Licensed to Metropolitan Swimming - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 7/7/2019 04:30 PM
                   2019 MR NCAC July Sprint Meet - 7/6/2019                    
                         Sanction #: 190707 - 190752-T                         
                                    Results                                    
 
Girls 12 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, Emilianna       11 APEX-MR                31.52      31.02        
  2 Torres, Cassidy A         12 Twisters-MR            31.46      31.19        
  3 Liu, Aurelia A            12 Twisters-MR            31.32      31.94        
  4 Bak, Hanna M              11 QNS-MR                 31.63      32.18        
  5 Ponce, Isabel G           12 Aquaracers-NJ          31.37      32.22        
  6 Tesovic, Tamara           12 Twisters-MR            32.73      32.50        
  7 Babenko, Sasha            12 Aquaracers-NJ          32.05      33.08        
  8 Yan, Maddy                11 QNS-MR                 32.39      33.34        
  9 Estipular, Sharmaine J    12 Parks Sailfish-MR      34.31      33.51        
 10 Juste, Camryn             11 Hes-Mr-MR              32.36      34.16        
 11 Bak, Julia                 8 QNS-MR                 37.94      35.04        
 12 Johnson, Cayla A          12 APEX-MR                35.52      35.69        
 13 Avdic, Azalea             11 APEX-MR                35.61      35.83        
 14 Akdas, Julia              10 Twisters-MR            36.66      36.60        
 15 Kwan, Maggie              12 NCAC-MR                36.00      36.61        
 16 Vidals, Giselle           11 APEX-MR                35.84      37.10        
 17 Chaploutsky, Polina        9 Aquaracers-NJ          37.68      38.17        
 18 Galang, Anniston C         9 Parks Sailfish-MR      37.59      38.89        
 19 Reid, Morgan              10 Hes-Mr-MR              46.83      39.76        
 20 Cagno, Lucia P            10 QNS-MR                 41.30      39.83        
 21 Romano, Caterina          10 QNS-MR                 41.38      39.86        
 22 Alexander, Ayla S          9 Twisters-MR            40.69      40.67        
 23 Morries, Taylor           10 Hes-Mr-MR                 NT      41.08        
 24 O'Sullivan, Brinan K       9 Twisters-MR            39.77      41.44        
 25 Garcia, Jaydi M           11 KB Makos-MR            39.37      41.60        
 26 Linares, Lina M           10 KB Makos-MR            40.08      42.34        
 27 Rozman, Miriam            11 Aquaracers-NJ          41.31      42.51        
 28 Smith, Jaida               9 KB Makos-MR            41.14      42.76        
 29 Rodriguez Andersen, Jose   8 Twisters-MR            45.64      44.66        
 30 Kim, Olivia                9 Aquaracers-NJ          48.34      46.35        
 31 Cho, April                10 Aquaracers-NJ          52.13      46.82        
 32 Perpignan, Marleigh       10 Hes-Mr-MR              48.12      46.84        
 33 Taylor, Peyton A          10 Hes-Mr-MR                 NT      48.72        
 34 Kozak, Anabell             9 KB Makos-MR            45.94      49.50        
 35 Delfin, Maxine L           8 UN-MR                  58.79      49.59        
 36 Hoye, Mea                  6 Twisters-MR               NT      50.07        
 37 Michel, Willyne           11 Hes-Mr-MR                 NT      50.87        
 38 Seegar, Daeja             11 Hes-Mr-MR                 NT      50.98        
 39 Vali, Mona                11 Aquaracers-NJ          51.56      52.10        
 40 Volodicheva, Emma          7 Aquaracers-NJ        1:00.35    1:00.03        
 41 Joo, Claire                9 Aquaracers-NJ        1:03.88    1:05.27        
 
Girls 12 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez-Reyes, Tristiny  12 Twisters-MR          2:19.44    2:20.04        
                  31.84     1:07.59 (35.75)     1:43.87 (36.28)     2:20.04 (36.17)
  2 Karim, Azana S            11 Twisters-MR          2:31.27    2:34.28        
                  34.22     1:13.70 (39.48)     1:54.92 (41.22)     2:34.28 (39.36)
  3 Ponce, Isabel G           12 Aquaracers-NJ        2:32.91    2:39.50        
                  36.42     1:18.11 (41.69)     2:00.12 (42.01)     2:39.50 (39.38)
  4 Babenko, Sasha            12 Aquaracers-NJ        2:32.21    2:40.50        
                                1:17.74 ( )     2:00.74 (43.00)     2:40.50 (39.76)
  5 Yan, Maddy                11 QNS-MR               3:07.16    2:41.20        
                  36.12     1:17.48 (41.36)     1:59.66 (42.18)     2:41.20 (41.54)
  6 Bak, Hanna M              11 QNS-MR               2:46.64    2:41.26        
                  36.73     1:18.16 (41.43)     2:01.01 (42.85)     2:41.26 (40.25)
  7 Garcia, Jaydi M           11 KB Makos-MR          3:21.97    3:18.66        
                  44.90                             2:30.81 ( )     3:18.66 (47.85)
  8 Rozman, Miriam            11 Aquaracers-NJ        3:44.89    3:34.35        
                  47.08   3:34.35 (2:47.27)                                        
  9 Linares, Lina M           10 KB Makos-MR          3:25.21    3:34.42        
                  48.01     1:45.02 (57.01)     2:41.05 (56.03)     3:34.42 (53.37)
 10 Smith, Jaida               9 KB Makos-MR          3:27.13    3:47.78        
                  48.36     1:46.91 (58.55)   2:48.55 (1:01.64)     3:47.78 (59.23)
 11 Kozak, Anabell             9 KB Makos-MR          3:59.92    4:12.63        
                  55.37   2:03.70 (1:08.33)   3:10.74 (1:07.04)   4:12.63 (1:01.89)
 
Girls 12 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Laura A            12 QNS-MR                 36.75      36.82        
  2 Liu, Aurelia A            12 Twisters-MR            36.77      37.03        
  3 Yan, Maddy                11 QNS-MR                 37.91      38.60        
  4 Tesovic, Tamara           12 Twisters-MR            38.71      39.14        
  5 Ponce, Isabel G           12 Aquaracers-NJ          37.83      39.26        
  6 Babenko, Sasha            12 Aquaracers-NJ          39.87      39.71        
  7 Johnson, Cayla A          12 APEX-MR                41.50      39.72        
  8 Gonzalez, Emilianna       11 APEX-MR                41.02      40.18        
  9 Juste, Camryn             11 Hes-Mr-MR              38.44      40.60        
 10 Boubert, Jordyn           10 Hes-Mr-MR                 NT      41.56        
 10 Estipular, Sharmaine J    12 Parks Sailfish-MR      42.08      41.56        
 12 Avdic, Azalea             11 APEX-MR                43.47      43.51        
 13 Bak, Julia                 8 QNS-MR                 44.95      43.63        
 14 Chaploutsky, Polina        9 Aquaracers-NJ          43.53      44.88        
 15 Cagno, Lucia P            10 QNS-MR                 45.33      46.30        
 16 Yin-Westbay, Eva          10 QNS-MR                 48.56      46.36        
 17 Akdas, Julia              10 Twisters-MR            43.81      46.49        
 18 Vidals, Giselle           11 APEX-MR                45.76      47.30        
 19 Alexander, Ayla S          9 Twisters-MR            48.57      48.39        
 20 Morries, Taylor           10 Hes-Mr-MR                 NT      49.93        
 21 Rodriguez Andersen, Jose   8 Twisters-MR            53.70      51.03        
 22 Garcia, Jaydi M           11 KB Makos-MR            54.95      52.86        
 23 Vali, Mona                11 Aquaracers-NJ        1:00.02      54.00        
 24 Michel, Willyne           11 Hes-Mr-MR                 NT      54.28        
 25 Linares, Lina M           10 KB Makos-MR            52.38      55.39        
 26 Taylor, Peyton A          10 Hes-Mr-MR                 NT      56.34        
 27 Reid, Morgan              10 Hes-Mr-MR            1:06.01      56.65        
 28 Cho, April                10 Aquaracers-NJ        1:04.35      57.05        
 29 Kim, Olivia                9 Aquaracers-NJ        1:00.15      57.21        
 30 Delfin, Maxine L           8 UN-MR                1:06.82      57.51        
 31 Kozak, Anabell             9 KB Makos-MR            56.11      57.63        
 32 Perpignan, Marleigh       10 Hes-Mr-MR            1:02.21      57.88        
 33 Hoye, Mea                  6 Twisters-MR               NT      58.69        
 34 Joo, Claire                9 Aquaracers-NJ        1:01.63    1:00.14        
 35 Seegar, Daeja             11 Hes-Mr-MR                 NT    1:02.91        
 36 Volodicheva, Emma          7 Aquaracers-NJ        1:08.93    1:07.61        
 -- O'Sullivan, Brinan K       9 Twisters-MR            46.94         DQ        
      Completely submerged prior to turn or finish
 
Girls 12 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Karim, Azana S            11 Twisters-MR            41.18      40.59        
  2 Ahn, Hailey S             12 Twisters-MR            42.48      41.54        
  3 Green, Joevannie J        11 Twisters-MR            43.34      41.70        
  4 Kwan, Maggie              12 NCAC-MR                43.00      42.00        
  5 Tesovic, Tamara           12 Twisters-MR            44.50      44.36        
  6 Bak, Hanna M              11 QNS-MR                 46.53      46.05        
  7 Boubert, Jordyn           10 Hes-Mr-MR              47.96      46.48        
  8 Rozman, Miriam            11 Aquaracers-NJ          49.01      48.33        
  9 Galang, Kameron R         10 Parks Sailfish-MR      46.16      48.65        
 10 Estipular, Sharmaine J    12 Parks Sailfish-MR      49.93      48.86        
 11 Galang, Anniston C         9 Parks Sailfish-MR      50.67      50.61        
 12 Akdas, Julia              10 Twisters-MR            59.16      51.20        
 13 Cagno, Lucia P            10 QNS-MR                 53.20      51.53        
 14 Avdic, Azalea             11 APEX-MR                52.91      51.75        
 15 Yin-Westbay, Eva          10 QNS-MR                    NT      52.75        
 16 Bak, Julia                 8 QNS-MR                 53.07      54.37        
 17 Michel, Willyne           11 Hes-Mr-MR                 NT      56.00        
 18 Taylor, Peyton A          10 Hes-Mr-MR                 NT      57.22        
 19 Vidals, Giselle           11 APEX-MR                54.49      57.60        
 20 Vali, Mona                11 Aquaracers-NJ        1:06.09      57.88        
 21 Garcia, Jaydi M           11 KB Makos-MR            57.08      58.45        
 22 Morries, Taylor           10 Hes-Mr-MR                 NT      58.51        
 23 Romano, Caterina          10 QNS-MR                    NT      59.58        
 24 Cho, April                10 Aquaracers-NJ        1:00.73      59.74        
 25 Perpignan, Marleigh       10 Hes-Mr-MR              57.84    1:00.28        
 26 Seegar, Daeja             11 Hes-Mr-MR                 NT    1:01.32        
 27 Reid, Morgan              10 Hes-Mr-MR            1:07.33    1:03.02        
 28 Kim, Olivia                9 Aquaracers-NJ        1:08.56    1:04.02        
 29 Delfin, Maxine L           8 UN-MR                1:15.86    1:08.91        
 30 Volodicheva, Emma          7 Aquaracers-NJ        1:20.32    1:11.94        
 31 Joo, Claire                9 Aquaracers-NJ        1:17.56    1:15.03        
 
Girls 12 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green, Joevannie J        11 Twisters-MR            33.01      33.05        
  2 Torres, Cassidy A         12 Twisters-MR            33.97      33.55        
  3 Pusing, Ava Y             12 Twisters-MR            35.63      34.25        
  4 Gonzalez, Emilianna       11 APEX-MR                35.03      34.37        
  5 Ahn, Hailey S             12 Twisters-MR            35.61      34.62        
  6 Santora, Loretta G        12 MWDA-MR                36.44      35.75        
  7 Ponce, Isabel G           12 Aquaracers-NJ          35.12      35.90        
  8 Tesovic, Tamara           12 Twisters-MR            38.73      36.54        
  9 Babenko, Sasha            12 Aquaracers-NJ          35.90      36.74        
 10 Juste, Camryn             11 Hes-Mr-MR              39.20      37.67        
 11 Lam, Kylie L              10 Parks Sailfish-MR      37.80      38.18        
 12 Bak, Hanna M              11 QNS-MR                 40.38      41.01        
 13 Avdic, Azalea             11 APEX-MR                43.98      42.11        
 14 Johnson, Cayla A          12 APEX-MR                41.50      42.38        
 15 Bak, Julia                 8 QNS-MR                 45.87      46.55        
 16 Galang, Anniston C         9 Parks Sailfish-MR      48.33      48.11        
 17 Vidals, Giselle           11 APEX-MR                44.41      48.51        
 18 Chaploutsky, Polina        9 Aquaracers-NJ          46.82      48.75        
 19 Linares, Lina M           10 KB Makos-MR            47.48      53.37        
 20 Cagno, Lucia P            10 QNS-MR                 52.05      55.00        
 21 Cho, April                10 Aquaracers-NJ        1:12.95      58.89        
 22 Alexander, Ayla S          9 Twisters-MR            56.30      59.11        
 23 Vali, Mona                11 Aquaracers-NJ        1:08.94    1:02.98        
 24 Kim, Olivia                9 Aquaracers-NJ        1:05.27    1:03.19        
 25 Kozak, Anabell             9 KB Makos-MR            59.15    1:03.82        
 26 Smith, Jaida               9 KB Makos-MR            56.84    1:08.55        
 27 Delfin, Maxine L           8 UN-MR                1:19.23    1:13.38        
 28 Volodicheva, Emma          7 Aquaracers-NJ        1:27.95    1:24.31        
 29 Joo, Claire                9 Aquaracers-NJ        1:31.89    1:29.43        
 
Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Egan, Orla M              16 Twisters-MR            28.45      28.12        
  2 Liew, Briana J            16 Twisters-MR            28.01      28.14        
  3 Chiang, Kylie M           13 UN-MR                  28.90      28.94        
  4 Orange, Marley A          17 AGUA-MR                29.78      29.17        
  5 Gyasel, Tenzing           16 Twisters-MR            29.74      29.31        
  6 Pusing, Aizel G           13 Twisters-MR            29.12      29.70        
  7 Chea, Rory                17 Parks Sailfish-MR      29.64      29.71        
  8 Falcao, Isabella L        17 Twisters-MR            29.96      29.77        
  9 Pryne, Jenna M            15 UN-MR                  28.73      29.85        
 10 George, Jadyn A           16 AGUA-MR                29.95      30.08        
 11 WU, Julian                13 Twisters-MR            29.96      30.59        
 12 LI, Sabrina M             13 Twisters-MR            30.70      31.15        
 13 Martinez-Reyes, Areianna  14 Twisters-MR            30.57      31.20        
 14 Huang, Kejin              13 QNS-MR                 31.18      31.42        
 15 Torres, Cassidy A         12 Twisters-MR            31.46      31.54        
 16 Orr, Elon K               15 QNS-MR                 32.13      31.74        
 17 Blythe, Karenna G         15 AGUA-MR                31.41      31.88        
 18 Reynoso, Jennifer A       16 AGUA-MR                32.70      32.12        
 19 Akil, Fatine              14 UN-MR                  31.54      32.32        
 20 Mullin, Allison B         13 Twisters-MR            32.01      32.40        
 21 Gil, Fiona G              13 Twisters-MR            32.08      32.41        
 22 Avdic, Adalisa            14 APEX-MR                32.93      32.55        
 23 Goldner, Sylvie R         16 AGUA-MR                33.61      32.74        
 24 O'Sullivan, Saoirse       13 Twisters-MR            32.88      33.66        
 25 Wyman, Julia              14 Parks Sailfish-MR      34.19      34.23        
 26 Hernandez, Sury           13 Parks Sailfish-MR      33.24      35.99        
 27 Avdic, Merizana           13 APEX-MR                37.12      36.50        
 28 Galang, Kameron R         10 Parks Sailfish-MR      37.55      36.71        
 29 Zheng, Kaitlyn A          13 Twisters-MR            36.31      37.22        
 30 Koch, Samantha W          13 Twisters-MR            38.79      38.56        
 31 Amor, Galia               15 Hes-Mr-MR              43.16      41.43        
 
Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Egan, Orla M              16 Twisters-MR          1:00.03      59.88        
                  29.21       59.88 (30.67)                                        
  2 Liew, Briana J            16 Twisters-MR          1:03.65    1:03.12        
                  29.75     1:03.12 (33.37)                                        
  3 Martinez-Reyes, Tristiny  12 Twisters-MR          1:03.55    1:03.73        
                  30.51     1:03.73 (33.22)                                        
  4 Youssef, Lara S           17 Twisters-MR          1:01.92    1:03.78        
                  30.25     1:03.78 (33.53)                                        
  5 Butler, Amelia K          17 AGUA-MR              1:02.06    1:03.83        
                  29.92     1:03.83 (33.91)                                        
  6 Chiang, Kylie M           13 UN-MR                1:04.00    1:03.91        
                  30.74     1:03.91 (33.17)                                        
  7 Gyasel, Tenzing           16 Twisters-MR          1:06.98    1:04.43        
                  30.74     1:04.43 (33.69)                                        
  8 Falcao, Isabella L        17 Twisters-MR          1:07.16    1:05.60        
                  31.65     1:05.60 (33.95)                                        
  9 WU, Julian                13 Twisters-MR          1:05.12    1:06.43        
                  31.58     1:06.43 (34.85)                                        
 10 Martinez-Reyes, Areianna  14 Twisters-MR          1:07.18    1:06.48        
                  32.02     1:06.48 (34.46)                                        
 11 Chea, Rory                17 Parks Sailfish-MR    1:08.38    1:06.89        
                  32.39     1:06.89 (34.50)                                        
 12 Orr, Elon K               15 QNS-MR               1:08.33    1:07.57        
                  33.21     1:07.57 (34.36)                                        
 13 Blythe, Karenna G         15 AGUA-MR              1:08.34    1:08.12        
                  32.57     1:08.12 (35.55)                                        
 14 LI, Sabrina M             13 Twisters-MR          1:07.57    1:08.40        
                  32.91     1:08.40 (35.49)                                        
 15 Green, Joevannie J        11 Twisters-MR          1:10.91    1:08.84        
                  33.91     1:08.84 (34.93)                                        
 16 Santora, Loretta G        12 MWDA-MR              1:11.91    1:09.21        
                  33.46     1:09.21 (35.75)                                        
 17 Panamserkhang, Tenzin P   11 Twisters-MR          1:10.19    1:10.11        
                  33.79     1:10.11 (36.32)                                        
 18 Ahn, Hailey S             12 Twisters-MR          1:12.18    1:10.63        
                  34.30     1:10.63 (36.33)                                        
 19 Gil, Fiona G              13 Twisters-MR          1:10.47    1:11.11        
                  33.94     1:11.11 (37.17)                                        
 20 Avdic, Adalisa            14 APEX-MR              1:12.16    1:11.55        
                  34.65     1:11.55 (36.90)                                        
 20 Mullin, Allison B         13 Twisters-MR          1:11.38    1:11.55        
                  34.26     1:11.55 (37.29)                                        
 22 Huang, Kejin              13 QNS-MR               1:10.66    1:12.01        
                  34.29     1:12.01 (37.72)                                        
 23 Liu, Aurelia A            12 Twisters-MR          1:08.78    1:12.73        
                  34.66     1:12.73 (38.07)                                        
 24 Akil, Fatine              14 UN-MR                1:10.72    1:13.25        
                  34.54     1:13.25 (38.71)                                        
 25 O'Sullivan, Saoirse       13 Twisters-MR          1:12.59    1:14.17        
                  35.54     1:14.17 (38.63)                                        
 26 Mulakandov, Leiel         15 QNS-MR               1:12.71    1:14.38        
                  34.95     1:14.38 (39.43)                                        
 27 Lam, Kylie L              10 Parks Sailfish-MR    1:15.00    1:15.03        
                  37.56     1:15.03 (37.47)                                        
 28 Jeong, Bina               13 QNS-MR               1:16.63    1:16.48        
                  36.24     1:16.48 (40.24)                                        
 29 Wyman, Julia              14 Parks Sailfish-MR    1:10.50    1:16.82        
                  36.37     1:16.82 (40.45)                                        
 30 Hernandez, Sury           13 Parks Sailfish-MR    1:14.25    1:19.56        
                  37.53     1:19.56 (42.03)                                        
 31 Galang, Kameron R         10 Parks Sailfish-MR    1:23.86    1:21.23        
                  38.57     1:21.23 (42.66)                                        
 32 Akdas, Julia              10 Twisters-MR          1:23.54    1:22.30        
                  39.39     1:22.30 (42.91)                                        
 33 Avdic, Merizana           13 APEX-MR              1:21.37    1:22.96        
                  39.45     1:22.96 (43.51)                                        
 34 Yin-Westbay, Eva          10 QNS-MR                    NT    1:26.33        
                  39.62     1:26.33 (46.71)                                        
 35 Morries, Kennedy          13 Hes-Mr-MR                 NT    1:40.03        
                  47.02     1:40.03 (53.01)                                        
 36 Amor, Galia               15 Hes-Mr-MR            1:45.49    1:43.20        
                  46.61     1:43.20 (56.59)                                        
 37 Feratovic, Azra           13 Hes-Mr-MR            1:44.84    1:45.89        
 38 Jack, Kylie               15 Hes-Mr-MR                 NT    2:05.12        
 
Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Egan, Orla M              16 Twisters-MR          2:07.37    2:06.83        
                  29.84     1:01.69 (31.85)     1:34.56 (32.87)     2:06.83 (32.27)
  2 Pryne, Jess L             17 UN-MR                2:08.02    2:17.71        
                  31.76     1:06.32 (34.56)     1:41.95 (35.63)     2:17.71 (35.76)
  3 Basler, Alia R            15 AGUA-MR              2:14.83    2:17.95        
                  31.07     1:06.31 (35.24)     1:43.08 (36.77)     2:17.95 (34.87)
  4 Ruele, Naomi              22 AGUA-MR                   NT    2:20.05        
                  31.51     1:06.71 (35.20)     1:43.31 (36.60)     2:20.05 (36.74)
  5 Orange, Marley A          17 AGUA-MR              2:20.51    2:20.46        
                  32.57     1:07.94 (35.37)     1:44.38 (36.44)     2:20.46 (36.08)
  6 Martinez-Reyes, Areianna  14 Twisters-MR          2:22.37    2:21.61        
                  32.72     1:09.25 (36.53)     1:46.47 (37.22)     2:21.61 (35.14)
  7 Greenberg, Elana M        17 AGUA-MR              2:17.20    2:21.68        
                  33.02     1:09.15 (36.13)     1:45.71 (36.56)     2:21.68 (35.97)
  8 George, Jadyn A           16 AGUA-MR              2:27.02    2:22.72        
                  32.08     1:07.43 (35.35)     1:44.87 (37.44)     2:22.72 (37.85)
  9 Butler, Amelia K          17 AGUA-MR              2:26.18    2:24.07        
                  31.44     1:06.90 (35.46)     1:44.98 (38.08)     2:24.07 (39.09)
 10 Park, Song-Yi             14 QNS-MR               2:25.25    2:25.11        
                  34.12     1:10.86 (36.74)     1:48.34 (37.48)     2:25.11 (36.77)
 11 George, Danielle A        16 AGUA-MR              2:29.08    2:27.13        
                  33.34     1:10.30 (36.96)     1:49.20 (38.90)     2:27.13 (37.93)
 12 Pusing, Ava Y             12 Twisters-MR          2:27.56    2:27.49        
                  34.10     1:11.81 (37.71)     1:50.50 (38.69)     2:27.49 (36.99)
 13 Pusing, Aizel G           13 Twisters-MR          2:22.96    2:27.56        
                  33.13     1:10.17 (37.04)     1:49.02 (38.85)     2:27.56 (38.54)
 14 LI, Sabrina M             13 Twisters-MR          2:25.37    2:27.76        
                  34.32     1:10.86 (36.54)     1:50.24 (39.38)     2:27.76 (37.52)
 15 Panamserkhang, Tenzin P   11 Twisters-MR          2:28.25    2:29.13        
                  34.41     1:12.49 (38.08)     1:51.58 (39.09)     2:29.13 (37.55)
 16 Crisostomo, Samantha      10 Parks Sailfish-MR    2:39.21    2:36.70        
                  34.92     1:15.16 (40.24)     1:57.28 (42.12)     2:36.70 (39.42)
 17 Mullin, Allison B         13 Twisters-MR          2:36.09    2:38.66        
                  36.85     1:16.62 (39.77)     1:58.24 (41.62)     2:38.66 (40.42)
 18 Mulakandov, Raquel        15 QNS-MR               2:47.00    2:50.40        
                  37.82     1:20.18 (42.36)   2:50.40 (1:30.22)                    
 
Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fan, Catherine            17 Twisters-MR          1:06.40    1:06.39        
                  32.08     1:06.39 (34.31)                                        
  2 Pryne, Jess L             17 UN-MR                1:06.39    1:10.51        
                  34.57     1:10.51 (35.94)                                        
  3 Pryne, Jenna M            15 UN-MR                1:09.87    1:12.34        
                  34.23     1:12.34 (38.11)                                        
  4 Martinez-Reyes, Tristiny  12 Twisters-MR          1:13.41    1:14.60        
                  35.65     1:14.60 (38.95)                                        
  5 Lachman, Katherine        15 AGUA-MR              1:17.97    1:15.22        
                  36.46     1:15.22 (38.76)                                        
  6 Jiang, Claire             17 AGUA-MR              1:16.75    1:15.70        
                  36.39     1:15.70 (39.31)                                        
  7 Liu, Aurelia A            12 Twisters-MR          1:20.71    1:18.74        
                  38.81     1:18.74 (39.93)                                        
  8 Akil, Fatine              14 UN-MR                1:16.07    1:19.01        
                  37.85     1:19.01 (41.16)                                        
  9 Gil, Fiona G              13 Twisters-MR          1:19.09    1:19.70        
                  39.20     1:19.70 (40.50)                                        
 10 Ahn, Hailey S             12 Twisters-MR          1:23.51    1:20.41        
                  39.30     1:20.41 (41.11)                                        
 11 Panamserkhang, Tenzin P   11 Twisters-MR          1:21.09    1:20.44        
                  39.45     1:20.44 (40.99)                                        
 12 Moran, Laura A            12 QNS-MR               1:20.46    1:20.66        
                  39.28     1:20.66 (41.38)                                        
 13 Park, Song-Yi             14 QNS-MR               1:21.81    1:21.81        
                  40.46     1:21.81 (41.35)                                        
 14 Mulakandov, Raquel        15 QNS-MR               1:22.80    1:22.36        
 15 Reynoso, Jennifer A       16 AGUA-MR              1:20.85    1:22.44        
                  40.37     1:22.44 (42.07)                                        
 16 George, Danielle A        16 AGUA-MR              1:24.76    1:23.92        
                  40.87     1:23.92 (43.05)                                        
 17 O'Sullivan, Saoirse       13 Twisters-MR          1:21.45    1:24.40        
                  41.34     1:24.40 (43.06)                                        
 18 Jeong, Bina               13 QNS-MR               1:24.17    1:24.41        
                  41.88     1:24.41 (42.53)                                        
 19 Gomez, Sofia A            17 AGUA-MR              1:31.03    1:24.86        
                  41.18     1:24.86 (43.68)                                        
 20 Lateng, Losel L           13 Twisters-MR          1:25.75    1:25.08        
                  41.91     1:25.08 (43.17)                                        
 21 Johnson, Cayla A          12 APEX-MR              1:26.04    1:26.81        
 22 Huang, Kejin              13 QNS-MR               1:28.29    1:28.11        
                  43.25     1:28.11 (44.86)                                        
 23 Avdic, Adalisa            14 APEX-MR              1:28.82    1:29.87        
                  43.60     1:29.87 (46.27)                                        
 24 Chaploutsky, Polina        9 Aquaracers-NJ        1:31.34    1:33.57        
                  45.91     1:33.57 (47.66)                                        
 25 Avdic, Merizana           13 APEX-MR                   NT    1:39.41        
                  48.32     1:39.41 (51.09)                                        
 26 O'Sullivan, Brinan K       9 Twisters-MR          1:41.00    1:45.34        
                  51.43     1:45.34 (53.91)                                        
 27 Jack, Kylie               15 Hes-Mr-MR                 NT    1:55.66        
                  54.38   1:55.66 (1:01.28)                                        
 28 Feratovic, Azra           13 Hes-Mr-MR                 NT    2:08.35        
 -- Morries, Kennedy          13 Hes-Mr-MR                 NT         DQ        
      Non-continuous turning action
 
Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liew, Briana J            16 Twisters-MR          1:16.81    1:19.35        
                  37.62     1:19.35 (41.73)                                        
  2 Fan, Catherine            17 Twisters-MR          1:17.87    1:19.93        
                  37.67     1:19.93 (42.26)                                        
  3 Basler, Alia R            15 AGUA-MR              1:24.64    1:24.01        
                  39.43     1:24.01 (44.58)                                        
  4 Torres, Cassidy A         12 Twisters-MR          1:26.53    1:24.58        
                  39.70     1:24.58 (44.88)                                        
  5 Goldner, Sylvie R         16 AGUA-MR              1:22.27    1:26.24        
                  40.16     1:26.24 (46.08)                                        
  6 Orr, Elon K               15 QNS-MR               1:30.22    1:28.70        
                  42.37     1:28.70 (46.33)                                        
  7 Gil, Fiona G              13 Twisters-MR          1:29.90    1:29.00        
                  42.09     1:29.00 (46.91)                                        
  8 Blythe, Karenna G         15 AGUA-MR              1:26.23    1:29.16        
                  42.41     1:29.16 (46.75)                                        
  9 Karim, Azana S            11 Twisters-MR          1:30.97    1:29.21        
                  42.07     1:29.21 (47.14)                                        
 10 Chiang, Kylie M           13 UN-MR                1:29.00    1:29.72        
                  42.13     1:29.72 (47.59)                                        
 11 Pusing, Ava Y             12 Twisters-MR          1:31.95    1:30.58        
                  43.26     1:30.58 (47.32)                                        
 12 Falcao, Isabella L        17 Twisters-MR          1:34.61    1:30.68        
                  41.06     1:30.68 (49.62)                                        
 13 Mulakandov, Leiel         15 QNS-MR               1:32.00    1:31.70        
                  43.95     1:31.70 (47.75)                                        
 14 Panamserkhang, Tenzin P   11 Twisters-MR          1:30.72    1:32.49        
                  44.36     1:32.49 (48.13)                                        
 15 Alexander, Allyse I       13 Twisters-MR          1:32.07    1:32.64        
                  43.51     1:32.64 (49.13)                                        
 16 Gomez, Sofia A            17 AGUA-MR              1:40.93    1:33.59        
                  45.09     1:33.59 (48.50)                                        
 17 Jeong, Bina               13 QNS-MR               1:37.56    1:35.86        
                  45.88     1:35.86 (49.98)                                        
 18 Park, Song-Yi             14 QNS-MR               1:35.33    1:37.73        
                  46.83     1:37.73 (50.90)                                        
 19 Lateng, Losel L           13 Twisters-MR          1:38.14    1:38.11        
                  48.26     1:38.11 (49.85)                                        
 20 George, Danielle A        16 AGUA-MR              1:39.99    1:40.32        
                  46.21     1:40.32 (54.11)                                        
 21 Wyman, Julia              14 Parks Sailfish-MR    1:40.76    1:40.52        
                  47.01     1:40.52 (53.51)                                        
 22 Rozman, Miriam            11 Aquaracers-NJ        1:45.93    1:45.72        
                  50.20     1:45.72 (55.52)                                        
 23 Zheng, Kaitlyn A          13 Twisters-MR          1:44.71    1:47.17        
                  48.73     1:47.17 (58.44)                                        
 24 Koch, Samantha W          13 Twisters-MR          1:50.90    1:47.74        
                  50.74     1:47.74 (57.00)                                        
 25 Amor, Galia               15 Hes-Mr-MR                 NT    2:01.52        
                  55.69   2:01.52 (1:05.83)                                        
 26 Feratovic, Azra           13 Hes-Mr-MR                 NT    2:04.02        
                  59.14   2:04.02 (1:04.88)                                        
 27 Rodriguez Andersen, Jose   8 Twisters-MR               NT    2:08.46        
                1:03.77   2:08.46 (1:04.69)                                        
 -- Morries, Kennedy          13 Hes-Mr-MR                 NT         DQ        
      Non-simultaneous arms
 
Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Youssef, Lara S           17 Twisters-MR          1:04.08    1:07.06        
                  31.20     1:07.06 (35.86)                                        
  2 Martinez-Reyes, Areianna  14 Twisters-MR          1:10.22    1:09.31        
                  31.85     1:09.31 (37.46)                                        
  3 Greenberg, Elana M        17 AGUA-MR              1:12.12    1:11.43        
                  33.42     1:11.43 (38.01)                                        
  4 Pryne, Jess L             17 UN-MR                1:10.37    1:12.26        
                  34.01     1:12.26 (38.25)                                        
  5 George, Jadyn A           16 AGUA-MR              1:19.27    1:14.40        
                  33.52     1:14.40 (40.88)                                        
  6 Alexander, Allyse I       13 Twisters-MR          1:13.79    1:15.47        
                  35.33     1:15.47 (40.14)                                        
  7 Fan, Catherine            17 Twisters-MR          1:07.86    1:15.93        
                  35.53     1:15.93 (40.40)                                        
  8 Pryne, Jenna M            15 UN-MR                1:08.90    1:16.66        
                  33.62     1:16.66 (43.04)                                        
  9 LI, Sabrina M             13 Twisters-MR          1:17.71    1:17.33        
                  35.86     1:17.33 (41.47)                                        
 10 Mullin, Allison B         13 Twisters-MR          1:17.84    1:18.36        
                  35.62     1:18.36 (42.74)                                        
 11 Crisostomo, Samantha      10 Parks Sailfish-MR    1:21.45    1:18.90        
                  37.02     1:18.90 (41.88)                                        
 12 Green, Joevannie J        11 Twisters-MR               NT    1:19.58        
                  35.47     1:19.58 (44.11)                                        
 13 Lateng, Losel L           13 Twisters-MR          1:22.72    1:20.69        
                  38.08     1:20.69 (42.61)                                        
 14 Gonzalez, Emilianna       11 APEX-MR              1:23.50    1:24.55        
                  39.92     1:24.55 (44.63)                                        
 15 Akil, Fatine              14 UN-MR                1:26.63    1:25.85        
                  38.30     1:25.85 (47.55)                                        
 16 Boubert, Jordyn           10 Hes-Mr-MR                 NT    1:57.85        
                  49.56   1:57.85 (1:08.29)                                        
 
Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liew, Briana J            16 Twisters-MR          2:31.37    2:37.16        
                  33.59     1:14.99 (41.40)     2:00.25 (45.26)     2:37.16 (36.91)
  2 Greenberg, Elana M        17 AGUA-MR              2:36.27    2:37.41        
                  33.34     1:14.61 (41.27)     2:01.74 (47.13)     2:37.41 (35.67)
  3 Martinez-Reyes, Tristiny  12 Twisters-MR          2:39.00    2:39.77        
                  32.68     1:15.25 (42.57)     2:02.71 (47.46)     2:39.77 (37.06)
  4 Park, Song-Yi             14 QNS-MR               2:48.83    2:49.53        
                  37.62     1:20.91 (43.29)     2:12.99 (52.08)     2:49.53 (36.54)
  5 Orr, Elon K               15 QNS-MR               2:51.30    2:51.48        
                  37.88     1:25.18 (47.30)     2:14.56 (49.38)     2:51.48 (36.92)
  6 Karim, Azana S            11 Twisters-MR          2:46.58    2:53.80        
                  37.79     1:24.47 (46.68)     2:13.00 (48.53)     2:53.80 (40.80)
  7 Crisostomo, Samantha      10 Parks Sailfish-MR    2:57.00    2:54.43        
                  38.84     1:25.88 (47.04)     2:17.75 (51.87)     2:54.43 (36.68)
  8 Chiang, Kylie M           13 UN-MR                2:47.00    2:55.59        
                  36.73     1:23.39 (46.66)     2:14.61 (51.22)     2:55.59 (40.98)
  9 Mulakandov, Raquel        15 QNS-MR               2:59.00    3:05.52        
                  40.96     1:26.07 (45.11)     2:22.74 (56.67)     3:05.52 (42.78)
 10 Huang, Kejin              13 QNS-MR               2:57.39    3:07.78        
                  41.52     1:31.94 (50.42)     2:27.16 (55.22)     3:07.78 (40.62)
 11 Lam, Kylie L              10 Parks Sailfish-MR    3:12.53    3:15.44        
                  43.87     1:36.35 (52.48)     2:34.73 (58.38)     3:15.44 (40.71)
 12 Hernandez, Sury           13 Parks Sailfish-MR    2:50.50    3:17.18        
                  43.09     1:34.97 (51.88)     2:32.55 (57.58)     3:17.18 (44.63)
 13 Koch, Samantha W          13 Twisters-MR               NT    3:37.76        
                  53.73     1:49.44 (55.71)   2:50.35 (1:00.91)     3:37.76 (47.41)
 
Boys 12 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salas, Stefanos H         12 UN-MR                  30.00      30.62        
  2 Shao, Oliver H            11 QNS-MR                 31.51      31.13        
  3 Plavnik, Jonathan         11 Aquaracers-NJ          33.10      32.08        
  4 Shao, Julien H            11 QNS-MR                 32.75      32.09        
  5 Gonzalez, James           11 APEX-MR                32.79      32.33        
  6 Maslov, Maxim             11 Aquaracers-NJ          33.51      33.11        
  7 Ratling, Kunga Y          11 Twisters-MR            33.23      33.31        
  8 Lee, Ethan J              10 QNS-MR                 34.00      33.91        
  9 Tang, Logan H             11 UN-MR                  35.34      34.37        
 10 Salas, Alejandro H        12 UN-MR                  35.00      35.64        
 11 O'Sullivan, Tiarnan M      9 Twisters-MR            37.40      36.37        
 12 Lalley, Jack A            11 QNS-MR                 39.62      37.54        
 13 Pan, John                  9 QNS-MR                 36.70      37.73        
 14 Truong, Koa               10 QNS-MR                 39.06      38.48        
 15 Garcia, Sebastian         11 KB Makos-MR            39.21      38.58        
 16 Babenko, Victor            9 Aquaracers-NJ          38.24      39.24        
 17 Zhong, Preston            11 Aquaracers-NJ          41.56      39.61        
 18 Ortiz, William            12 KB Makos-MR            40.87      39.79        
 19 Moran, Luke M              7 QNS-MR                 42.61      40.17        
 20 Sanchez, Ryan E            9 KB Makos-MR            41.87      41.08        
 21 Ratling, Phuntsok W        9 Twisters-MR            41.52      41.19        
 22 Kang, Christian            9 Aquaracers-NJ          42.86      41.74        
 23 Ahn, Riley H               8 Twisters-MR            43.17      41.89        
 24 Tineo, Cesar A            11 KB Makos-MR            40.90      42.03        
 25 Akdas, Jason               8 Twisters-MR            41.47      42.52        
 26 Chung, Kevin              10 UN-MR                  44.32      42.78        
 27 Lebedev, Yaroslav         10 Hes-Mr-MR              44.80      45.46        
 28 Sukhram, Tyler             8 KB Makos-MR            44.29      45.81        
 29 Zhong, Tyler               8 Aquaracers-NJ          50.01      47.18        
 30 Gyaltsen, Glory           10 QNS-MR                 43.83      48.24        
 31 Del Rosario, Jaidyn E     11 KB Makos-MR            42.90      48.38        
 32 Perr, Ryan J               7 Twisters-MR            52.03      48.50        
 33 Ortiz, Willem E           10 KB Makos-MR            47.11      50.20        
 34 Kwan, Mason                8 NCAC-MR                50.00      50.99        
 35 Truong, Kenzo              8 QNS-MR               1:07.41      59.12        
 
Boys 12 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shao, Oliver H            11 QNS-MR               2:32.51    2:28.82        
                  35.00     1:12.60 (37.60)     1:51.01 (38.41)     2:28.82 (37.81)
  2 Shao, Julien H            11 QNS-MR               2:38.94    2:34.00        
                  36.90     1:15.76 (38.86)     1:55.73 (39.97)     2:34.00 (38.27)
  3 Plavnik, Jonathan         11 Aquaracers-NJ        2:45.39    2:42.45        
                  36.72     1:19.12 (42.40)     2:02.48 (43.36)     2:42.45 (39.97)
  4 Salas, Alejandro H        12 UN-MR                2:47.00    2:52.57        
                  40.37     1:26.36 (45.99)     2:10.27 (43.91)     2:52.57 (42.30)
  5 Pan, John                  9 QNS-MR                    NT    3:09.84        
                  41.26     1:31.33 (50.07)     2:21.84 (50.51)     3:09.84 (48.00)
  6 Zhong, Preston            11 Aquaracers-NJ        3:32.39    3:18.80        
                  48.38     1:37.50 (49.12)     2:31.39 (53.89)     3:18.80 (47.41)
  7 Garcia, Sebastian         11 KB Makos-MR          3:20.03    3:20.16        
                  45.95     1:40.36 (54.41)     2:35.90 (55.54)     3:20.16 (44.26)
  8 Kang, Christian            9 Aquaracers-NJ        3:59.72    3:21.52        
                  45.51     1:37.67 (52.16)     2:31.27 (53.60)     3:21.52 (50.25)
  9 Sanchez, Ryan E            9 KB Makos-MR          3:55.00    3:38.95        
                                1:47.91 ( )     2:44.28 (56.37)     3:38.95 (54.67)
 10 Ortiz, William            12 KB Makos-MR          3:32.66    3:47.73        
                  50.25     1:49.58 (59.33)   2:54.05 (1:04.47)     3:47.73 (53.68)
 11 Tineo, Cesar A            11 KB Makos-MR          3:40.94    3:52.20        
                                1:49.43 ( )   3:52.20 (2:02.77)                    
 12 Del Rosario, Jaidyn E     11 KB Makos-MR          3:45.60    4:03.28        
                  51.34   1:55.49 (1:04.15)   3:03.85 (1:08.36)     4:03.28 (59.43)
 13 Ortiz, Willem E           10 KB Makos-MR          3:43.55    4:06.95        
                  58.13   2:03.68 (1:05.55)   3:07.68 (1:04.00)     4:06.95 (59.27)
 14 Sukhram, Tyler             8 KB Makos-MR          3:55.00    4:06.97        
                  54.73   1:58.89 (1:04.16)   3:04.57 (1:05.68)   4:06.97 (1:02.40)
 
Boys 12 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salas, Stefanos H         12 UN-MR                  35.00      36.34        
  2 Ratling, Kunga Y          11 Twisters-MR            37.86      38.55        
  3 Shao, Julien H            11 QNS-MR                 39.93      39.38        
  4 Insdorf, Joshua C         10 MWDA-MR                39.94      40.36        
  5 Plavnik, Jonathan         11 Aquaracers-NJ          40.33      40.74        
  6 Han, Ethan                10 Parks Sailfish-MR      41.27      41.90        
  7 O'Sullivan, Tiarnan M      9 Twisters-MR            43.70      45.07        
  8 Babenko, Victor            9 Aquaracers-NJ          45.45      45.47        
  9 Pan, John                  9 QNS-MR                 43.66      47.01        
 10 Truong, Koa               10 QNS-MR                 45.15      47.48        
 11 Akdas, Jason               8 Twisters-MR            49.50      47.68        
 12 Ratling, Phuntsok W        9 Twisters-MR            46.87      47.90        
 13 Kang, Christian            9 Aquaracers-NJ          49.13      48.18        
 14 Garcia, Sebastian         11 KB Makos-MR            47.21      49.34        
 15 Tineo, Cesar A            11 KB Makos-MR            51.53      50.15        
 16 Moran, Luke M              7 QNS-MR                    NT      50.55        
 17 Ortiz, William            12 KB Makos-MR            53.04      50.86        
 18 Chung, Kevin              10 UN-MR                  51.71      52.26        
 19 Perr, Ryan J               7 Twisters-MR            56.30      52.89        
 20 Gyaltsen, Glory           10 QNS-MR                 53.00      53.20        
 21 Zhong, Tyler               8 Aquaracers-NJ          58.24      53.24        
 22 Sanchez, Ryan E            9 KB Makos-MR            53.96      53.59        
 23 Lalley, Jack A            11 QNS-MR                 52.98      54.60        
 24 Lebedev, Yaroslav         10 Hes-Mr-MR              53.35      55.29        
 25 Del Rosario, Jaidyn E     11 KB Makos-MR            52.29      59.22        
 26 Sukhram, Tyler             8 KB Makos-MR            50.66    1:04.56        
 27 Kwan, Mason                8 NCAC-MR                55.00    1:05.09        
 28 Ortiz, Willem E           10 KB Makos-MR            58.50    1:06.71        
 29 Truong, Kenzo              8 QNS-MR               1:12.76    1:12.92        
 
Boys 12 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lian, Derek               11 Parks Sailfish-MR      39.49      39.95        
  2 Maslov, Maxim             11 Aquaracers-NJ          41.86      41.02        
  3 Shao, Oliver H            11 QNS-MR                 42.24      41.74        
  4 Sainvil, Fenlay           10 Parks Sailfish-MR      45.85      45.64        
  5 Tang, Logan H             11 UN-MR                  46.08      48.23        
  6 Truong, Koa               10 QNS-MR                 48.16      48.53        
  7 Ratling, Kunga Y          11 Twisters-MR            48.81      49.54        
  8 Garcia, Sebastian         11 KB Makos-MR            49.76      50.36        
  9 Zhong, Preston            11 Aquaracers-NJ          58.72      51.47        
 10 Lalley, Jack A            11 QNS-MR                 50.05      51.84        
 11 Pan, John                  9 QNS-MR                 51.86      53.44        
 12 Bowen, Julian P           10 Twisters-MR            55.78      54.20        
 13 Zhong, Tyler               8 Aquaracers-NJ        1:00.88      54.66        
 14 Kwan, Mason                8 NCAC-MR              1:02.00    1:00.08        
 15 Gyaltsen, Glory           10 QNS-MR               1:02.98    1:01.24        
 16 Del Rosario, Jaidyn E     11 KB Makos-MR            58.62    1:02.74        
 17 Chung, Kevin              10 UN-MR                1:05.83    1:03.19        
 18 Lebedev, Yaroslav         10 Hes-Mr-MR                 NT    1:04.39        
 19 Perr, Ryan J               7 Twisters-MR               NT    1:05.16        
 20 Akdas, Jason               8 Twisters-MR          1:17.69    1:06.42        
 21 Truong, Kenzo              8 QNS-MR               1:07.25    1:07.96        
 22 Moran, Luke M              7 QNS-MR               1:10.46    1:08.26        
 
Boys 12 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ratling, Kunga Y          11 Twisters-MR            35.12      35.78        
  2 Maslov, Maxim             11 Aquaracers-NJ          35.92      36.08        
  3 Lian, Derek               11 Parks Sailfish-MR      36.20      36.58        
  4 Ko, Hayden                10 Parks Sailfish-MR      37.14      37.15        
  5 Han, Ethan                10 Parks Sailfish-MR      44.09      40.57        
  6 Sainvil, Fenlay           10 Parks Sailfish-MR      38.50      41.13        
  7 Babenko, Victor            9 Aquaracers-NJ          44.92      44.34        
  8 Bowen, Julian P           10 Twisters-MR            43.79      44.82        
  9 Zhong, Preston            11 Aquaracers-NJ          45.85      45.78        
 10 Pan, John                  9 QNS-MR                 48.15      48.64        
 11 O'Sullivan, Tiarnan M      9 Twisters-MR            44.72      50.19        
 12 Ortiz, William            12 KB Makos-MR            46.48      50.27        
 13 Lalley, Jack A            11 QNS-MR                 48.61      51.28        
 14 Ahn, Riley H               8 Twisters-MR            54.50      52.57        
 15 Kang, Christian            9 Aquaracers-NJ          57.59      54.38        
 16 Tineo, Cesar A            11 KB Makos-MR            49.44      54.97        
 17 Chung, Kevin              10 UN-MR                     NT      59.23        
 18 Zhong, Tyler               8 Aquaracers-NJ        1:16.43    1:00.45        
 19 Gyaltsen, Glory           10 QNS-MR               1:01.95    1:05.30        
 20 Ortiz, Willem E           10 KB Makos-MR            58.76    1:06.48        
 -- Sanchez, Ryan E            9 KB Makos-MR            56.43         DQ        
      Alternating Kick
 
Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mercurio, Joseph J        24 FLY-MR                 25.01      25.01        
  2 Melidor-Fuxis, Jordan R   23 Twisters-MR            25.71      25.18        
  3 Mullin, Connor J          20 Twisters-MR            25.11      25.28        
  4 Hinckley, Charlie         17 AGUA-MR                26.26      25.74        
  5 Xia, Christopher          14 QNS-MR                 26.30      26.06        
  6 Carrenard, Justice A      15 AGUA-MR                26.84      26.31        
  7 Chang, Cato A             15 AGUA-MR                26.55      26.37        
  8 Stypulkowski, Matt        23 QNS-MR                 27.00      26.46        
  9 Lai, Christopher B        16 AGUA-MR                26.27      26.51        
 10 Chia, Derrick             15 QNS-MR                 27.37      26.91        
 11 Chen, Darian              16 QNS-MR                 27.61      27.00        
 12 Leung, Michael            14 Twisters-MR            27.25      27.13        
 13 Kratchman, Elijah J       15 AGUA-MR                26.92      27.59        
 14 Egan, Kieran R            14 Twisters-MR            28.54      28.22        
 15 Moran, Keilan S           13 QNS-MR                 28.01      28.41        
 16 WU, William               17 Twisters-MR            27.91      28.44        
 17 Ngai, Korben              16 Parks Sailfish-MR      28.23      28.60        
 18 Tesovic, Maksim           14 Twisters-MR            28.36      28.70        
 19 Hoye, Jonas               14 Twisters-MR            28.67      28.81        
 20 Vozzolo, Luke             15 Parks Sailfish-MR      28.71      28.85        
 21 Youssef, Mohamed S        13 Twisters-MR            30.00      28.89        
 22 Lipton, Matthew           15 AGUA-MR                29.40      29.15        
 23 Lam, Jeff                 16 QNS-MR                 29.72      29.51        
 24 NG, Ryan Y                13 UN-MR                  29.79      29.75        
 24 Lang, Justin              14 Parks Sailfish-MR      29.94      29.75        
 26 Escowitz, Jack R          15 UN-MR                  31.41      29.98        
 27 Pun, Daniel               14 QNS-MR                    NT      30.18        
 28 Falcao, Daniel L          13 Twisters-MR            30.94      30.30        
 29 Fuentes, JC C             13 QNS-MR                 30.10      31.68        
 30 Killian, Joachim          13 QNS-MR                 32.43      32.78        
 31 DU, Ethan                 14 NCAC-MR                31.00      33.94        
 32 Maslov, Alexander         13 Aquaracers-NJ          35.70      35.73        
 33 Gyaltsen, Tenzin          13 QNS-MR                 34.68      36.60        
 34 Bowen, Julian P           10 Twisters-MR            36.91      37.44        
 35 Ahn, Riley H               8 Twisters-MR            43.17      44.03        
 -- Rosenstein, Ari           16 AGUA-MR                26.30         DQ        
      False start
 
Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mercurio, Joseph J        24 FLY-MR                 56.03      55.13        
                  27.04       55.13 (28.09)                                        
  2 Melidor-Fuxis, Jordan R   23 Twisters-MR            54.87      55.36        
                  26.44       55.36 (28.92)                                        
  3 Imam, Adam R              15 AGUA-MR                57.60      57.47        
                  27.95       57.47 (29.52)                                        
  4 Leung, Michael            14 Twisters-MR            57.98      58.23        
                  27.99       58.23 (30.24)                                        
  5 Rosenstein, Ari           16 AGUA-MR                58.38      58.33        
                  27.65       58.33 (30.68)                                        
  6 Zahariev, Kevin K         16 Twisters-MR            59.29      58.47        
                  27.63       58.47 (30.84)                                        
  7 Chen, Darian              16 QNS-MR               1:01.88      59.74        
                  28.30       59.74 (31.44)                                        
  8 Chen, Yanlei              15 QNS-MR               1:00.70    1:00.64        
                  29.23     1:00.64 (31.41)                                        
  9 Ebied, Omar               16 Twisters-MR          1:01.68    1:00.76        
                  29.55     1:00.76 (31.21)                                        
 10 Egan, Kieran R            14 Twisters-MR          1:01.97    1:01.07        
                  29.28     1:01.07 (31.79)                                        
 11 Moran, Keilan S           13 QNS-MR               1:02.02    1:01.67        
                  29.10     1:01.67 (32.57)                                        
 12 Hoye, Jonas               14 Twisters-MR          1:02.28    1:01.81        
                  30.23     1:01.81 (31.58)                                        
 13 Jeong, Eugene             15 QNS-MR               1:04.00    1:03.50        
                  29.85     1:03.50 (33.65)                                        
 14 Tesovic, Maksim           14 Twisters-MR          1:03.00    1:03.89        
                  30.22     1:03.89 (33.67)                                        
 15 Vozzolo, Luke             15 Parks Sailfish-MR    1:05.38    1:04.06        
                  29.87     1:04.06 (34.19)                                        
 16 Lam, Jeff                 16 QNS-MR               1:04.31    1:04.08        
                  30.99     1:04.08 (33.09)                                        
 17 Ngai, Korben              16 Parks Sailfish-MR    1:06.31    1:04.44        
                  30.35     1:04.44 (34.09)                                        
 18 Bouzarouata, Zacharia M   14 Twisters-MR          1:06.55    1:06.01        
                  32.11     1:06.01 (33.90)                                        
 19 Equiano, Jason A          13 APEX-MR              1:01.00    1:06.10        
                  31.47     1:06.10 (34.63)                                        
 20 NG, Ryan Y                13 UN-MR                1:06.14    1:06.25        
                  32.10     1:06.25 (34.15)                                        
 21 Pun, Daniel               14 QNS-MR                    NT    1:07.90        
                  31.15     1:07.90 (36.75)                                        
 22 Salas, Stefanos H         12 UN-MR                1:06.00    1:07.91        
                  32.09     1:07.91 (35.82)                                        
 23 Escowitz, Jack R          15 UN-MR                1:07.04    1:08.16        
                  32.07     1:08.16 (36.09)                                        
 24 Fuentes, JC C             13 QNS-MR               1:07.26    1:09.07        
                  33.43     1:09.07 (35.64)                                        
 25 Shao, Oliver H            11 QNS-MR               1:09.54    1:10.10        
                  34.14     1:10.10 (35.96)                                        
 26 Gonzalez, James           11 APEX-MR              1:13.10    1:12.33        
                  34.40     1:12.33 (37.93)                                        
 27 Jeong, Raejin             14 QNS-MR               1:14.66    1:12.42        
                  34.59     1:12.42 (37.83)                                        
 28 Salas, Alejandro H        12 UN-MR                1:18.00    1:18.19        
                  37.89     1:18.19 (40.30)                                        
 29 Williams, Kyle            13 Hes-Mr-MR            1:20.07    1:19.29        
                  37.68     1:19.29 (41.61)                                        
 30 Mulakandov, Ariel         15 QNS-MR               1:18.00    1:19.48        
                  37.84     1:19.48 (41.64)                                        
 31 Sainvil, Fenlay           10 Parks Sailfish-MR    1:19.91    1:19.73        
                  39.06     1:19.73 (40.67)                                        
 32 Maslov, Alexander         13 Aquaracers-NJ        1:21.81    1:22.08        
                  39.78     1:22.08 (42.30)                                        
 33 Bowen, Julian P           10 Twisters-MR          1:20.54    1:22.31        
 34 Gyaltsen, Tenzin          13 QNS-MR               1:19.99    1:22.51        
                  39.30     1:22.51 (43.21)                                        
 35 Jack, Kyle                13 Hes-Mr-MR                 NT    1:27.51        
 36 Feratovic, Adi            12 Hes-Mr-MR                 NT    1:36.31        
 
Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hinckley, Charlie         17 AGUA-MR              2:07.15    2:01.22        
                  27.86       59.16 (31.30)     1:30.81 (31.65)     2:01.22 (30.41)
  2 Karofsky, Jackson H       19 AGUA-MR                   NT    2:03.50        
                  29.16     1:00.62 (31.46)     1:32.23 (31.61)     2:03.50 (31.27)
  3 Leung, Michael            14 Twisters-MR          2:07.24    2:05.50        
                  28.83     1:00.39 (31.56)     1:32.95 (32.56)     2:05.50 (32.55)
  4 Carrenard, Justice A      15 AGUA-MR              2:07.98    2:05.71        
                  29.07     1:01.48 (32.41)     1:33.56 (32.08)     2:05.71 (32.15)
  5 Lai, Christopher B        16 AGUA-MR              2:07.43    2:07.31        
                  30.09     1:01.59 (31.50)     1:34.67 (33.08)     2:07.31 (32.64)
  6 Imam, Adam R              15 AGUA-MR              2:05.78    2:07.89        
                  28.95     1:00.64 (31.69)     1:33.54 (32.90)     2:07.89 (34.35)
  7 Chang, Cato A             15 AGUA-MR              2:08.37    2:08.55        
                  30.04     1:01.65 (31.61)     1:35.46 (33.81)     2:08.55 (33.09)
  8 Morales, Evan M           15 UN-MR                2:06.95    2:08.68        
                  29.93     1:02.21 (32.28)     1:35.73 (33.52)     2:08.68 (32.95)
  9 Egan, Kieran R            14 Twisters-MR          2:15.47    2:14.88        
                  30.93     1:05.75 (34.82)     1:41.48 (35.73)     2:14.88 (33.40)
 10 Hoye, Jonas               14 Twisters-MR          2:15.87    2:17.56        
                  32.04     1:06.91 (34.87)     1:43.58 (36.67)     2:17.56 (33.98)
 11 Youssef, Mohamed S        13 Twisters-MR          2:18.52    2:18.35        
                  31.88     1:06.67 (34.79)     1:42.80 (36.13)     2:18.35 (35.55)
 12 Lipton, Matthew           15 AGUA-MR              2:22.03    2:20.54        
                  31.56     1:07.91 (36.35)     1:45.07 (37.16)     2:20.54 (35.47)
 13 Bouzarouata, Zacharia M   14 Twisters-MR          2:22.51    2:22.95        
                  32.75     1:09.20 (36.45)     1:45.92 (36.72)     2:22.95 (37.03)
 14 Equiano, Jason A          13 APEX-MR              2:15.00    2:25.57        
                  32.46     1:09.12 (36.66)     1:48.51 (39.39)     2:25.57 (37.06)
 15 Fuentes, JC C             13 QNS-MR               2:26.58    2:28.13        
                  33.80     1:11.62 (37.82)     1:51.20 (39.58)     2:28.13 (36.93)
 16 Lang, Justin              14 Parks Sailfish-MR    2:27.25    2:29.55        
                  34.09     1:12.75 (38.66)     1:52.73 (39.98)     2:29.55 (36.82)
 17 Lian, Derek               11 Parks Sailfish-MR    2:50.26    2:37.90        
                  37.19     1:18.29 (41.10)     1:59.77 (41.48)     2:37.90 (38.13)
 18 Maslov, Alexander         13 Aquaracers-NJ        3:01.29    2:55.32        
                  39.64     1:24.76 (45.12)     2:11.10 (46.34)     2:55.32 (44.22)
 
Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hinckley, Charlie         17 AGUA-MR              1:03.96    1:01.51        
                  29.83     1:01.51 (31.68)                                        
  2 Chang, Cato A             15 AGUA-MR              1:05.29    1:05.30        
                  31.46     1:05.30 (33.84)                                        
  3 Kratchman, Elijah J       15 AGUA-MR              1:04.97    1:05.82        
                  31.63     1:05.82 (34.19)                                        
  4 Slavin, Eric J            13 Hes-Mr-MR            1:10.53    1:10.67        
                  34.18     1:10.67 (36.49)                                        
  5 Chia, Derrick             15 QNS-MR               1:10.05    1:11.50        
                  33.76     1:11.50 (37.74)                                        
  6 Tesovic, Maksim           14 Twisters-MR          1:10.96    1:11.85        
                  35.04     1:11.85 (36.81)                                        
  7 Moran, Keilan S           13 QNS-MR               1:11.69    1:12.58        
                  35.10     1:12.58 (37.48)                                        
  8 Falcao, Daniel L          13 Twisters-MR          1:18.52    1:14.96        
                  35.97     1:14.96 (38.99)                                        
  9 Vozzolo, Luke             15 Parks Sailfish-MR    1:15.85    1:16.21        
                  37.10     1:16.21 (39.11)                                        
 10 DU, Ethan                 14 NCAC-MR              1:15.00    1:18.38        
                  37.93     1:18.38 (40.45)                                        
 11 Salas, Stefanos H         12 UN-MR                1:15.00    1:18.83        
                  37.93     1:18.83 (40.90)                                        
 12 Killian, Joachim          13 QNS-MR               1:19.33    1:20.41        
                  38.32     1:20.41 (42.09)                                        
 13 Shao, Julien H            11 QNS-MR               1:26.96    1:24.86        
                  41.67     1:24.86 (43.19)                                        
 14 Escowitz, Jack R          15 UN-MR                1:19.82    1:26.38        
 15 Tang, Logan H             11 UN-MR                1:30.99    1:31.74        
                  43.29     1:31.74 (48.45)                                        
 16 Ko, Hayden                10 Parks Sailfish-MR    1:30.75    1:33.72        
                  46.31     1:33.72 (47.41)                                        
 17 Babenko, Victor            9 Aquaracers-NJ        1:32.45    1:34.70        
                  47.03     1:34.70 (47.67)                                        
 18 Williams, Kyle            13 Hes-Mr-MR                 NT    1:39.76        
                  46.72     1:39.76 (53.04)                                        
 19 Jack, Kyle                13 Hes-Mr-MR                 NT    1:44.39        
 20 Feratovic, Adi            12 Hes-Mr-MR                 NT    2:05.54        
 
Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xia, Christopher          14 QNS-MR               1:09.89    1:07.36        
                  31.99     1:07.36 (35.37)                                        
  2 Zahariev, Kevin K         16 Twisters-MR          1:10.11    1:10.44        
                  32.36     1:10.44 (38.08)                                        
  3 Ebied, Omar               16 Twisters-MR          1:15.15    1:13.67        
                  35.26     1:13.67 (38.41)                                        
  4 Leung, Michael            14 Twisters-MR          1:14.42    1:14.00        
                  34.64     1:14.00 (39.36)                                        
  5 Jeong, Eugene             15 QNS-MR               1:14.62    1:15.48        
                  35.43     1:15.48 (40.05)                                        
  6 WU, William               17 Twisters-MR          1:14.29    1:16.26        
                  36.03     1:16.26 (40.23)                                        
  7 NG, Ryan Y                13 UN-MR                1:19.46    1:19.46        
                  37.89     1:19.46 (41.57)                                        
  8 Bouzarouata, Zacharia M   14 Twisters-MR          1:22.08    1:22.71        
                  38.82     1:22.71 (43.89)                                        
  9 Chen, Yanlei              15 QNS-MR               1:25.00    1:23.86        
                  39.17     1:23.86 (44.69)                                        
 10 Falcao, Daniel L          13 Twisters-MR          1:29.22    1:24.90        
                  40.29     1:24.90 (44.61)                                        
 11 Ngai, Korben              16 Parks Sailfish-MR    1:26.42    1:26.88        
                  41.05     1:26.88 (45.83)                                        
 12 Maslov, Maxim             11 Aquaracers-NJ        1:28.01    1:27.53        
                  41.54     1:27.53 (45.99)                                        
 13 Plavnik, Jonathan         11 Aquaracers-NJ        1:31.78    1:30.32        
                  43.67     1:30.32 (46.65)                                        
 14 DU, Ethan                 14 NCAC-MR              1:29.00    1:30.38        
                  42.78     1:30.38 (47.60)                                        
 15 Escowitz, Jack R          15 UN-MR                1:28.96    1:31.22        
 16 Killian, Joachim          13 QNS-MR               1:32.48    1:31.72        
                  42.95     1:31.72 (48.77)                                        
 17 Maslov, Alexander         13 Aquaracers-NJ        1:32.41    1:33.11        
                  44.99     1:33.11 (48.12)                                        
 18 Mulakandov, Ariel         15 QNS-MR               1:33.00    1:34.08        
                  45.83     1:34.08 (48.25)                                        
 19 Gyaltsen, Tenzin          13 QNS-MR               1:34.86    1:38.94        
 20 Jeong, Raejin             14 QNS-MR                    NT    1:39.02        
                  46.73     1:39.02 (52.29)                                        
 21 Insdorf, Joshua C         10 MWDA-MR              2:04.55    1:48.23        
                  51.89     1:48.23 (56.34)                                        
 22 Feratovic, Adi            12 Hes-Mr-MR                 NT    1:55.10        
                  54.63   1:55.10 (1:00.47)                                        
 23 Ratling, Phuntsok W        9 Twisters-MR          1:58.76    2:04.41        
                  59.82   2:04.41 (1:04.59)                                        
 24 Perr, Ryan J               7 Twisters-MR               NT    2:18.64        
                1:04.14   2:18.64 (1:14.50)                                        
 25 Sukhram, Tyler             8 KB Makos-MR               NT    2:33.37        
                1:14.25   2:33.37 (1:19.12)                                        
 
Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mullin, Connor J          20 Twisters-MR            57.97      58.21        
                  26.84       58.21 (31.37)                                        
  2 Mercurio, Joseph J        24 FLY-MR                 59.01      59.65        
                  28.82       59.65 (30.83)                                        
  3 Lin, Xiao                 18 Twisters-MR          1:02.06    1:02.15        
                  28.94     1:02.15 (33.21)                                        
  4 Pitt, David H             17 AGUA-MR              1:04.41    1:02.18        
                  29.10     1:02.18 (33.08)                                        
  5 Morales, Evan M           15 UN-MR                  59.93    1:02.27        
                  28.98     1:02.27 (33.29)                                        
  6 Xia, Christopher          14 QNS-MR               1:05.65    1:02.57        
                  29.36     1:02.57 (33.21)                                        
  7 Gordon, Matthew A         17 AGUA-MR              1:03.53    1:02.77        
                  29.27     1:02.77 (33.50)                                        
  8 Carrenard, Justice A      15 AGUA-MR              1:04.89    1:03.58        
                  29.60     1:03.58 (33.98)                                        
  9 Lai, Christopher B        16 AGUA-MR              1:05.38    1:05.07        
                  30.50     1:05.07 (34.57)                                        
 10 Lipton, Matthew           15 AGUA-MR              1:12.78    1:08.57        
 11 Bouzarouata, Zacharia M   14 Twisters-MR          1:10.84    1:11.54        
 12 Fuentes, JC C             13 QNS-MR               1:13.83    1:14.75        
                  33.76     1:14.75 (40.99)                                        
 13 Equiano, Jason A          13 APEX-MR              1:07.00    1:20.02        
 14 Gonzalez, James           11 APEX-MR              1:25.13    1:29.91        
                  41.53     1:29.91 (48.38)                                        
 
Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ebied, Omar               16 Twisters-MR          2:21.47    2:21.69        
                  30.44     1:08.19 (37.75)     1:49.17 (40.98)     2:21.69 (32.52)
  2 Rosenstein, Ari           16 AGUA-MR              2:21.36    2:22.32        
                  29.22     1:07.15 (37.93)     1:50.36 (43.21)     2:22.32 (31.96)
  3 Lin, Xiao                 18 Twisters-MR          2:19.99    2:22.43        
                  29.51     1:07.69 (38.18)     1:48.41 (40.72)     2:22.43 (34.02)
  4 Zahariev, Kevin K         16 Twisters-MR          2:23.15    2:24.12        
                  30.80     1:10.93 (40.13)     1:50.03 (39.10)     2:24.12 (34.09)
  5 Jeong, Eugene             15 QNS-MR               2:31.07    2:32.71        
                  33.51     1:13.51 (40.00)     1:56.35 (42.84)     2:32.71 (36.36)
  6 WU, William               17 Twisters-MR          2:29.63    2:33.87        
                  32.78     1:14.63 (41.85)     1:59.52 (44.89)     2:33.87 (34.35)
  7 Youssef, Mohamed S        13 Twisters-MR          2:34.05    2:34.61        
                  34.71     1:17.19 (42.48)     2:00.64 (43.45)     2:34.61 (33.97)
  8 Gordon, Matthew A         17 AGUA-MR              2:37.33    2:37.47        
                  31.30     1:13.97 (42.67)     2:01.48 (47.51)     2:37.47 (35.99)
  9 Egan, Kieran R            14 Twisters-MR          2:30.32    2:39.65        
                  32.59     1:11.87 (39.28)     2:01.55 (49.68)     2:39.65 (38.10)
 10 Chen, Darian              16 QNS-MR               2:33.36    2:40.47        
                  35.44     1:18.25 (42.81)     2:01.41 (43.16)     2:40.47 (39.06)
 11 Lam, Jeff                 16 QNS-MR               2:46.49    2:51.37        
                  36.98     1:21.01 (44.03)     2:13.52 (52.51)     2:51.37 (37.85)
 12 Lang, Justin              14 Parks Sailfish-MR    2:53.20    2:51.97        
                  36.52     1:23.82 (47.30)     2:16.54 (52.72)     2:51.97 (35.43)
 13 Jeong, Raejin             14 QNS-MR               3:02.72    3:03.80        
                  37.39     1:24.22 (46.83)     2:21.57 (57.35)     3:03.80 (42.23)
 14 Han, Ethan                10 Parks Sailfish-MR    3:00.50    3:12.08        
                  42.47     1:32.72 (50.25)     2:30.93 (58.21)     3:12.08 (41.15)
 15 Tang, Logan H             11 UN-MR                3:11.68    3:12.25        
                  44.54     1:35.89 (51.35)     2:30.88 (54.99)     3:12.25 (41.37)
 16 Ko, Hayden                10 Parks Sailfish-MR    3:00.50    3:18.15        
                  42.81     1:35.49 (52.68)   2:37.33 (1:01.84)     3:18.15 (40.82)
 
Mixed 50 LC Meter Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Time Trial
  1 Bak, Hanna M              11 QNS-MR                    NT      31.96        
  2 O'Sullivan, Saoirse       13 Twisters-MR               NT      33.27        
  3 Akdas, Julia              10 Twisters-MR               NT      37.00        
  4 O'Sullivan, Tiarnan M      9 Twisters-MR               NT      37.59        
  5 O'Sullivan, Brinan K       9 Twisters-MR               NT      41.19        
 
Mixed 100 LC Meter Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoye, Jonas               14 Twisters-MR               NT    1:01.26        
  2 Shao, Julien H            11 QNS-MR                    NT    1:11.91        
 
Mixed 200 LC Meter Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Panamserkhang, Tenzin P   11 Twisters-MR               NT    2:31.53        
                  33.90     1:12.55 (38.65)     1:52.75 (40.20)     2:31.53 (38.78)
 
Mixed 400 LC Meter Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Egan, Orla M              16 Twisters-MR               NT    4:27.47        
                  29.96     1:02.38 (32.42)     1:36.32 (33.94)     2:10.79 (34.47)
        2:45.32 (34.53)     3:20.14 (34.82)                                        
                                                    3:54.34 ( )     4:27.47 (33.13)
 
Mixed 800 LC Meter Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 WU, William               17 Twisters-MR               NT   10:20.75        
                  31.62     1:07.16 (35.54)     1:45.45 (38.29)     2:24.80 (39.35)
        3:04.51 (39.71)     3:44.55 (40.04)     4:21.79 (37.24)     5:03.88 (42.09)
        5:43.63 (39.75)     6:23.73 (40.10)     7:04.14 (40.41)     7:44.27 (40.13)
        8:23.91 (39.64)     9:03.51 (39.60)     9:43.43 (39.92)    10:20.75 (37.32)
 
Mixed 200 LC Meter Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santora, Loretta G        12 MWDA-MR              2:40.99    2:38.03        
                  37.44     1:17.09 (39.65)     1:58.21 (41.12)     2:38.03 (39.82)
  2 Moran, Laura A            12 QNS-MR                    NT    2:51.34        
                  39.35     1:22.79 (43.44)     2:07.39 (44.60)     2:51.34 (43.95)
  3 Yan, Maddy                11 QNS-MR                    NT    2:53.59        
                  39.36     1:23.82 (44.46)     2:09.55 (45.73)     2:53.59 (44.04)
 
Mixed 50 LC Meter Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Torres, Cassidy A         12 Twisters-MR               NT      38.69        
  2 Kwan, Maggie              12 NCAC-MR                   NT      40.97        
  3 Truong, Koa               10 QNS-MR                    NT      46.88        
 
Mixed 100 LC Meter Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shao, Oliver H            11 QNS-MR                    NT    1:17.62        
 
Mixed 200 LC Meter Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lateng, Losel L           13 Twisters-MR               NT    2:57.64        
                  38.71     1:23.54 (44.83)     2:10.64 (47.10)     2:57.64 (47.00)
  2 Insdorf, Joshua C         10 MWDA-MR              3:03.99    3:01.09        
                  39.33     1:25.27 (45.94)     2:12.89 (47.62)     3:01.09 (48.20)
  3 Equiano, Jason A          13 APEX-MR              2:49.50    3:03.43        
                  37.99     1:27.29 (49.30)     2:18.48 (51.19)     3:03.43 (44.95)
  4 Gonzalez, James           11 APEX-MR              3:08.40    3:23.28        
                  43.16     1:34.41 (51.25)     2:27.71 (53.30)     3:23.28 (55.57)
 
Mixed 400 LC Meter IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xia, Christopher          14 QNS-MR                    NT    5:00.33        
                  30.26     1:04.79 (34.53)     1:45.24 (40.45)     2:25.77 (40.53)
        3:07.84 (42.07)     3:50.46 (42.62)                                        
                                                    4:26.71 ( )     5:00.33 (33.62)