              1:02.00    1:01.66        
                  30.02     1:01.66 (31.64)                                        
  2 Wilkinson, Jay            13 CFJV-MR              1:00.10    1:02.60        
                  29.89     1:02.60 (32.71)                                        
  3 Tan, Winston              15 GATE-MR              1:04.00    1:04.78        
                  29.59     1:04.78 (35.19)                                        
  4 Zhang, Daniel             14 CFJV-MR              1:06.53    1:06.39        
                  30.23     1:06.39 (36.16)                                        
  5 Bubrowiecki, Sebastian    13 HS-MR                1:14.75    1:16.19        
                  34.76     1:16.19 (41.43)                                        
  6 Galler, Aidan             14 CFJV-MR              1:22.50    1:19.53        
                  37.77     1:19.53 (41.76)                                        
  7 Gruver, Bogdan A          13 HS-MR                1:30.33    1:20.47        
                  36.97     1:20.47 (43.50)                                        
  8 Xiao, Ethan               12 CFJV-MR                   NT    1:39.63        
                  45.85     1:39.63 (53.78)                                        
 
Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhang, John               13 GATE-MR              2:08.00    2:14.55        
                  27.95     1:01.83 (33.88)     1:39.68 (37.85)     2:14.55 (34.87)
  2 Gangemi, Louis J          16 HS-MR                2:24.61    2:24.49        
                  31.03     1:05.62 (34.59)     1:51.43 (45.81)     2:24.49 (33.06)
  3 Salas, Stefanos H         12 GATE-MR                   NT    2:28.42        
                  33.68     1:09.71 (36.03)     1:55.29 (45.58)     2:28.42 (33.13)
  4 Samko, Jack P             13 HS-MR                2:37.71    2:32.78        
                  31.30     1:10.46 (39.16)     1:56.81 (46.35)     2:32.78 (35.97)
  5 Wang, Kevin Y             13 GATE-MR              2:36.00    2:36.65        
                  33.59     1:11.21 (37.62)     1:58.74 (47.53)     2:36.65 (37.91)
  6 Gruver, Bogdan A          13 HS-MR                3:03.34    2:47.92        
                  38.67     1:24.91 (46.24)     2:11.35 (46.44)     2:47.92 (36.57)
  7 Bubrowiecki, Sebastian    13 HS-MR                2:48.24    2:52.50        
                  35.03     1:20.71 (45.68)     2:12.12 (51.41)     2:52.50 (40.38)
  8 Pan, Zhanjun              13 GATE-MR              2:48.00    2:56.41        
                  38.67     1:25.38 (46.71)     2:13.81 (48.43)     2:56.41 (42.60)
  9 Xiao, Ethan               12 CFJV-MR                   NT    3:17.09        
                  45.80     1:40.85 (55.05)     2:31.03 (50.18)     3:17.09 (46.06)
 
Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Club Fit Jefferson Valley-MR  'A'                 1:41.27    1:51.75        
     1) Zhang, Daniel 14                2) Wilkinson, Jay 13              
     3) Zhang, Ruimin 12                4) Galler, Aidan 14               
                  25.10       52.35 (27.25)     1:21.51 (29.16)     1:51.75 (30.24)
  2 Harbor Seals-MR  'A'                              1:53.42    1:54.33        
     1) Samko, Jack P 13                2) Bubrowiecki, Sebastian 13      
     3) Gruver, Bogdan A 13             4) Gangemi, Louis J 16            
                  27.99       59.24 (31.25)     1:27.95 (28.71)     1:54.33 (26.38)
 
Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gateways-MR  'A'                                  1:50.00    1:54.13        
     1) Zhang, John 13                  2) NG, Ryan Y 12                  
     3) Hwang, Alex 15                  4) Tan, Winston 15                
                  28.56     1:00.95 (32.39)     1:28.99 (28.04)     1:54.13 (25.14)
  2 Club Fit Jefferson Valley-MR  'A'                 2:00.94    2:03.55        
     1) Carley, Thomas 12               2) Zhang, Daniel 14               
     3) Wilkinson, Jay 13               4) Zhang, Ruimin 12               
                  32.76     1:05.41 (32.65)     1:35.00 (29.59)     2:03.55 (28.55)
  3 Gateways-MR  'B'                                  2:08.00    2:15.86        
     1) Salas, Stefanos H 12            2) Pan, Zhanjun 13                
     3) Wang, Orion 13                  4) Moran, Keilan S 13             
                  35.25     1:15.46 (40.21)     1:45.40 (29.94)     2:15.86 (30.46)
  4 Harbor Seals-MR  'B'                                   NT    2:28.08        
     1) Truong, Donald B 12             2) Li, Brendan C 10               
     3) Muir, Christopher D 12          4) Rivera, Jaden D 10             
                  34.46     1:18.84 (44.38)     1:58.37 (39.53)     2:28.08 (29.71)