Metro Top-25 2018-2019 Short Course Season
Last update:  11-14-2018
For Top-25 errors (Club Coaches only, no swimmers or parents) contact Monique Grayson  monique.grayson@metroswimming.org
Home        Age or Age Group    9   10   11   12    13   14   15-16   17-18   
Girls   8 & U   25 Free
Boys   8 & U   25 Free
1
Naomi Crane
8
14.84
IA
HAA October Meet
1
Noland Barrett
8
14.84
YMID
YMID Fall Festival
2
Tiffany Nguyen
8
15.39
WISC
HAA October Meet
2
Maxwell Yao
8
14.97
LIE
HAA October Meet
3
Bella Briceno
8
15.90
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
3
Alex Hoffmann
8
14.98
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Isabella Canales Alvizuri
8
16.42
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
4
Jack Madison
8
15.09
WISC
HAA October Meet
5
Milly Birch
7
16.63
YFD
BGNW November 8-Under Meet
5
Bryce Baranowski
8
15.76
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
6
Kelsey Grayson
8
16.66
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
6
Bruce Qian
8
16.00
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Julia Bak
7
16.78
QNS
AGUA Swim For The Future
7
Brennan Morelli
8
16.04
HAA
HAA October Meet
8
Jisella Jorsling
8
16.79
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
John Pan
8
16.11
QNS
AGUA Swim For The Future
9
Sarah Lucca
8
16.89
HAA
HAA October Meet
9
Mark Silverman
8
16.21
MAKO
AGUA Swim For The Future
10
Allegra Speight-Ray
8
16.91
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Deniz Ucku
8
16.27
LIE
HAA October Meet
11
Alexa Surdi
8
16.94
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
11
Alejandro Santana
8
16.37
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
12
Maria Spartioti
8
16.96
YFD
YMID Fall Festival
12
Yuta Iwabuchi
8
16.43
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
13
Julie Or Juliet Carbone
8
17.03
IA
HAA October Meet
13
William Guan
8
16.68
UN
AGUA Swim For The Future
13
Claire Reed
8
17.03
GAEL
GAEL October Time Trial
14
James Bast
8
16.70
IA
HAA October Meet
15
Amanda Tedesco
8
17.21
IA
HAA October Meet
15
Ivan Ostashkin
8
16.76
EAST
YMID Fall Festival
16
Julia Lucca
8
17.22
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
16
Lucien Chan
8
16.90
MAKO
AGUA Swim For The Future
17
London Strasser
8
17.28
TS
AP-LIAC a Saturday in November
17
Sam Ioselevich
7
16.92
TRI
AGUA Swim For The Future
18
Hailey Bendersky
8
17.37
WISC
HAA October Meet
18
Joseph Tirado
8
17.02
YMID
YMID Fall Festival
19
Alexandra Horney
8
17.43
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
19
Zach Levin
7
17.04
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Lily Meliere
7
17.46
WISC
HAA October Meet
20
Noah Mehlman
8
17.09
LIAC
LIAC Saturday in October
21
Mary Inello
8
17.51
GAEL
GAEL October Time Trial
21
William Zarytov
8
17.11
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Emily Zhao
8
17.58
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Michael Deguzman
8
17.25
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Emily Dougherty
8
17.68
BAD
AP-LIAC a Saturday in November
22
Jayden Yun
7
17.25
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
24
Keira Troccoli
8
17.70
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
24
Phillip Tchernikov
7
17.26
COND
BGNW November 8-Under Meet
25
Antonia Kearney
8
17.74
LIAC
LIAC Saturday in October
25
Hayden Cohen
8
17.27
RA
YMID Fall Festival
Girls   8 & U   50 Free
Boys   8 & U   50 Free
1
Naomi Crane
8
31.94
IA
BGNW November 8-Under Meet
1
Noland Barrett
8
31.01
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
2
Sophie Reis
8
33.32
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
2
Harrison St. Thomas
8
31.54
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Tiffany Nguyen
8
33.95
WISC
BGNW November 8-Under Meet
3
Jacob Rimler
8
32.37
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Ela Brozyna
8
34.34
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Alex Hoffmann
8
32.46
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Jisella Jorsling
8
34.37
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Maxwell Yao
8
32.60
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Alex Siegel
8
34.95
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Kev O'Donnell
8
34.33
BGNW
YMID Fall Festival
7
Kelsey Grayson
8
35.51
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
7
Donato D'Amelio
8
34.49
FREE
BGNW November 8-Under Meet
8
Georgia Vitti
8
35.82
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
8
John Pan
8
34.66
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
9
Alexandra Cinek
8
35.87
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Aarez Funaro
8
34.72
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Elise Rubakh
8
36.01
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
10
Brennan Morelli
8
34.92
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
11
Julia Bak
7
36.03
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
11
Bruce Qian
8
35.12
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Lauren Canty
8
36.46
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
12
Bryce Baranowski
8
35.13
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
13
Radhika Srinivasan
8
36.58
UN
NYSA Fall Classic Invitational
13
Joseph Froehlich
8
35.16
TS
SSC TYR September Sprint Meet
14
Lauren Spencer-Edwards
8
36.76
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Dominic Zunich
8
35.28
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Julia Langerfeld
8
36.79
BAD
BGNW November 8-Under Meet
15
Ivan Ostashkin
8
35.49
EAST
VAC Viking Classic Invitational
16
Beatrice Hogue
8
36.89
BAD
BGNW November 8-Under Meet
16
Henry Arnall
8
35.76
YFD
BGNW November 8-Under Meet
17
Emily Minchala
8
37.04
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Michael Attenborough
8
35.80
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
18
Maria Spartioti
8
37.15
YFD
BGNW November 8-Under Meet
18
Joseph Augustine-Martino
8
35.87
FREE
BGNW November 8-Under Meet
19
Brianna DeCasseres
7
37.18
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
19
Adam Bouzarouata
8
35.90
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Ava Eskicioglu
8
37.33
AGMV
MWDA/AG Heats and Treats
20
Nicholas Deangelis
8
36.01
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Amanda Tedesco
8
37.41
IA
BGNW November 8-Under Meet
21
Gentaro Kohara
8
36.02
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
22
Anastasia Flouras
8
37.44
GATE
NCAC October Second Sprint Meet
22
Marcus Vitale
8
36.27
EAST
VAC Viking Classic Invitational
23
Nini Galang
8
37.55
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Delano Neal
8
36.30
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Katie Place
8
37.61
COND
COND October Fall Festival
24
Michael Deguzman
8
36.69
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Mary Weinstein
8
37.61
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Tiarnan O'Sullivan
8
36.84
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   8 & U   100 Free
Boys   8 & U   100 Free
1
Sophie Reis
8
1:13.53
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
1
Alex Hoffmann
8
1:11.69
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Naomi Crane
8
1:14.66
IA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Harrison St. Thomas
8
1:12.61
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Jisella Jorsling
8
1:15.74
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Jacob Rimler
8
1:13.52
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Alex Siegel
8
1:16.23
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Noland Barrett
8
1:13.64
YMID
AP-LIAC a Saturday in November
5
Radhika Srinivasan
8
1:19.84
NYSA
NYSA Season Starter Invite
5
Maxwell Yao
8
1:13.75
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Brianna DeCasseres
7
1:19.97
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
6
John Pan
8
1:18.03
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Lauren Canty
8
1:20.15
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
7
Donato D'Amelio
8
1:19.26
FREE
COND October Fall Festival
8
Julia Bak
7
1:21.34
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
8
Adam Bouzarouata
8
1:19.32
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Alexandra Cinek
8
1:23.35
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Ivan Ostashkin
8
1:20.10
EAST
VAC Viking Classic Invitational
10
Julia Lucca
8
1:23.70
HAA
HAA November 7th Time Trials
10
Brennan Morelli
8
1:20.19
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Kelsey Grayson
8
1:24.28
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
11
Marcus Vitale
8
1:21.08
EAST
EAST October Time Trial Meet
12
Mary Weinstein
8
1:25.22
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
12
Lucas Tian
8
1:21.12
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Elena Curinnaia
8
1:25.51
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Aarez Funaro
8
1:21.22
UN
NYSA Season Starter Invite
14
Lauren Spencer-Edwards
8
1:25.89
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
14
Dominic Zunich
8
1:21.34
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Allegra Speight-Ray
8
1:26.42
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
15
Tiarnan O'Sullivan
8
1:21.91
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Ava Eskicioglu
8
1:27.24
AGMV
MWDA/AG Heats and Treats
16
Gentaro Kohara
8
1:21.97
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Jules Jorsling
7
1:27.96
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Nikita Ambotas
8
1:22.33
EAST
EAST October Time Trial Meet
18
Asa Ogaki
8
1:28.65
YMID
YMID vs COND Time Trials
18
Nicholas Deangelis
8
1:22.63
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
19
McKenzie McErrero
8
1:29.06
COND
YMID vs COND Time Trials
19
Bryce Baranowski
8
1:23.33
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
20
Emma Price
7
1:29.25
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Aaron Chen
8
1:23.67
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
21
Rachel Remor
8
1:29.35
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Bruce Qian
8
1:23.78
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
22
Katie Place
8
1:29.54
COND
COND October Fall Festival
22
Delano Neal
8
1:23.98
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Antonia Kearney
8
1:29.68
LIAC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
23
Shaun Muety
8
1:24.32
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
24
Sarah Lucca
8
1:30.15
HAA
HAA November 7th Time Trials
24
Yuta Iwabuchi
8
1:25.04
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
25
Catherine Buzaid
8
1:30.33
EAST
VAC Viking Classic Invitational
25
William Zarytov
8
1:25.11
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
Girls   8 & U   25 Back
Boys   8 & U   25 Back
1
Elise Rubakh
8
18.58
BGNW
YMID Fall Festival
1
Noland Barrett
8
17.56
YMID
AP-LIAC a Saturday in November
2
Jisella Jorsling
8
18.64
BAD
AP-LIAC a Saturday in November
2
Alex Hoffmann
8
18.21
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Milly Birch
7
19.09
YFD
YMID Fall Festival
3
Ivan Ostashkin
8
18.37
EAST
YMID Fall Festival
4
Tiffany Nguyen
8
19.19
WISC
HAA October Meet
4
Maxwell Yao
8
18.42
LIE
HAA October Meet
5
Amanda Tedesco
8
19.32
IA
HAA October Meet
5
Hayden Cohen
8
18.56
RA
YMID Fall Festival
6
Chloe Comisarow
8
19.35
YFD
YMID Fall Festival
6
Marcus Krahe
8
18.59
MAKO
AGUA Swim For The Future
7
Naomi Crane
8
19.44
IA
HAA October Meet
7
Brennan Morelli
8
18.63
HAA
HAA October Meet
8
Wes Bull
8
20.25
EHY
AGUA Swim For The Future
8
Deniz Ucku
8
18.64
LIE
HAA October Meet
9
Elena Curinnaia
8
20.26
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Michael Deguzman
8
18.98
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Allegra Speight-Ray
8
20.28
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Alejandro Santana
8
19.22
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
11
Jules Jorsling
7
20.33
BAD
AP-LIAC a Saturday in November
11
Kev O'Donnell
8
19.52
BGNW
YMID Fall Festival
12
Antonia Kearney
8
20.34
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
12
Phillip Tchernikov
7
19.88
COND
BGNW November 8-Under Meet
13
Penelope Wheaton
8
20.35
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Jack Madison
8
19.94
WISC
HAA October Meet
14
Maddie La Fleur
8
20.42
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Mason Kostov
7
19.94
SHY
FAST 8th Annual Hispanic Herita
15
Lily Meliere
7
20.46
WISC
BGNW November 8-Under Meet
15
Henry Arnall
8
20.06
YFD
YMID Fall Festival
15
Ava Eskicioglu
8
20.46
AGMV
MWDA/AG Heats and Treats
16
Christopher Coppola
8
20.08
LIE
HAA October Meet
17
Zoe Tollit
7
20.48
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Finn Mac Colla
8
20.24
MCBY
FAST 8th Annual Hispanic Herita
17
Carina Dai
8
20.48
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Aidan Kehoe
7
20.39
LIAC
LIAC Saturday in October
19
Jada Saidmuratov
7
20.59
GAEL
GAEL November Invitational
19
Jack Wiggins
8
20.41
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Isabella Canales Alvizuri
8
20.61
LIAC
LIAC Saturday in October
20
Callen Carney
8
20.79
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
21
Sara Moy
8
20.63
EAST
YMID Fall Festival
21
Mark Silverman
8
20.80
MAKO
AGUA Swim For The Future
22
Julia Lucca
8
20.65
HAA
HAA October Meet
22
Adrian Gonzalez
8
20.85
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
22
Tessa Trani
8
20.65
BGNW
YMID Fall Festival
23
Koga Matsubara
8
21.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Abby Suh
7
20.70
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
24
Kyle Hsieh
8
21.05
TS
HAA October Meet
24
Alaina Price
8
20.70
SMC
GAEL November Invitational
25
Alex Steinberg
7
21.20
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
Girls   8 & U   50 Back
Boys   8 & U   50 Back
1
Jisella Jorsling
8
38.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Jacob Rimler
8
36.08
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Ela Brozyna
8
39.40
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Noland Barrett
8
37.51
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
3
Alex Siegel
8
39.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Harrison St. Thomas
8
38.20
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Bella Briceno
8
39.75
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Ivan Ostashkin
8
39.04
EAST
VAC Viking Classic Invitational
5
Sophie Reis
8
41.16
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
5
Kev O'Donnell
8
39.13
BGNW
YMID Fall Festival
6
Milly Birch
7
41.77
YFD
YMID Fall Festival
6
Marcus Krahe
8
39.41
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Anastasia Flouras
8
42.24
GATE
NCAC October Second Sprint Meet
7
Nikita Ambotas
8
39.67
EAST
YMID Fall Festival
8
Mary Weinstein
8
43.33
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Aarez Funaro
8
40.03
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
9
Sara Moy
8
43.35
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
9
Michael Deguzman
8
40.34
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Alexandra Horney
8
43.36
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
10
Alex Hoffmann
8
40.36
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
11
Naomi Crane
8
43.37
IA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Joseph Froehlich
8
40.39
TS
SSC TYR September Sprint Meet
12
Radhika Srinivasan
8
43.45
NYSA
NYSA Season Starter Invite
12
Maxwell Yao
8
40.44
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Elise Rubakh
8
43.53
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
13
Alejandro Santana
8
40.87
LIAC
NCAC October Second Sprint Meet
14
Maria Spartioti
8
43.56
YFD
YMID Fall Festival
14
Henry Arnall
8
41.14
YFD
YMID Fall Festival
15
Lauren Szukics
8
43.62
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
14
Hanchi Jin
8
41.14
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Alexandra Cinek
8
43.75
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Hayden Cohen
8
41.28
RA
YMID Fall Festival
17
Isla Higginbotham
8
43.76
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
17
John Pan
8
41.35
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
18
Asa Ogaki
8
43.80
YMID
YMID Fall Festival
18
Dominic Zunich
8
41.42
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
19
Ayla Alexander
8
43.93
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Lucas Tian
8
41.64
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Isabella Canales Alvizuri
8
44.12
LIAC
NCAC October Second Sprint Meet
20
Brennan Morelli
8
41.88
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Julia Bak
7
44.18
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
21
Adam Bouzarouata
8
41.90
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Haven Mills
8
44.21
WISC
BGNW November 8-Under Meet
22
Donato D'Amelio
8
41.93
FREE
BGNW November 8-Under Meet
23
Alaina Price
8
44.34
SMC
YMID Fall Festival
23
Phillip Tchernikov
7
42.09
COND
YMID vs COND Time Trials
24
Maddie La Fleur
8
44.49
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
24
Gentaro Kohara
8
42.20
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
25
Brianna DeCasseres
7
44.52
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
25
Nicholas Wojciechowski
8
42.78
IA
VAC Viking Classic Invitational
Girls   8 & U   25 Breast
Boys   8 & U   25 Breast
1
Jisella Jorsling
8
21.18
BAD
AP-LIAC a Saturday in November
1
Gentaro Kohara
8
20.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Rachel Remor
8
21.80
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Sam Ioselevich
7
21.50
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Mia Luna
8
22.04
EHY
AGUA Swim For The Future
3
Deniz Ucku
8
21.90
LIE
HAA October Meet
4
Kelsey Grayson
8
22.50
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Brennan Morelli
8
21.93
HAA
HAA October Meet
5
Carina Dai
8
22.59
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Maxwell Yao
8
22.12
LIE
HAA October Meet
6
Beatrice Hogue
7
22.85
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Zach Levin
7
22.21
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Isabella Canales Alvizuri
8
22.85
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
7
John Pan
8
22.23
QNS
AGUA Swim For The Future
8
Claire Reed
8
22.95
GAEL
GAEL October Time Trial
8
Bruce Qian
8
22.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Tiffany Nguyen
8
23.23
WISC
HAA October Meet
9
William Zarytov
8
22.46
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Maddie La Fleur
8
23.37
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Ivan Ostashkin
8
22.48
EAST
YMID Fall Festival
11
Brianna DeCasseres
7
23.52
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
11
Georgie DeSantis
8
22.49
SMC
GAEL November Invitational
12
Asa Ogaki
8
23.59
YMID
YMID Fall Festival
12
Noland Barrett
8
22.76
YMID
YMID Fall Festival
13
Abby Suh
7
23.62
BGNW
YMID Fall Festival
13
Marcel Kolodziej
8
22.89
TRI
AGUA Swim For The Future
14
Ellise Plevin
8
23.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Michael Catalanotto
8
22.90
HAA
AP-LIAC a Saturday in November
15
Amanda Tedesco
8
23.67
IA
HAA October Meet
15
Leon Kuzmin
8
23.25
TRI
AGUA Swim For The Future
16
Ava Lettieri
8
23.71
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
16
Oren Serafin
8
23.27
LIE
HAA October Meet
17
Alexandra Horney
8
23.85
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
17
Yuta Iwabuchi
8
23.36
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
18
Juliana Rochford
8
23.96
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
18
Nicholas Wojciechowski
8
23.43
IA
HAA October Meet
19
London Strasser
8
24.12
TS
AP-LIAC a Saturday in November
19
Noah Gutin
8
23.46
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Zoe Tollit
7
24.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Taiga Matsubara
8
23.57
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Serena Lin
7
24.44
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Koga Matsubara
8
23.89
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Emily Zhao
8
24.44
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Brad Safir
8
24.00
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
23
Lora Wu
8
24.53
YFD
YMID Fall Festival
23
Wyatt Ebner
8
24.21
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
24
Lily Meliere
7
24.54
WISC
BGNW November 8-Under Meet
24
Jack O'Sullivan
8
24.36
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
25
Esther Park
7
24.59
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
25
Kev O'Donnell
8
24.47
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
 
 
 
 
 
 
25
Alejandro Santana
8
24.47
LIAC
LIAC Saturday in October
Girls   8 & U   50 Breast
Boys   8 & U   50 Breast
1
Jisella Jorsling
8
43.70
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
1
Gentaro Kohara
8
44.14
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Radhika Srinivasan
8
45.71
NYSA
NYSA Season Starter Invite
2
Harrison St. Thomas
8
44.21
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Georgia Vitti
8
46.78
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
2
Jacob Rimler
8
44.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Elena Curinnaia
8
46.88
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Nicholas Deangelis
8
44.99
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
5
Brianna DeCasseres
7
47.06
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Michael Attenborough
8
46.03
FREE
COND October Fall Festival
6
Rachel Remor
8
47.20
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Alex Hoffmann
8
46.32
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Asa Ogaki
8
48.31
YMID
YMID vs COND Time Trials
7
Joseph Augustine-Martino
8
46.38
FREE
COND October Fall Festival
8
Sophie Reis
8
48.44
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Zach Levin
7
46.53
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
8
Alex Siegel
8
48.44
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Sam Ioselevich
8
47.79
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
10
Mary Weinstein
8
48.73
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
10
John Pan
8
48.03
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
11
Isabella Canales Alvizuri
8
48.87
LIAC
NCAC October Second Sprint Meet
11
Donato D'Amelio
8
48.18
FREE
BGNW November 8-Under Meet
12
Herschel Tan
8
48.98
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
12
Anthony Marra
8
48.33
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Tiffany Nguyen
8
49.11
WISC
BGNW November 8-Under Meet
13
Michael Deguzman
8
48.40
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Maddie La Fleur
8
49.21
BGNW
YMID Fall Festival
14
Maxwell Yao
8
48.61
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Lora Wu
8
49.25
YFD
BGNW November 8-Under Meet
15
Kev O'Donnell
8
48.62
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
16
Ela Brozyna
8
49.26
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Bruce Qian
8
48.79
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
17
Carina Dai
8
49.33
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Aarez Funaro
8
48.90
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Katie Place
8
49.42
COND
COND October Fall Festival
18
Oren Serafin
8
49.08
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Sophia Malkowic
8
49.57
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Noland Barrett
8
49.11
YMID
YMID Fall Festival
20
Kelsey Grayson
8
50.08
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
20
Ivan Ostashkin
8
49.41
EAST
VAC Viking Classic Invitational
21
Hannah He
8
50.69
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Nikita Ambotas
8
49.46
EAST
YMID Fall Festival
22
Beatrice Hogue
8
50.71
BAD
BGNW November 8-Under Meet
22
Brennan Morelli
8
49.52
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
23
Ava Birnbaum
8
50.97
PATS
PATS September Time Trial
23
Adam Bouzarouata
8
49.67
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Maria Spartioti
8
51.24
YFD
BGNW November 8-Under Meet
24
Georgie DeSantis
8
49.78
SMC
YMID Fall Festival
25
Valeriia Bronskikh
8
51.28
FREE
BGNW November 8-Under Meet
25
Joseph Froehlich
8
49.86
TS
SSC TYR September Sprint Meet
Girls   8 & U   25 Fly
Boys   8 & U   25 Fly
1
Milly Birch
7
16.53
YFD
BGNW November 8-Under Meet
1
Noland Barrett
8
16.63
YMID
AP-LIAC a Saturday in November
2
Naomi Crane
8
16.72
IA
HAA October Meet
2
Maxwell Yao
8
17.57
LIE
HAA October Meet
3
Tiffany Nguyen
8
17.54
WISC
HAA October Meet
3
Bryce Baranowski
8
17.66
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
4
Bella Briceno
8
17.72
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
William Guan
8
17.95
UN
AGUA Swim For The Future
5
Jisella Jorsling
8
17.91
BAD
AP-LIAC a Saturday in November
5
Alex Hoffmann
8
18.30
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Allegra Speight-Ray
8
18.61
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Jack Madison
8
18.43
WISC
HAA October Meet
7
Julia Bak
7
18.62
QNS
AGUA Swim For The Future
7
Aidan Menu
7
18.86
EHY
AGUA Swim For The Future
8
Alexa Surdi
8
18.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
8
Ben Klein
8
18.98
RA
YMID Fall Festival
9
Kelsey Grayson
8
19.07
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
9
Yuta Iwabuchi
8
19.11
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Emily Dougherty
8
19.94
BAD
AP-LIAC a Saturday in November
10
Joseph Tirado
8
19.73
YMID
YMID Fall Festival
11
Serena Lin
7
20.11
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Brennan Morelli
8
19.82
HAA
HAA October Meet
12
Isabella Canales Alvizuri
8
20.16
LIAC
LIAC Saturday in October
12
Phillip Tchernikov
7
20.03
COND
BGNW November 8-Under Meet
13
Ashley Simons
8
20.36
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
13
Mason Kostov
7
20.05
SHY
YMID Fall Festival
14
Asa Ogaki
8
20.63
YMID
YMID Fall Festival
14
Deniz Ucku
8
20.30
LIE
HAA October Meet
15
Brianna DeCasseres
7
20.71
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
15
Ryan Yao
6
20.44
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
16
Antonia Kearney
8
20.80
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
15
Alex Steinberg
7
20.44
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
17
Keira Troccoli
8
20.93
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
17
Cormick Bice
8
20.56
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
18
Carina Dai
8
21.03
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Michael Deguzman
8
20.57
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Valentina Fuentes
8
21.04
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
19
Samuel Pikman
8
20.65
TRI
AGUA Swim For The Future
20
Abby Suh
7
21.05
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
20
Taiga Matsubara
8
20.93
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Neve Aikman
8
21.42
YMID
YMID Fall Festival
21
Gavin Singer
7
21.05
WISC
BGNW November 8-Under Meet
22
Sarah Lucca
8
21.48
HAA
HAA October Meet
22
Brendan Bauscher
7
21.09
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
23
Alaina Price
8
21.59
SMC
YMID Fall Festival
23
Nicholas Wojciechowski
8
21.30
IA
HAA October Meet
24
Adelina Sirkowa
8
21.61
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
24
Brayden Coleman
8
21.70
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
25
Michelle Jia
8
21.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Alejandro Santana
8
22.03
LIAC
AP-LIAC a Saturday in November
Girls   8 & U   50 Fly
Boys   8 & U   50 Fly
1
Naomi Crane
8
37.08
IA
BGNW November 8-Under Meet
1
Jacob Rimler
8
35.95
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Tiffany Nguyen
8
39.01
WISC
BGNW November 8-Under Meet
2
Harrison St. Thomas
8
36.68
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Jisella Jorsling
8
41.97
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Maxwell Yao
8
37.96
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Milly Birch
7
42.17
YFD
YMID Fall Festival
4
Bruce Qian
8
38.10
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
5
Julia Langerfeld
8
42.37
BAD
BGNW November 8-Under Meet
5
Noland Barrett
8
39.23
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
6
Keira Troccoli
8
42.44
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
6
John Pan
8
39.56
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Lauren Spencer-Edwards
8
42.48
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
7
Alex Hoffmann
8
39.76
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
8
Lauren Canty
8
42.51
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
8
Joseph Froehlich
8
40.14
TS
SSC TYR September Sprint Meet
9
Kelsey Grayson
8
43.38
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
9
Gentaro Kohara
8
41.33
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
10
Emily Zhao
8
44.29
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Kev O'Donnell
8
42.19
BGNW
YMID Fall Festival
11
Emily Minchala
8
44.61
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Ivan Ostashkin
8
42.85
EAST
VAC Viking Classic Invitational
12
Lora Wu
8
44.77
YFD
BGNW November 8-Under Meet
12
Robert Katz
8
43.65
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
13
Allegra Speight-Ray
8
44.89
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Bryce Baranowski
8
44.10
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
14
Ava Birnbaum
8
44.99
PATS
PATS September Time Trial
14
Phillip Tchernikov
7
44.24
COND
COND October Fall Festival
15
Nini Galang
8
45.16
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Aarez Funaro
8
44.24
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Georgia Vitti
8
45.28
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
16
Noah Gutin
8
45.20
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Julia Bak
7
45.41
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
17
William Zarytov
8
45.34
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
18
Alexa Surdi
8
45.57
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
18
Aaron Chen
8
45.41
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Anastasia Flouras
8
45.85
GATE
NCAC October Second Sprint Meet
18
Nicholas Deangelis
8
45.41
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Brianna DeCasseres
7
45.96
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Adam Bouzarouata
8
45.56
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Lauren Szukics
8
46.52
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
21
Timothy Michin
8
45.64
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Chloe Comisarow
8
46.65
YFD
YMID Fall Festival
22
Zach Levin
7
45.78
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
23
Sara Moy
8
47.02
EAST
YMID Fall Festival
23
Jack Madison
8
45.81
WISC
BGNW November 8-Under Meet
24
Sophie Reis
8
47.25
EAST
VAC Viking Classic Invitational
24
Joseph Tirado
8
45.90
YMID
FAST 8th Annual Hispanic Herita
25
Catherine Buzaid
8
47.83
EAST
BGNW November 8-Under Meet
25
William Guan
8
46.03
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   8 & U   100 IM
Boys   8 & U   100 IM
1
Bella Briceno
8
1:26.52
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
1
Alex Hoffmann
8
1:24.27
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Tiffany Nguyen
8
1:29.96
WISC
BGNW November 8-Under Meet
2
Noland Barrett
8
1:25.61
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
3
Brianna DeCasseres
7
1:31.43
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Gentaro Kohara
8
1:26.17
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
4
Alex Siegel
8
1:31.58
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
4
John Pan
8
1:28.27
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
5
Sophie Reis
8
1:33.09
EAST
VAC Viking Classic Invitational
5
Ivan Ostashkin
8
1:29.40
EAST
VAC Viking Classic Invitational
6
Georgia Vitti
8
1:33.19
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
6
Bruce Qian
8
1:29.90
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
7
Kelsey Grayson
8
1:33.88
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
7
Donato D'Amelio
8
1:30.60
FREE
BGNW November 8-Under Meet
8
Radhika Srinivasan
8
1:34.22
UN
NYSA Fall Classic Invitational
8
Dominic Zunich
8
1:31.88
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
9
Lauren Spencer-Edwards
8
1:34.27
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
9
Kev O'Donnell
8
1:31.93
BGNW
BGNW November 8-Under Meet
10
Alexandra Cinek
8
1:34.43
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Nicholas Deangelis
8
1:32.97
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
11
Isabella Canales Alvizuri
8
1:34.47
LIAC
NCAC October Second Sprint Meet
11
Marcus Krahe
8
1:34.20
MAKO
AGUA Swim For The Future
12
Julia Bak
7
1:34.88
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
12
Michael Attenborough
8
1:34.62
FREE
COND October Fall Festival
13
Josephine Suzana
8
1:34.98
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
13
William Zarytov
8
1:35.28
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Claire Healy
8
1:36.68
YFD
BGNW November 8-Under Meet
14
Finn Mac Colla
8
1:35.65
MCBY
FAST 8th Annual Hispanic Herita
15
Rachel Remor
8
1:37.71
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
15
Yuta Iwabuchi
8
1:36.27
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
16
Mary Weinstein
8
1:37.79
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Phillip Tchernikov
7
1:36.39
COND
COND October Fall Festival
17
Maria Spartioti
8
1:37.90
YFD
BGNW November 8-Under Meet
17
Eamonn Hynes
7
1:36.88
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
18
Sara Moy
8
1:38.02
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
18
Zach Levin
7
1:37.62
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
19
Julia Langerfeld
8
1:38.57
BAD
BGNW November 8-Under Meet
19
Robert Katz
8
1:38.03
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Lauren Canty
8
1:38.61
LIE
HAA October Meet
20
Nikita Ambotas
8
1:38.45
EAST
YMID Fall Festival
21
Una Diaz
8
1:38.89
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Mason Kostov
7
1:38.94
SHY
FAST 8th Annual Hispanic Herita
22
Asa Ogaki
8
1:39.17
YMID
FAST 8th Annual Hispanic Herita
22
Ben Klein
8
1:39.30
RA
COND & RA Time Trials
23
Lora Wu
8
1:40.80
YFD
BGNW November 8-Under Meet
23
Sam Ioselevich
7
1:40.43
TRI
AGUA Swim For The Future
24
Keira Troccoli
8
1:40.97
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
24
Leon Kuzmin
8
1:40.53
TRI
AGUA Swim For The Future
25
Milly Birch
7
1:41.53
YFD
YMID Fall Festival
25
William Guan
8
1:40.60
UN
AGUA Swim For The Future
Girls   9   50 Free
Boys   9   50 Free
1
Sofia Torres
9
29.97
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Peter Regenauer
9
29.80
COND
COND October Fall Festival
2
Kylie Lam
9
30.45
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Ethan Lee
9
30.55
GATE
SSC Fall Face Off
3
Lori Jiang
9
30.66
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Cal Farrell
9
30.55
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
4
Rachel Hui
9
31.05
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
4
Timur Seliger
9
30.67
RIST
NCAC September First Sprint Mee
5
Blessing Williamson
9
31.48
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
5
Daniel Bellach
9
30.96
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Emilia Calone
9
31.73
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Owen Gjertsen
9
31.01
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Morgan Harkins
9
31.90
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Carson Radnay
9
31.51
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
8
Anna Hill
9
32.36
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Jason Wang
9
31.63
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
9
Sophia Gutierrez
9
32.58
GAEL
GAEL October Time Trial
9
Matthew Chang
9
31.64
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
10
Naomi Crane
9
32.61
IA
VAC Viking Classic Invitational
10
Harrison St. Thomas
9
31.83
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Jolie Neal
9
32.86
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Joshua Weinstein
9
31.87
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
12
Cheri Huang
9
32.99
HS
NCAC October Second Sprint Meet
12
Ethan Chinea
9
32.11
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Grace Esposito
9
33.00
TRI
AGUA Swim For The Future
13
Charles Doyle
9
32.26
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
14
Sunny Kang
9
33.03
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
14
Jake Berland
9
32.33
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Cailin Wong
9
33.04
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Liam Korenblit
9
32.57
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
16
Isabella Riva
9
33.19
JCCT
FAST 8th Annual Hispanic Herita
16
Andriy Badovych
9
32.93
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
17
Megan McGourty
9
33.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Ryan Baldwin
9
33.16
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Kate Donegain
9
33.36
IA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Nikolai Haridasan
9
33.22
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Natalie Wu
9
33.37
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Victor Pan
9
33.42
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
20
Emma Zhang
9
33.41
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
20
Sullivan Smith
9
33.82
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Naomi Davis
9
33.52
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
21
Reily So
9
33.84
LIAC
LIAC Saturday in October
22
Lily Ramirez
9
33.58
YFD
YMID Fall Festival
22
Maxim Konoplin
9
33.85
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Madelyn Gebhard
9
33.61
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
23
Charlie O'Brien
9
33.93
TS
SSC TYR September Sprint Meet
24
Kaitlyn Tse
9
33.63
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
24
Vihaan Parikh
9
33.94
NYCC
AP-CIY Walk to the Blocks
25
Bluebell Quested
9
33.79
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
25
Spyros Argeros
9
34.13
JCCT
FAST 8th Annual Hispanic Herita
Girls   9   100 Free
Boys   9   100 Free
1
Sofia Torres
9
1:07.41
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Nicholas Kamor
9
1:06.08
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Rachel Hui
9
1:08.22
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Timur Seliger
9
1:07.86
RIST
AGUA Swim For The Future
3
Lori Jiang
9
1:09.51
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Owen Gjertsen
9
1:08.24
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Emilia Calone
9
1:09.99
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
4
Cal Farrell
9
1:09.36
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
5
Blessing Williamson
9
1:11.15
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
5
Ethan Chinea
9
1:09.65
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Grace Esposito
9
1:11.79
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Joshua Weinstein
9
1:09.85
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
7
Sunny Kang
9
1:12.34
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Daniel Bellach
9
1:10.53
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Naomi Crane
9
1:12.51
IA
VAC Viking Classic Invitational
8
Ryan Baldwin
9
1:10.75
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Morgan Harkins
9
1:12.55
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Harrison St. Thomas
9
1:10.89
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Sophia Gutierrez
9
1:12.74
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Peter Regenauer
9
1:11.10
COND
COND October Fall Festival
11
Kate Donegain
9
1:12.75
IA
VAC Viking Classic Invitational
10
Nikolai Haridasan
9
1:11.10
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
12
Alessandra Arciniegas
9
1:12.82
COND
COND October Fall Festival
12
Carson Radnay
9
1:11.99
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Bluebell Quested
9
1:12.82
PATS
COND October Fall Festival
13
Victor Pan
9
1:12.54
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Cailin Wong
9
1:13.33
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Andriy Badovych
9
1:13.40
FREE
COND October Fall Festival
15
Anna Hill
9
1:13.39
YMID
AP-LIAC a Saturday in November
15
Andy Zarvovskiy
9
1:13.73
SHY
FAST 8th Annual Hispanic Herita
16
Lily Ramirez
9
1:14.67
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
16
Charlie O'Brien
9
1:15.00
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
17
Megan McGourty
9
1:14.73
BGNW
PV-Marlins Invitational
17
Ryan Bargellini
9
1:15.37
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Cheri Huang
9
1:14.94
HS
NCAC October Second Sprint Meet
18
Julian Bowen
9
1:15.44
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Fernanda Portillo
9
1:15.25
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Hyun Chavez
9
1:15.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Jolie Neal
9
1:15.37
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Jake Berland
9
1:15.65
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Ellie Finnegan
9
1:15.61
COND
COND October Fall Festival
21
Ellis Wagman
9
1:15.68
EAST
VAC Viking Classic Invitational
22
Madelyn Gebhard
9
1:16.40
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
22
Liam Korenblit
9
1:15.87
FREE
COND October Fall Festival
23
Yuna Lee
9
1:16.76
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Joseph Monahan
9
1:16.14
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
24
Maya Peitler
9
1:17.78
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Joseph Froehlich
9
1:16.22
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
25
Emily Kofsky
9
1:17.86
WISC
LIE Fall Kickoff Meet
25
Conor Lenihan
9
1:16.29
COND
COND October Fall Festival
Girls   9   200 Free
Boys   9   200 Free
1
Rachel Hui
9
2:32.48
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
1
Nicholas Kamor
9
2:22.72
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Emilia Calone
9
2:33.37
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
2
Timur Seliger
9
2:30.62
RIST
AGUA Swim For The Future
3
Kylie Lam
9
2:35.68
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Victor Pan
9
2:32.47
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Grace Esposito
9
2:37.77
TRI
AGUA Swim For The Future
4
Joshua Weinstein
9
2:32.77
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
5
Morgan Harkins
9
2:39.09
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Ryan Baldwin
9
2:32.92
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Kate Donegain
9
2:41.14
IA
VAC Viking Classic Invitational
6
Ethan Chinea
9
2:34.81
UN
LIE Fall Kickoff Meet
7
Bluebell Quested
9
2:41.20
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
7
Jacob Rimler
9
2:38.61
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Megan McGourty
9
2:41.35
BGNW
PV-Marlins Invitational
8
Carter Corbett
9
2:39.42
EAST
VAC Viking Classic Invitational
9
Cailin Wong
9
2:41.77
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
9
Cal Farrell
9
2:40.05
NYSA
NYSA Season Starter Invite
10
Alessandra Arciniegas
9
2:43.53
COND
LIE Fall Kickoff Meet
10
Nikolai Haridasan
9
2:40.44
YFD
YMID Fall Festival
11
Naomi Davis
9
2:44.34
CSDC
LIE Fall Kickoff Meet
11
Hyun Chavez
9
2:42.25
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
12
Eva Johnson
9
2:44.37
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Noah Stern
9
2:47.55
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Lily Ramirez
9
2:45.11
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
13
Kensei Kawahara
9
2:48.03
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Maya Peitler
9
2:45.85
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Oliver Jadot
9
2:48.62
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Kam Galang
9
2:47.44
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Ellis Wagman
9
2:49.71
EAST
VAC Viking Classic Invitational
16
Fernanda Portillo
9
2:47.66
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Sullivan Smith
9
2:50.11
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Yuna Lee
9
2:49.01
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Matthew Schnappauf
9
2:50.62
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
18
Zoe Ross Allen
9
2:50.75
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
18
Tadija Maslo
9
2:50.96
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Kenna Kozlowski
9
2:51.31
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Miles Menu
9
2:52.95
EHY
AGUA Swim For The Future
20
Sydney Petrovic
9
2:51.94
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
20
Joseph Monahan
9
2:53.19
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Jolie Neal
9
2:52.99
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Nicholas Vitale
9
2:53.58
EAST
VAC Viking Classic Invitational
22
Madelyn Gebhard
9
2:53.16
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Minsoo Chae
9
2:56.66
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Athena Kong
9
2:53.59
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
23
Dylan Lemieux
9
2:58.32
HAA
HAA November 7th Time Trials
24
Victoria Caiazzo
9
2:55.48
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Ryan Sykes
9
2:59.06
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Samantha Thompson
9
2:56.13
VAC
VAC Viking Classic Invitational
25
Jd Hughes
9
2:59.13
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
Girls   9   500 Free
Boys   9   500 Free
1
Grace Esposito
9
6:50.61
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
1
Joshua Weinstein
9
6:45.76
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
2
Emilia Calone
9
6:55.41
MWDA
MWDA Distance Heats and Treats
2
Daniel Bellach
9
7:07.19
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Megan McGourty
9
7:01.64
BGNW
PV-Marlins Invitational
3
Joseph Monahan
9
7:29.02
TVSC
TVSC 500 Time Trials
4
Bluebell Quested
9
7:08.97
PATS
MWDA Distance Heats and Treats
4
Erez Erkal
9
7:29.70
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
5
Cailin Wong
9
7:10.78
NYCC
FLY Distance Meet
5
Aaron Bisono
9
7:30.88
FLY
FLY Distance Meet
6
Ellie Finnegan
9
7:10.86
COND
COND October Fall Festival
6
Henry Xue
9
7:43.62
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
7
Kylie Lam
9
7:15.75
FLY
FLY Distance Meet
7
Ryan Sykes
9
7:44.47
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
8
Victoria Caiazzo
9
7:26.58
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
8
Alexander Lowe
9
8:08.99
COND
COND October Fall Festival
9
Kam Galang
9
7:37.45
FLY
FLY Distance Meet
9
Nick Tassier
9
8:32.97
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
10
Finley White
9
7:44.60
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
10
Crane Lee
9
8:48.46
FLY
FLY Distance Meet
11
Dakota Barbatsoulis
9
7:58.65
NYCC
FLY Distance Meet
11
Jaden Shaw
9
9:26.15
MWDA
MWDA Distance Heats and Treats
12
Genevieve Rochlin
9
8:19.96
TVSC
TVSC 500 Time Trials
 
 
 
 
 
 
13
Natalie Lovig
9
8:46.80
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
Girls   9   50 Back
Boys   9   50 Back
1
Lori Jiang
9
34.79
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Cal Farrell
9
34.36
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
Anna Hill
9
35.72
YMID
AP-LIAC a Saturday in November
2
Daniel Bellach
9
35.77
BAD
AP-LIAC a Saturday in November
3
Blessing Williamson
9
35.95
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
3
Nicholas Kamor
9
35.82
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Sophia Gutierrez
9
36.04
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Peter Regenauer
9
35.83
COND
COND October Fall Festival
5
Sofia Torres
9
36.16
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Jacob Rimler
9
35.98
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Emilia Calone
9
36.26
MWDA
NDAC Season Starter Sprint Pent
6
Ethan Chinea
9
36.82
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Natalie Wu
9
36.88
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Ethan Lee
9
36.98
GATE
SSC Fall Face Off
8
Ellie Finnegan
9
37.14
COND
COND October Fall Festival
8
Joshua Weinstein
9
37.07
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Kylie Lam
9
37.50
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
9
Henry Xue
9
37.91
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Cailin Wong
9
37.83
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Nikolai Haridasan
9
37.93
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Emma Zhang
9
37.84
GATE
SSC Fall Face Off
11
Charles Doyle
9
38.01
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
12
Rachel Hui
9
37.85
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
12
Carson Radnay
9
38.05
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Phoebe Garretson
9
37.88
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
12
Owen Gjertsen
9
38.05
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
14
Yuna Lee
9
37.90
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Spyros Argeros
9
38.12
JCCT
GAEL November Invitational
15
Sunny Kang
9
37.95
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
15
Timur Seliger
9
38.28
RIST
AGUA Swim For The Future
16
Isabella Riva
9
38.02
JCCT
GAEL November Invitational
16
Harrison St. Thomas
9
38.33
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
17
Cheri Huang
9
38.08
HS
NCAC October Second Sprint Meet
17
Yuchen Wei
9
38.55
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Eva Johnson
9
38.28
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Ryan Bargellini
9
38.57
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Kaitlyn Tse
9
38.32
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
19
Victor Pan
9
39.03
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Megan McGourty
9
38.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Evan Kaplan
9
39.08
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
21
Naomi Davis
9
38.44
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
21
Sullivan Smith
9
39.33
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Maya Peitler
9
38.46
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
22
Ryan Baldwin
9
39.38
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Louisa Wang
9
38.67
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
23
Jake Berland
9
39.50
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Morgan Harkins
9
38.81
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Brian Wu
9
39.60
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
25
Margaret Chambless
9
39.54
LIAC
NCAC October Second Sprint Meet
25
Andriy Badovych
9
39.80
FREE
COND October Fall Festival
Girls   9   100 Back
Boys   9   100 Back
1
Sophia Gutierrez
9
1:17.31
GAEL
CT-GRYM October Invitational
1
Cal Farrell
9
1:15.38
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
2
Emilia Calone
9
1:18.97
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
2
Nicholas Kamor
9
1:15.70
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Kylie Lam
9
1:20.25
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Jacob Rimler
9
1:17.96
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Anna Hill
9
1:20.53
YMID
YMID vs COND Time Trials
4
Ethan Chinea
9
1:19.19
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Cailin Wong
9
1:20.63
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Timur Seliger
9
1:19.25
RIST
AGUA Swim For The Future
6
Blessing Williamson
9
1:20.81
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Joshua Weinstein
9
1:20.02
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Eva Johnson
9
1:21.45
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
7
Daniel Bellach
9
1:21.14
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
8
Cassidy Chin
9
1:21.76
HS
NCAC October Second Sprint Meet
8
Ethan Lee
9
1:21.60
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Naomi Davis
9
1:22.59
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
9
Andy Zarvovskiy
9
1:22.52
SHY
FAST 8th Annual Hispanic Herita
10
Bluebell Quested
9
1:22.64
PATS
COND October Fall Festival
10
Nikolai Haridasan
9
1:22.61
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Yuna Lee
9
1:23.15
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Evan Kaplan
9
1:22.61
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Rachel Hui
9
1:23.75
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Henry Xue
9
1:22.68
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Grace Esposito
9
1:24.36
TRI
AGUA Swim For The Future
13
Yuchen Wei
9
1:23.15
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
14
Cheri Huang
9
1:24.72
HS
NCAC October Second Sprint Meet
14
Victor Pan
9
1:24.94
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Fernanda Portillo
9
1:24.81
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Charles Doyle
9
1:25.09
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
16
Maya Peitler
9
1:25.02
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
16
Elliot Goldberg
9
1:26.03
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
17
Emma Zhang
9
1:25.46
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
16
Joseph Sarcona
9
1:26.03
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Dakota Barbatsoulis
9
1:25.69
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
18
Hyun Chavez
9
1:26.49
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Madelyn Gebhard
9
1:26.81
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Ellis Wagman
9
1:26.70
UN
NYSA Fall Classic Invitational
20
Lily Price
9
1:26.90
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Carter Corbett
9
1:26.98
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
21
Lily Ramirez
9
1:27.28
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Olan Chattanond
9
1:27.04
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
22
Anna Hu
9
1:27.73
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
22
Aarez Funaro
9
1:27.14
UN
NYSA Fall Classic Invitational
23
Summer Strabuk
9
1:28.00
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Ryan Baldwin
9
1:27.27
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Elizabeth Hamm
9
1:28.50
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Joseph Monahan
9
1:27.31
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
25
Zoe Ross Allen
9
1:28.69
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
25
Brian Wu
9
1:27.42
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   9   50 Breast
Boys   9   50 Breast
1
Megan McGourty
9
39.83
BGNW
PV-Marlins Invitational
1
Cal Farrell
9
39.40
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
Alessandra Arciniegas
9
39.99
COND
COND October Fall Festival
2
Timur Seliger
9
40.20
RIST
AGUA Swim For The Future
3
Jessica Bassett
9
40.53
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
3
Peter Regenauer
9
41.18
COND
COND October Fall Festival
4
Emilia Calone
9
41.14
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
4
Owen Gjertsen
9
41.21
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
5
Lori Jiang
9
41.91
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
5
Matthew Simons
9
42.46
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Sofia Torres
9
42.15
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Maxim Konoplin
9
42.67
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Bluebell Quested
9
42.52
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Carson Radnay
9
42.87
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Kylie Lam
9
42.72
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
8
Joshua Weinstein
9
43.94
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Cheri Huang
9
42.86
HS
NCAC October Second Sprint Meet
9
Evan Kaplan
9
43.97
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
10
Louisa Wang
9
43.05
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Ethan Lee
9
44.16
GATE
SSC Fall Face Off
11
Cailin Wong
9
43.29
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Spyros Argeros
9
44.19
JCCT
GAEL November Invitational
12
Kaitlyn Tse
9
43.48
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
12
Jacob Rimler
9
44.36
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Emma Zhang
9
43.55
GATE
SSC Fall Face Off
13
Hyun Chavez
9
44.53
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Athena Kong
9
44.00
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
14
Henry Xue
9
44.63
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Grace Esposito
9
44.13
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
15
Brian Wu
9
44.68
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Eva Johnson
9
45.02
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Jason Wang
9
44.81
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
17
Kam Galang
9
45.34
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
17
Joseph Sarcona
9
44.82
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Yuna Lee
9
45.49
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Eric Ivry
9
44.96
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Kallie Micena
9
45.64
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
19
Koa Truong
9
45.17
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Kate Donegain
9
45.69
IA
VAC Viking Classic Invitational
20
Quinn Anderson
9
45.20
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
21
Laila Jabir
9
45.98
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Andriy Badovych
9
45.39
FREE
COND October Fall Festival
22
Julia Kowalczyk
9
46.03
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Kevin Duong
9
45.51
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
23
Summer Li
9
46.05
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
23
Ethan Chinea
9
45.59
UN
LIE Fall Kickoff Meet
24
Keira McDonald
9
46.11
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Miles Menu
9
45.61
EHY
AGUA Swim For The Future
25
Anna Hill
9
46.14
YMID
YMID Fall Festival
25
Jake De Pierro
9
45.70
COND
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   9   100 Breast
Boys   9   100 Breast
1
Sofia Torres
9
1:25.87
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Timur Seliger
9
1:24.40
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Alessandra Arciniegas
9
1:28.60
COND
COND October Fall Festival
2
Cal Farrell
9
1:26.40
NYSA
NYSA Season Starter Invite
3
Megan McGourty
9
1:29.06
BGNW
PV-Marlins Invitational
3
Matthew Simons
9
1:30.03
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Emilia Calone
9
1:30.49
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
4
Evan Kaplan
9
1:34.78
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Bluebell Quested
9
1:33.03
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Jacob Rimler
9
1:35.01
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Cailin Wong
9
1:33.18
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Harrison St. Thomas
9
1:36.30
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Athena Kong
9
1:33.56
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
7
Hyun Chavez
9
1:36.34
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Eva Johnson
9
1:34.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Joshua Weinstein
9
1:36.54
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Julia Messinger-Nanni
9
1:35.26
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
9
Minsoo Chae
9
1:37.37
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Yuna Lee
9
1:36.41
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Maxim Konoplin
9
1:37.72
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Grace Esposito
9
1:36.68
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Victor Pan
9
1:38.73
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Kate Donegain
9
1:37.27
IA
VAC Viking Classic Invitational
12
Jake De Pierro
9
1:39.61
COND
LIE Fall Kickoff Meet
13
Cassidy Chin
9
1:38.28
HS
NCAC October Second Sprint Meet
13
Ethan Lee
9
1:39.73
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Bella Briceno
9
1:38.32
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
14
Nikolai Haridasan
9
1:39.94
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
15
Keira McDonald
9
1:38.69
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Kevin Duong
9
1:40.12
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
16
Kam Galang
9
1:39.08
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Ryan Baldwin
9
1:40.37
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Dakota Barbatsoulis
9
1:39.17
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Koa Truong
9
1:40.99
QNS
AGUA Swim For The Future
18
Carys Egleston
9
1:40.35
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
18
Brian Wu
9
1:41.23
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
19
Summer Li
9
1:41.03
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Alexander Lowe
9
1:41.57
COND
COND October Fall Festival
20
Laila Jabir
9
1:41.27
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Eric Ivry
9
1:41.58
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Julia Kowalczyk
9
1:41.32
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Daniel Bellach
9
1:41.87
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
22
Alixe Hoffman
9
1:41.89
MAKO
AGUA Swim For The Future
22
Elliot Goldberg
9
1:41.90
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
23
Finley White
9
1:42.17
BGNW
YMID Fall Festival
23
Charlie O'Brien
9
1:42.06
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
24
Mikayla Klein
9
1:42.33
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Quentin Delgado
9
1:42.13
MAKO
AGUA Swim For The Future
25
Addie Larson
9
1:42.54
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
25
Ethan Chinea
9
1:43.03
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   9   50 Fly
Boys   9   50 Fly
1
Lori Jiang
9
33.84
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Nicholas Kamor
9
32.40
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Emilia Calone
9
34.33
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
2
Jacob Rimler
9
33.76
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Cailin Wong
9
35.81
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Cal Farrell
9
34.98
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Bluebell Quested
9
35.93
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
4
Daniel Bellach
9
34.99
BAD
AP-LIAC a Saturday in November
5
Blessing Williamson
9
35.94
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Joshua Weinstein
9
35.00
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Kylie Lam
9
36.16
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Owen Gjertsen
9
35.58
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Sofia Torres
9
36.25
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Peter Regenauer
9
35.92
COND
COND October Fall Festival
8
Rachel Hui
9
36.35
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Ryan Baldwin
9
36.04
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Anna Hill
9
36.48
YMID
GAEL November Invitational
9
Matthew Chang
9
36.19
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
10
Alessandra Arciniegas
9
37.12
COND
COND October Fall Festival
10
Nikolai Haridasan
9
36.63
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Naomi Crane
9
37.34
IA
VAC Viking Classic Invitational
11
Spyros Argeros
9
36.67
JCCT
FAST 8th Annual Hispanic Herita
12
Isabella Riva
9
37.53
JCCT
FAST 8th Annual Hispanic Herita
12
Charles Doyle
9
36.96
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
13
Sophia Gutierrez
9
37.58
GAEL
CT-GRYM October Invitational
13
Charlie O'Brien
9
37.28
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
14
Serena Dugan
9
37.74
YMID
YMID Fall Festival
14
Ethan Lee
9
37.47
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
15
Anna Hu
9
37.75
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
15
Andriy Badovych
9
37.66
FREE
COND October Fall Festival
16
Eva Johnson
9
37.85
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
16
Jason Wang
9
37.76
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
17
Naomi Davis
9
37.86
CSDC
LIE Fall Kickoff Meet
17
Eric Ivry
9
37.95
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Zoe Ross Allen
9
38.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Jake Berland
9
38.19
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Natalie Wu
9
38.45
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Ellis Wagman
9
38.41
EAST
VAC Viking Classic Invitational
20
Yuna Lee
9
38.68
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
20
Zach Paggi
9
38.43
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Sunny Kang
9
38.69
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
21
Jasiu Gredysa
9
38.92
EHY
AP-CIY Walk to the Blocks
22
Bella Briceno
9
38.86
NYSA
NYSA Season Starter Invite
22
Kensei Kawahara
9
39.02
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Rebecca Chung
9
38.93
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
23
Brian Wu
9
39.38
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Grace Esposito
9
39.08
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
24
Hyun Chavez
9
39.48
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Megan McGourty
9
39.18
BGNW
PV-Marlins Invitational
25
Joseph Froehlich
9
39.67
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
Girls   9   100 Fly
Boys   9   100 Fly
1
Rachel Hui
9
1:17.69
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
1
Nicholas Kamor
9
1:13.45
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Bluebell Quested
9
1:20.21
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
2
Jacob Rimler
9
1:21.20
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Cailin Wong
9
1:20.74
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Joshua Weinstein
9
1:21.22
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Emilia Calone
9
1:21.30
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
4
Ryan Baldwin
9
1:21.64
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Alessandra Arciniegas
9
1:23.91
COND
COND October Fall Festival
5
Andy Zarvovskiy
9
1:23.28
SHY
FAST 8th Annual Hispanic Herita
6
Sophia Gutierrez
9
1:28.15
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Cal Farrell
9
1:23.67
NYSA
NYSA Season Starter Invite
7
Yuna Lee
9
1:34.02
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Nikolai Haridasan
9
1:24.20
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
8
Serene Jourdy
9
1:34.55
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Eric Ivry
9
1:28.32
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Izzie Flores
9
1:34.76
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Hyun Chavez
9
1:30.31
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Kenna Kozlowski
9
1:34.94
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Matthew Schnappauf
9
1:31.38
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Lily Ramirez
9
1:36.66
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Ellis Wagman
9
1:31.80
UN
NYSA Fall Classic Invitational
12
Victoria Caiazzo
9
1:36.74
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Joseph Monahan
9
1:32.34
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
13
Lily Price
9
1:38.18
TRI
AGUA Swim For The Future
13
Yuchen Wei
9
1:32.79
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Lea Villagonzalo
9
1:38.52
UN
LIE Fall Kickoff Meet
14
Jake Berland
9
1:33.46
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Madelyn Gebhard
9
1:39.02
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Charles Doyle
9
1:34.21
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
16
Rebecca Chung
9
1:42.29
YFD
YMID Fall Festival
16
Ryan Bargellini
9
1:34.24
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Fiamma Cioffi
9
1:44.18
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
17
Victor Pan
9
1:34.42
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Dakota Barbatsoulis
9
1:44.87
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Minsoo Chae
9
1:38.19
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Avery Wilcox
9
1:45.59
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
19
Ethan Chinea
9
1:38.20
UN
LIE Fall Kickoff Meet
20
Fernanda Portillo
9
1:45.69
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Julian Bowen
9
1:38.48
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Julia Kowalczyk
9
1:45.87
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Jake De Pierro
9
1:42.08
COND
LIE Fall Kickoff Meet
22
Vivienne Zangaro
9
1:46.12
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Hantao Lu
9
1:44.56
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
23
Emily Kofsky
9
1:46.98
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Oliver Jadot
9
1:44.64
EAST
VAC Viking Classic Invitational
24
Sofia Colletti
9
1:48.30
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
24
Maxim Konoplin
9
1:44.70
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Sydney Scheurer
9
1:49.71
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
25
Adam Lavelle
9
1:45.59
WISC
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   9   100 IM
Boys   9   100 IM
1
Sofia Torres
9
1:17.81
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Owen Gjertsen
9
1:16.35
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Lori Jiang
9
1:18.27
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Timur Seliger
9
1:16.68
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Emilia Calone
9
1:19.90
MWDA
MWDA/AG Heats and Treats
3
Cal Farrell
9
1:17.97
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
4
Alessandra Arciniegas
9
1:20.43
COND
COND October Fall Festival
4
Andy Zarvovskiy
9
1:19.05
SHY
FAST 8th Annual Hispanic Herita
5
Bluebell Quested
9
1:21.48
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Peter Regenauer
9
1:19.06
COND
COND October Fall Festival
6
Megan McGourty
9
1:21.58
BGNW
PV-Marlins Invitational
6
Jacob Rimler
9
1:21.37
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Cheri Huang
9
1:22.46
HS
NCAC October Second Sprint Meet
7
Andriy Badovych
9
1:21.95
FREE
COND October Fall Festival
8
Cailin Wong
9
1:22.54
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
8
Carson Radnay
9
1:22.42
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
9
Eva Johnson
9
1:23.11
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Harrison St. Thomas
9
1:22.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Grace Esposito
9
1:23.39
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
10
Nikolai Haridasan
9
1:23.29
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Kate Donegain
9
1:23.60
IA
VAC Viking Classic Invitational
11
Spyros Argeros
9
1:23.53
JCCT
GAEL November Invitational
12
Sunny Kang
9
1:23.61
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
12
Evan Kaplan
9
1:24.95
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
13
Yuna Lee
9
1:23.72
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
13
Charlie O'Brien
9
1:25.11
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
14
Sophia Gutierrez
9
1:23.77
GAEL
GAEL November Invitational
14
Miles Menu
9
1:25.72
EHY
AGUA Swim For The Future
15
Isabella Riva
9
1:25.28
JCCT
GAEL November Invitational
15
Yuchen Wei
9
1:26.04
EAST
EAST October Time Trial Meet
16
Anna Hill
9
1:25.38
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Henry Xue
9
1:26.12
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Lily Ramirez
9
1:25.40
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Victor Pan
9
1:26.41
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
18
Naomi Crane
9
1:25.49
IA
VAC Viking Classic Invitational
18
Joseph Froehlich
9
1:26.91
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
19
Cassidy Chin
9
1:26.15
HS
NCAC October Second Sprint Meet
19
Zach Paggi
9
1:26.94
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Athena Kong
9
1:26.22
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
20
Tadija Maslo
9
1:27.10
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Ellie Finnegan
9
1:27.13
COND
COND October Fall Festival
21
Erez Erkal
9
1:27.20
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
22
Zoe Ross Allen
9
1:27.21
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Brian Wu
9
1:27.46
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Fernanda Portillo
9
1:27.33
EAST
EAST October Time Trial Meet
23
Liam Korenblit
9
1:27.79
FREE
COND October Fall Festival
24
Anna Hu
9
1:27.94
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
24
Hyun Chavez
9
1:27.91
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
25
Phoebe Garretson
9
1:28.00
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
25
Vihaan Parikh
9
1:27.94
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
 
 
 
 
 
 
25
Olan Chattanond
9
1:27.94
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
Girls   9   200 IM
Boys   9   200 IM
1
Emilia Calone
9
2:53.34
MWDA
NBS Red, White & Blue
1
Cal Farrell
9
2:48.95
NYSA
NYSA Season Starter Invite
2
Bluebell Quested
9
2:54.80
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
2
Timur Seliger
9
2:51.04
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Cailin Wong
9
2:55.33
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Jacob Rimler
9
2:52.08
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Kylie Lam
9
2:59.04
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Ryan Baldwin
9
2:52.09
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Yuna Lee
9
3:03.41
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Joshua Weinstein
9
2:52.93
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Eva Johnson
9
3:06.14
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
6
Harrison St. Thomas
9
2:55.26
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Lily Ramirez
9
3:07.92
YFD
YMID Fall Festival
7
Nikolai Haridasan
9
2:55.36
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
8
Fernanda Portillo
9
3:09.28
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Nicholas Kamor
9
2:57.93
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Kam Galang
9
3:09.32
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Ethan Chinea
9
3:00.71
UN
LIE Fall Kickoff Meet
10
Kate Donegain
9
3:09.97
IA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Hyun Chavez
9
3:02.57
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Dakota Barbatsoulis
9
3:12.35
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Minsoo Chae
9
3:04.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Madelyn Gebhard
9
3:13.21
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
12
Spyros Argeros
9
3:05.06
JCCT
FAST 8th Annual Hispanic Herita
13
Zoe Ross Allen
9
3:14.40
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
13
Ryan Bargellini
9
3:07.62
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Sydney Petrovic
9
3:18.74
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Joseph Monahan
9
3:10.88
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
15
Finley White
9
3:20.94
BGNW
YMID Fall Festival
15
Carter Corbett
9
3:13.01
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
16
Lily Price
9
3:21.46
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
16
Jake De Pierro
9
3:15.83
COND
LIE Fall Kickoff Meet
17
Julia Messinger-Nanni
9
3:26.00
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
17
Vihaan Parikh
9
3:15.90
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
18
Avery Wilcox
9
3:27.64
HAA
HAA November 7th Time Trials
18
Ellis Wagman
9
3:17.74
UN
NYSA Fall Classic Invitational
19
Cecilia Won
9
3:31.28
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
19
Conor Lenihan
9
3:19.49
COND
COND October Fall Festival
20
Sofia Colletti
9
3:32.78
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
20
Brian Wu
9
3:19.58
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
21
Maria Walsh
9
3:33.38
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Tadija Maslo
9
3:20.19
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
22
Rebecca Chung
9
3:35.90
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
22
Lucas Tian
9
3:22.36
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
23
Sofia Santora
9
3:38.97
MWDA
MWDA/AG Heats and Treats
23
Cooper Dong
9
3:24.06
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
24
Alysse Barnecut
9
3:40.40
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
24
Hanchi Jin
9
3:24.42
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
25
Olivia Kern
9
3:40.54
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Jonathan Packles
9
3:25.19
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
Girls   10   50 Free
Boys   10   50 Free
1
Lucianna Gutierrez
10
28.40
GAEL
GAEL October Time Trial
1
Levi Skaistis
10
27.83
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Emilianna Gonzalez
10
28.55
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
2
Linus Lin
10
28.31
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Samantha Crisostomo
10
28.84
NYCP
NCAC October Second Sprint Meet
3
Kieran Lee
10
28.74
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Joevannie Green
10
28.98
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Brayden Savas
10
28.85
SSC
SSC Fall Face Off
5
Claudia Rapisarda
10
29.06
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Ethan Pak
10
29.12
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
6
Theodora D'Amelio
10
29.09
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
5
Adam Kamal
10
29.12
BGNW
YMID Fall Festival
7
Saskia Aikman
10
29.13
YMID
GAEL November Invitational
7
Adrian Lengyel
10
29.41
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
8
Kaitlyn DeSiena
10
29.26
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
8
James Darcy
10
29.72
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
9
Hanna Bak
10
29.27
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
9
Aidan Chan
10
29.75
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Kayla Lombardo
10
29.32
UNMI
FAST 8th Annual Hispanic Herita
10
Lars Olsen
10
30.07
FA
LIE Fall Kickoff Meet
11
Gianna Martorello
10
29.44
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
11
Troy Speare
10
30.11
NDAC
MWDA/AG Heats and Treats
12
Katie O'Donnell
10
29.56
BGNW
PV-Marlins Invitational
12
Fahad Hashem
10
30.16
GATE
NCAC September First Sprint Mee
13
Ines Arnall
10
29.86
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Matthew Chang
10
30.26
CIY
AP-CIY Walk to the Blocks
14
Davia Richardson
10
30.21
UN
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
Tyler Gallub
10
30.29
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
14
Shannon Reddington
10
30.21
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Ryan McDonald
10
30.39
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Jacqueline Vinciguerra
10
30.23
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
16
Christian Corcuera
10
30.46
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Tiwa Ojutiku
10
30.24
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
17
Douglas Sims
10
30.57
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Keelyn Brink
10
30.26
WISC
LIE Fall Kickoff Meet
18
Danny Quinlan
10
30.58
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Lila Monti
10
30.28
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Derrick Kuo
10
30.62
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Ava Medina
10
30.35
COND
YMID vs COND Time Trials
20
Alex Babej
10
30.63
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
20
Nia Zagar
10
30.35
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
21
Austin Perillo
10
30.67
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
22
Claudia Retzlaff
10
30.38
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
21
Thomas Mackey
10
30.67
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Kendall Konigsberg
10
30.38
UNMI
FAST 8th Annual Hispanic Herita
23
Grant Knight
10
30.68
COND
COND & RA Time Trials
24
Megan Pattanakul
10
30.39
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
24
Gavin Buckley
10
30.69
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
25
Alba Arnall
10
30.40
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
25
James Gonzalez
10
30.75
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
Girls   10   100 Free
Boys   10   100 Free
1
Lucianna Gutierrez
10
1:03.16
GAEL
CT-GRYM October Invitational
1
Kieran Lee
10
1:02.81
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Gianna Martorello
10
1:03.59
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
James Darcy
10
1:03.51
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Claudia Rapisarda
10
1:03.95
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Adrian Lengyel
10
1:05.03
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
4
Kayla Lombardo
10
1:04.60
UN
AP-LIAC a Saturday in November
4
Danny Quinlan
10
1:05.54
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Hanna Bak
10
1:05.21
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Derrick Kuo
10
1:05.54
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Emilianna Gonzalez
10
1:05.58
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Lars Olsen
10
1:05.66
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
7
Kaitlyn DeSiena
10
1:05.80
CFJV
COND October Fall Festival
7
Oliver Shao
10
1:05.85
QNS
AGUA Swim For The Future
8
Tiwa Ojutiku
10
1:05.88
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
8
Brayden Savas
10
1:06.11
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Noor Nassar
10
1:06.16
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Adam Kamal
10
1:06.73
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Madelyn Yan
10
1:06.26
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
10
Matthew Franklin
10
1:06.87
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Katie O'Donnell
10
1:06.60
BGNW
PV-Marlins Invitational
11
Alex Babej
10
1:07.12
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Ines Arnall
10
1:06.67
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Andrew Koek
10
1:07.77
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Lani Bao
10
1:06.78
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Dylan Winthal
10
1:08.06
PATS
COND October Fall Festival
14
Claudia Retzlaff
10
1:06.82
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
David Grushovenko
10
1:08.08
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Cherry Lee
10
1:06.84
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
15
Rohan Srinivasan
10
1:08.09
NYSA
NYSA Season Starter Invite
16
Samantha Anderson
10
1:07.33
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Christian Corcuera
10
1:08.11
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Davia Richardson
10
1:07.50
UN
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Kian Olsson
10
1:08.16
NDAC
VAC Viking Classic Invitational
18
Emma Henson
10
1:07.61
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
18
Ryan McDonald
10
1:08.27
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Kate Connor
10
1:07.84
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
19
Thomas Mackey
10
1:08.41
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Kayla Kulier
10
1:07.85
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
20
Daniel Lezi
10
1:08.44
GAEL
CT-GRYM October Invitational
21
Antonia Sy
10
1:08.03
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Edward Hwang
10
1:08.45
TS
VAC Viking Classic Invitational
22
Saskia Aikman
10
1:08.18
YMID
YMID Fall Festival
22
Jared Liu
10
1:08.52
NYSA
NYSA Season Starter Invite
23
Jacqueline Vinciguerra
10
1:08.24
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
23
Andrew Wong
10
1:08.65
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
24
Caitlin Kulins
10
1:08.33
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
24
Gavin Buckley
10
1:08.70
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
25
Grace Gerosa
10
1:08.55
BGNW
PV-Marlins Invitational
25
Alejandro Gonzalez
10
1:08.80
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   10   200 Free
Boys   10   200 Free
1
Claudia Rapisarda
10
2:13.69
EAST
VAC Viking Classic Invitational
1
James Darcy
10
2:12.79
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Samantha Anderson
10
2:20.51
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Levi Skaistis
10
2:14.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Lila Monti
10
2:21.12
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Kieran Lee
10
2:17.78
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Lucianna Gutierrez
10
2:22.20
GAEL
CT-GRYM October Invitational
4
Lars Olsen
10
2:18.67
FA
LIE Fall Kickoff Meet
5
Claudia Retzlaff
10
2:23.11
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Brayden Savas
10
2:19.71
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Jacqueline Vinciguerra
10
2:23.29
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Andrew Koek
10
2:22.99
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Leni So
10
2:24.15
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Danny Quinlan
10
2:23.76
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Cherry Lee
10
2:24.30
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Adrian Lengyel
10
2:25.27
RIST
AGUA Swim For The Future
9
Kaitlyn DeSiena
10
2:24.89
CFJV
COND October Fall Festival
9
Gavin Buckley
10
2:26.06
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Caitlin Kulins
10
2:26.47
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
10
Edward Hwang
10
2:26.65
TS
VAC Viking Classic Invitational
11
Hanna Bak
10
2:26.96
QNS
AGUA Swim For The Future
11
Adam Kamal
10
2:27.86
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Sara Valerio
10
2:27.17
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Linus Lin
10
2:27.91
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Kate Connor
10
2:27.44
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
David Grushovenko
10
2:28.02
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Ines Arnall
10
2:27.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Alejandro Gonzalez
10
2:28.47
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Grace Gerosa
10
2:28.21
BGNW
YMID Fall Festival
15
Matthew Franklin
10
2:29.29
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
16
Kayla Kulier
10
2:29.25
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
16
Thomas Mackey
10
2:29.39
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Leah Gregersen
10
2:29.41
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Austin Perillo
10
2:29.43
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
18
Katie O'Donnell
10
2:29.45
BGNW
YMID Fall Festival
18
Rohan Srinivasan
10
2:30.16
UN
NYSA Fall Classic Invitational
19
Alba Arnall
10
2:29.79
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Jared Liu
10
2:30.19
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
20
Emma Henson
10
2:30.40
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
20
James Gonzalez
10
2:30.46
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Kaylee Chan
10
2:30.95
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
21
Douglas Sims
10
2:31.21
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
22
Gabriela Finchelstein
10
2:31.52
RIST
AGUA Swim For The Future
22
Daniel Lezi
10
2:32.08
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Nia Zagar
10
2:32.12
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Andrew Wong
10
2:32.52
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Emilianna Gonzalez
10
2:32.44
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Leo Straus
10
2:32.67
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Saskia Aikman
10
2:32.80
YMID
GAEL November Invitational
25
Derin Karadeniz
10
2:32.77
RFAC
PAC Maria Parmanan Invitational
Girls   10   500 Free
Boys   10   500 Free
1
Gianna Martorello
10
6:01.91
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
1
James Darcy
10
5:45.75
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Samantha Anderson
10
6:09.30
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Kieran Lee
10
5:56.87
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
3
Claudia Rapisarda
10
6:10.35
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Lars Olsen
10
6:13.90
FA
LIE Fall Kickoff Meet
4
Lila Monti
10
6:17.46
TVSC
TVSC 500 Time Trials
4
Andrew Koek
10
6:14.43
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Jacqueline Vinciguerra
10
6:17.78
TVSC
TVSC 500 Time Trials
5
Oliver Shao
10
6:29.12
QNS
FLY Distance Meet
6
Leni So
10
6:21.15
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Aidan Chan
10
6:34.03
FLY
FLY Distance Meet
7
Katie O'Donnell
10
6:25.08
BGNW
PV-Marlins Invitational
7
Adam Kamal
10
6:42.01
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
8
Leah Gregersen
10
6:30.52
RA
GAEL November Invitational
8
Deaglan Farrell
10
6:46.04
TVSC
TVSC 500 Time Trials
9
Kaitlyn DeSiena
10
6:35.88
CFJV
COND October Fall Festival
9
A.j. Mugno
10
6:47.51
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Caitlin Kulins
10
6:41.15
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
10
James Gonzalez
10
6:48.88
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Kaylee Chan
10
6:41.60
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
11
Joshua Insdorf
10
6:52.08
MWDA
MWDA Distance Heats and Treats
12
Grace Gerosa
10
6:41.88
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
12
Patrick Fanshawe
10
6:53.13
COND
COND October Fall Festival
13
Noor Nassar
10
6:43.72
LGAC
FLY Distance Meet
13
Liam Harty
10
6:54.51
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Ava Emmerich
10
6:49.85
TVSC
TVSC 500 Time Trials
14
Ismael Minchala
10
6:56.98
FLY
FLY Distance Meet
15
Megan Pattanakul
10
6:56.68
QNS
FLY Distance Meet
15
Austin Perillo
10
6:58.65
MWDA
MWDA Distance Heats and Treats
16
Pelagia Chazov
10
6:58.57
FREE
COND October Fall Festival
16
Spencer Grayson
10
7:00.80
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
17
Liv Olsen
10
6:59.08
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
17
Zachary Trenczer
10
7:01.78
COND
COND October Fall Festival
18
Mackinzie Sabol
10
7:01.11
BGNW
PV-Marlins Invitational
18
Linus Lin
10
7:02.99
FLY
FLY Distance Meet
19
Davia Richardson
10
7:02.13
UN
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Junyi Jiang
10
7:04.53
FLY
FLY Distance Meet
20
Kristen Gazzara
10
7:04.73
COND
COND October Fall Festival
20
Ryan Loveless
10
7:08.61
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Krista Pagano
10
7:08.12
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
21
Matthew Chang
10
7:11.70
FLY
FLY Distance Meet
22
Ava Medina
10
7:08.18
COND
COND October Fall Festival
22
Vernon Lam
10
7:12.30
YBAR
MWDA Distance Heats and Treats
23
Audrey Ho
10
7:11.80
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
23
Ryan McDonald
10
7:14.04
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
24
Leila Crisano
10
7:13.11
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
24
Jack Pacifico
10
7:19.54
TVSC
TVSC 500 Time Trials
25
Nidhi Ray
10
7:14.23
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
25
Sullivan Smith
10
7:34.42
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
Girls   10   50 Back
Boys   10   50 Back
1
Megan Pattanakul
10
32.77
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Brayden Savas
10
32.27
SSC
HAA October Meet
2
Gianna Martorello
10
32.80
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Levi Skaistis
10
32.56
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Ines Arnall
10
32.98
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
3
Kieran Lee
10
32.79
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Lani Bao
10
33.10
NYSA
NYSA Season Starter Invite
4
Thomas Mackey
10
33.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Lucianna Gutierrez
10
33.52
GAEL
GAEL October Time Trial
5
Adam Kamal
10
34.26
BGNW
YMID Fall Festival
6
Kate Connor
10
33.54
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
James Darcy
10
34.27
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Joevannie Green
10
33.69
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Linus Lin
10
34.34
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
8
Mackinzie Sabol
10
33.87
BGNW
PV-Marlins Invitational
8
Vincent Wang
10
34.58
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
9
Jacqueline Vinciguerra
10
34.50
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Andrew Wong
10
34.60
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Theodora D'Amelio
10
34.66
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
10
Dylan Winthal
10
34.65
PATS
PATS 12 && Under Invititational
11
Alba Arnall
10
34.68
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
11
Omar Mohamed
10
34.80
FREE
COND October Fall Festival
12
Madelyn Yan
10
34.77
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
12
Lars Olsen
10
34.88
FA
LIAC Saturday in October
13
Katie O'Donnell
10
34.90
BGNW
PV-Marlins Invitational
13
Tyler Gallub
10
34.98
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
14
Kendall Konigsberg
10
35.01
UNMI
FAST 8th Annual Hispanic Herita
13
Ethan Pak
10
34.98
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
15
Samantha Anderson
10
35.28
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
Rohan Srinivasan
10
35.04
NYSA
NYSA Season Starter Invite
16
Lila Monti
10
35.33
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Oliver Shao
10
35.06
QNS
AGUA Swim For The Future
17
Daisy Pitches
10
35.38
EHY
AGUA Swim For The Future
17
Derrick Kuo
10
35.18
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
18
Kaitlyn DeSiena
10
35.40
CFJV
COND October Fall Festival
18
Daniel Lezi
10
35.41
GAEL
GAEL November Invitational
19
Claudia Retzlaff
10
35.49
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Jared Liu
10
35.57
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
20
Shanel Tan
10
35.54
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Iain Fulnecky
10
35.86
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
21
Noor Nassar
10
35.56
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Aidan Dwyer
10
35.90
COND
LIE Fall Kickoff Meet
22
Nikko Tjahaya
10
35.57
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
22
Henry Ma
10
35.97
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Tiwa Ojutiku
10
35.64
SSC
SSC Fall Face Off
23
Alejandro Gonzalez
10
36.13
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Logan Minster
10
35.79
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
24
David Grushovenko
10
36.28
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Saskia Aikman
10
35.82
YMID
YMID Fall Festival
25
Douglas Sims
10
36.42
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   10   100 Back
Boys   10   100 Back
1
Gianna Martorello
10
1:12.31
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Levi Skaistis
10
1:07.70
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
2
Mackinzie Sabol
10
1:12.42
BGNW
YMID Fall Festival
2
Brayden Savas
10
1:09.32
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
3
Ines Arnall
10
1:13.79
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
3
James Darcy
10
1:11.37
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Kate Connor
10
1:14.13
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Thomas Mackey
10
1:12.34
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Kaitlyn DeSiena
10
1:15.22
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
5
Andrew Wong
10
1:13.16
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Jacqueline Vinciguerra
10
1:15.49
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
6
Dylan Winthal
10
1:14.40
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
7
Lani Bao
10
1:15.78
NYSA
NYSA Season Starter Invite
7
Adam Kamal
10
1:15.07
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Natalie Wu
10
1:15.87
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
8
Rohan Srinivasan
10
1:15.43
NYSA
NYSA Season Starter Invite
9
Madelyn Yan
10
1:15.90
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Edward Hwang
10
1:15.90
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Leni So
10
1:16.21
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Lars Olsen
10
1:16.09
FA
LIE Fall Kickoff Meet
11
Samantha Anderson
10
1:16.28
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Daniel Lezi
10
1:16.10
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Lila Monti
10
1:16.29
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
David Grushovenko
10
1:16.52
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Alba Arnall
10
1:16.45
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Adrian Lengyel
10
1:17.36
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
Katie O'Donnell
10
1:16.81
BGNW
PV-Marlins Invitational
14
Andrew Koek
10
1:17.47
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Caitlin Kulins
10
1:17.21
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
15
Tyler Gallub
10
1:17.55
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
16
Kaylee Chan
10
1:17.39
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
16
Ethan Isak
10
1:18.21
EAST
EAST October Time Trial Meet
17
Ellie Finnegan
10
1:17.77
COND
LIE Fall Kickoff Meet
17
Douglas Sims
10
1:18.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Saskia Aikman
10
1:17.88
YMID
YMID Fall Festival
18
Danny Quinlan
10
1:18.70
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
19
Gabriela Finchelstein
10
1:17.94
RIST
AGUA Swim For The Future
19
Gavin Buckley
10
1:19.41
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
20
Antonia Sy
10
1:18.09
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Alejandro Gonzalez
10
1:19.58
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Tiwa Ojutiku
10
1:18.21
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
21
Leo Straus
10
1:19.79
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Cherry Lee
10
1:18.29
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
22
Christian Corcuera
10
1:19.89
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Emma Henson
10
1:18.70
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Connor Holland
10
1:20.01
NYSA
NYSA Season Starter Invite
24
Logan Minster
10
1:18.75
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Vernon Lam
10
1:20.08
YBAR
VAC Viking Classic Invitational
25
Sara Valerio
10
1:19.11
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Nikita Michin
10
1:20.16
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   10   50 Breast
Boys   10   50 Breast
1
Shannon Reddington
10
36.64
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
1
Levi Skaistis
10
34.00
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Kayla Lombardo
10
36.90
UN
AP-LIAC a Saturday in November
2
Andrew Koek
10
34.72
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Emilianna Gonzalez
10
37.56
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Derrick Kuo
10
36.10
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Joevannie Green
10
38.02
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Kieran Lee
10
36.47
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Shanel Tan
10
38.08
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
5
David Grushovenko
10
37.28
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Grace Gerosa
10
38.22
BGNW
PV-Marlins Invitational
6
Omar Mohamed
10
37.32
FREE
COND October Fall Festival
7
Davia Richardson
10
38.36
UN
HDRO Fall SCY Invitational Meet
7
Ryan McDonald
10
37.54
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Ella Humphrey
10
38.38
PBAC
VAC Viking Classic Invitational
8
Fahad Hashem
10
37.94
GATE
NCAC September First Sprint Mee
9
Daisy Pitches
10
38.60
EHY
AGUA Swim For The Future
9
Alex Babej
10
38.25
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
10
Cherry Lee
10
38.61
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Daniel Ayzenberg
10
38.61
UN
NYSA Fall Classic Invitational
11
Grace Cullen
10
38.67
IA
HAA October Meet
11
Kantaro Kohara
10
38.63
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
12
Nia Zagar
10
38.90
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Rohan Srinivasan
10
39.16
UN
NYSA Fall Classic Invitational
13
Theodora D'Amelio
10
38.91
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
13
Derek Lian
10
39.48
NYCP
NCAC October Second Sprint Meet
14
Lila Monti
10
38.95
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Ethan Pak
10
39.52
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Nikko Tjahaya
10
39.07
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
15
Oliver Shao
10
39.68
QNS
AGUA Swim For The Future
16
Gianna Martorello
10
39.10
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
16
Daniel Lezi
10
39.72
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Yasmeen Best
10
39.73
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
17
Daniel Mente
10
39.92
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
17
Pelagia Chazov
10
39.73
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
18
Grant Knight
10
39.95
UN
YMID vs COND Time Trials
19
Mackinzie Sabol
10
39.90
BGNW
PV-Marlins Invitational
19
Aidan Chan
10
40.11
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
20
Samantha Crisostomo
10
40.10
NYCP
NCAC October Second Sprint Meet
20
James Augustin
10
40.15
FA
LIAC Saturday in October
21
Claudia Rapisarda
10
40.27
EAST
EAST October Time Trial Meet
21
James Darcy
10
40.85
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Megan Pattanakul
10
40.30
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
22
Thomas Mackey
10
40.88
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
23
Lilly Santos
10
40.46
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Linus Lin
10
40.93
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
24
Tamsin Coulthard
10
40.82
YMID
YMID Fall Festival
24
Brayden Savas
10
40.94
SSC
SSC Fall Face Off
25
Lani Bao
10
40.96
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
25
Micah Jones
10
41.11
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
Girls   10   100 Breast
Boys   10   100 Breast
1
Emilianna Gonzalez
10
1:19.92
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
1
Andrew Koek
10
1:12.75
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Nia Zagar
10
1:21.87
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
2
Levi Skaistis
10
1:15.77
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
3
Gianna Martorello
10
1:22.08
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Ryan McDonald
10
1:21.98
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Cherry Lee
10
1:22.70
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Kieran Lee
10
1:22.14
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Kayla Lombardo
10
1:23.30
UN
YMID Fall Festival
5
Kantaro Kohara
10
1:22.76
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Grace Gerosa
10
1:23.73
BGNW
PV-Marlins Invitational
6
David Grushovenko
10
1:23.20
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Lila Monti
10
1:23.89
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
7
Omar Mohamed
10
1:23.40
FREE
COND October Fall Festival
8
Shannon Reddington
10
1:24.07
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Rohan Srinivasan
10
1:23.47
UN
NYSA Fall Classic Invitational
9
Lilly Santos
10
1:24.92
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Daniel Ayzenberg
10
1:24.68
UN
NYSA Fall Classic Invitational
10
Joevannie Green
10
1:25.41
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Ethan Pak
10
1:24.79
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
11
Nikko Tjahaya
10
1:26.63
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
11
Daniel Mente
10
1:25.73
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Kaylee Chan
10
1:26.86
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
12
Andrew Wong
10
1:26.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
13
Yasmeen Best
10
1:26.92
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Aidan Chan
10
1:26.61
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Daisy Pitches
10
1:27.20
EHY
AGUA Swim For The Future
14
Daniel Lezi
10
1:26.74
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
15
Gabriela Finchelstein
10
1:28.10
RIST
AGUA Swim For The Future
15
Thomas Mackey
10
1:27.05
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
16
Ava Medina
10
1:28.31
COND
YMID vs COND Time Trials
16
Xander Sohng
10
1:27.10
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Claudia Rapisarda
10
1:28.34
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Brayden Savas
10
1:27.14
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
18
Mackinzie Sabol
10
1:29.37
BGNW
PV-Marlins Invitational
18
Grant Knight
10
1:28.61
UN
YMID vs COND Time Trials
19
Tamsin Coulthard
10
1:29.41
YMID
YMID Fall Festival
19
Keisuke Ogaki
10
1:29.14
YMID
YMID Fall Festival
20
Davia Richardson
10
1:29.58
UN
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Oliver Shao
10
1:29.23
QNS
AGUA Swim For The Future
20
Lani Bao
10
1:29.58
NYSA
NYSA Season Starter Invite
21
Anish Pahari
10
1:29.87
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Pelagia Chazov
10
1:29.69
FREE
COND October Fall Festival
22
Vernon Lam
10
1:30.30
YBAR
MWDA/AG Heats and Treats
23
Sophia Kearney
10
1:30.79
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
23
Derin Karadeniz
10
1:30.34
RFAC
MWDA/AG Heats and Treats
24
Alegra Teixidor-Salerno
10
1:30.81
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
24
James Darcy
10
1:31.12
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Ava Emmerich
10
1:30.90
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
25
Linus Lin
10
1:31.46
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   10   50 Fly
Boys   10   50 Fly
1
Ines Arnall
10
31.87
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
1
Levi Skaistis
10
30.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Samantha Crisostomo
10
32.16
NYCP
NCAC October Second Sprint Meet
2
James Darcy
10
30.80
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Alba Arnall
10
32.37
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Brayden Savas
10
31.64
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
4
Joevannie Green
10
32.51
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Lars Olsen
10
31.78
FA
LIE Fall Kickoff Meet
5
Samantha Anderson
10
32.60
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Omar Mohamed
10
32.21
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
6
Emilianna Gonzalez
10
32.65
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Kunga Ratling
10
32.30
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Gianna Martorello
10
32.69
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Troy Speare
10
32.37
NDAC
VAC Viking Classic Invitational
8
Katie O'Donnell
10
32.79
BGNW
PV-Marlins Invitational
8
Kian Olsson
10
32.64
NDAC
VAC Viking Classic Invitational
9
Lucianna Gutierrez
10
32.92
GAEL
CT-GRYM October Invitational
9
Thomas Mackey
10
32.70
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Madelyn Yan
10
33.15
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Kieran Lee
10
33.15
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
11
Shannon Reddington
10
33.43
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Linus Lin
10
33.30
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Jacqueline Vinciguerra
10
33.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
Alex Babej
10
33.53
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Sara Valerio
10
33.62
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Matthew Franklin
10
33.59
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Claudia Retzlaff
10
33.67
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
14
Matthew Chang
10
33.66
CIY
AP-CIY Walk to the Blocks
15
Emma Henson
10
33.69
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
15
Justin Chen
10
33.71
NYCP
NCAC October Second Sprint Meet
16
Shanel Tan
10
33.88
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
16
Daniel Lezi
10
34.13
GAEL
GAEL November Invitational
17
Amira Washington
10
33.91
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Edward Hwang
10
34.62
TS
VAC Viking Classic Invitational
18
Lani Bao
10
33.98
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
18
Tyler Gallub
10
34.63
HAA
AP-LIAC a Saturday in November
19
Hanna Bak
10
34.22
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
19
Derrick Kuo
10
34.77
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Giuliana Vavalle
10
34.27
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
20
Ethan Pak
10
35.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Allison Gordon
10
34.31
RA
COND & RA Time Trials
21
Alejandro Gonzalez
10
35.04
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Tiwa Ojutiku
10
34.48
SSC
SSC Fall Face Off
22
Vernon Lam
10
35.09
YBAR
VAC Viking Classic Invitational
23
Kayla Dwyer
10
34.49
COND
COND October Fall Festival
23
Jared Liu
10
35.11
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
24
Cameron Pupke
10
34.76
WISC
SSC Fall Face Off
24
Adam Kamal
10
35.30
BGNW
YMID Fall Festival
25
Ava Medina
10
34.86
COND
YMID vs COND Time Trials
25
Ismael Minchala
10
35.53
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   10   100 Fly
Boys   10   100 Fly
1
Gianna Martorello
10
1:11.84
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Lucas Ackerman
10
1:03.31
HAA
AP-LIAC a Saturday in November
2
Kayla Dwyer
10
1:13.43
COND
COND October Fall Festival
2
James Darcy
10
1:07.83
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Samantha Anderson
10
1:14.08
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Levi Skaistis
10
1:09.41
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
4
Emilianna Gonzalez
10
1:15.20
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
4
Omar Mohamed
10
1:13.33
FREE
COND October Fall Festival
5
Lucianna Gutierrez
10
1:15.59
GAEL
CT-GRYM October Invitational
5
Brayden Savas
10
1:13.52
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Sara Valerio
10
1:16.87
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Lars Olsen
10
1:14.02
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
7
Tiwa Ojutiku
10
1:17.30
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
7
Thomas Mackey
10
1:16.66
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Madelyn Yan
10
1:17.70
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
8
Kian Olsson
10
1:17.01
NDAC
VAC Viking Classic Invitational
9
Katie O'Donnell
10
1:17.73
BGNW
PV-Marlins Invitational
9
Alejandro Gonzalez
10
1:18.28
APEX
NCAC October Second Sprint Meet
10
Jacqueline Vinciguerra
10
1:17.84
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
10
Daniel Lezi
10
1:18.56
GAEL
GAEL November Invitational
11
Cherry Lee
10
1:18.38
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Joshua Insdorf
10
1:18.78
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
12
Noor Nassar
10
1:18.46
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Matthew Franklin
10
1:18.98
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
13
Antonia Sy
10
1:18.93
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Kieran Lee
10
1:19.51
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Audrey Ho
10
1:19.94
BGNW
YMID Fall Festival
14
Anish Pahari
10
1:19.93
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Amira Washington
10
1:20.63
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
15
Andrew Koek
10
1:20.37
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Liv Olsen
10
1:22.75
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Joseph McGrath
10
1:21.16
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Cindy Chen
10
1:22.80
BGNW
YMID Fall Festival
17
James Gonzalez
10
1:21.20
APEX
HDRO Fall SCY Invitational Meet
18
Claudia Rapisarda
10
1:23.80
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Edward Hwang
10
1:21.66
TS
VAC Viking Classic Invitational
19
Cara McDonald
10
1:23.88
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
19
Nikita Michin
10
1:22.31
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Angelina Lin
10
1:24.58
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
20
John Crouchley
10
1:23.45
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Lila Monti
10
1:24.66
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
21
Rohan Srinivasan
10
1:23.49
NYSA
NYSA Season Starter Invite
22
Kayla Kulier
10
1:25.15
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Elias Malionek
10
1:24.13
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Leni So
10
1:25.25
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Zachary Trenczer
10
1:24.60
COND
LIE Fall Kickoff Meet
24
Keelyn Brink
10
1:25.65
WISC
LIE Fall Kickoff Meet
24
Danny Quinlan
10
1:24.74
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
25
Riko Suzuki
10
1:26.51
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
25
Tyler Gallub
10
1:24.94
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
Girls   10   100 IM
Boys   10   100 IM
1
Gianna Martorello
10
1:11.47
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Levi Skaistis
10
1:07.15
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Samantha Crisostomo
10
1:14.76
NYCP
NCAC October Second Sprint Meet
2
Derrick Kuo
10
1:12.18
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Hanna Bak
10
1:15.03
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Andrew Koek
10
1:13.29
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Shanel Tan
10
1:15.37
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Brayden Savas
10
1:13.30
SSC
SSC Fall Face Off
5
Cherry Lee
10
1:15.42
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Omar Mohamed
10
1:13.38
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
6
Claudia Rapisarda
10
1:15.75
EAST
VAC Viking Classic Invitational
6
Kieran Lee
10
1:13.43
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Nia Zagar
10
1:15.78
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
James Darcy
10
1:13.89
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Lila Monti
10
1:16.04
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
8
Rohan Srinivasan
10
1:15.72
UN
NYSA Fall Classic Invitational
9
Ines Arnall
10
1:16.05
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Derek Lian
10
1:15.76
NYCP
NCAC October Second Sprint Meet
10
Ava Medina
10
1:16.58
COND
COND & RA Time Trials
10
Alex Babej
10
1:15.77
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
11
Allison Gordon
10
1:16.68
RA
COND & RA Time Trials
11
Daniel Lezi
10
1:16.06
GAEL
GAEL November Invitational
12
Claudia Retzlaff
10
1:17.17
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
Lars Olsen
10
1:16.12
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
13
Lilly Santos
10
1:17.43
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Ethan Pak
10
1:16.55
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
14
Mackinzie Sabol
10
1:17.49
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Ryan Sommerstad
10
1:17.07
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
15
Giuliana Vavalle
10
1:17.62
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
15
Oliver Shao
10
1:17.12
QNS
AGUA Swim For The Future
16
Alba Arnall
10
1:17.77
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Fahad Hashem
10
1:17.64
GATE
NCAC September First Sprint Mee
17
Nikko Tjahaya
10
1:17.79
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
17
Dylan Winthal
10
1:17.96
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
18
Kayla Lombardo
10
1:17.88
UN
YMID Fall Festival
18
Justin Chen
10
1:18.13
NYCP
NCAC October Second Sprint Meet
19
Samantha Anderson
10
1:17.89
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
19
Ethan Isak
10
1:18.42
EAST
EAST October Time Trial Meet
20
Megan Pattanakul
10
1:17.93
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Adam Kamal
10
1:18.48
BGNW
YMID Fall Festival
21
Daisy Pitches
10
1:18.11
EHY
AGUA Swim For The Future
21
Vernon Lam
10
1:18.62
YBAR
VAC Viking Classic Invitational
22
Antonia Sy
10
1:18.25
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Julien Shao
10
1:18.66
QNS
AGUA Swim For The Future
23
Katie O'Donnell
10
1:18.32
BGNW
PV-Marlins Invitational
23
Soto Iwabuchi
10
1:18.79
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
24
Emilianna Gonzalez
10
1:18.41
APEX
NCAC September First Sprint Mee
24
Daniel Mente
10
1:19.04
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
25
Emma Henson
10
1:18.73
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Edward Hwang
10
1:19.05
TS
VAC Viking Classic Invitational
Girls   10   200 IM
Boys   10   200 IM
1
Gianna Martorello
10
2:31.93
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Levi Skaistis
10
2:26.02
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
2
Samantha Anderson
10
2:42.10
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Andrew Koek
10
2:31.74
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Cherry Lee
10
2:43.08
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
James Darcy
10
2:34.63
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Claudia Retzlaff
10
2:43.27
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
4
Kieran Lee
10
2:36.99
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Lila Monti
10
2:44.62
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Brayden Savas
10
2:37.23
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Claudia Rapisarda
10
2:44.65
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
6
Derrick Kuo
10
2:38.05
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Kayla Dwyer
10
2:45.89
COND
COND October Fall Festival
7
Thomas Mackey
10
2:43.52
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Nia Zagar
10
2:45.98
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
8
David Grushovenko
10
2:43.80
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Madelyn Yan
10
2:47.57
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Rohan Srinivasan
10
2:47.12
UN
NYSA Fall Classic Invitational
10
Emma Henson
10
2:47.75
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Gavin Buckley
10
2:47.52
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Ines Arnall
10
2:48.64
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
11
Lars Olsen
10
2:47.86
FA
LIE Fall Kickoff Meet
12
Katie O'Donnell
10
2:48.82
BGNW
YMID Fall Festival
12
Daniel Lezi
10
2:47.88
GAEL
GAEL November Invitational
13
Nikko Tjahaya
10
2:50.09
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
13
Linus Lin
10
2:48.08
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Kaylee Chan
10
2:50.15
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Edward Hwang
10
2:49.42
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Ava Medina
10
2:50.65
COND
LIE Fall Kickoff Meet
15
Danny Quinlan
10
2:49.50
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Sara Valerio
10
2:51.26
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Andrew Wong
10
2:50.03
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
17
Alba Arnall
10
2:51.65
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
16
Dylan Winthal
10
2:50.03
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
18
Jacqueline Vinciguerra
10
2:51.87
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Tyler Gallub
10
2:51.24
HAA
AP-LIAC a Saturday in November
19
Amira Washington
10
2:52.05
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Anish Pahari
10
2:51.39
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Kaitlyn DeSiena
10
2:52.15
CFJV
COND October Fall Festival
20
Alex Babej
10
2:51.86
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
21
Gabriela Finchelstein
10
2:53.28
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Turo Gereltod
10
2:52.77
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
22
Grace Gerosa
10
2:53.99
BGNW
YMID Fall Festival
22
Ryan McDonald
10
2:52.82
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Cara McDonald
10
2:54.61
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Matthew Franklin
10
2:53.35
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Tiwa Ojutiku
10
2:55.18
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Ethan Pak
10
2:53.59
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
25
Leah Gregersen
10
2:55.48
RA
COND & RA Time Trials
25
Daniel Mente
10
2:53.63
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
Girls   11   50 Free
Boys   11   50 Free
1
Claire Weinstein
11
26.21
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Isaih Francis
11
25.72
COND
LIE Fall Kickoff Meet
2
Sophia Bondikov
11
26.82
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Morgon Washington
11
26.60
CAS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Emily Herr
11
27.20
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Strahinja Maslo
11
26.64
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Isabella Vega
11
27.30
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Ethan Zhou
11
26.96
UN
AP-LIAC a Saturday in November
5
Kuipi Lam
11
27.35
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Ethan Zhou
11
27.05
UN
MWDA/AG Heats and Treats
6
Annabel Dimaculangan
11
27.42
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Aidan Levine
11
27.06
TRI
AGUA Swim For The Future
7
Martyna Kaps
11
27.45
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Denys Mialkovskyi
11
27.11
RIST
NCAC September First Sprint Mee
8
Erica Czeremcha
11
27.78
TS
VAC Viking Classic Invitational
8
Harrison Smith
11
27.41
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Neala Klein
11
27.81
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
9
Noah Barrett
11
27.57
YMID
AP-LIAC a Saturday in November
10
Lauren Maierle
11
27.83
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
10
Aiden Moy
11
27.68
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Madison Ebanks
11
28.07
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Ethan Nus
11
27.74
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
Makani Lam
11
28.24
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
Gregory Bazylko
11
27.75
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Gwen Serafin
11
28.31
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
13
David Kushnirsky
11
27.79
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Lucianna Gutierrez
11
28.33
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Matthew Renwick
11
27.88
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Alison Nunez
11
28.37
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Lorenzo Aquilino
11
27.88
FA
LIE Fall Kickoff Meet
16
Sydney Amerson
11
28.48
SMC
YMID Fall Festival
16
Henry Topping
11
28.01
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Tessa Feld
11
28.49
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
16
Connor McHugh
11
28.01
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
17
Heidi Wu
11
28.49
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
18
Sun-Jin Shah
11
28.61
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Ariana Ma
11
28.64
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Shawn Beaman
11
28.61
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
20
Syd Berger
11
28.69
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
20
Zachary Arnold
11
28.71
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Kayce Park
11
28.72
UN
NYSA Fall Classic Invitational
21
Mykhaylo Filimonov
11
28.72
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Adrianna Bridgemanhel
11
28.74
TS
VAC Viking Classic Invitational
21
Jack Mummery
11
28.72
NBS
VAC Viking Classic Invitational
22
Aurelia Liu
11
28.74
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Owen Miao
11
28.73
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Theodora D'Amelio
11
28.77
FREE
COND October Fall Festival
24
Harrison Zoccoli
11
28.83
TS
SSC TYR September Sprint Meet
25
Elizabeth Vursta
11
28.79
COND
LIE Fall Kickoff Meet
24
Owen Daniels
11
28.83
NDAC
MWDA/AG Heats and Treats
Girls   11   100 Free
Boys   11   100 Free
1
Claire Weinstein
11
56.03
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Noah Cakir
11
56.82
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Isabella Vega
11
57.60
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Ethan Nus
11
57.13
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Erica Czeremcha
11
58.58
TS
VAC Viking Classic Invitational
3
Isaih Francis
11
57.15
COND
COND October Fall Festival
4
Annabel Dimaculangan
11
58.65
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Strahinja Maslo
11
57.22
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
4
Makani Lam
11
58.65
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Denys Mialkovskyi
11
57.81
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Emily Herr
11
58.77
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
6
Morgon Washington
11
58.65
CAS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Sarah Larsen
11
59.58
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Sean Green
11
59.57
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Sophia Bondikov
11
1:00.02
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
8
Aidan Levine
11
59.64
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
9
Martyna Kaps
11
1:00.15
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Ethan Silver
11
59.86
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Lauren Maierle
11
1:00.21
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
10
Harrison Smith
11
1:00.00
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Neala Klein
11
1:00.53
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Matthew Renwick
11
1:00.31
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
12
Madison Ebanks
11
1:00.64
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
12
Noah Barrett
11
1:00.48
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
13
April Chun
11
1:00.74
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
13
Will Siegel
11
1:00.55
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Regan Fried
11
1:00.92
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Ethan Zhou
11
1:00.74
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Charlotte LePage
11
1:01.03
EAST
VAC Viking Classic Invitational
15
Patrick O'Hagan
11
1:00.77
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
16
Elizabeth Vursta
11
1:01.08
COND
LIE Fall Kickoff Meet
16
David Kushnirsky
11
1:00.83
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Savanah Strabuk
11
1:01.31
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
17
Aiden Moy
11
1:00.95
EAST
VAC Viking Classic Invitational
18
Ava Pusing
11
1:01.71
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Lorenzo Aquilino
11
1:01.17
FA
LIE Fall Kickoff Meet
19
Lucianna Gutierrez
11
1:01.92
GAEL
GAEL November Invitational
19
Zeno Park
11
1:02.17
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Gwen Serafin
11
1:01.98
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
20
Zachary Arnold
11
1:02.29
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Heidi Wu
11
1:02.12
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Solomon Li
11
1:02.82
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
22
Ariana Ma
11
1:02.19
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Shawn Beaman
11
1:02.82
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
23
Alison Nunez
11
1:02.35
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
23
Owen Miao
11
1:02.89
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Storey Shefferman
11
1:02.36
MAKO
AGUA Swim For The Future
24
Kyle Terri
11
1:03.03
YMID
YMID vs COND Time Trials
25
Tamara Tesovic
11
1:02.74
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Markos Prokopiou
11
1:03.08
CSDC
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   11   200 Free
Boys   11   200 Free
1
Claire Weinstein
11
1:58.96
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Strahinja Maslo
11
2:02.20
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
2
Isabella Vega
11
2:03.00
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Denys Mialkovskyi
11
2:03.83
RIST
AGUA Swim For The Future
3
Makani Lam
11
2:05.20
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Sean Green
11
2:06.39
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Emily Herr
11
2:06.33
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Noah Cakir
11
2:07.02
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Sarah Larsen
11
2:07.43
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Isaih Francis
11
2:07.08
COND
LIE Fall Kickoff Meet
6
April Chun
11
2:08.11
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Patrick O'Hagan
11
2:07.48
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Regan Fried
11
2:08.35
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Will Siegel
11
2:08.45
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Erica Czeremcha
11
2:08.51
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Ethan Silver
11
2:09.04
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Sophia Bondikov
11
2:08.71
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Matt Zhao
11
2:11.77
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Elizabeth Vursta
11
2:10.61
COND
LIE Fall Kickoff Meet
10
David Kushnirsky
11
2:12.54
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Heidi Wu
11
2:12.43
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
11
Owen Miao
11
2:14.06
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Lucianna Gutierrez
11
2:12.81
GAEL
GAEL November Invitational
12
Aiden Moy
11
2:15.80
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
13
Alison Nunez
11
2:13.75
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Lorenzo Aquilino
11
2:15.85
FA
LIE Fall Kickoff Meet
14
Madison Ebanks
11
2:14.01
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
Julian Piedrahita
11
2:16.11
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
15
Ava Pusing
11
2:14.40
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Solomon Li
11
2:18.27
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Nicole Euyoque
11
2:14.97
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Zeno Park
11
2:18.99
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
17
Samantha Schnappauf
11
2:15.26
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
17
Andrew Simons
11
2:19.23
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Gwen Serafin
11
2:15.59
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
18
Liam Dunn
11
2:19.70
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Tessa Feld
11
2:16.26
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
19
Zachary Arnold
11
2:19.91
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Melania Petriccione
11
2:17.64
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Ryan Sommerstad
11
2:20.52
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Joy Kang
11
2:17.89
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Harrison Zoccoli
11
2:20.87
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Savanah Strabuk
11
2:18.04
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Henry Ma
11
2:21.07
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Loretta Santora
11
2:19.41
MWDA
VAC Viking Classic Invitational
23
Colin Veit
11
2:21.46
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Charlotte LePage
11
2:19.60
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
24
Richard Tang
11
2:21.81
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
25
Emily Salazar
11
2:19.97
UN
OB-Section 1 League 4 Girls Cha
25
Nicholas Castano
11
2:22.12
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   11   500 Free
Boys   11   500 Free
1
Claire Weinstein
11
5:11.60
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Strahinja Maslo
11
5:38.87
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
2
Isabella Vega
11
5:25.57
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Lorenzo Aquilino
11
5:52.78
FA
LIE Fall Kickoff Meet
3
Neala Klein
11
5:32.85
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Owen Miao
11
5:55.03
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Emily Herr
11
5:41.99
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
4
Zachary Arnold
11
5:58.28
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
5
Annabel Dimaculangan
11
5:45.24
TVSC
TVSC 500 Time Trials
5
Liam Dunn
11
6:00.28
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Lauren Maierle
11
5:48.60
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Zeno Park
11
6:01.82
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Martyna Kaps
11
5:51.34
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Ryan Sommerstad
11
6:01.94
TVSC
TVSC 500 Time Trials
8
Nicole Euyoque
11
5:51.39
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Julian Piedrahita
11
6:01.94
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Gwen Serafin
11
5:51.43
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Colin Veit
11
6:05.91
TVSC
TVSC 500 Time Trials
10
Ava Pusing
11
5:57.17
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Beau Chan
11
6:09.10
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Lucianna Gutierrez
11
5:57.17
GAEL
GAEL November Invitational
11
Richard Tang
11
6:14.04
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
12
Alison Nunez
11
5:57.66
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Benjamin Chang
11
6:19.98
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
13
Elizabeth Vursta
11
5:58.21
COND
LIE Fall Kickoff Meet
13
Ethan Calhoun
11
6:21.65
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Zoe Chung
11
6:02.08
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
14
Thomas Carley
11
6:24.62
CFJV
COND October Fall Festival
15
Elina Del Castillo
11
6:05.43
COND
COND October Fall Festival
15
Harrison Smith
11
6:25.99
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Loretta Santora
11
6:05.63
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Ethan Placencia-Nazareno
11
6:27.73
TVSC
TVSC 500 Time Trials
17
Emily Salazar
11
6:12.97
UN
OB-Section 1 League 4 Girls Cha
17
Ronan White
11
6:30.48
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
18
Lauren Wachs
11
6:16.24
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Markos Prokopiou
11
6:31.52
CSDC
LIE Fall Kickoff Meet
19
Felicity Zhao
11
6:17.45
FLY
FLY Distance Meet
19
Charlie O'Sullivan
11
6:31.65
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Samantha Whang
11
6:17.81
NYSA
NYSA Season Starter Invite
20
Matthew Renwick
11
6:32.63
NYCC
FLY Distance Meet
21
Antonia Sy
11
6:18.88
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Sergei Boudreau
11
6:35.09
TVSC
TVSC 500 Time Trials
22
Tessa Feld
11
6:19.16
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
22
Or Mazo
11
6:37.23
HES
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Katja Vardoulias
11
6:19.28
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
23
Konstantinos Koufalis
11
6:40.56
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Molly McGourty
11
6:19.60
BGNW
PV-Marlins Invitational
24
Andrew Krivenko
11
6:41.33
FREE
COND October Fall Festival
25
Fiona Barr
11
6:19.88
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
25
Jeremiah Tomioka
11
6:43.60
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
Girls   11   1000 Free
Boys   11   1000 Free
1
Claire Weinstein
11
10:41.85
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
2
Isabella Vega
11
10:59.78
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
3
Neala Klein
11
11:11.42
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
4
Loretta Santora
11
12:35.29
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
5
Kate Vitti
11
12:39.04
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
Girls   11   1650 Free
Boys   11   1650 Free
1
Claire Weinstein
11
17:35.74
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
2
Isabella Vega
11
18:12.81
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
3
Neala Klein
11
18:32.50
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
4
Kate Vitti
11
20:45.81
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
Girls   11   50 Back
Boys   11   50 Back
1
Claire Weinstein
11
30.38
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Andrew Krivenko
11
25.34
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
2
Sophia Bondikov
11
30.55
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Aidan Levine
11
29.56
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Elizabeth Vursta
11
30.83
COND
LIE Fall Kickoff Meet
3
Denys Mialkovskyi
11
29.87
RIST
NCAC September First Sprint Mee
4
Martyna Kaps
11
31.44
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Isaih Francis
11
30.10
COND
LIE Fall Kickoff Meet
5
Emily Herr
11
31.59
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Ethan Zhou
11
31.12
WEST
NCAC September First Sprint Mee
6
Isabella Vega
11
31.76
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Strahinja Maslo
11
31.64
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Madison Ebanks
11
31.79
TRI
AGUA Swim For The Future
7
David Kushnirsky
11
31.67
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Makani Lam
11
31.99
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Matt Zhao
11
31.93
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Isabel Vilensky
11
32.00
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Ethan Nus
11
32.09
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Savanah Strabuk
11
32.20
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Noah Barrett
11
32.11
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Neala Klein
11
32.27
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
11
David Gutin
11
32.43
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Joy Kang
11
32.49
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
12
Finn Olsen
11
32.49
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
13
Ava Pusing
11
32.59
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Sean Green
11
32.63
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Quinci Tenzin
11
32.59
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Aiden Moy
11
32.74
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
15
Haley Penn
11
32.60
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
15
Joseph Fitzgerald
11
32.82
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
16
Lauren Woody
11
32.89
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
16
Kevin Hertel
11
32.95
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
17
Kayce Park
11
32.92
UN
NYSA Fall Classic Invitational
17
Colin Veit
11
33.51
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Alison Nunez
11
33.07
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Beau Chan
11
33.62
MAKO
AGUA Swim For The Future
19
Lucianna Gutierrez
11
33.08
GAEL
GAEL November Invitational
19
Jayden Tang
11
33.69
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
20
Lauren Maierle
11
33.09
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
19
Harrison Smith
11
33.69
MAKO
AGUA Swim For The Future
21
Storey Shefferman
11
33.19
MAKO
AGUA Swim For The Future
21
Thomas Peng
11
33.71
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
21
April Chun
11
33.19
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Seth Graber
11
33.72
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Laura Moran
11
33.30
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
23
Ethan Silver
11
33.78
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
24
Heidi Wu
11
33.31
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Frank Brzozowski
11
33.91
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
25
Sara Valerio
11
33.39
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Connor McHugh
11
33.92
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
Girls   11   100 Back
Boys   11   100 Back
1
Makani Lam
11
1:04.70
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Denys Mialkovskyi
11
1:01.66
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
2
Elizabeth Vursta
11
1:06.35
COND
COND October Fall Festival
2
Aidan Levine
11
1:04.41
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Sophia Bondikov
11
1:06.60
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Isaih Francis
11
1:04.86
COND
COND October Fall Festival
4
Isabella Vega
11
1:07.89
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Noah Cakir
11
1:05.39
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Savanah Strabuk
11
1:08.23
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Strahinja Maslo
11
1:05.40
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Martyna Kaps
11
1:08.32
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Sean Green
11
1:06.33
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Emily Herr
11
1:08.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
7
Ethan Nus
11
1:06.45
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Lauren Maierle
11
1:08.78
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Patrick O'Hagan
11
1:07.51
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Neala Klein
11
1:08.88
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Ethan Zhou
11
1:08.09
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Heidi Wu
11
1:09.19
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
10
David Kushnirsky
11
1:08.36
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Ava Pusing
11
1:09.33
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
David Gutin
11
1:08.71
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Erica Czeremcha
11
1:09.77
TS
VAC Viking Classic Invitational
12
Matt Zhao
11
1:09.91
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
13
Isabel Vilensky
11
1:09.93
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Liam Dunn
11
1:10.22
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
April Chun
11
1:10.07
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Aiden Moy
11
1:10.36
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
15
Sarah Larsen
11
1:10.42
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Ethan Silver
11
1:10.45
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Quinci Tenzin
11
1:10.66
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Noah Barrett
11
1:11.37
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
17
Lucianna Gutierrez
11
1:10.74
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Owen Miao
11
1:11.53
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Joy Kang
11
1:10.75
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
18
Owen Daniels
11
1:11.58
NDAC
VAC Viking Classic Invitational
19
Kayce Park
11
1:10.94
UN
NYSA Fall Classic Invitational
19
Joseph Fitzgerald
11
1:11.87
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
20
Annabel Dimaculangan
11
1:11.10
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Colin Veit
11
1:11.88
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
21
Aurelia Liu
11
1:11.36
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Seth Graber
11
1:12.05
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Syd Berger
11
1:11.38
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
22
Nicholas Castano
11
1:12.19
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
23
Alison Nunez
11
1:11.71
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Shawn Beaman
11
1:12.20
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
24
Laura Moran
11
1:11.84
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Kevin Hertel
11
1:12.50
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Grace Saidmuratov
11
1:11.91
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Peter Park
11
1:12.55
EAST
VAC Viking Classic Invitational
Girls   11   200 Back
Boys   11   200 Back
1
Claire Weinstein
11
2:12.86
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Ethan Nus
11
2:21.58
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Makani Lam
11
2:18.45
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Kevin Hertel
11
2:30.38
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Sarah Larsen
11
2:25.33
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Frank Brzozowski
11
2:31.54
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
4
Lauren Maierle
11
2:26.55
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Ryan Sommerstad
11
2:33.89
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
5
Savanah Strabuk
11
2:27.59
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Joseph Fitzgerald
11
2:34.37
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
6
Heidi Wu
11
2:30.63
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
6
Nicholas Castano
11
2:36.84
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
7
Loretta Santora
11
2:30.89
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
Henry Ma
11
2:39.99
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
8
Lucianna Gutierrez
11
2:32.29
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Shawn Beaman
11
2:40.56
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
9
Lauren Wachs
11
2:35.25
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
9
Solomon Li
11
2:42.71
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
10
Sophia Bondikov
11
2:35.32
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
10
Jacob Kim
11
2:43.04
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
11
Emily Ketron
11
2:36.76
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
11
Andrew Simons
11
2:43.18
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Tessa Feld
11
2:37.20
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
12
Leo Straus
11
2:46.31
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
13
Sadie DeGeorge
11
2:37.53
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Nathaniel Ruiz
11
2:49.21
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Hannah Chang
11
2:37.80
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
14
Brendan So
11
2:49.91
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
15
Addison Bradley
11
2:40.60
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Jin Chavez
11
2:50.04
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
16
Lauren Nam
11
2:40.89
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
16
Jake Stachowicz
11
2:55.94
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
17
Molly McGourty
11
2:43.45
BGNW
PV-Marlins Invitational
17
Jaden Man
11
3:01.66
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
18
Manon Jadot
11
2:45.21
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
18
James Bertrand
11
3:02.93
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
19
Casey Shannon
11
2:45.92
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
19
Ayden Touti
11
3:04.72
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
20
Samantha Whang
11
2:47.18
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
21
Victoria Mackay
11
2:47.84
HAA
HAA November 7th Time Trials
 
 
 
 
 
 
22
Kuipi Lam
11
2:48.09
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
23
Sabine Schaepers-Cheu
11
2:49.60
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
 
 
 
 
 
 
24
Isabella Sclafani
11
2:51.56
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
25
Emma Phillips
11
2:53.84
HAA
HAA November 7th Time Trials
 
 
 
 
 
 
Girls   11   50 Breast
Boys   11   50 Breast
1
Claire Weinstein
11
34.23
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Noah Cakir
11
31.99
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Isabella Vega
11
34.38
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Strahinja Maslo
11
33.73
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Emily Herr
11
34.40
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Matt Zhao
11
34.12
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Madison Ebanks
11
34.70
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
4
David Kushnirsky
11
34.50
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Martyna Kaps
11
35.74
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Aidan Levine
11
34.52
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Sophia Bondikov
11
36.01
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Zeno Park
11
34.75
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Makani Lam
11
36.12
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Thomas Peng
11
34.86
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
8
April Chun
11
36.48
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Ilyan Lomeyko
11
35.06
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Rayna Parikh
11
36.60
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Matthew Renwick
11
35.26
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
10
Patricia Mendoza
11
36.88
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
10
Sun-Jin Shah
11
35.41
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Lauren Maierle
11
36.91
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
11
Isaih Francis
11
35.89
COND
LIE Fall Kickoff Meet
12
Mary McDonald
11
37.12
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Ethan Nus
11
36.14
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Sabrina Lisica
11
37.16
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
13
Seth Graber
11
36.37
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
13
Nila Harish
11
37.16
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
14
Noah Barrett
11
36.57
YMID
AP-LIAC a Saturday in November
15
Alison Nunez
11
37.19
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Ethan Zhou
11
36.82
UN
MWDA/AG Heats and Treats
16
Maggie Kwan
11
37.40
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
16
Aiden Moy
11
36.83
EAST
EAST October Time Trial Meet
17
Haley Penn
11
37.42
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Mark Milgram
11
36.95
FREE
COND October Fall Festival
18
Erica Czeremcha
11
37.54
TS
SSC TYR September Sprint Meet
18
Henry Topping
11
37.32
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Heidi Wu
11
37.61
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Ethan Zhou
11
37.34
UN
AP-LIAC a Saturday in November
20
Sophia Lord
11
37.74
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Chance Townsend
11
37.35
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Addison Bradley
11
37.81
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Liam Dunn
11
37.50
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Manon Jadot
11
37.81
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Beau Chan
11
37.79
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Azana Karim
11
38.12
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Benjamin Chang
11
38.01
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
24
Grace Saidmuratov
11
38.16
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
24
Pj Stonsby
11
38.13
BGNW
YMID Fall Festival
25
Salma Bouzarouata
11
38.21
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Richard Tang
11
38.13
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   11   100 Breast
Boys   11   100 Breast
1
Isabella Vega
11
1:12.83
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Noah Cakir
11
1:09.99
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Makani Lam
11
1:13.71
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Matt Zhao
11
1:12.66
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Emily Herr
11
1:14.30
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Strahinja Maslo
11
1:13.22
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Claire Weinstein
11
1:15.40
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Zeno Park
11
1:15.63
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
5
April Chun
11
1:15.41
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
David Kushnirsky
11
1:15.90
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Madison Ebanks
11
1:16.99
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Ilyan Lomeyko
11
1:16.95
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Erica Czeremcha
11
1:17.76
TS
VAC Viking Classic Invitational
7
Denys Mialkovskyi
11
1:18.41
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
8
Annabel Dimaculangan
11
1:17.88
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
8
Sun-Jin Shah
11
1:18.79
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
9
Rayna Parikh
11
1:18.32
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Aiden Moy
11
1:19.22
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Lauren Maierle
11
1:18.79
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Ethan Nus
11
1:19.51
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Patricia Mendoza
11
1:19.10
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Chance Townsend
11
1:19.77
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Alison Nunez
11
1:19.60
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Seth Graber
11
1:19.89
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
13
Martyna Kaps
11
1:20.22
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Matthew Renwick
11
1:20.76
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
Sabrina Lisica
11
1:20.65
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Mark Milgram
11
1:20.83
FREE
COND October Fall Festival
15
Salma Bouzarouata
11
1:21.10
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Jed Wei
11
1:21.02
BGNW
YMID Fall Festival
16
Heidi Wu
11
1:21.33
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
16
Ethan Zhou
11
1:21.36
UN
MWDA/AG Heats and Treats
17
Nila Harish
11
1:21.43
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Noah Barrett
11
1:21.70
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
18
Ava Pusing
11
1:21.47
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Owen Daniels
11
1:21.76
NDAC
MWDA/AG Heats and Treats
19
Mary McDonald
11
1:21.56
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
19
Curtis Chan
11
1:22.12
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Nicole Euyoque
11
1:21.57
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Richard Tang
11
1:22.22
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
21
Azana Karim
11
1:21.80
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Sean Green
11
1:22.46
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Addison Bradley
11
1:21.96
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
22
Beau Chan
11
1:22.73
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Sophia Lord
11
1:22.11
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Henry Topping
11
1:22.78
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Calista Chen
11
1:22.24
UN-L
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
24
Lucas Brown
11
1:22.85
TS
VAC Viking Classic Invitational
25
Joy Kang
11
1:22.55
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Patrick O'Hagan
11
1:22.87
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   11   200 Breast
Boys   11   200 Breast
1
Isabella Vega
11
2:29.24
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Matt Zhao
11
2:37.61
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Makani Lam
11
2:35.61
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
David Kushnirsky
11
2:39.62
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Sophia Bondikov
11
2:37.10
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Owen Daniels
11
2:54.76
NDAC
MWDA/AG Heats and Treats
4
Claire Weinstein
11
2:37.73
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Chance Townsend
11
2:55.36
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
April Chun
11
2:40.43
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Solomon Li
11
2:56.42
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
6
Lauren Maierle
11
2:47.32
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Kevin Hertel
11
3:04.17
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Nicole Euyoque
11
2:51.05
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Andrew Simons
11
3:05.28
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Lauren Nam
11
2:56.11
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
8
Alex Tollit
11
3:06.06
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
9
Mary McDonald
11
2:56.26
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Henry Ma
11
3:06.46
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
10
Sasha Losada
11
3:00.24
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
10
Kyle Terri
11
3:09.52
UN
NYSA Fall Classic Invitational
11
Calista Chen
11
3:01.30
UN-L
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Austin Colsant
11
3:09.53
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Sadie DeGeorge
11
3:02.90
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Ronan White
11
3:19.22
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Anna Hunt
11
3:04.24
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Jacob Cerrato
11
3:28.64
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Catherine MacLennan
11
3:04.32
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
 
 
 
 
 
 
15
Isabella Sclafani
11
3:07.47
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
16
Margeaux Anselmi
11
3:07.55
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
17
Casey Murray
11
3:13.27
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
18
Alexondria Walsh
11
3:13.85
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
19
Samantha Whang
11
3:14.78
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
20
Ellie Qu
11
3:15.16
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
21
Caroline Hu
11
3:20.33
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
22
Jorja Johannesen
11
3:24.07
UN
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
23
Ina Sabarre
11
3:26.59
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
 
 
 
 
 
 
Girls   11   50 Fly
Boys   11   50 Fly
1
Martyna Kaps
11
28.70
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Noah Cakir
11
27.94
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Emily Herr
11
28.81
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
2
Denys Mialkovskyi
11
27.95
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Sophia Bondikov
11
29.69
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Isaih Francis
11
28.82
COND
COND October Fall Festival
4
Claire Weinstein
11
29.83
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Finn Olsen
11
28.86
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Ariana Ma
11
30.40
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Strahinja Maslo
11
29.02
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Syd Berger
11
30.42
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
6
Aidan Levine
11
29.42
TRI
AGUA Swim For The Future
7
Isabella Vega
11
30.60
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Ethan Nus
11
29.64
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Madison Ebanks
11
30.64
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Aiden Moy
11
30.15
EAST
EAST October Time Trial Meet
9
Lauren Maierle
11
30.80
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Ethan Silver
11
30.45
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Makani Lam
11
30.89
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Noah Barrett
11
30.50
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Manon Jadot
11
31.02
EAST
VAC Viking Classic Invitational
10
Harrison Smith
11
30.50
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Samantha Schnappauf
11
31.02
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Chance Townsend
11
30.66
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Annabel Dimaculangan
11
31.23
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
13
Ethan Zhou
11
31.09
UN
MWDA/AG Heats and Treats
14
Kayce Park
11
31.24
UN
NYSA Fall Classic Invitational
14
Kevin Hertel
11
31.13
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
15
Ava Loftus
11
31.31
CIY
AP-CIY Walk to the Blocks
15
Will Siegel
11
31.21
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
16
Tessa Feld
11
31.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Beau Chan
11
31.35
MAKO
AGUA Swim For The Future
17
Neala Klein
11
31.35
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
17
Morgon Washington
11
31.37
CAS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
18
Brianna Foote
11
31.46
AGMV
VAC Viking Classic Invitational
18
Kyle Terri
11
31.41
YMID
YMID vs COND Time Trials
19
Alison Nunez
11
31.48
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Lorenzo Aquilino
11
31.44
FA
LIE Fall Kickoff Meet
20
Zoe Chung
11
31.52
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
20
Matthew Renwick
11
31.47
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Storey Shefferman
11
31.54
MAKO
AGUA Swim For The Future
21
Keanne Hernandez
11
31.49
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
22
Ema Elizondo
11
31.57
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
22
Gregory Bazylko
11
31.50
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Haley Penn
11
31.58
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Lokey Loke
11
31.71
UN
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
24
Azana Karim
11
31.59
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Allen Punnoose
11
31.80
YMID
YMID Fall Festival
25
Elina Del Castillo
11
31.67
COND
COND & RA Time Trials
25
Henry Topping
11
31.81
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   11   100 Fly
Boys   11   100 Fly
1
Emily Herr
11
1:04.76
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
1
Denys Mialkovskyi
11
1:00.97
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
2
Claire Weinstein
11
1:04.97
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Ethan Nus
11
1:01.71
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Martyna Kaps
11
1:05.36
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Noah Cakir
11
1:01.74
TS
VAC Viking Classic Invitational
4
Neala Klein
11
1:05.78
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Isaih Francis
11
1:05.47
COND
LIE Fall Kickoff Meet
5
Isabella Vega
11
1:05.98
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Strahinja Maslo
11
1:05.67
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Makani Lam
11
1:06.58
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Aidan Levine
11
1:06.62
TRI
AGUA Swim For The Future
7
Regan Fried
11
1:07.75
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Ethan Silver
11
1:06.86
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Sophia Bondikov
11
1:08.16
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Aiden Moy
11
1:07.45
EAST
VAC Viking Classic Invitational
9
Sarah Larsen
11
1:08.27
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Patrick O'Hagan
11
1:07.67
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Lauren Maierle
11
1:08.28
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Sean Green
11
1:07.69
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Samantha Schnappauf
11
1:09.06
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Will Siegel
11
1:08.75
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Annabel Dimaculangan
11
1:09.19
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Beau Chan
11
1:09.64
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Syd Berger
11
1:09.67
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Owen Miao
11
1:09.92
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Alison Nunez
11
1:09.90
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Noah Barrett
11
1:09.93
YMID
YMID vs COND Time Trials
15
Erica Czeremcha
11
1:10.28
TS
VAC Viking Classic Invitational
15
Lorenzo Aquilino
11
1:11.01
FA
LIE Fall Kickoff Meet
16
April Chun
11
1:10.33
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Matthew Renwick
11
1:11.67
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Ava Pusing
11
1:10.63
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Lucas Brown
11
1:12.51
TS
VAC Viking Classic Invitational
18
Storey Shefferman
11
1:10.86
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Colin Veit
11
1:12.53
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
19
Quinci Tenzin
11
1:11.39
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Matt Zhao
11
1:12.64
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Haley Penn
11
1:11.60
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Seth Graber
11
1:13.32
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Ariana Ma
11
1:11.62
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Keanne Hernandez
11
1:13.45
SSC
HAA October Meet
22
Kayce Park
11
1:11.70
UN
NYSA Fall Classic Invitational
22
Ilyan Lomeyko
11
1:14.21
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Jacqueline Wong
11
1:11.82
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Morgon Washington
11
1:14.35
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
24
Manon Jadot
11
1:12.70
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Jared Gallegos
11
1:14.62
TS
VAC Viking Classic Invitational
25
Abigail King
11
1:12.72
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Nicholas Castano
11
1:15.14
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   11   200 Fly
Boys   11   200 Fly
1
Makani Lam
11
2:20.63
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Ethan Nus
11
2:19.91
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Neala Klein
11
2:21.09
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Ethan Silver
11
2:29.17
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Isabella Vega
11
2:22.47
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Will Siegel
11
2:30.59
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Claire Weinstein
11
2:26.31
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Kyle Terri
11
2:49.12
UN
NYSA Fall Classic Invitational
5
Regan Fried
11
2:28.84
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
 
 
 
 
 
 
6
Sarah Larsen
11
2:29.50
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
 
 
 
 
 
 
7
Loretta Santora
11
2:37.91
MWDA
MWDA/AG Heats and Treats
 
 
 
 
 
 
8
Melania Petriccione
11
2:47.42
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
9
Samantha Whang
11
2:51.76
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
10
Ellie Qu
11
3:29.16
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   11   100 IM
Boys   11   100 IM
1
Emily Herr
11
1:05.31
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
1
Noah Cakir
11
1:03.60
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Sophia Bondikov
11
1:05.98
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Denys Mialkovskyi
11
1:04.49
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Isabella Vega
11
1:06.32
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Ethan Nus
11
1:04.77
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
April Chun
11
1:06.73
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Strahinja Maslo
11
1:04.83
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
5
Erica Czeremcha
11
1:07.92
TS
VAC Viking Classic Invitational
5
Aidan Levine
11
1:06.18
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Madison Ebanks
11
1:07.98
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Thomas Peng
11
1:08.41
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
7
Lauren Maierle
11
1:08.56
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Patrick O'Hagan
11
1:08.98
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Annabel Dimaculangan
11
1:09.12
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
8
Noah Barrett
11
1:09.83
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
9
Haley Penn
11
1:10.35
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Finn Olsen
11
1:09.97
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Heidi Wu
11
1:10.36
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Ethan Zhou
11
1:10.43
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Zoe Chung
11
1:10.68
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
11
Matthew Renwick
11
1:11.42
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
12
Savanah Strabuk
11
1:10.77
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Zeno Park
11
1:11.46
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
13
Regan Fried
11
1:11.03
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
13
Liam Dunn
11
1:11.82
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
Aurey Tong
11
1:12.36
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
14
Daniel Sichtnik
11
1:11.89
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
15
Samantha Schnappauf
11
1:12.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
15
Beau Chan
11
1:11.99
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Tessa Feld
11
1:12.85
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Shawn Beaman
11
1:12.06
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
17
Abigail King
11
1:12.88
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Chance Townsend
11
1:12.12
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Syd Berger
11
1:12.88
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Harrison Smith
11
1:12.51
MAKO
AGUA Swim For The Future
19
Sophia Lord
11
1:13.02
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
19
Morgon Washington
11
1:12.62
CAS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Joy Kang
11
1:13.27
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
19
Nicholas Castano
11
1:12.62
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
21
Storey Shefferman
11
1:13.28
MAKO
AGUA Swim For The Future
21
Sun-Jin Shah
11
1:12.85
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
22
Nicole Euyoque
11
1:13.40
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
22
Jake Henschel
11
1:12.94
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Manon Jadot
11
1:13.59
EAST
EAST October Time Trial Meet
23
Kyle Terri
11
1:12.95
UN
NYSA Fall Classic Invitational
24
Jacqueline Wong
11
1:13.91
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
24
Will Siegel
11
1:13.22
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
25
Rayna Parikh
11
1:13.94
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
25
Lorenzo Aquilino
11
1:13.70
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
Girls   11   200 IM
Boys   11   200 IM
1
Claire Weinstein
11
2:17.12
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Noah Cakir
11
2:15.50
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Isabella Vega
11
2:18.21
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Ethan Nus
11
2:16.74
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Makani Lam
11
2:20.34
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Strahinja Maslo
11
2:18.66
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Emily Herr
11
2:20.85
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Denys Mialkovskyi
11
2:19.77
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
5
April Chun
11
2:22.05
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Isaih Francis
11
2:22.94
COND
LIE Fall Kickoff Meet
6
Annabel Dimaculangan
11
2:25.87
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Matt Zhao
11
2:24.92
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Sarah Larsen
11
2:26.19
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Sean Green
11
2:25.73
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Erica Czeremcha
11
2:26.40
TS
VAC Viking Classic Invitational
8
David Kushnirsky
11
2:29.03
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Regan Fried
11
2:27.09
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Patrick O'Hagan
11
2:29.17
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Elina Del Castillo
11
2:27.97
COND
COND & RA Time Trials
10
Solomon Li
11
2:31.50
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
11
Neala Klein
11
2:28.80
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Will Siegel
11
2:32.82
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Madison Ebanks
11
2:28.95
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
12
Ethan Zhou
11
2:33.36
UN
MWDA/AG Heats and Treats
13
Ava Pusing
11
2:29.27
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Owen Miao
11
2:33.68
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Elizabeth Vursta
11
2:31.41
COND
LIE Fall Kickoff Meet
14
Owen Daniels
11
2:33.78
NDAC
MWDA/AG Heats and Treats
15
Heidi Wu
11
2:32.11
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
15
Ethan Silver
11
2:33.85
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Alison Nunez
11
2:32.21
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Zeno Park
11
2:34.14
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Haley Penn
11
2:33.27
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Zachary Arnold
11
2:34.58
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
18
Tessa Feld
11
2:33.51
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
18
Lucas Brown
11
2:34.83
TS
VAC Viking Classic Invitational
19
Samantha Schnappauf
11
2:34.48
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
18
Nicholas Castano
11
2:34.83
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
20
Rayna Parikh
11
2:35.24
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Matthew Renwick
11
2:35.18
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Savanah Strabuk
11
2:35.33
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Joseph Fitzgerald
11
2:35.29
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
22
Gwen Serafin
11
2:35.36
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Lorenzo Aquilino
11
2:35.34
FA
LIE Fall Kickoff Meet
23
Nicole Euyoque
11
2:36.59
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
23
Noah Barrett
11
2:35.68
YMID
YMID vs COND Time Trials
24
Sydney Amerson
11
2:37.37
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Colin Veit
11
2:36.41
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
25
Melania Petriccione
11
2:37.40
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Kyle Terri
11
2:37.24
YMID
YMID vs COND Time Trials
Girls   11   400 IM
Boys   11   400 IM
1
Makani Lam
11
4:49.24
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Isaih Francis
11
4:56.76
COND
COND October Fall Festival
2
Isabella Vega
11
4:50.11
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Owen Miao
11
5:15.87
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Claire Weinstein
11
4:52.18
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Sun-Jin Shah
11
5:45.35
NYCC
FLY Distance Meet
4
Neala Klein
11
5:07.30
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Winston Kan
11
6:11.39
FREE
COND October Fall Festival
5
Haley Penn
11
5:18.35
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Dillon Singer
11
6:22.44
FREE
COND October Fall Festival
6
Zoe Chung
11
5:23.36
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
6
Dylan Esposito
11
7:05.85
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
7
Ava Pusing
11
5:25.10
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
8
Nicole Euyoque
11
5:26.17
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
9
Loretta Santora
11
5:34.93
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
10
Margeaux Anselmi
11
5:50.05
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
11
Samantha Whang
11
5:50.60
NYSA
NYSA Season Starter Invite
 
 
 
 
 
 
12
Maura Nestler
11
5:52.23
PATS
MWDA Distance Heats and Treats
 
 
 
 
 
 
13
Aurey Tong
11
5:52.92
QNS
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
14
Eliana Calone
11
6:06.99
MWDA
MWDA Distance Heats and Treats
 
 
 
 
 
 
15
Casey Murray
11
6:08.15
MWDA
MWDA Distance Heats and Treats
 
 
 
 
 
 
Girls   12   50 Free
Boys   12   50 Free
1
Kathryn Montefusco
12
25.27
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
1
Zachary Pestrikov
12
24.86
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Madison Connor
12
25.67
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Valerii Pidhoretskyy
12
25.10
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Brooke Armstrong
12
25.76
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
3
Ryan Hwang
12
25.22
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Krystin Casellas
12
25.82
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Vincent Vinciguerra
12
25.25
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
5
Lauren Lee
12
25.88
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
5
Alex Trzaskowski
12
25.27
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Kait Sweeney
12
26.35
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Leo Kruty
12
25.29
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
7
Alexa Reyna
12
26.41
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Timothy Park
12
25.77
TS
SSC TYR September Sprint Meet
8
Kimberly Gingrass
12
26.52
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Keilan Moran
12
25.79
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
9
Olivia Brown
12
26.54
TS
VAC Viking Classic Invitational
9
Eric Slavin
12
26.03
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Beth Ebrahimpour
12
26.57
COND
COND & RA Time Trials
10
Kevin Jiang
12
26.05
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Jacqueline Constantine
12
26.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Aaron Mendoza
12
26.15
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
12
Sofia Burns
12
26.60
UN
OB-Section XI Girls Championshi
12
Patrick Faughnan
12
26.18
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Praise Okodogbe
12
26.64
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Sebastian Gomez
12
26.19
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Julian Wu
12
26.68
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
14
James Lim
12
26.24
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Campbell Clark
12
26.72
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
15
Jose Davis-Whittaker
12
26.41
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
16
Maya Foley
12
26.78
TS
SSC TYR September Sprint Meet
16
Aidan Lee
12
26.42
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
17
Abby Han
12
26.81
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Jason Muroski
12
26.56
CFJV
COND October Fall Festival
18
Ally Pfeiffer
12
26.87
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Allan Chu
12
26.56
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Violet Dorsey-Reyes
12
26.90
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Tyler Thompson
12
26.58
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
20
Tristiye Martinez-Reyes
12
26.93
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Floyd Diaz
12
26.67
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Makenna O'Brien
12
27.00
TS
VAC Viking Classic Invitational
20
Edmund Wilson
12
26.67
NDAC
MWDA/AG Heats and Treats
22
Anaya Ruiz
12
27.01
DVWM
NYSA Season Starter Invite
22
Ryan Ng
12
26.76
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
23
Kaitlyn Liu
12
27.03
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Oliver Griffin
12
26.82
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
24
Lauren Patalano
12
27.11
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
24
Satya Agashiwala
12
26.96
MAKO
AGUA Swim For The Future
25
Caroline Crouchley
12
27.20
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
25
David Angelou
12
26.97
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   12   100 Free
Boys   12   100 Free
1
Brooke Armstrong
12
55.89
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
1
Ryan Hwang
12
53.66
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Mackenzie Gula
12
55.98
PBAC
VAC Viking Classic Invitational
2
Vincent Vinciguerra
12
53.84
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Lauren Lee
12
56.19
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Valerii Pidhoretskyy
12
54.92
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Madison Connor
12
56.75
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Zachary Pestrikov
12
55.38
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
5
Abby Han
12
57.45
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Allan Chu
12
55.41
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Kimberly Gingrass
12
57.55
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Timothy Park
12
55.75
TS
SSC TYR September Sprint Meet
7
Olivia Brown
12
57.63
TS
VAC Viking Classic Invitational
7
Leo Kruty
12
56.39
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
8
Lauren Patalano
12
57.81
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
8
Kevin Jiang
12
57.25
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
9
Veronica Gelfand
12
57.90
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Satya Agashiwala
12
57.65
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Kait Sweeney
12
58.06
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
10
Mohamed Youssef
12
57.67
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Briana Racanello
12
58.09
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Sebastian Gomez
12
57.76
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Jacqueline Constantine
12
58.11
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
David Angelou
12
57.90
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Madaghan O'Shea
12
58.47
PBAC
VAC Viking Classic Invitational
13
Matthew Peitler
12
57.99
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Hayden Wong
12
58.51
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Tyler Thompson
12
58.21
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
15
Ally Pfeiffer
12
58.52
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
15
Noah Taylor
12
58.26
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
15
Beth Ebrahimpour
12
58.52
UN
COND October Fall Festival
16
Finn Franks
12
58.90
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Krystin Casellas
12
58.59
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
17
Jason Muroski
12
59.08
CFJV
COND October Fall Festival
18
Chelsea Calvin
12
58.78
UN
OB-Rockland County Girls Champs
18
Vince Delgado
12
59.14
COND
YMID vs COND Time Trials
18
Violet Dorsey-Reyes
12
58.78
MAKO
AGUA Swim For The Future
19
Eric Slavin
12
59.20
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Brittany Corbett
12
58.93
EAST
VAC Viking Classic Invitational
20
Philip Thayer
12
59.21
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
21
Madison Donohoe
12
59.01
COND
COND October Fall Festival
21
Keilan Moran
12
59.28
UN
SSC Fall Face Off
22
Makenna O'Brien
12
59.07
TS
VAC Viking Classic Invitational
21
Will Fagan
12
59.28
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Kelly Hsu
12
59.08
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Edmund Wilson
12
59.39
NDAC
VAC Viking Classic Invitational
24
Olivia Dewar
12
59.11
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Patrick Faughnan
12
59.49
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Kailee Dennis
12
59.14
COND
LIE Fall Kickoff Meet
25
Ramiel Fayngersh
12
59.55
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   12   200 Free
Boys   12   200 Free
1
Alexa Reyna
12
1:56.38
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
1
Allan Chu
12
1:57.51
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Kathryn Montefusco
12
1:58.44
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
2
Ryan Hwang
12
1:57.84
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Brooke Armstrong
12
2:00.02
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
3
Valerii Pidhoretskyy
12
2:02.06
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Madison Connor
12
2:03.70
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Vincent Vinciguerra
12
2:02.40
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Briana Racanello
12
2:03.78
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Matthew Peitler
12
2:03.69
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Brittany Corbett
12
2:03.86
EAST
VAC Viking Classic Invitational
6
Aidan McCarthy
12
2:04.50
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Veronica Gelfand
12
2:04.01
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Vince Delgado
12
2:07.01
COND
LIE Fall Kickoff Meet
8
Madaghan O'Shea
12
2:04.04
UN
OB-Section 9 Girls Championship
8
Will Fagan
12
2:07.56
BGNW
PV-Marlins Invitational
9
Lauren Lee
12
2:04.46
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Mohamed Youssef
12
2:07.63
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Abby Han
12
2:05.39
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
David Angelou
12
2:07.85
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Hayden Wong
12
2:06.00
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Michael Savchuk
12
2:08.39
SHY
YMID Fall Festival
12
Kaitlyn Liu
12
2:06.04
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Ramiel Fayngersh
12
2:08.44
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Kimberly Gingrass
12
2:06.39
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Matthew Abbruzzese
12
2:08.57
RFAC
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Kailee Dennis
12
2:06.81
COND
COND October Fall Festival
14
Philip Thayer
12
2:09.16
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
15
Kait Sweeney
12
2:06.96
UN
OB-Girls Section One Championsh
15
Manoli Mountantonakis
12
2:09.62
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Tristiye Martinez-Reyes
12
2:07.41
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Zachary Pestrikov
12
2:09.65
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Daniela Zunich
12
2:07.95
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
17
Luke Dwyer
12
2:09.69
COND
COND October Fall Festival
18
Zoe Brita
12
2:08.13
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Oliver Engel
12
2:09.70
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Jessie Crane
12
2:08.27
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
19
Satya Agashiwala
12
2:10.09
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Lauren Patalano
12
2:08.29
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Kevin Jiang
12
2:10.43
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Olivia Brown
12
2:08.33
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Ethan Jhong
12
2:10.49
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Jordyn Bryant
12
2:08.47
UN
OB-Section 9 Girls Championship
22
Kai Funaro
12
2:10.96
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Chelsea Calvin
12
2:08.68
UN
OB-Rockland County Girls Champs
23
Timmy Brady
12
2:11.47
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Ally Pfeiffer
12
2:09.00
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Edmund Wilson
12
2:11.84
NDAC
VAC Viking Classic Invitational
25
Campbell Clark
12
2:09.28
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Jagger Stachtiaris
12
2:12.17
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
Girls   12   500 Free
Boys   12   500 Free
1
Alexa Reyna
12
5:02.35
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
1
Allan Chu
12
5:01.81
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Abby Han
12
5:20.36
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Aidan McCarthy
12
5:24.83
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Briana Racanello
12
5:20.64
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Vincent Vinciguerra
12
5:25.74
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
4
Veronica Gelfand
12
5:25.61
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
4
Will Fagan
12
5:31.18
BGNW
PV-Marlins Invitational
5
Lauren Lee
12
5:28.32
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Valerii Pidhoretskyy
12
5:31.38
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Madaghan O'Shea
12
5:29.04
UN
OB-Section 9 Girls Championship
6
Sean Su
12
5:33.26
QNS
FLY Distance Meet
7
Kait Sweeney
12
5:29.96
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
7
Finn Olsen
12
5:40.71
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
8
Kailee Dennis
12
5:30.51
COND
LIE Fall Kickoff Meet
8
James Lim
12
5:42.20
FLY
FLY Distance Meet
9
Krystin Casellas
12
5:33.90
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Jason Muroski
12
5:44.06
CFJV
COND October Fall Festival
10
Tristiye Martinez-Reyes
12
5:35.55
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Oliver Engel
12
5:44.90
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Mati Dixon
12
5:35.73
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Ron Lyubman
12
5:45.37
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Zoe Brita
12
5:38.99
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Timmy Brady
12
5:45.37
TVSC
TVSC 500 Time Trials
13
Kaitlyn Liu
12
5:40.64
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Stefanos Salas
12
5:46.75
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Ally Pfeiffer
12
5:44.54
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Ethan Jhong
12
5:53.99
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
15
Julian Wu
12
5:45.03
LGAC
FLY Distance Meet
15
Ryan Ng
12
5:57.30
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Jordyn Bryant
12
5:45.11
UN
OB-Section 9 Girls Championship
16
Alex Trzaskowski
12
5:58.73
HAA
HAA October 10th Time Trial
17
Campbell Clark
12
5:45.80
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Isaiah Fernandez
12
5:59.13
COND
COND October Fall Festival
18
Amelie Eng
12
5:47.41
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Jack Cornish
12
5:59.14
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Alyssa Golden
12
5:47.43
SSC
SSC Fall Face Off
19
Miki Kucera
12
5:59.80
NYSA
NYSA Season Starter Invite
20
Laura Arciniegas
12
5:49.06
COND
LIE Fall Kickoff Meet
20
Erik Nadecki
12
6:00.65
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
21
Violet Dorsey-Reyes
12
5:49.74
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Cian Bice
12
6:01.48
UN
FLY Distance Meet
22
Alex Pette
12
5:51.05
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Ethan Yi
12
6:02.01
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Chelsea Calvin
12
5:52.84
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
23
Brendan Morgan
12
6:02.25
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
24
Alexandra Martinez
12
5:55.46
SSC
SSC Fall Face Off
24
Richie Hall Iii
12
6:03.19
TVSC
TVSC 500 Time Trials
25
Sofia Burns
12
5:57.62
HAA
HAA October 10th Time Trial
25
Elias Garcia
12
6:03.99
NYSA
NYSA Season Starter Invite
Girls   12   1000 Free
Boys   12   1000 Free
1
Kailee Dennis
12
11:21.33
COND
COND October Fall Festival
1
Will Fagan
12
11:40.23
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
2
Maichina Gennarelli
12
11:28.39
COND
COND October Fall Festival
2
Ayden Baxter
12
12:40.30
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Lauren Lee
12
11:45.98
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
3
Jayden Holmes
12
13:11.51
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
4
Kait Sweeney
12
11:49.30
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
Girls   12   1650 Free
Boys   12   1650 Free
1
Lauren Lee
12
19:27.83
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
1
Will Fagan
12
19:20.47
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
2
Kait Sweeney
12
19:40.31
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
2
Jason Muroski
12
19:49.80
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
3
Rowan Van Wormer
12
21:25.22
PATS
MWDA Distance Heats and Treats
3
Jayden Holmes
12
21:41.99
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
4
Silvia Bilenky
12
21:43.91
PATS
MWDA Distance Heats and Treats
 
 
 
 
 
 
Girls   12   50 Back
Boys   12   50 Back
1
Jacqueline Constantine
12
28.82
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Aaron Mendoza
12
28.60
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
2
Ally Pfeiffer
12
29.46
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Zachary Pestrikov
12
29.03
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Olivia Dewar
12
29.77
MAKO
AGUA Swim For The Future
3
Matthew Peitler
12
29.29
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Lauren Lee
12
29.81
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Leo Kruty
12
29.42
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
5
Sayjel Tan
12
29.82
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
5
Sebastian Gomez
12
29.46
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Krystin Casellas
12
29.90
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Patrick Faughnan
12
29.50
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Alexa Reyna
12
30.10
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Anthony Scalia
12
29.70
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
8
Veronica Gelfand
12
30.31
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
8
Kevin Jiang
12
29.77
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
9
Violet Dorsey-Reyes
12
30.37
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Vince Delgado
12
29.87
COND
COND & RA Time Trials
10
Brianna Perez
12
30.43
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Andrew Leung
12
30.00
NYSA
NYSA Season Starter Invite
11
Abby Han
12
30.48
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Alex Trzaskowski
12
30.02
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
12
Praise Okodogbe
12
30.61
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Keilan Moran
12
30.03
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
13
Madison Donohoe
12
30.69
COND
COND October Fall Festival
13
Valerii Pidhoretskyy
12
30.05
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Kait Sweeney
12
30.79
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
14
Luke Dwyer
12
30.07
COND
COND October Fall Festival
15
Kaitlyn Liu
12
30.81
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Jason Muroski
12
30.40
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
16
Rowan Van Wormer
12
30.82
PATS
COND October Fall Festival
15
Eric Slavin
12
30.40
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Jessie Crane
12
30.83
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
17
Hudson Pepper
12
30.43
FREE
COND October Fall Festival
18
Madison Connor
12
30.84
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
18
Oliver Griffin
12
30.44
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
19
Lauren Patalano
12
30.86
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Oliver Engel
12
30.57
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Kyra Skoglund
12
30.94
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
20
Jagger Stachtiaris
12
30.59
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Daniela Zunich
12
31.01
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
21
Satya Agashiwala
12
30.80
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Audrey Alexander
12
31.17
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Ethan Jhong
12
30.93
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
23
Mia Slowik
12
31.22
UN
NYSA Fall Classic Invitational
23
Finn Franks
12
31.21
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
24
Brittany Corbett
12
31.26
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
24
Finn Olsen
12
31.23
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Sofia Burns
12
31.36
HAA
HAA October Meet
25
Adam Diaz
12
31.46
RED
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
 
 
 
 
 
 
25
Edmund Wilson
12
31.46
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   12   100 Back
Boys   12   100 Back
1
Ally Pfeiffer
12
1:01.78
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Ryan Hwang
12
1:00.90
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Jacqueline Constantine
12
1:02.21
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Aidan Lee
12
1:01.94
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Lauren Lee
12
1:03.15
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Matthew Peitler
12
1:03.41
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Maya Foley
12
1:03.47
TS
SSC TYR September Sprint Meet
4
Kevin Jiang
12
1:03.47
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Alexa Reyna
12
1:03.49
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Zachary Pestrikov
12
1:03.52
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Abby Han
12
1:04.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Andrew Leung
12
1:03.52
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
7
Krystin Casellas
12
1:04.58
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Keilan Moran
12
1:03.62
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Mackenzie Gula
12
1:04.85
PBAC
VAC Viking Classic Invitational
8
Vince Delgado
12
1:04.50
COND
LIE Fall Kickoff Meet
9
Kaitlyn Liu
12
1:04.89
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Luke Dwyer
12
1:04.76
COND
COND October Fall Festival
10
Sayjel Tan
12
1:04.95
QNS
AGUA Swim For The Future
10
Valerii Pidhoretskyy
12
1:05.20
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Julian Wu
12
1:05.14
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Anthony Scalia
12
1:05.27
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
Brianna Perez
12
1:05.15
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Hudson Pepper
12
1:05.56
FREE
COND October Fall Festival
13
Kyra Skoglund
12
1:05.16
UN
OB-Girls Section One Championsh
13
Jason Muroski
12
1:06.01
CFJV
COND October Fall Festival
14
Olivia Dewar
12
1:05.77
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Ethan Jhong
12
1:06.17
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Rowan Van Wormer
12
1:05.83
PATS
COND October Fall Festival
15
Finn Franks
12
1:06.26
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
16
Violet Dorsey-Reyes
12
1:05.90
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Leo Kruty
12
1:06.89
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Madison Donohoe
12
1:06.09
COND
COND October Fall Festival
17
James Lim
12
1:06.91
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Veronica Gelfand
12
1:06.24
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
18
Patrick Faughnan
12
1:06.94
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Mia Slowik
12
1:06.27
UN
NYSA Fall Classic Invitational
19
Finn Olsen
12
1:06.96
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Kimberly Gingrass
12
1:06.29
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Manoli Mountantonakis
12
1:07.01
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Amiya Ramkissoon
12
1:06.32
UN
OB-Section 9 Girls Championship
21
Edmund Wilson
12
1:07.28
NDAC
VAC Viking Classic Invitational
22
Zoe Brita
12
1:06.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Will Fagan
12
1:07.30
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Brooke Davies
12
1:06.51
UN
OB-Section XI Girls Championshi
23
Jagger Stachtiaris
12
1:07.45
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Daniela Zunich
12
1:06.65
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
24
Ryan Ng
12
1:07.49
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Praise Okodogbe
12
1:06.84
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Oliver Griffin
12
1:07.58
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   12   200 Back
Boys   12   200 Back
1
Ally Pfeiffer
12
2:14.45
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Matthew Peitler
12
2:17.19
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Lauren Lee
12
2:15.91
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Andrew Leung
12
2:18.19
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
3
Jacqueline Constantine
12
2:16.09
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Finn Olsen
12
2:25.59
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Brianna Perez
12
2:17.74
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
4
Aidan McCarthy
12
2:25.63
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Lauren Patalano
12
2:18.12
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
5
Jack Cornish
12
2:26.60
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Abby Han
12
2:19.81
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Ryan Ng
12
2:28.94
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
7
Lily Martin
12
2:22.41
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
7
Miki Kucera
12
2:30.80
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
8
Laura Arciniegas
12
2:22.63
COND
COND October Fall Festival
8
Nathaniel Park
12
2:31.49
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
9
Krystin Casellas
12
2:24.13
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Kouros Javaheri
12
2:35.06
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
9
Madison Connor
12
2:24.13
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Gebran Kastoun
12
2:36.45
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
11
Daniela Zunich
12
2:24.50
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Dylan Boutin
12
2:36.57
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
12
Tristiye Martinez-Reyes
12
2:25.58
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Elias Garcia
12
2:37.30
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Isabella Goodwin
12
2:26.64
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
George Erich Gill
12
2:37.99
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
14
Noelle Hoffman
12
2:28.49
NYSA
NYSA Season Starter Invite
14
Tyler Briceno
12
2:38.27
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
15
Erica Sava
12
2:28.95
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Zachary Rothman
12
2:39.04
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
16
Hanna Matheson
12
2:30.43
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
16
Julian Terri
12
2:40.33
UN
NYSA Fall Classic Invitational
17
Anisa Basler
12
2:30.81
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
17
Nathaniel Attwell
12
2:40.35
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
18
Sofia Burns
12
2:31.79
HAA
HAA November 7th Time Trials
18
Joseph Cash
12
2:40.63
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
19
Aimee Quinlan
12
2:32.64
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
19
Ayden Baxter
12
2:46.22
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Mako Suzuki
12
2:33.58
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
20
Mick Barron
12
2:48.54
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
21
Dawn Davidson
12
2:35.24
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
21
Kaelen Morales
12
2:52.20
NYSA
NYSA Season Starter Invite
22
Cara Neary
12
2:35.89
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
 
 
 
 
 
 
23
Kodi Kim
12
2:36.06
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
 
 
 
 
 
 
24
Lydia Douthit
12
2:37.97
UN
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
25
Samantha Zacarias
12
2:38.41
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
 
 
 
 
 
 
Girls   12   50 Breast
Boys   12   50 Breast
1
Kathryn Montefusco
12
30.65
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
1
Vincent Vinciguerra
12
32.52
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Krystin Casellas
12
31.39
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Timothy Park
12
32.84
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Beth Ebrahimpour
12
33.44
COND
COND & RA Time Trials
3
Zachary Pestrikov
12
32.86
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Sofia Fenton
12
33.62
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
4
Edward Baranov
12
33.12
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Kimberly Gingrass
12
33.92
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Ryan Ng
12
33.16
GATE
SSC Fall Face Off
6
Salma Nassar
12
34.48
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Kevin Jiang
12
33.48
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Ursula Ott
12
34.50
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Jason Muroski
12
33.94
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
8
Brianna Law
12
34.51
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Thomas Vollaro
12
34.29
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Ava Liu
12
34.57
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
9
Naoki Shibata
12
34.41
UN
AGUA Swim For The Future
10
Jaimie Li
12
34.59
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
10
Lance Leung
12
34.58
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
11
Charley Goldstein
12
34.83
BGNW
PV-Marlins Invitational
11
Thomas Miele
12
34.67
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
Alyssa Golden
12
34.88
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Alex Trzaskowski
12
34.77
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
13
Sierra Healy
12
35.00
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
13
Satya Agashiwala
12
35.07
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Kaitlyn Liu
12
35.01
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Timmy Brady
12
35.26
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Violet Dorsey-Reyes
12
35.07
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
15
Oliver Griffin
12
35.34
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
16
Abigail Posner
12
35.08
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
16
Ethan Yi
12
35.49
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Marissa DeMarco
12
35.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
17
Jesse Abramson
12
35.53
AGMV
MWDA/AG Heats and Treats
18
Noelle Hoffman
12
35.12
NYSA
NYSA Season Starter Invite
18
Hudson Pepper
12
35.65
FREE
COND October Fall Festival
19
Hayden Wong
12
35.21
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Ty Corbett
12
35.66
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Olivia Brown
12
35.22
TS
SSC TYR September Sprint Meet
20
Aidan McCarthy
12
35.67
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
21
Anaya Ruiz
12
35.43
DVWM
MWDA/AG Heats and Treats
21
Sebastian Gomez
12
35.84
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Brianna Perez
12
35.48
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
22
Thomas Demaio
12
35.85
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
23
Dawn Davidson
12
35.56
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Jayden Holmes
12
35.85
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Madison Dominger
12
35.61
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
24
James Lim
12
35.87
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
25
Kailee Dennis
12
35.63
COND
LIE Fall Kickoff Meet
25
Mark Haynes
12
36.13
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
Girls   12   100 Breast
Boys   12   100 Breast
1
Kathryn Montefusco
12
1:05.54
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
1
Allan Chu
12
1:06.34
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Krystin Casellas
12
1:08.33
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Ryan Hwang
12
1:07.87
TS
VAC Viking Classic Invitational
3
Mackenzie Gula
12
1:10.64
UN
OB-Section 9 Girls Championship
3
Aidan Lee
12
1:10.22
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Sofia Fenton
12
1:11.47
UN
OB-Girls Section One Championsh
4
Sebastian Gomez
12
1:11.63
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Beth Ebrahimpour
12
1:12.17
UN
COND October Fall Festival
5
Ryan Ng
12
1:11.72
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Hayden Wong
12
1:12.69
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
6
Jason Muroski
12
1:12.00
CFJV
COND October Fall Festival
7
Olivia Brown
12
1:12.89
UN
OB-Section XI Girls Championshi
7
Kevin Jiang
12
1:13.48
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Ava Liu
12
1:13.00
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
8
Aidan McCarthy
12
1:13.80
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Alexa Reyna
12
1:13.73
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
9
Mohamed Youssef
12
1:14.36
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Noelle Hoffman
12
1:14.13
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
10
Valerii Pidhoretskyy
12
1:14.64
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Makenna O'Brien
12
1:14.26
TS
VAC Viking Classic Invitational
11
Vincent Vinciguerra
12
1:14.67
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
Sierra Healy
12
1:14.78
UN
OB-Section XI Girls Championshi
12
Edward Baranov
12
1:14.99
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Kaitlyn Liu
12
1:15.49
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
David Fayngersh
12
1:15.36
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Charley Goldstein
12
1:15.54
BGNW
PV-Marlins Invitational
14
Ramiel Fayngersh
12
1:15.87
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Kimberly Gingrass
12
1:15.58
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Satya Agashiwala
12
1:16.59
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Alyssa Golden
12
1:15.61
UN
OB-Section XI Girls Championshi
16
Timmy Brady
12
1:16.95
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
17
Brianna Perez
12
1:15.84
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
17
Will Fagan
12
1:17.64
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Julian Wu
12
1:15.90
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Hudson Pepper
12
1:17.82
FREE
COND October Fall Festival
19
Jaimie Li
12
1:15.96
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Ty Corbett
12
1:18.11
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Abigail Posner
12
1:16.02
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Thomas Miele
12
1:18.15
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
21
Ursula Ott
12
1:16.08
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Ethan Yi
12
1:19.11
MAKO
AGUA Swim For The Future
22
Brianna Law
12
1:16.32
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Patrick Faughnan
12
1:19.21
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Mia Slowik
12
1:16.82
UN
NYSA Fall Classic Invitational
23
Oliver Engel
12
1:19.29
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Kailee Dennis
12
1:16.98
COND
LIE Fall Kickoff Meet
23
Dylan Schimmel
12
1:19.29
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Zoe Brita
12
1:17.50
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Erik Nadecki
12
1:19.40
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   12   200 Breast
Boys   12   200 Breast
1
Krystin Casellas
12
2:28.73
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
1
Allan Chu
12
2:21.30
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Hayden Wong
12
2:37.88
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Sebastian Gomez
12
2:38.72
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Beth Ebrahimpour
12
2:39.51
UN
COND October Fall Festival
3
Mohamed Youssef
12
2:39.00
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Sofia Fenton
12
2:41.08
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
4
Ryan Ng
12
2:43.33
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
5
Noelle Hoffman
12
2:41.16
NYSA
NYSA Season Starter Invite
5
Thomas Vollaro
12
2:44.86
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
6
Ava Liu
12
2:41.18
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
6
Timmy Brady
12
2:44.98
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
7
Alexa Reyna
12
2:41.20
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Elias Garcia
12
2:50.63
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
8
Lauren Patalano
12
2:43.32
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
8
Dylan Schimmel
12
2:51.79
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Maichina Gennarelli
12
2:43.56
COND
COND October Fall Festival
9
George Erich Gill
12
2:53.21
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
10
Alyssa Golden
12
2:45.60
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
10
Aiden Rhee
12
2:55.40
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
11
Samantha Zacarias
12
2:47.97
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Stephen Lambros Jr.
12
2:57.58
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
12
Ellah Siegel
12
2:49.34
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Harry Finnegan
12
2:58.48
COND
COND October Fall Festival
13
Dawn Davidson
12
2:49.65
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
13
Nathaniel Park
12
2:58.53
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
14
Megan Koek
12
2:50.65
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Vlad Zarytov
12
3:02.74
AGUA
NYSA Fall Classic Invitational
15
Jessie Crane
12
2:50.98
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
15
Ayden Baxter
12
3:05.05
MWDA
MWDA/AG Heats and Treats
16
Mako Suzuki
12
2:52.25
YMID
NYSA Fall Classic Invitational
16
Ariel Koyfman
12
3:15.17
NYSA
NYSA Season Starter Invite
17
Paige Fagan
12
2:52.31
BGNW
PV-Marlins Invitational
17
Jack Morelli
12
3:20.96
HAA
HAA November 7th Time Trials
18
Alexandra Martinez
12
2:52.71
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
 
 
 
 
 
 
19
Marissa DeMarco
12
2:53.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
 
 
 
 
 
 
20
Madison Dominger
12
2:53.53
HAA
HAA November 7th Time Trials
 
 
 
 
 
 
21
Amelie Eng
12
2:53.63
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
 
 
 
 
 
 
22
Brittany Corbett
12
2:54.51
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
23
Cara Neary
12
2:57.11
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
 
 
 
 
 
 
24
Sasha Hill
12
2:59.12
YMID
YMID vs COND Time Trials
 
 
 
 
 
 
25
Chisa Ogaki
12
2:59.22
YMID
YMID vs COND Time Trials
 
 
 
 
 
 
Girls   12   50 Fly
Boys   12   50 Fly
1
Praise Okodogbe
12
27.59
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Ryan Hwang
12
26.96
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Krystin Casellas
12
27.77
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Vincent Vinciguerra
12
27.32
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Kathryn Montefusco
12
27.81
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
3
Aaron Mendoza
12
27.77
HYB
AP-CIY Walk to the Blocks
4
Lauren Lee
12
28.58
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Leo Kruty
12
27.89
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
5
Ally Pfeiffer
12
28.88
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Zachary Pestrikov
12
27.89
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Violet Dorsey-Reyes
12
29.02
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Valerii Pidhoretskyy
12
28.04
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Kait Sweeney
12
29.05
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Finn Olsen
12
28.57
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
8
Brianna Law
12
29.14
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Tyler Thompson
12
28.69
CAS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
9
Kaitlyn Liu
12
29.19
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Luke Dwyer
12
28.77
COND
COND October Fall Festival
10
Sofia Fenton
12
29.24
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
10
Keilan Moran
12
28.78
GATE
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Makayla Lee
12
29.33
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
11
David Angelou
12
29.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Madison Connor
12
29.36
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Eric Slavin
12
29.23
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Elizabeth Kuznetsov
12
29.40
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Ethan Jhong
12
29.25
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Beth Ebrahimpour
12
29.43
UN
LIE Fall Kickoff Meet
14
James Lim
12
29.38
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Sayjel Tan
12
29.56
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
15
Satya Agashiwala
12
29.43
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Brooke Armstrong
12
29.77
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Kevin Jiang
12
29.49
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Rowan Van Wormer
12
29.81
PATS
PATS 12 && Under Invititational
17
Alex Trzaskowski
12
29.55
HAA
HAA October Meet
18
Briana Racanello
12
29.82
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Hudson Pepper
12
29.64
FREE
COND October Fall Festival
19
Alyssa Golden
12
29.86
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
19
Will Fagan
12
29.73
BGNW
PV-Marlins Invitational
19
Kimberly Gingrass
12
29.86
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Brendan Morgan
12
29.82
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Olivia Dewar
12
29.94
MAKO
AGUA Swim For The Future
21
Oliver Griffin
12
29.92
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
21
Lauren Patalano
12
29.94
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Ryan Ng
12
30.02
GATE
NCAC September First Sprint Mee
23
Campbell Clark
12
29.95
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Vince Delgado
12
30.05
COND
COND October Fall Festival
24
Kelly Hsu
12
30.05
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Floyd Diaz
12
30.05
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Erica Sava
12
30.09
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Timmy Brady
12
30.20
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
25
Amelie Eng
12
30.09
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
 
 
 
 
 
 
Girls   12   100 Fly
Boys   12   100 Fly
1
Praise Okodogbe
12
1:00.58
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Ryan Hwang
12
59.27
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Julian Wu
12
1:01.57
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Vincent Vinciguerra
12
1:00.65
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Lauren Lee
12
1:01.91
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Finn Olsen
12
1:00.99
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Krystin Casellas
12
1:01.93
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Valerii Pidhoretskyy
12
1:02.00
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Mackenzie Gula
12
1:02.79
PBAC
VAC Viking Classic Invitational
5
Zachary Pestrikov
12
1:03.35
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Olivia Brown
12
1:03.31
TS
SSC TYR September Sprint Meet
6
David Angelou
12
1:04.92
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Maya Foley
12
1:03.38
TS
SSC TYR September Sprint Meet
6
Will Fagan
12
1:04.92
BGNW
PV-Marlins Invitational
8
Makayla Lee
12
1:04.05
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
8
Satya Agashiwala
12
1:05.32
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Madison Connor
12
1:04.28
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Aidan McCarthy
12
1:05.49
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Ally Pfeiffer
12
1:04.37
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Tyler Thompson
12
1:05.55
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
11
Rowan Van Wormer
12
1:04.42
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Mohamed Youssef
12
1:05.89
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Briana Racanello
12
1:04.74
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Oliver Engel
12
1:06.38
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Kaitlyn Liu
12
1:04.74
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Timmy Brady
12
1:06.64
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
14
Brianna Perez
12
1:04.86
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Brendan Morgan
12
1:06.64
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Makenna O'Brien
12
1:05.02
TS
VAC Viking Classic Invitational
15
Andrew Leung
12
1:06.65
NYSA
NYSA Season Starter Invite
16
Lily Martin
12
1:05.09
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
16
Kevin Jiang
12
1:06.88
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
17
Sierra Healy
12
1:05.11
UN
OB-Section XI Girls Championshi
17
Ethan Jhong
12
1:07.25
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
18
Tristiye Martinez-Reyes
12
1:05.13
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Ryan Ng
12
1:07.57
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Alexa Reyna
12
1:05.31
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
19
Erick Sanchez
12
1:07.73
COND
YMID vs COND Time Trials
19
Brooke Armstrong
12
1:05.31
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Vince Delgado
12
1:07.78
COND
YMID vs COND Time Trials
21
Amelie Eng
12
1:05.39
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Matthew Peitler
12
1:08.19
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Morgan Lee
12
1:05.45
UN
OB-Section XI Girls Championshi
22
Elias Garcia
12
1:08.32
NYSA
NYSA Season Starter Invite
23
Brooke Baldwin
12
1:05.53
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Edward Baranov
12
1:09.00
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Campbell Clark
12
1:05.84
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Connor McHugh
12
1:09.17
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Olivia Dewar
12
1:05.92
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Eric Engel
12
1:09.20
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
Girls   12   200 Fly
Boys   12   200 Fly
1
Praise Okodogbe
12
2:16.14
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Finn Olsen
12
2:13.19
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Julian Wu
12
2:18.50
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Aidan McCarthy
12
2:23.45
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Krystin Casellas
12
2:22.58
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Andrew Leung
12
2:28.29
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
4
Briana Racanello
12
2:22.79
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Elias Garcia
12
2:44.92
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
5
Lauren Patalano
12
2:22.98
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
5
Miki Kucera
12
2:52.34
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
6
Alexa Reyna
12
2:23.94
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
James Nagler
12
2:53.40
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
7
Brooke Baldwin
12
2:25.33
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Ayden Baxter
12
3:00.56
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Rowan Van Wormer
12
2:26.61
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
 
 
 
 
 
 
9
Brianna Perez
12
2:26.92
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
10
Tristiye Martinez-Reyes
12
2:31.29
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
 
 
 
 
 
 
11
Lily Martin
12
2:31.84
NYSA
NYSA Season Starter Invite
 
 
 
 
 
 
12
Alyssa Golden
12
2:32.06
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
 
 
 
 
 
 
13
Noelle Hoffman
12
2:36.57
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
14
Mati Dixon
12
2:38.77
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
15
Aimee Quinlan
12
2:44.99
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
16
Kiara Cekic
12
2:46.61
RA
COND & RA Time Trials
 
 
 
 
 
 
17
Sofia Fenton
12
2:56.44
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
 
 
 
 
 
 
18
Sophie Stemkowski
12
3:06.83
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   12   100 IM
Boys   12   100 IM
1
Krystin Casellas
12
1:03.36
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
1
Ryan Hwang
12
59.88
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Maya Foley
12
1:03.60
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Timothy Park
12
1:02.38
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Lauren Lee
12
1:04.23
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Zachary Pestrikov
12
1:03.11
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Olivia Brown
12
1:05.17
TS
SSC TYR September Sprint Meet
4
Vincent Vinciguerra
12
1:03.85
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
5
Brianna Perez
12
1:05.67
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
5
Kevin Jiang
12
1:04.22
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Jacqueline Constantine
12
1:05.85
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Sebastian Gomez
12
1:05.23
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Makenna O'Brien
12
1:06.36
TS
VAC Viking Classic Invitational
7
Jason Muroski
12
1:05.51
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
8
Campbell Clark
12
1:06.70
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Michael Savchuk
12
1:06.59
SHY
YMID Fall Festival
9
Violet Dorsey-Reyes
12
1:06.81
MAKO
AGUA Swim For The Future
9
Ryan Ng
12
1:06.88
GATE
SSC Fall Face Off
10
Ally Pfeiffer
12
1:06.82
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Luke Dwyer
12
1:06.94
COND
COND October Fall Festival
11
Makayla Lee
12
1:07.12
SSC
SSC Fall Face Off
11
Thomas Vollaro
12
1:06.98
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Beth Ebrahimpour
12
1:07.23
UN
COND October Fall Festival
12
Andrew Leung
12
1:07.34
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Olivia Dewar
12
1:07.45
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Will Fagan
12
1:07.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Lauren Patalano
12
1:07.64
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
14
Timmy Brady
12
1:07.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
15
Kait Sweeney
12
1:07.65
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
15
Hudson Pepper
12
1:07.94
FREE
COND October Fall Festival
16
Caroline Crouchley
12
1:07.84
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
16
Satya Agashiwala
12
1:08.20
MAKO
AGUA Swim For The Future
17
Mia Slowik
12
1:07.87
UN
AGUA Swim For The Future
17
Tyler Thompson
12
1:08.33
CAS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
18
Alyssa Golden
12
1:07.96
SSC
SSC Fall Face Off
18
Alex Trzaskowski
12
1:08.35
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
19
Ava Liu
12
1:07.99
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
19
Vince Delgado
12
1:08.37
COND
COND October Fall Festival
20
Alexandra Martinez
12
1:08.20
SSC
SSC Fall Face Off
20
Finn Franks
12
1:08.79
EAST
EAST October Time Trial Meet
21
Praise Okodogbe
12
1:08.43
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
21
Ethan Yi
12
1:08.92
MAKO
AGUA Swim For The Future
22
Rowan Van Wormer
12
1:08.50
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
22
Jagger Stachtiaris
12
1:09.11
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
23
Morgan Lee
12
1:08.55
SSC
SSC Fall Face Off
23
Eric Slavin
12
1:09.21
HES
NCAC October Second Sprint Meet
24
Brittany Corbett
12
1:08.56
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
24
Patrick Faughnan
12
1:09.26
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Brooke Baldwin
12
1:08.56
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
25
Eyton Ng
12
1:09.35
FREE
COND October Fall Festival
Girls   12   200 IM
Boys   12   200 IM
1
Mackenzie Gula
12
2:16.78
UN
OB-Section 9 Girls Championship
1
Ryan Hwang
12
2:09.86
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Alexa Reyna
12
2:17.73
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Allan Chu
12
2:10.62
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Briana Racanello
12
2:18.26
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Vincent Vinciguerra
12
2:17.03
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
4
Hayden Wong
12
2:18.55
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
4
Aidan McCarthy
12
2:18.36
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Lauren Lee
12
2:18.60
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
5
Kevin Jiang
12
2:18.67
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Julian Wu
12
2:18.96
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Valerii Pidhoretskyy
12
2:19.86
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Kaitlyn Liu
12
2:20.09
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Zachary Pestrikov
12
2:21.51
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Lauren Patalano
12
2:20.20
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
8
Sebastian Gomez
12
2:21.77
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Olivia Brown
12
2:20.84
TS
VAC Viking Classic Invitational
9
David Fayngersh
12
2:22.56
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Brianna Perez
12
2:22.06
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
10
Will Fagan
12
2:23.43
BGNW
PV-Marlins Invitational
11
Makenna O'Brien
12
2:22.14
TS
VAC Viking Classic Invitational
11
Matthew Peitler
12
2:23.61
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
Zoe Brita
12
2:22.66
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Edward Baranov
12
2:24.17
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Violet Dorsey-Reyes
12
2:22.76
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Jason Muroski
12
2:24.83
CFJV
COND October Fall Festival
14
Makayla Lee
12
2:23.38
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
14
Vince Delgado
12
2:24.90
COND
COND & RA Time Trials
15
Kate Anderson
12
2:23.42
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
15
Andrew Leung
12
2:26.05
NYSA
NYSA Season Starter Invite
16
Mia Slowik
12
2:23.79
UN
AGUA FNL #1 Time Trials
16
Satya Agashiwala
12
2:26.10
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Alyssa Golden
12
2:23.91
UN
OB-Section XI Girls Championshi
17
Alex Trzaskowski
12
2:26.57
HAA
AP-LIAC a Saturday in November
18
Brooke Armstrong
12
2:24.21
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Thomas Vollaro
12
2:26.84
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Ally Pfeiffer
12
2:24.53
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
19
Ethan Jhong
12
2:27.13
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
20
Abby Han
12
2:24.55
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
20
Erick Sanchez
12
2:27.51
COND
YMID vs COND Time Trials
21
Amelie Eng
12
2:24.62
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
21
Oliver Engel
12
2:27.53
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Campbell Clark
12
2:25.24
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Tyler Thompson
12
2:27.58
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
23
Noelle Hoffman
12
2:25.30
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
23
David Angelou
12
2:27.82
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Beth Ebrahimpour
12
2:25.68
UN
LIE Fall Kickoff Meet
24
Timmy Brady
12
2:28.21
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Kiara Cekic
12
2:25.69
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Thomas Demaio
12
2:29.01
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
Girls   12   400 IM
Boys   12   400 IM
1
Briana Racanello
12
4:47.37
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Allan Chu
12
4:30.95
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Alexa Reyna
12
4:50.56
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Aidan McCarthy
12
4:51.96
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Brittany Corbett
12
5:02.52
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Satya Agashiwala
12
5:02.68
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Daniela Zunich
12
5:06.17
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Luke Dwyer
12
5:04.49
COND
COND October Fall Festival
5
Kailee Dennis
12
5:06.51
COND
LIE Fall Kickoff Meet
5
Mohamed Youssef
12
5:09.63
LGAC
FLY Distance Meet
6
Laura Arciniegas
12
5:08.54
COND
COND October Fall Festival
6
Vince Delgado
12
5:13.28
COND
COND October Fall Festival
7
Olivia Dewar
12
5:12.45
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Eyton Ng
12
5:13.56
FREE
COND October Fall Festival
8
Madison Donohoe
12
5:14.19
COND
COND October Fall Festival
8
Edward Baranov
12
5:14.37
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Charley Goldstein
12
5:15.30
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
9
Rory O'Connor
12
5:18.93
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Rowan Van Wormer
12
5:18.18
PATS
COND October Fall Festival
10
Elias Garcia
12
5:21.29
NYSA
NYSA Season Starter Invite
11
Anna Karacheva
12
5:18.83
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Connor McHugh
12
5:23.60
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
12
Naomi Horiuchi
12
5:19.03
LGAC
FLY Distance Meet
12
Kouros Javaheri
12
5:33.30
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
13
Emma Haimson
12
5:19.15
LGAC
FLY Distance Meet
13
George Erich Gill
12
5:36.58
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
14
Dawn Davidson
12
5:19.84
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Yahro Pique
12
5:39.49
LGAC
FLY Distance Meet
15
Abigail Posner
12
5:32.09
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Erik Nadecki
12
5:39.80
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
16
Mati Dixon
12
5:32.91
COND
LIE Fall Kickoff Meet
16
Ayden Baxter
12
5:41.77
MWDA
MWDA Distance Heats and Treats
17
Mirabel Solomon
12
5:33.82
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
17
Thomas Carley
12
5:49.55
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
18
Allison Mullin
12
5:44.54
LGAC
FLY Distance Meet
18
David Barbulet
12
5:50.80
CFJV
COND October Fall Festival
19
Paige Fagan
12
5:44.99
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
19
Zachary Rothman
12
5:59.11
NYSA
NYSA Season Starter Invite
20
Saoirse O'Sullivan
12
5:45.05
LGAC
FLY Distance Meet
20
Ruimin Zhang
12
6:00.89
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
21
Jade O'Neill
12
5:45.94
COND
COND October Fall Festival
21
Lj Gulotta
12
6:08.75
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
22
Sienna White
12
5:48.18
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
22
Ben Levy
12
6:33.81
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
23
Ella Sohng
12
5:50.57
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
 
 
 
 
 
 
24
Carolina Corcuera
12
5:50.65
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
25
Emmy Lazar
12
6:00.61
MWDA
MWDA Distance Heats and Treats
 
 
 
 
 
 
Girls   13   50 Free
Boys   13   50 Free
1
Cavan Gormsen
13
24.31
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Alvin Tsai
13
23.02
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Sophia Zhao
13
25.32
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Dylan Zhang
13
23.09
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
3
Ella Newmark
13
25.38
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
3
Eric Zhang
13
23.77
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
4
Sara Plunkett
13
25.67
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
4
Vladyslav Khanas
13
24.64
HES
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Jane Brierley
13
25.75
EHY
AP-CIY Walk to the Blocks
5
Liam Campbell
13
24.75
BAD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Sara Ketron
13
25.84
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Nick Londono
13
24.89
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
7
Alexa Reyna
13
25.91
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Justin Hyacinthe
13
24.89
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
8
Lucy Walker
13
25.92
SS
VAC Viking Classic Invitational
8
Ryan Nunez
13
24.95
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Jordan Barbosa
13
25.94
UN
OB-Rockland County Girls Champs
9
Calvin Chau
13
24.99
CIY
AP-CIY Walk to the Blocks
10
Jaelynn Taylor
13
26.00
UN
OB-Section 1 League 3 Girls Cha
10
Ever Chin
13
25.06
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
11
Sophia Seliger
13
26.01
RIST
NCAC September First Sprint Mee
11
Timi Faba
13
25.07
CIY
AP-CIY Walk to the Blocks
12
Summer Jones
13
26.07
EHY
AP-CIY Walk to the Blocks
12
Mike Nasta
13
25.08
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
12
Kimberly Gingrass
13
26.07
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
13
Jackson Redfield
13
25.10
SSC
SSC Fall Face Off
12
Rebecca Konop
13
26.07
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Frankie Andersen
13
25.10
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
15
Daniella Condon
13
26.11
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
15
Timothy Park
13
25.11
TS
VAC Viking Classic Invitational
16
Annie Vallamattam
13
26.16
UN
OB-Section 1 League 4 Girls Cha
16
Daniel Zhang
13
25.14
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
17
Sunell Zorgman
13
26.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Joshua Gluzman
13
25.20
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
18
Katelyn Capuano
13
26.37
UN
OB-Girls Section One Championsh
18
Stephen McDonald
13
25.23
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Sofia Giordano
13
26.39
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Emir Emre
13
25.26
UN
LIE Fall Kickoff Meet
20
Leah Treglia
13
26.42
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
20
Noah Giunta
13
25.36
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
21
Kate O'Brien
13
26.46
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Brian Anzalone
13
25.39
TS
VAC Viking Classic Invitational
22
Kiera Mroczka
13
26.51
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Gavin Perez
13
25.39
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
23
Hailey Quiller
13
26.52
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
23
Michael Jang
13
25.42
TS
SSC TYR September Sprint Meet
24
Marisa Mamak
13
26.53
FLY
AP-CIY Walk to the Blocks
23
Thomas Huh
13
25.42
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Maya Foley
13
26.63
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Matthew McManus
13
25.43
TS
VAC Viking Classic Invitational
Girls   13   100 Free
Boys   13   100 Free
1
Cavan Gormsen
13
52.52
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Dylan Zhang
13
49.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Tess Howley
13
53.41
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Eric Zhang
13
52.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Sara Ketron
13
55.10
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
3
Ethan Miao
13
52.09
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Kathryn Montefusco
13
55.17
UN
OB-Section XI Girls Championshi
4
Matt Beehler
13
52.61
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Rebecca Konop
13
55.62
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
5
Eduardo Santana
13
52.69
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Sophia Zhao
13
55.68
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
6
Aidan Rikic
13
53.19
TRI
AGUA Swim For The Future
7
Ella Newmark
13
55.80
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
7
Hudson Chung
13
53.63
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
8
Alexa Reyna
13
56.01
UN
OB-Girls Section One Championsh
8
Gavin Perez
13
53.76
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Riley Fried
13
56.55
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Jackson Redfield
13
53.79
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Mary McKenna
13
56.58
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
10
Michael Jang
13
53.91
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Mary Grace Guzzino
13
56.61
NYSA
NYSA Season Starter Invite
11
Anthony Park
13
54.15
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Maya Foley
13
56.62
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Noah Giunta
13
54.18
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
13
Julia Bazinet
13
56.71
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Nick Londono
13
54.34
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
14
Kate O'Brien
13
56.72
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Ryan Nunez
13
54.54
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Lucy Walker
13
56.78
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Jay Pae
13
54.55
UN
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Kiera Mroczka
13
56.93
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Stephen McDonald
13
54.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
17
Sophia Seliger
13
56.94
RIST
AGUA Swim For The Future
17
Frankie Andersen
13
54.72
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Katelyn Capuano
13
57.03
UN
OB-Girls Section One Championsh
18
Aron Lugo
13
55.11
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Daniella Condon
13
57.09
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Brian Anzalone
13
55.13
TS
VAC Viking Classic Invitational
20
Sara Plunkett
13
57.28
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Finn Quested
13
55.13
PATS
COND October Fall Festival
21
Jaelynn Taylor
13
57.29
UN
OB-Girls Section One Championsh
21
Timothy Park
13
55.16
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Leah Treglia
13
57.36
HAA
HAA October Meet
22
Mike Nasta
13
55.20
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Aizel Pusing
13
57.55
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
John Holler
13
55.23
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Kate Kennedy
13
57.60
UN
OB-Section 9 Girls Championship
24
David Sacca
13
55.27
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Cami Hatch
13
57.75
UN
OB-Section XI Girls Championshi
25
Thomas Huh
13
55.55
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   13   200 Free
Boys   13   200 Free
1
Cavan Gormsen
13
1:52.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Dylan Zhang
13
1:45.28
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
2
Tess Howley
13
1:53.59
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Alvin Tsai
13
1:47.83
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Alexa Reyna
13
1:55.06
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
Matt Beehler
13
1:51.25
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Alexandra Bastone
13
1:55.11
UN
OB-Girls Section One Championsh
4
Eduardo Santana
13
1:52.76
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Mary McKenna
13
1:56.35
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
5
Ethan Miao
13
1:53.12
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Sara Ketron
13
1:56.69
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Eric Zhang
13
1:53.86
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
7
Mary Grace Guzzino
13
1:57.11
UN
OB-Rockland County Girls Champs
7
Jackson Redfield
13
1:55.93
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Madi So
13
1:57.41
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Jay Pae
13
1:56.07
UN
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Rebecca Konop
13
1:58.67
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Ryan Nunez
13
1:56.51
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Riley Fried
13
1:58.70
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Gavin Perez
13
1:56.85
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Lucy Walker
13
1:58.76
SS
VAC Viking Classic Invitational
11
Timothy Park
13
1:57.12
TS
VAC Viking Classic Invitational
12
Julia Bazinet
13
2:00.15
UN
OB-Girls Section One Championsh
12
Michael Jang
13
1:57.28
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Bridget Ye
13
2:00.32
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
13
Stephen McDonald
13
1:57.68
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
14
Leah Treglia
13
2:00.42
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Noah Giunta
13
1:57.77
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Kathryn Montefusco
13
2:00.58
UN
OB-Section XI Girls Championshi
15
Saadeddin Saadeddin
13
1:58.89
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Maya Foley
13
2:00.60
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Brian Anzalone
13
1:59.67
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Kailey Simons
13
2:00.86
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Matthew McManus
13
1:59.72
TS
VAC Viking Classic Invitational
18
Daniella Condon
13
2:01.76
UN
OB-Girls Section One Championsh
18
Rodin McKenna
13
1:59.98
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
19
Kiera Mroczka
13
2:02.43
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Frankie Andersen
13
2:00.29
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
20
Sophia Seliger
13
2:02.98
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
John Holler
13
2:01.21
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Sofia Giordano
13
2:03.23
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
20
Luke McNamara
13
2:01.21
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Sophia Zhao
13
2:03.46
TS
VAC Viking Classic Invitational
22
Aron Lugo
13
2:01.23
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Sam McKee
13
2:03.52
UN
OB-Section 9 Girls Championship
23
Matt Semelsberger
13
2:01.24
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Kylie Martinez
13
2:04.22
UN
OB-Section XI Girls Championshi
24
Mike Nasta
13
2:01.27
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
25
Kate O'Brien
13
2:04.27
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Alexander Gorzula
13
2:01.92
CFJV
COND October Fall Festival
Girls   13   500 Free
Boys   13   500 Free
1
Mary McKenna
13
5:01.79
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
1
Alvin Tsai
13
4:53.90
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Alexa Reyna
13
5:03.25
UN
OB-Girls Section One Championsh
2
Dylan Zhang
13
4:55.41
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
3
Alexandra Bastone
13
5:03.61
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
Ethan Miao
13
4:59.99
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Madi So
13
5:13.76
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Eduardo Santana
13
5:01.71
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Julia Bazinet
13
5:14.39
UN
OB-Girls Section One Championsh
5
Jay Pae
13
5:05.66
UN
PAC Maria Parmanan Invitational
6
Rebecca Konop
13
5:15.90
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
6
Nicholas Rhodes
13
5:13.46
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
7
Mary Grace Guzzino
13
5:20.39
UN
OB-Section 1 League 3 Girls Cha
7
Eric Zhang
13
5:14.06
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
8
Maya Foley
13
5:21.54
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
8
Ryan Nunez
13
5:14.40
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Kimberly Gingrass
13
5:27.39
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
9
Gavin Perez
13
5:14.59
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
10
Zoe Brita
13
5:29.73
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Saadeddin Saadeddin
13
5:15.05
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Rory Sheridan
13
5:30.20
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Noah Giunta
13
5:24.89
TVSC
TVSC 500 Time Trials
12
Cindy Wang
13
5:30.37
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Hudson Chung
13
5:24.89
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
13
Lucy Walker
13
5:30.78
SS
VAC Viking Classic Invitational
13
Peter Sloniewsky
13
5:24.95
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
14
Leah Treglia
13
5:31.72
HAA
HAA October 10th Time Trial
14
Mike Nasta
13
5:24.98
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
15
Sam McKee
13
5:32.49
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
15
John Holler
13
5:25.29
HAA
HAA October 10th Time Trial
16
Ryleigh Collins
13
5:32.79
NYSA
NYSA Season Starter Invite
16
Joe Coleman
13
5:25.41
COND
LIE Fall Kickoff Meet
17
Kate Anderson
13
5:33.20
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
17
Aron Lugo
13
5:25.55
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Nicole Gerosa
13
5:37.10
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
18
Rohit Rasquinha
13
5:25.69
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Kiera Mroczka
13
5:37.63
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Stephen McDonald
13
5:25.99
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
AvaGrace Monti
13
5:38.91
TVSC
TVSC 500 Time Trials
20
Kevin Euyoque
13
5:26.81
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Delilah Skaistis
13
5:39.50
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
21
Luke McNamara
13
5:27.20
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Brooke Touti
13
5:39.68
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
22
Matt Semelsberger
13
5:27.38
NYSA
NYSA Season Starter Invite
23
Alexa Vitti
13
5:40.35
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
23
Rodin McKenna
13
5:27.77
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
24
Karsten Pergan
13
5:40.62
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
24
Ranjan Rasquinha
13
5:27.80
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Ruth Crane
13
5:40.67
IA
VAC Viking Classic Invitational
25
Aidan Lee
13
5:28.69
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
Girls   13   1000 Free
Boys   13   1000 Free
1
Tess Howley
13
10:29.66
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
1
Matt Beehler
13
10:07.82
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Alexa Reyna
13
10:35.23
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
2
Alvin Tsai
13
10:19.35
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Alexandra Bastone
13
10:35.74
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
3
Eduardo Santana
13
10:35.08
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Cavan Gormsen
13
10:40.48
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Hudson Chung
13
10:58.82
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
5
Madi So
13
10:52.31
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Luke McNamara
13
11:00.01
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Maya Foley
13
10:59.25
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Andy Wang
13
11:10.54
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
7
Riley Fried
13
11:08.15
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Matt Semelsberger
13
11:10.90
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Kate Anderson
13
11:10.54
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
8
Alexander Gorzula
13
11:14.15
CFJV
COND October Fall Festival
9
Ryleigh Collins
13
11:24.51
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Joe Coleman
13
11:21.92
COND
COND October Fall Festival
10
Nicole Gerosa
13
11:28.05
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
10
Peter Sloniewsky
13
11:24.37
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
11
Rory Sheridan
13
11:35.77
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
11
Aidan Lee
13
11:28.45
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
12
Sam McKee
13
11:46.63
PBAC
VAC Viking Classic Invitational
12
Michael Weinstein
13
11:31.53
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
13
AvaGrace Monti
13
11:47.07
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
13
Gabriel Rzezwicki
13
11:35.20
CFJV
COND October Fall Festival
14
Cindy Wang
13
11:56.49
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
14
Kevin Euyoque
13
11:35.80
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
15
Annabelle Kung
13
12:08.94
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
15
Michael O'Donnell
13
11:47.07
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
16
Madison Milla
13
12:10.50
COND
COND October Fall Festival
16
Evan Wohl
13
11:56.49
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
17
Olivia Schlegel
13
12:12.77
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
17
Timothy Landgraf
13
12:04.37
FREE
COND October Fall Festival
18
Kelly Byrne
13
12:47.00
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
18
Elijah DeCasseres
13
12:11.40
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
19
Ellie Taragano
13
13:11.31
COND
COND October Fall Festival
19
Jay Wilkinson
13
12:13.59
CFJV
COND October Fall Festival
20
Bekah Field
13
13:34.28
COND
COND October Fall Festival
20
Nick Londono
13
12:23.59
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
21
Jaydon Shatoff
13
12:50.31
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
22
Justin Perillo
13
12:53.60
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
23
Jamie Lynch
13
13:36.99
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
Girls   13   1650 Free
Boys   13   1650 Free
1
Mary McKenna
13
17:25.48
LIE
MWDA Distance Heats and Treats
1
Jay Pae
13
17:42.15
UN
MWDA Distance Heats and Treats
2
Alexandra Bastone
13
17:29.73
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
2
Hudson Chung
13
18:05.97
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
3
Alexa Reyna
13
17:29.81
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
3
Ethan Miao
13
18:08.82
LGAC
FLY Distance Meet
4
Kate Anderson
13
18:28.74
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
4
Peter Sloniewsky
13
18:52.36
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
5
Nicole Gerosa
13
18:59.72
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
5
Aidan Lee
13
18:55.87
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
6
Rory Sheridan
13
19:18.16
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
6
Michael Weinstein
13
19:00.63
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
7
AvaGrace Monti
13
19:26.93
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
7
Kevin Euyoque
13
19:07.69
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
8
Cindy Wang
13
19:57.12
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
8
Evan Wohl
13
19:21.65
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
9
Annabelle Kung
13
20:05.31
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
9
Gabriel Rzezwicki
13
19:31.14
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
10
Aizel Pusing
13
20:17.00
LGAC
FLY Distance Meet
10
Kieran Egan
13
19:41.43
LGAC
FLY Distance Meet
11
Olivia Schlegel
13
20:17.38
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
11
Andy Wang
13
19:52.17
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
12
Marisa Mamak
13
20:26.47
FLY
FLY Distance Meet
12
Jay Wilkinson
13
20:06.28
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
13
Song-Yi Park
13
20:47.49
QNS
FLY Distance Meet
13
Elijah DeCasseres
13
20:08.88
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
14
Kelly Byrne
13
21:18.87
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
14
Nick Londono
13
20:39.32
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
15
Andrew Zhou
13
20:55.64
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
16
Michael O'Donnell
13
21:20.47
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
17
Jamie Lynch
13
22:19.96
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
Girls   13   100 Back
Boys   13   100 Back
1
Bridget Ye
13
58.61
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Dylan Zhang
13
55.16
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Leah Treglia
13
59.45
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
2
Matt Beehler
13
57.17
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Kailey Simons
13
59.53
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Noah Giunta
13
58.94
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
4
Sophia Zhao
13
1:00.24
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Eric Zhang
13
59.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Raya Cohen
13
1:00.48
TS
VAC Viking Classic Invitational
5
Finn Quested
13
59.69
PATS
COND October Fall Festival
6
Maya Foley
13
1:01.32
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Ryan Nunez
13
1:00.12
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Dina Jolia
13
1:02.44
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
7
Kieran Egan
13
1:00.16
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Mary McKenna
13
1:03.39
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
8
Aidan Lee
13
1:00.69
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Zoe Brita
13
1:03.57
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Matthew McManus
13
1:01.41
TS
VAC Viking Classic Invitational
10
Kiera Mroczka
13
1:03.58
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Stephen McDonald
13
1:01.43
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Daniella Condon
13
1:03.80
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Thomas Huh
13
1:01.61
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Alex Pette
13
1:04.00
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
12
David Sacca
13
1:01.71
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Cami Hatch
13
1:04.06
UN
OB-Section XI Girls Championshi
13
Sean Su
13
1:01.87
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
14
Olivia Schlegel
13
1:04.08
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
14
Brian Kern
13
1:02.11
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Morgan Rietmann
13
1:04.16
SSC
SSC Fall Face Off
15
Ranjan Rasquinha
13
1:02.30
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
16
Sinead Devaney
13
1:04.45
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
16
Mike Nasta
13
1:02.54
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
17
Sara Ketron
13
1:04.57
EAST
VAC Viking Classic Invitational
17
Aidan Rikic
13
1:02.58
TRI
AGUA Swim For The Future
18
Noelle Jordan
13
1:04.63
IA
VAC Viking Classic Invitational
18
Rodin McKenna
13
1:02.79
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Caitlyn Riordan
13
1:04.71
UN
OB-Section XI Girls Championshi
19
Anthony Park
13
1:02.97
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Madison Donohoe
13
1:05.19
COND
YMID vs COND Time Trials
20
Jay Pae
13
1:03.24
UN
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Kate O'Brien
13
1:05.53
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Noah Wagman
13
1:03.41
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
22
Sara Plunkett
13
1:05.64
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Aron Lugo
13
1:03.50
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Rebecca Konop
13
1:05.72
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
23
Vladyslav Khanas
13
1:03.51
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Mary Grace Guzzino
13
1:05.76
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
24
Alexander Gorzula
13
1:03.59
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
25
Samantha Zaets
13
1:06.08
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
25
Hunter Emerson
13
1:03.83
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
Girls   13   200 Back
Boys   13   200 Back
1
Tess Howley
13
2:07.40
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
1
Dylan Zhang
13
1:56.57
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
2
Kailey Simons
13
2:09.99
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Matt Beehler
13
2:04.28
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Maya Foley
13
2:10.44
TS
VAC Viking Classic Invitational
3
Noah Giunta
13
2:06.85
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
4
Alexa Reyna
13
2:10.62
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
4
Alvin Tsai
13
2:07.68
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Mary McKenna
13
2:10.81
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Kieran Egan
13
2:08.84
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Leah Treglia
13
2:11.88
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Finn Quested
13
2:09.24
PATS
COND October Fall Festival
7
Bridget Ye
13
2:13.74
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Eric Zhang
13
2:09.35
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
8
Sophia Zhao
13
2:14.21
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Ryan Nunez
13
2:09.42
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Zoe Brita
13
2:14.74
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
9
Thomas Huh
13
2:12.60
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Daniella Condon
13
2:15.37
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Stephen McDonald
13
2:12.66
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
11
Raya Cohen
13
2:16.26
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Peter Sloniewsky
13
2:13.62
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
12
Mary Grace Guzzino
13
2:17.18
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Brian Anzalone
13
2:13.80
TS
VAC Viking Classic Invitational
13
Kiera Mroczka
13
2:18.09
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
13
Aidan Lee
13
2:13.83
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Julia Bazinet
13
2:20.16
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Matthew McManus
13
2:13.88
TS
VAC Viking Classic Invitational
15
Dina Jolia
13
2:20.24
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Mike Nasta
13
2:13.97
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
16
Olivia Schlegel
13
2:20.42
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
16
Hunter Emerson
13
2:13.99
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Samantha Zaets
13
2:20.58
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Rodin McKenna
13
2:14.04
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
18
Kathleen Tevlin
13
2:21.45
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
18
Brian Kern
13
2:15.19
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Kaitlin Minchak
13
2:21.50
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Luke McNamara
13
2:15.58
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Sasha Casey
13
2:21.75
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Ranjan Rasquinha
13
2:16.01
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
21
Alex Pette
13
2:22.11
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
21
Emir Emre
13
2:16.06
UN
LIE Fall Kickoff Meet
22
Cindy Wang
13
2:22.49
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Matt Semelsberger
13
2:16.07
NYSA
NYSA Season Starter Invite
23
Brooke Touti
13
2:22.63
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Nicholas Rhodes
13
2:16.41
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
24
Sinead Devaney
13
2:23.09
COND
COND October Fall Festival
24
Michael Puccio
13
2:16.54
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
25
Aizel Pusing
13
2:23.24
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
25
David Sacca
13
2:17.08
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   13   100 Breast
Boys   13   100 Breast
1
Kathryn Montefusco
13
1:04.94
UN
OB-Section XI Girls Championshi
1
Alvin Tsai
13
1:02.13
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Bridget Ye
13
1:05.23
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Dylan Zhang
13
1:02.46
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
3
Kailey Simons
13
1:07.73
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Justin Hyacinthe
13
1:04.62
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
4
Jane Brierley
13
1:07.79
UN
OB-Section XI Girls Championshi
4
Michael Jang
13
1:06.11
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Mary Grace Guzzino
13
1:08.51
UN
OB-Rockland County Girls Champs
5
Arie Ioselevich
13
1:06.87
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Sophia Seliger
13
1:09.75
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
6
Eric Zhang
13
1:06.97
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
7
Lucy Walker
13
1:10.24
SS
VAC Viking Classic Invitational
7
Michael Weinstein
13
1:07.96
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Madi So
13
1:10.50
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Anthony Park
13
1:08.29
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Cindy Wang
13
1:10.81
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Joe Coleman
13
1:08.76
COND
COND October Fall Festival
10
Riley Fried
13
1:11.12
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
John Holler
13
1:09.33
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Katie Lynch
13
1:11.47
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
11
Aidan Lee
13
1:09.40
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
12
Sara Plunkett
13
1:11.70
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
12
Bryan Yuk
13
1:09.65
TS
VAC Viking Classic Invitational
13
Sunell Zorgman
13
1:12.17
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
13
Garrett Wider
13
1:09.83
IA
VAC Viking Classic Invitational
14
Kimberly Gingrass
13
1:12.50
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
14
Emir Emre
13
1:10.23
UN
LIE Fall Kickoff Meet
15
Maya Foley
13
1:12.61
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Hudson Chung
13
1:10.29
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
16
AvaGrace Monti
13
1:12.88
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Timothy Park
13
1:10.44
TS
VAC Viking Classic Invitational
17
Fayanne Smith-Salzberg
13
1:13.11
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
17
David Sacca
13
1:10.75
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
18
Mary McKenna
13
1:13.13
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Noah Giunta
13
1:10.91
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
19
Alexa Reyna
13
1:13.39
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Gavin Perez
13
1:10.98
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Nicole Gerosa
13
1:13.43
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Joshua Gluzman
13
1:11.18
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Kelly Byrne
13
1:13.67
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Jackson Redfield
13
1:11.24
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Jordan Carpentieri
13
1:13.79
IA
VAC Viking Classic Invitational
22
Josh Gluzman
13
1:11.33
TRI
AGUA Swim For The Future
23
Grace Rocchio
13
1:14.13
UN
OB-Section 9 Girls Championship
23
Brian Anzalone
13
1:11.35
TS
VAC Viking Classic Invitational
24
Hannah Lin
13
1:14.16
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
24
Max Buchen
13
1:11.55
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Leah Treglia
13
1:14.54
HAA
HAA November 7th Time Trials
25
Alexander Gorzula
13
1:12.01
CFJV
COND October Fall Festival
Girls   13   200 Breast
Boys   13   200 Breast
1
Bridget Ye
13
2:26.78
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Dylan Zhang
13
2:14.33
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
2
Kailey Simons
13
2:27.87
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Alvin Tsai
13
2:15.32
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Mary McKenna
13
2:32.84
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Michael Jang
13
2:23.10
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
AvaGrace Monti
13
2:33.29
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Justin Hyacinthe
13
2:24.84
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
5
Lucy Walker
13
2:33.49
SS
VAC Viking Classic Invitational
5
Ethan Miao
13
2:25.57
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Sara Plunkett
13
2:34.39
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
6
Arie Ioselevich
13
2:25.61
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
7
Maya Foley
13
2:34.40
TS
VAC Viking Classic Invitational
7
Joe Coleman
13
2:26.61
COND
LIE Fall Kickoff Meet
8
Cindy Wang
13
2:34.43
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
8
John Holler
13
2:27.08
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Mary Grace Guzzino
13
2:34.73
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
9
Eric Zhang
13
2:27.17
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
10
Madi So
13
2:36.73
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Aidan Lee
13
2:27.77
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Leah Treglia
13
2:36.81
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Michael Weinstein
13
2:27.86
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Kelly Byrne
13
2:38.19
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Bryan Yuk
13
2:29.03
TS
VAC Viking Classic Invitational
13
Alexandra Bastone
13
2:38.55
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
13
Anthony Park
13
2:30.18
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Fayanne Smith-Salzberg
13
2:38.64
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
14
Jackson Redfield
13
2:33.03
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Zoe Brita
13
2:39.17
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
15
Timothy Park
13
2:33.25
TS
VAC Viking Classic Invitational
16
Carter Roebuck
13
2:39.24
UN
LIE Fall Kickoff Meet
16
Rohit Rasquinha
13
2:33.96
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
17
Hannah Lin
13
2:40.49
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
17
Gavin Perez
13
2:34.19
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Kate Anderson
13
2:41.08
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
18
Ranjan Rasquinha
13
2:35.07
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Mandy Baiker
13
2:41.99
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
18
Christian Mollica
13
2:35.07
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Ashley Meade
13
2:42.13
LBA
LIE Fall Kickoff Meet
20
Joshua Gluzman
13
2:35.20
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
21
Nicole Gerosa
13
2:42.37
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Max Buchen
13
2:35.82
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Linsey Wong
13
2:42.41
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
22
Hunter Emerson
13
2:36.12
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Julia Sun
13
2:43.49
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Matthew McManus
13
2:36.33
TS
VAC Viking Classic Invitational
24
Sunell Zorgman
13
2:43.98
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
David Sacca
13
2:36.56
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
25
Angie Wong
13
2:44.08
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Brian Anzalone
13
2:36.58
TS
VAC Viking Classic Invitational
Girls   13   100 Fly
Boys   13   100 Fly
1
Tess Howley
13
57.51
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
1
Dylan Zhang
13
55.97
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
2
Cavan Gormsen
13
58.09
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Eduardo Santana
13
56.43
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Leah Treglia
13
58.43
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
3
Aidan Rikic
13
57.09
TRI
AGUA Swim For The Future
4
Riley Fried
13
59.56
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Ethan Miao
13
57.52
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Madi So
13
59.79
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Noah Giunta
13
58.18
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Jane Brierley
13
1:01.80
EHY
AP-CIY Walk to the Blocks
6
Eric Zhang
13
59.00
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
7
Mary Grace Guzzino
13
1:01.81
NYSA
NYSA Season Starter Invite
7
Ryan Nunez
13
59.95
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Maya Foley
13
1:01.90
TS
VAC Viking Classic Invitational
8
Ranjan Rasquinha
13
1:00.41
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Kiera Mroczka
13
1:02.14
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Arie Ioselevich
13
1:00.46
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
10
Summer Jones
13
1:02.27
EHY
AP-CIY Walk to the Blocks
10
Justin Hyacinthe
13
1:00.50
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Lucy Walker
13
1:02.66
SS
VAC Viking Classic Invitational
11
David Sacca
13
1:00.57
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
12
Raya Cohen
13
1:03.02
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Emir Emre
13
1:00.66
UN
LIE Fall Kickoff Meet
13
Jordan Carpentieri
13
1:03.26
IA
VAC Viking Classic Invitational
13
Finn Quested
13
1:00.86
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Mary McKenna
13
1:03.54
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Stephen McDonald
13
1:00.88
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
15
Samantha Dring
13
1:03.66
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
15
Joe Coleman
13
1:00.89
COND
COND October Fall Festival
16
Sofia Giordano
13
1:03.87
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
16
Rohit Rasquinha
13
1:01.06
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Sara Ketron
13
1:04.29
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
17
Anthony Park
13
1:01.07
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Sara Plunkett
13
1:04.42
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Frankie Andersen
13
1:01.19
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Kate O'Brien
13
1:04.53
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Michael Jang
13
1:01.30
TS
SSC TYR September Sprint Meet
20
Allyse Alexander
13
1:04.62
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Mike Nasta
13
1:01.48
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
21
Daniella Condon
13
1:04.72
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Patrick Tirch
13
1:01.48
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Noelle Jordan
13
1:04.80
UN
OB-Section XI Girls Championshi
22
Bryan Yuk
13
1:01.66
TS
VAC Viking Classic Invitational
23
Michelle Guan
13
1:04.95
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
23
Nick Londono
13
1:01.74
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
24
Ivonne Gomez
13
1:05.01
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
24
Aron Lugo
13
1:01.77
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Annabelle Kung
13
1:05.14
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
25
Calvin Chau
13
1:01.89
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
Girls   13   200 Fly
Boys   13   200 Fly
1
Tess Howley
13
2:05.99
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
1
Eduardo Santana
13
2:03.18
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Cavan Gormsen
13
2:08.04
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Alvin Tsai
13
2:06.50
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Madi So
13
2:08.87
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Noah Giunta
13
2:07.62
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
4
Riley Fried
13
2:11.01
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Ethan Miao
13
2:07.70
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Leah Treglia
13
2:15.51
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Ryan Nunez
13
2:12.75
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Mary McKenna
13
2:15.71
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Nicholas Rhodes
13
2:13.31
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
7
Alexandra Bastone
13
2:18.46
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Matt Beehler
13
2:13.60
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Kiera Mroczka
13
2:18.61
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
8
Rohit Rasquinha
13
2:15.46
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Bridget Ye
13
2:19.72
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Ranjan Rasquinha
13
2:16.91
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Alexa Reyna
13
2:20.31
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Luke McNamara
13
2:17.33
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Kate O'Brien
13
2:24.22
WISC
LIE Fall Kickoff Meet
11
Saadeddin Saadeddin
13
2:17.51
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Olivia Schlegel
13
2:25.61
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
Alexander Gorzula
13
2:18.36
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
13
AvaGrace Monti
13
2:25.62
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
13
Finn Quested
13
2:18.97
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Sofia Giordano
13
2:26.03
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Rodin McKenna
13
2:19.04
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
15
Allyse Alexander
13
2:27.59
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Joe Coleman
13
2:19.18
COND
COND October Fall Festival
16
Rebecca Konop
13
2:29.19
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Jackson Redfield
13
2:19.70
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
17
Samantha Dring
13
2:30.53
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Kyle Malloy
13
2:21.56
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
18
Dina Jolia
13
2:32.39
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Patrick Cortelli
13
2:22.08
COND
COND October Fall Festival
19
Isabel Xu
13
2:33.08
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
19
Patrick Tirch
13
2:24.84
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Rory Sheridan
13
2:34.21
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Jay Wilkinson
13
2:25.48
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
21
Grace Peppiatt
13
2:34.67
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
21
David Angelou
13
2:26.66
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
22
Grace Chin
13
2:35.01
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
22
Arie Ioselevich
13
2:27.71
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
23
Hailey Quiller
13
2:37.33
CAS
FAST 8th Annual Hispanic Herita
23
Aidan Lee
13
2:28.42
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Kylie Martinez
13
2:39.74
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
24
Aron Lugo
13
2:29.79
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
25
Katie Lynch
13
2:40.00
RA
GAEL November Invitational
25
Brian Kern
13
2:30.15
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   13   200 IM
Boys   13   200 IM
1
Cavan Gormsen
13
2:10.20
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Dylan Zhang
13
2:01.52
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Mary McKenna
13
2:11.74
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
2
Alvin Tsai
13
2:02.35
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Bridget Ye
13
2:11.87
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Eric Zhang
13
2:07.03
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Lucy Walker
13
2:13.32
SS
VAC Viking Classic Invitational
4
Ethan Miao
13
2:07.58
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Kailey Simons
13
2:13.33
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Hudson Chung
13
2:08.24
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Maya Foley
13
2:13.47
TS
VAC Viking Classic Invitational
6
Eduardo Santana
13
2:10.12
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Mary Grace Guzzino
13
2:13.96
UN
OB-Section 1 League 3 Girls Cha
7
Noah Giunta
13
2:11.48
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
8
Riley Fried
13
2:14.19
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Justin Hyacinthe
13
2:12.26
TRI
AGUA Swim For The Future
9
Katie Lynch
13
2:15.38
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
9
Finn Quested
13
2:13.06
PATS
MWDA/AG Heats and Treats
10
Sophia Seliger
13
2:16.13
RIST
HDRO Fall SCY Invitational Meet
10
Anthony Park
13
2:13.22
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Leah Treglia
13
2:17.24
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Ryan Nunez
13
2:14.13
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Madi So
13
2:17.67
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Brian Anzalone
13
2:14.27
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Cindy Wang
13
2:17.94
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Arie Ioselevich
13
2:14.94
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
Sinead Devaney
13
2:18.43
UN
OB-Girls Section One Championsh
14
Matthew McManus
13
2:15.13
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Kate O'Brien
13
2:18.67
WISC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Jackson Redfield
13
2:15.33
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
16
Kiera Mroczka
13
2:18.96
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
16
Joe Coleman
13
2:15.36
COND
COND October Fall Festival
17
AvaGrace Monti
13
2:19.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
17
Gavin Perez
13
2:15.52
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
18
Jane Brierley
13
2:19.85
UN
OB-Section 11 League 3 Girls Ch
18
Jay Pae
13
2:15.78
UN
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Sara Plunkett
13
2:20.14
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Bryan Yuk
13
2:15.79
TS
VAC Viking Classic Invitational
20
Raya Cohen
13
2:20.45
TS
VAC Viking Classic Invitational
20
Aidan Lee
13
2:16.07
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Samantha Dring
13
2:21.55
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
21
David Sacca
13
2:16.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Sunell Zorgman
13
2:21.90
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
22
Luke McNamara
13
2:16.52
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Kimberly Gingrass
13
2:21.90
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
23
Timothy Park
13
2:16.66
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Delilah Skaistis
13
2:23.57
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Hunter Emerson
13
2:16.83
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
25
Sophia Zhao
13
2:23.66
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Ranjan Rasquinha
13
2:17.13
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   13   400 IM
Boys   13   400 IM
1
Mary McKenna
13
4:37.98
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
1
Alvin Tsai
13
4:20.94
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Alexandra Bastone
13
4:38.71
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Ethan Miao
13
4:28.61
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Maya Foley
13
4:38.91
TS
VAC Viking Classic Invitational
3
Hudson Chung
13
4:34.63
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
4
Kailey Simons
13
4:39.07
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Matthew McManus
13
4:40.10
TS
VAC Viking Classic Invitational
5
Riley Fried
13
4:39.09
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
5
Ryan Nunez
13
4:41.59
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Bridget Ye
13
4:43.28
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Nikita Sakharuk
13
4:42.92
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
7
Mary Grace Guzzino
13
4:44.37
NYSA
NYSA Season Starter Invite
7
Timothy Park
13
4:43.21
TS
VAC Viking Classic Invitational
8
Lucy Walker
13
4:50.23
SS
VAC Viking Classic Invitational
8
Joe Coleman
13
4:44.23
COND
LIE Fall Kickoff Meet
9
Leah Treglia
13
4:52.49
HAA
HAA November 7th Time Trials
9
Ranjan Rasquinha
13
4:46.26
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
10
Sara Plunkett
13
4:55.69
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Rohit Rasquinha
13
4:46.91
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Cindy Wang
13
4:56.13
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Aidan Lee
13
4:47.75
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
12
Kiera Mroczka
13
4:56.19
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
12
Brian Anzalone
13
4:47.89
TS
VAC Viking Classic Invitational
13
Zoe Brita
13
4:57.74
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
13
Aron Lugo
13
4:48.41
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Raya Cohen
13
4:59.21
TS
VAC Viking Classic Invitational
14
John Holler
13
4:49.22
HAA
HAA November 7th Time Trials
15
Sinead Devaney
13
4:59.98
COND
COND October Fall Festival
15
Nicholas Rhodes
13
4:50.08
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Julia Bazinet
13
5:00.75
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
16
Luke McNamara
13
4:50.39
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Rebecca Konop
13
5:01.43
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Jackson Redfield
13
4:51.39
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
18
Kelly Byrne
13
5:02.69
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
18
Arie Ioselevich
13
4:51.92
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Sofia Giordano
13
5:05.07
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Finn Quested
13
4:52.36
PATS
COND October Fall Festival
20
Kate Anderson
13
5:05.48
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Rodin McKenna
13
4:52.64
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Olivia Ronaghan
13
5:05.67
QNS
FLY Distance Meet
21
Saadeddin Saadeddin
13
4:53.54
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Rory Sheridan
13
5:07.16
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Bryan Yuk
13
4:54.81
TS
VAC Viking Classic Invitational
23
Lexi Asch
13
5:09.93
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
23
Patrick Broderick
13
4:55.62
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
24
Alexa Vitti
13
5:10.02
EAST
VAC Viking Classic Invitational
24
Dave Coogan
13
4:56.14
TRS
NYSA Fall Classic Invitational
25
Caitlyn Riordan
13
5:11.14
TS
VAC Viking Classic Invitational
25
Kieran Egan
13
4:57.35
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   14   50 Free
Boys   14   50 Free
1
Lydia Chen
14
24.47
UN
OB-Girls Section One Championsh
1
JuanCarlos Castrillon
14
22.58
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Kate Hoesterey
14
24.54
UN
OB-Girls Section One Championsh
2
Joseph Tonna
14
22.90
TS
VAC Viking Classic Invitational
3
Kiki Kennedy
14
24.85
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
3
Evan Morales
14
22.95
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Antonia Licardi
14
24.88
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
4
Alexander MacLennan
14
23.01
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
5
Chelsea Miao
14
24.90
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
5
Anthony Attenborough
14
23.05
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
5
Emma Zhu
14
24.90
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Evan Liu
14
23.13
UN
NYSA Fall Classic Invitational
7
Elishka Hajek
14
24.98
UN
OB-Section 9 Girls Championship
7
Christian Lee
14
23.24
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Jenna Pryne
14
24.98
UN
OB-Section 9 Girls Championship
8
Benjamin Glazebnik
14
23.34
TS
SSC TYR September Sprint Meet
9
Denise Phelan
14
25.11
TS
SSC TYR September Sprint Meet
9
Jonathan Suh
14
23.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Saige Kazlauskas
14
25.11
UN
OB-Section XI Girls Championshi
10
Eric Konviser
14
23.43
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
11
Delaney Leonard
14
25.14
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Henry Huang
14
23.44
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
12
Luisa Nierhoff
14
25.16
UN
OB-Girls Section One Championsh
12
Nicholas Speres
14
23.58
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Alexandra Schneider
14
25.23
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
13
Daijin Dorsey-Reyes
14
23.60
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Sarah Tsai
14
25.27
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
14
Samuel Goncharuk
14
23.61
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
15
Isabella Paez
14
25.32
UN
OB-Girls Section One Championsh
15
Liam Preston
14
23.64
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Arabella Pompay
14
25.45
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Jared Ma
14
23.67
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Madison Wu
14
25.48
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
17
Aidan Rikic
14
23.69
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
18
Cora Mance
14
25.54
UN
OB-Section 9 Girls Championship
18
Sean Halls
14
23.70
NFS
NCAC October Second Sprint Meet
19
Brooke Pociask
14
25.55
UN
OB-Section 9 Girls Championship
19
Colin Caraher
14
23.77
IA
VAC Viking Classic Invitational
20
Brooke Haag
14
25.59
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
20
Danny Zeng
14
23.78
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Emily Grasso
14
25.63
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
21
Ethan Chen
14
23.91
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Erin Johannsen
14
25.64
UN
OB-Section 11 League 3 Girls Ch
22
Jansen Wong
14
23.96
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
23
Alia Basler
14
25.76
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
23
Eric Cherny
14
23.97
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Madison Edwards
14
25.85
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Matthew Chang
14
24.01
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Shu-min Chang
14
25.86
UN
OB-Girls Section One Championsh
25
Michael Lu
14
24.03
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   14   100 Free
Boys   14   100 Free
1
Kristin Cornish
14
52.09
UN
OB-Girls Section One Championsh
1
Joseph Tonna
14
48.55
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Sabi Johnston
14
52.30
UN
OB-Girls Section One Championsh
2
JuanCarlos Castrillon
14
48.80
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Yilinna Collmar
14
52.45
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
3
Christian Lee
14
49.16
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Antonia Licardi
14
53.72
UN
OB-Section 9 Girls Championship
4
Evan Morales
14
50.14
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Kate Hoesterey
14
53.77
UN
OB-Girls Section One Championsh
5
Anthony Attenborough
14
50.46
FREE
COND October Fall Festival
6
Kiki Kennedy
14
53.82
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
6
Ilan Goldberg
14
50.69
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Grace Dwyer
14
54.11
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
7
Daijin Dorsey-Reyes
14
50.88
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Denise Phelan
14
54.51
TS
VAC Viking Classic Invitational
8
Liam Preston
14
51.12
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Hana Shimizu-Bowers
14
54.67
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Jonathan Suh
14
51.18
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Lydia Chen
14
54.83
UN
OB-Girls Section One Championsh
9
Evan Liu
14
51.18
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Elishka Hajek
14
54.85
UN
OB-Section 9 Girls Championship
11
Samuel Goncharuk
14
51.45
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
12
Sarah Tsai
14
54.87
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
12
Hallester Jimenez
14
51.54
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Arabella Pompay
14
54.87
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
13
Ethan Chen
14
51.83
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Isabella Paez
14
54.95
UN
OB-Girls Section One Championsh
14
Jared Ma
14
51.91
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Kaitlyn Gazzara
14
54.96
UN
OB-Girls Section One Championsh
15
Michael Lu
14
51.99
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Emily Grasso
14
55.06
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
16
Matthew Chang
14
52.01
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Francesca Raimondi
14
55.09
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Thomas Cho
14
52.07
COND
LIE Fall Kickoff Meet
18
Chelsea Miao
14
55.21
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Danny Zeng
14
52.16
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Luisa Nierhoff
14
55.52
UN
OB-Girls Section One Championsh
19
Austin Fei
14
52.19
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Alexandra Schneider
14
55.52
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
20
Joseph Chen
14
52.37
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Jenna Pryne
14
55.55
UN
OB-Section 9 Girls Championship
21
Eric Cherny
14
52.41
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Sabrina Conrad
14
55.64
RA
GAEL November Invitational
22
Matthew Giardinelli
14
52.43
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Ava Borowski
14
55.64
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Eric Konviser
14
52.48
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
24
Madison Wu
14
55.65
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Henry Huang
14
52.81
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
25
Delaney Leonard
14
55.81
UN
OB-Girls Section One Championsh
25
Cato Chang
14
52.84
UN
AGUA Swim For The Future
25
Melia Hwee
14
55.81
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
 
 
 
 
 
 
Girls   14   200 Free
Boys   14   200 Free
1
Kristin Cornish
14
1:50.37
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
1
JuanCarlos Castrillon
14
1:45.03
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Hana Shimizu-Bowers
14
1:51.98
UN-L
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Joseph Tonna
14
1:46.73
TS
VAC Viking Classic Invitational
3
Grace Dwyer
14
1:54.42
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
Ryan Mitchener
14
1:49.58
UN
LIE Fall Kickoff Meet
4
Brooke Haag
14
1:57.24
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
4
Matthew Chang
14
1:50.00
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
5
Sabi Johnston
14
1:57.44
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Anthony Attenborough
14
1:50.42
FREE
COND October Fall Festival
6
Francesca Raimondi
14
1:58.26
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Ilan Goldberg
14
1:50.68
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Denise Phelan
14
1:58.97
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Alexander MacLennan
14
1:50.99
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
8
Antonia Licardi
14
1:59.00
UN
OB-Section 9 Girls Championship
8
Ethan Chen
14
1:51.18
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Makayla Pearce
14
1:59.03
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
9
Matthew Giardinelli
14
1:51.33
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Chelsea Miao
14
1:59.59
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Michael Lu
14
1:51.50
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Sabrina Conrad
14
1:59.64
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Daijin Dorsey-Reyes
14
1:52.07
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Yilinna Collmar
14
1:59.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Andrew Diano
14
1:52.71
FA
LIE Fall Kickoff Meet
13
Madison Edwards
14
1:59.95
UN
OB-Girls Section One Championsh
13
Liam Preston
14
1:52.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
14
Salma Reyna
14
2:00.02
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Austin Fei
14
1:53.26
UN
LIE Fall Kickoff Meet
15
Madison Shields
14
2:00.11
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
15
Michael Ma
14
1:53.40
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Rian Dickman
14
2:00.29
UN
OB-Section 9 Girls Championship
16
Evan Liu
14
1:53.41
UN
NYSA Fall Classic Invitational
17
Kasey Mulholland
14
2:00.50
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
17
Jason Amato
14
1:53.83
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Grace Wienckowski
14
2:01.00
UN
OB-Section 9 Girls Championship
18
Owen Glaser
14
1:53.88
FA
LIE Fall Kickoff Meet
19
Ava Borowski
14
2:01.22
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Danny Zeng
14
1:53.89
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
20
Sarah Tsai
14
2:01.23
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Dylan Hu
14
1:54.01
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Isabella Paez
14
2:01.58
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Ari Regev
14
1:54.11
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
22
Emma McNulty
14
2:01.83
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
William Kim
14
1:54.11
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
23
Emma Feld
14
2:01.89
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
23
Joseph Chen
14
1:54.37
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
24
Madison Wu
14
2:01.93
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
24
Nathan Sherpa
14
1:54.59
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Emma Zhu
14
2:02.08
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
25
Samuel Goncharuk
14
1:54.69
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
Girls   14   500 Free
Boys   14   500 Free
1
Kristin Cornish
14
5:07.11
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
1
Christian Lee
14
4:48.84
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Mayumi Schaepers-Cheu
14
5:11.45
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
2
Matthew Chang
14
4:56.08
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
3
Kate Sommerstad
14
5:12.70
UN
OB-Section XI Girls Championshi
3
Matthew Giardinelli
14
4:56.58
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
4
Emma Anderson
14
5:14.02
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
4
Michael Lu
14
4:57.59
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Brooke Haag
14
5:14.02
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
5
Ethan Chen
14
4:59.30
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
6
Makayla Pearce
14
5:19.38
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
6
Ari Regev
14
5:02.56
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Emma McNulty
14
5:19.60
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
7
Max McClung
14
5:03.20
RA
GAEL November Invitational
8
Ava Borowski
14
5:19.72
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
8
Owen Glaser
14
5:03.61
FA
LIE Fall Kickoff Meet
9
Kasey Mulholland
14
5:20.11
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Jason Amato
14
5:03.66
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Caelan Clayton
14
5:21.59
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Liam Preston
14
5:05.06
TVSC
TVSC 500 Time Trials
11
Salma Reyna
14
5:22.57
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Joseph Chen
14
5:05.35
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Grace Wienckowski
14
5:23.04
UN
OB-Section 9 Girls Championship
12
Nathan Sherpa
14
5:06.92
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Madison Shields
14
5:25.04
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
13
Michael Ma
14
5:06.96
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
14
Sarah Tsai
14
5:25.12
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Ilan Goldberg
14
5:06.99
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Bella Mugno
14
5:26.17
UN
OB-Girls Section One Championsh
15
Richie Chiarella
14
5:07.90
TVSC
TVSC 500 Time Trials
16
Sabrina Conrad
14
5:27.11
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Daijin Dorsey-Reyes
14
5:08.16
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Hannah Brockman
14
5:27.62
UN
OB-Section XI Girls Championshi
17
Dylan Hu
14
5:08.67
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Alyssa Fan
14
5:28.10
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
18
Danny Zeng
14
5:09.10
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
19
Rian Dickman
14
5:28.93
UN
OB-Section 9 Girls Championship
19
Eric Konviser
14
5:10.13
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Jessica Chen
14
5:31.21
TVSC
TVSC 500 Time Trials
20
Brendon Kim
14
5:10.65
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
21
Chelsea Miao
14
5:31.52
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Austin Fei
14
5:12.91
UN
LIE Fall Kickoff Meet
22
Penelope Leonard
14
5:31.61
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
22
Calvin Ye
14
5:13.08
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Martina Torello-Viera
14
5:32.31
NYSA
NYSA Season Starter Invite
23
Michael Zammit
14
5:13.62
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
24
Norah Kuduk
14
5:33.08
UN
OB-Girls Section One Championsh
24
Luka Samsonov
14
5:13.82
NBS
NBS Red, White & Blue
25
Madison Wu
14
5:35.54
AGUA
AGUA FNL #1 Time Trials
25
Christopher Reilly
14
5:14.55
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   14   1000 Free
Boys   14   1000 Free
1
Hana Shimizu-Bowers
14
10:22.28
UN-L
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
JuanCarlos Castrillon
14
9:39.19
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Kristin Cornish
14
10:23.17
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
2
Anthony Attenborough
14
10:02.32
FREE
COND October Fall Festival
3
Francesca Raimondi
14
10:52.76
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Christian Lee
14
10:11.40
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
4
Kate Sommerstad
14
10:53.41
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
4
William Kim
14
10:22.76
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Grace Dwyer
14
10:59.66
COND
COND October Fall Festival
5
Evan Morales
14
10:33.48
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Emma Anderson
14
10:59.79
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Ilan Goldberg
14
10:35.44
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Makayla Pearce
14
11:01.21
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Ari Regev
14
10:38.04
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Emma McNulty
14
11:02.34
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Richie Chiarella
14
10:48.74
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
9
Brooke Haag
14
11:06.18
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Calvin Ye
14
10:51.56
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Grace Wienckowski
14
11:14.15
VAC
VAC Viking Classic Invitational
10
Michael McGillycuddy
14
10:53.26
COND
COND October Fall Festival
11
Cori Freeman
14
11:17.42
COND
COND October Fall Festival
11
Jonathan Cho
14
11:00.47
COND
COND October Fall Festival
12
Salma Reyna
14
11:20.39
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
12
Evan Klein
14
11:01.23
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
13
Rian Dickman
14
11:25.29
VAC
VAC Viking Classic Invitational
13
Antonio Vavalle
14
11:06.65
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
14
Melissa Scala
14
11:39.12
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Thomas Cho
14
11:06.71
COND
COND October Fall Festival
15
Eva Canning
14
11:44.67
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Remy Eppner
14
11:28.05
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
16
Isabella Paez
14
11:47.35
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
16
Willem Thomas
14
11:35.50
UN-W
BGNW Marlins Distance Meet
17
Kaitlyn Gazzara
14
11:49.38
COND
COND October Fall Festival
17
Nick Bibolov
14
11:46.91
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
18
Alex Fitzgerald
14
12:41.66
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
18
Adam Nack
14
12:12.77
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
19
Nikoleta Kirsis
14
13:10.92
COND
COND October Fall Festival
19
Jack Sugrue-Neuendorf
14
12:35.60
COND
COND October Fall Festival
Girls   14   1650 Free
Boys   14   1650 Free
1
Kristin Cornish
14
17:19.67
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
1
Christian Lee
14
17:05.08
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
2
Kate Sommerstad
14
17:56.25
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
2
Nathan Sherpa
14
17:28.82
LGAC
FLY Distance Meet
3
Salma Reyna
14
18:55.71
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
3
Richie Chiarella
14
17:54.98
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
4
Katie Canty
14
19:28.01
LIE
SSC Fall Face Off
4
Michael Leung
14
17:59.89
UN
FLY Distance Meet
5
Isabella Paez
14
19:50.26
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
5
Evan Klein
14
18:05.85
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
6
Chelsea Miao
14
20:06.59
LGAC
FLY Distance Meet
6
Antonio Vavalle
14
18:25.62
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
7
Enza Nikolic
14
21:06.47
PATS
MWDA Distance Heats and Treats
7
Willem Thomas
14
18:59.83
UN-W
BGNW Marlins Distance Meet
8
Alex Fitzgerald
14
21:15.30
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
8
Nick Bibolov
14
19:31.15
TVSC
BGNW Marlins Distance Meet
9
Eliza Knapp
14
21:44.16
NYCC
FLY Distance Meet
9
Adam Nack
14
21:12.89
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
 
 
 
 
 
 
10
Remy Eppner
14
21:45.46
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
Girls   14   100 Back
Boys   14   100 Back
1
Grace Dwyer
14
58.30
UN
OB-Rockland County Girls Champs
1
Thomas Cho
14
55.47
COND
LIE Fall Kickoff Meet
2
Yilinna Collmar
14
58.52
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
2
Ilan Goldberg
14
55.89
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Jenna Pryne
14
58.72
UN
OB-Section 9 Girls Championship
2
William Kim
14
55.89
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Hana Shimizu-Bowers
14
59.03
UN-L
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Henry Huang
14
56.26
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
5
Sabi Johnston
14
59.17
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Christian Lee
14
56.44
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Isabella Mora-Castillo
14
59.19
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
6
Evan Morales
14
56.56
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Sarah Tsai
14
59.41
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
7
Joseph Tonna
14
56.60
TS
VAC Viking Classic Invitational
8
Julienne Saliou
14
59.79
UN
OB-Section XI Girls Championshi
8
Ryan Mitchener
14
56.92
UN
LIE Fall Kickoff Meet
9
Emma Feld
14
59.80
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
9
Evan Liu
14
57.28
UN
NYSA Fall Classic Invitational
10
Madison Edwards
14
59.98
UN
OB-Girls Section One Championsh
10
Nathan Sherpa
14
57.47
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Emma Zhu
14
1:00.12
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Andrew Diano
14
57.48
FA
LIE Fall Kickoff Meet
12
Madison Wu
14
1:00.15
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Matthew Chang
14
57.48
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
13
Kate Sommerstad
14
1:00.40
UN
OB-Section XI Girls Championshi
13
Jared Ma
14
57.75
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Arabella Pompay
14
1:00.45
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
14
Michael Lu
14
57.87
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
15
Ava Borowski
14
1:00.69
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
15
Tom Morgan
14
58.70
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Denise Phelan
14
1:01.76
TS
VAC Viking Classic Invitational
16
Owen Glaser
14
58.96
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
17
Penelope Leonard
14
1:01.91
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Yanlei Chen
14
58.98
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
17
Elishka Hajek
14
1:01.91
UN
OB-Section 9 Girls Championship
18
Michael McGillycuddy
14
59.09
COND
COND October Fall Festival
19
Cori Freeman
14
1:02.00
COND
LIE Fall Kickoff Meet
19
Liam Preston
14
59.16
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Brooke Haag
14
1:02.04
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
20
Max Pintchouk
14
59.22
TRI
AGUA Swim For The Future
21
Kiki Kennedy
14
1:02.09
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Daijin Dorsey-Reyes
14
59.29
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Isabelle Balachandran
14
1:02.13
UN
OB-Section 1 League 3 Girls Cha
22
Zachary Yasinov
14
59.46
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Francesca Raimondi
14
1:02.19
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Alexander MacLennan
14
59.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Ava Wang
14
1:02.55
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
24
Calvin Ye
14
59.68
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Natalie Peng
14
1:02.57
UN
OB-Girls Section One Championsh
25
Evan Klein
14
59.72
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
Girls   14   200 Back
Boys   14   200 Back
1
Yilinna Collmar
14
2:08.39
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
1
JuanCarlos Castrillon
14
1:56.32
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Penelope Leonard
14
2:09.83
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
2
Christian Lee
14
1:57.61
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Sarah Tsai
14
2:10.74
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Ilan Goldberg
14
1:59.64
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Denise Phelan
14
2:10.96
TS
VAC Viking Classic Invitational
4
Michael Lu
14
2:01.46
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
5
Kate Sommerstad
14
2:11.10
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
5
Joseph Tonna
14
2:03.56
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Madison Edwards
14
2:12.19
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
6
William Kim
14
2:03.72
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
7
Grace Dwyer
14
2:12.26
COND
COND October Fall Festival
7
Andrew Diano
14
2:04.06
FA
LIE Fall Kickoff Meet
8
Salma Reyna
14
2:12.70
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
8
Matthew Chang
14
2:04.43
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Francesca Raimondi
14
2:12.90
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Owen Glaser
14
2:04.85
FA
LIE Fall Kickoff Meet
10
Ava Borowski
14
2:12.92
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Henry Huang
14
2:05.11
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
11
Sabi Johnston
14
2:13.18
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Thomas Cho
14
2:05.12
COND
LIE Fall Kickoff Meet
12
Cori Freeman
14
2:14.69
COND
LIE Fall Kickoff Meet
12
Max McClung
14
2:06.56
RA
GAEL November Invitational
13
Kiki Kennedy
14
2:14.95
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Matthew Szypula
14
2:07.84
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Sabrina Conrad
14
2:16.08
RA
GAEL November Invitational
14
Tom Morgan
14
2:08.29
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Maddie Miller
14
2:16.56
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
15
Zachary Yasinov
14
2:08.59
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
16
Hope Farrell
14
2:17.50
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
16
Luka Samsonov
14
2:09.06
NBS
MWDA/AG Heats and Treats
17
Makayla Pearce
14
2:17.58
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
David Zoota
14
2:09.10
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Jessica Chen
14
2:17.62
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
18
Calvin Ye
14
2:09.12
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
19
Arabella Pompay
14
2:17.76
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Yanlei Chen
14
2:09.17
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
20
Madison Wu
14
2:17.90
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
20
Liam Preston
14
2:09.63
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Sofia Arrascue
14
2:18.27
IA
VAC Viking Classic Invitational
21
Cato Chang
14
2:09.66
UN
LIE Fall Kickoff Meet
22
Brooke Haag
14
2:18.83
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Daijin Dorsey-Reyes
14
2:09.84
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Kaitlyn Gazzara
14
2:18.99
COND
COND October Fall Festival
23
Evan Klein
14
2:09.94
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Rhianna Gilbertson
14
2:20.09
UN
YMID Fall Festival
24
Michael Ma
14
2:10.38
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
25
Emily Yoo
14
2:20.12
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Chris Varrichio
14
2:10.40
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   14   100 Breast
Boys   14   100 Breast
1
Denise Phelan
14
1:04.84
UN
OB-Section XI Girls Championshi
1
Anthony Attenborough
14
1:01.87
FREE
COND October Fall Festival
2
Emily Grasso
14
1:07.53
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
2
Eric Konviser
14
1:04.15
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
3
Luisa Nierhoff
14
1:08.16
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
Samuel Goncharuk
14
1:04.37
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
4
Joline Fong
14
1:08.63
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
4
Nicholas Speres
14
1:04.56
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Chelsea Miao
14
1:08.92
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
5
Matthew Chang
14
1:04.58
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Daniella Palamaro
14
1:09.19
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Henry Huang
14
1:05.08
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
7
Olivia Andrews
14
1:09.46
UN
OB-Girls Section One Championsh
7
Michael Leung
14
1:05.09
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Olivia Ronaghan
14
1:09.47
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
8
Michael Lu
14
1:05.36
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Hope Farrell
14
1:09.68
UN
OB-Section XI Girls Championshi
9
Samuel Park
14
1:05.42
TS
VAC Viking Classic Invitational
10
Grace Nadecki
14
1:10.57
UN
OB-Girls Section One Championsh
10
Jared Ma
14
1:05.62
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Emma Anderson
14
1:10.92
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
11
Connor LiBASSI
14
1:05.74
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Sabrina Conrad
14
1:11.02
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Max Pintchouk
14
1:06.11
TRI
AGUA Swim For The Future
13
Annalynn Dimarco
14
1:11.39
UN
OB-Girls Section One Championsh
12
Christian Lee
14
1:06.11
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
14
Jordyn Eckert
14
1:11.65
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
14
Geoffrey Guindine
14
1:06.34
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
15
Sophia Bernardo
14
1:11.77
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
15
Owen Glaser
14
1:06.56
FA
LIE Fall Kickoff Meet
16
Morgan Saunders
14
1:12.54
UN
YMID Fall Festival
16
Dylan Hu
14
1:06.74
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Samantha Watson
14
1:12.76
UN
OB-Section XI Girls Championshi
17
Samuel Donohoe
14
1:07.09
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
18
Sofia Popp
14
1:13.03
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
18
Thomas Cho
14
1:07.28
COND
COND October Fall Festival
19
Cori Freeman
14
1:13.19
COND
LIE Fall Kickoff Meet
19
Andrew Diano
14
1:07.36
FA
LIAC Saturday in October
20
Kasey Mulholland
14
1:13.43
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Brendon Kim
14
1:07.36
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Viola Lin
14
1:13.44
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
21
Jorge Desmaras
14
1:07.67
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Sophie Dzieciolowski
14
1:13.44
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
22
Jonathan Suh
14
1:07.83
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Jaila Williamson
14
1:13.44
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
23
Colin Caraher
14
1:07.86
IA
VAC Viking Classic Invitational
24
Alyssa Fan
14
1:13.50
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Ethan Chen
14
1:08.01
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Elena Cunneen
14
1:13.72
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
25
Evan Liu
14
1:08.12
UN
NYSA Fall Classic Invitational
Girls   14   200 Breast
Boys   14   200 Breast
1
Denise Phelan
14
2:21.53
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
1
Anthony Attenborough
14
2:16.02
FREE
COND October Fall Festival
2
Sabrina Conrad
14
2:30.84
RA
COND & RA Time Trials
2
JuanCarlos Castrillon
14
2:18.71
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
3
Chelsea Miao
14
2:31.18
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Jason Amato
14
2:19.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Kasey Mulholland
14
2:34.36
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Michael Leung
14
2:21.14
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Emma Anderson
14
2:36.75
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Ryan Mitchener
14
2:22.05
UN
LIE Fall Kickoff Meet
6
Sophia Bernardo
14
2:36.84
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Eugene Jeong
14
2:22.14
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
7
Samantha Watson
14
2:37.17
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Matthew Chang
14
2:22.47
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Jessica Chen
14
2:37.33
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
8
Eric Konviser
14
2:22.63
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
9
Cori Freeman
14
2:38.71
COND
COND October Fall Festival
9
Connor LiBASSI
14
2:22.64
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Florence Millet
14
2:39.14
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
10
Christian Lee
14
2:23.41
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Olivia Andrews
14
2:39.45
BGNW
YMID Fall Festival
10
Michael Lu
14
2:23.41
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Hanna Akerman
14
2:39.53
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
12
Owen Glaser
14
2:23.64
FA
LIE Fall Kickoff Meet
13
Jaila Williamson
14
2:39.96
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Samuel Goncharuk
14
2:23.97
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
Grace Dwyer
14
2:40.28
COND
LIE Fall Kickoff Meet
14
Samuel Park
14
2:24.18
TS
VAC Viking Classic Invitational
15
Bella Mugno
14
2:40.30
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
15
Brendon Kim
14
2:25.08
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Madison Shields
14
2:40.54
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Dylan Hu
14
2:25.47
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
17
Hope Farrell
14
2:40.65
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Henry Huang
14
2:25.64
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
18
Morgan Saunders
14
2:40.75
UN
YMID Fall Festival
18
Nicholas Speres
14
2:25.66
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Katie Canty
14
2:41.14
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Geoffrey Guindine
14
2:26.64
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
20
Penelope Leonard
14
2:41.38
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
20
Jonathan Cho
14
2:26.90
COND
LIE Fall Kickoff Meet
21
Anna Hermann
14
2:41.70
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Andrew Diano
14
2:28.05
FA
LIE Fall Kickoff Meet
22
Ava Borowski
14
2:41.71
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Thomas Cho
14
2:28.44
COND
LIE Fall Kickoff Meet
23
Sophie Dzieciolowski
14
2:42.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Michael Kostyatnikov
14
2:28.65
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Leila Paltrowitz
14
2:42.53
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Samuel Donohoe
14
2:29.01
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Cadence O'Donnell
14
2:43.04
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Robert Bischof
14
2:29.09
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   14   100 Fly
Boys   14   100 Fly
1
Hana Shimizu-Bowers
14
57.66
UN-L
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Evan Morales
14
55.09
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Sabrina Conrad
14
59.32
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Christian Lee
14
55.54
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Grace Dwyer
14
59.33
UN
OB-Rockland County Girls Champs
3
William Kim
14
55.60
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Isabella Paez
14
59.39
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
4
Joseph Tonna
14
55.91
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Sabi Johnston
14
59.70
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
5
Andrew Diano
14
55.95
FA
LIE Fall Kickoff Meet
6
Melanie Sanchez
14
59.95
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Quin Honan
14
56.50
SSC
HAA October Meet
7
Emma Feld
14
1:00.00
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Alexander MacLennan
14
56.91
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Julienne Saliou
14
1:00.01
UN
OB-Section XI Girls Championshi
8
Thomas Cho
14
56.95
COND
LIE Fall Kickoff Meet
9
Jenna Pryne
14
1:00.32
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
9
Daijin Dorsey-Reyes
14
56.98
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
10
Lauren Arnold
14
1:00.39
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
10
Nathan Sherpa
14
57.08
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Isabella Mora-Castillo
14
1:00.59
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Aidan Rikic
14
57.20
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
12
Val Bubel
14
1:00.70
UN
OB-Girls Section One Championsh
12
Eric Cherny
14
57.36
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Denise Phelan
14
1:00.85
TS
VAC Viking Classic Invitational
12
Owen Glaser
14
57.36
FA
HAA October Meet
14
Saige Kazlauskas
14
1:00.93
UN
OB-Section XI Girls Championshi
14
Jared Ma
14
57.50
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Salma Reyna
14
1:01.87
UN
OB-Girls Section One Championsh
15
David Zoota
14
57.65
EAST
VAC Viking Classic Invitational
16
Yilinna Collmar
14
1:02.08
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Ryan Mitchener
14
57.74
UN
AGUA Swim For The Future
17
Penelope Leonard
14
1:02.35
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
17
Matthew Giardinelli
14
57.91
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Daniella Palamaro
14
1:02.37
UN
OB-Rockland County Girls Champs
18
Matthew Chang
14
57.92
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
19
Delaney Leonard
14
1:02.49
CFJV
COND October Fall Festival
19
Christopher Reilly
14
57.95
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Ava Borowski
14
1:02.61
NYSA
NYSA Season Starter Invite
20
Michael Jang
14
58.10
TS
VAC Viking Classic Invitational
21
Sarah Tsai
14
1:02.99
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Liam Preston
14
58.19
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
D'Arcy Anselmi
14
1:03.00
UN
OB-Section 1 League 3 Girls Cha
22
Max McClung
14
58.23
RA
COND & RA Time Trials
23
Alyssa Fan
14
1:03.25
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Danny Zeng
14
58.31
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Eliza Knapp
14
1:03.37
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
24
Geoffrey Guindine
14
58.83
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Natalie Peng
14
1:03.46
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
25
Carter Miller
14
58.84
NYSA
NYSA Season Starter Invite
Girls   14   200 Fly
Boys   14   200 Fly
1
Hana Shimizu-Bowers
14
2:04.61
UN-L
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
Evan Morales
14
2:02.64
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Sabrina Conrad
14
2:11.66
RA
GAEL November Invitational
2
Christian Lee
14
2:03.03
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Sabi Johnston
14
2:12.78
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
3
Alexander MacLennan
14
2:04.98
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
4
Emma Feld
14
2:13.52
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
4
Nathan Sherpa
14
2:05.25
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Melanie Sanchez
14
2:14.64
COND
YMID vs COND Time Trials
5
Matthew Chang
14
2:06.10
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Martina Torello-Viera
14
2:16.03
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
6
Christopher Reilly
14
2:06.92
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
7
Val Bubel
14
2:17.57
HVD
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Matthew Giardinelli
14
2:07.00
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Grace Dwyer
14
2:17.96
COND
LIE Fall Kickoff Meet
8
Owen Glaser
14
2:07.59
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
9
Alyssa Fan
14
2:18.44
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Ari Regev
14
2:07.82
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
10
Isabella Paez
14
2:18.56
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Carter Miller
14
2:09.59
NYSA
NYSA Season Starter Invite
11
Emma McNulty
14
2:18.86
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Max McClung
14
2:09.75
RA
GAEL November Invitational
12
Salma Reyna
14
2:19.66
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
12
Tom Morgan
14
2:09.94
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Emily Yoo
14
2:22.55
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Geoffrey Guindine
14
2:10.60
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Leila Paltrowitz
14
2:23.49
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
14
William Kim
14
2:11.42
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Caelan Clayton
14
2:25.09
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
15
Liam Preston
14
2:12.72
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
16
Jaila Williamson
14
2:25.41
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Thomas Cho
14
2:13.52
COND
COND October Fall Festival
17
Kate Sommerstad
14
2:26.05
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Zachary Yasinov
14
2:14.18
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
18
Eliza Knapp
14
2:27.05
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Calvin Ye
14
2:14.26
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Emma Chenski
14
2:28.25
PATS
PAC Maria Parmanan Invitational
19
Aidan Rikic
14
2:14.42
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Eva Canning
14
2:29.96
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Luke McNamara
14
2:14.46
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
21
Enza Nikolic
14
2:31.40
PATS
COND October Fall Festival
21
Michael Zammit
14
2:14.49
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Katie Canty
14
2:31.75
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Liam Bekerman
14
2:16.39
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Anastasia Pagonis
14
2:32.11
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Eugene Jeong
14
2:16.80
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
24
Chloe Chan
14
2:34.73
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Kieran Brown
14
2:18.55
SMC
PAC Maria Parmanan Invitational
25
Rhianna Gilbertson
14
2:35.12
UN
YMID Fall Festival
25
Yousef Kamal
14
2:19.77
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   14   200 IM
Boys   14   200 IM
1
Denise Phelan
14
2:08.36
TS
VAC Viking Classic Invitational
1
JuanCarlos Castrillon
14
1:58.02
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Sabi Johnston
14
2:08.45
UN
OB-Girls Section One Championsh
2
Christian Lee
14
2:01.29
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
3
Jenna Pryne
14
2:11.68
UN
OB-Section 9 Girls Championship
3
Ilan Goldberg
14
2:01.80
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
4
Mayumi Schaepers-Cheu
14
2:11.78
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
4
Anthony Attenborough
14
2:02.86
FREE
COND October Fall Festival
5
Kasey Mulholland
14
2:12.81
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
5
Michael Lu
14
2:04.10
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Hana Shimizu-Bowers
14
2:13.62
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Matthew Chang
14
2:04.18
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Sabrina Conrad
14
2:14.02
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
William Kim
14
2:05.08
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
8
Hope Farrell
14
2:14.17
UN
OB-Section XI Girls Championshi
8
Evan Morales
14
2:05.15
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Isabella Mora-Castillo
14
2:15.23
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
9
Samuel Goncharuk
14
2:06.29
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
10
Lauren Arnold
14
2:16.65
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
10
Andrew Diano
14
2:06.63
FA
LIE Fall Kickoff Meet
11
Ava Borowski
14
2:16.71
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Owen Glaser
14
2:06.95
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
Yilinna Collmar
14
2:17.00
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Joseph Tonna
14
2:07.87
TS
VAC Viking Classic Invitational
13
Jessica Chen
14
2:17.18
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
13
Evan Liu
14
2:08.01
UN
NYSA Fall Classic Invitational
14
Penelope Leonard
14
2:17.21
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Nathan Sherpa
14
2:08.35
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Olivia Ronaghan
14
2:17.31
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
15
Michael Ma
14
2:09.00
LIAC
NYSA Fall Classic Invitational
16
Chelsea Miao
14
2:17.34
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Daijin Dorsey-Reyes
14
2:09.86
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
17
Melanie Sanchez
14
2:17.50
UN
OB-Girls Section One Championsh
17
Eugene Jeong
14
2:09.88
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
18
Grace Dwyer
14
2:17.84
COND
COND October Fall Festival
18
Michael Jang
14
2:09.90
TS
VAC Viking Classic Invitational
19
Sarah Tsai
14
2:18.01
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
19
Christopher Reilly
14
2:09.98
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
20
Salma Reyna
14
2:18.05
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
20
Jonathan Cho
14
2:10.23
COND
LIE Fall Kickoff Meet
21
Francesca Raimondi
14
2:18.11
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Tom Morgan
14
2:10.33
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Brooke Haag
14
2:18.59
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Ethan Chen
14
2:10.56
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Cori Freeman
14
2:19.27
COND
LIE Fall Kickoff Meet
23
Richie Chiarella
14
2:10.68
TVSC
AP-LIAC a Saturday in November
24
Sophia Varon
14
2:19.28
UN
OB-Section 1 League 4 Girls Cha
24
Nicholas Speres
14
2:10.78
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Kaitlyn Gazzara
14
2:19.39
UN
OB-Girls Section One Championsh
25
Eric Konviser
14
2:10.95
TRI
AGUA Swim For The Future
Girls   14   400 IM
Boys   14   400 IM
1
Hana Shimizu-Bowers
14
4:34.26
UN-L
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
1
JuanCarlos Castrillon
14
4:12.93
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
2
Denise Phelan
14
4:36.39
TS
VAC Viking Classic Invitational
2
Christian Lee
14
4:18.91
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
3
Sabrina Conrad
14
4:38.79
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Matthew Chang
14
4:19.57
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Sabi Johnston
14
4:43.54
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
4
Michael Lu
14
4:19.88
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Kasey Mulholland
14
4:47.65
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Ilan Goldberg
14
4:20.96
LIAC
MA-Mid-Atlantic Age Group Showd
6
Chelsea Miao
14
4:47.74
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Nathan Sherpa
14
4:26.81
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Emma McNulty
14
4:49.12
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Joseph Tonna
14
4:27.05
TS
VAC Viking Classic Invitational
8
Grace Dwyer
14
4:50.15
COND
LIE Fall Kickoff Meet
8
Jason Amato
14
4:29.44
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Caelan Clayton
14
4:53.83
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Evan Morales
14
4:29.97
NYSA
NYSA Season Starter Invite
10
Martina Torello-Viera
14
4:53.97
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
10
Andrew Diano
14
4:32.26
FA
LIE Fall Kickoff Meet
11
Melanie Sanchez
14
4:57.06
COND
COND October Fall Festival
11
Evan Liu
14
4:33.42
UN
NYSA Fall Classic Invitational
12
Lauren Arnold
14
4:59.77
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
William Kim
14
4:35.20
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Emily Yoo
14
5:03.68
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
13
Henry Huang
14
4:35.30
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
14
Leila Paltrowitz
14
5:05.73
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Tom Morgan
14
4:35.66
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
15
Melissa Scala
14
5:07.31
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
David Zoota
14
4:36.69
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
16
Jaila Williamson
14
5:08.57
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
16
Michael Jang
14
4:37.63
TS
VAC Viking Classic Invitational
17
Rhianna Gilbertson
14
5:10.57
UN
YMID Fall Festival
17
Matthew Giardinelli
14
4:37.75
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Brennyn Veit
14
5:10.87
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
18
Colin Caraher
14
4:37.96
IA
VAC Viking Classic Invitational
19
Emma Chenski
14
5:12.76
PATS
MWDA Distance Heats and Treats
19
Christopher Reilly
14
4:38.63
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Ashley Valle
14
5:13.09
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
20
Zachary Yasinov
14
4:39.21
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
21
Kyla Winthal
14
5:13.10
PATS
COND October Fall Festival
21
Eugene Jeong
14
4:39.77
QNS
FLY Distance Meet
22
Katie Canty
14
5:13.24
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Geoffrey Guindine
14
4:40.04
PAC
PAC Maria Parmanan Invitational
23
Jennifer Dimaria
14
5:13.81
TS
VAC Viking Classic Invitational
23
Samuel Park
14
4:40.44
TS
VAC Viking Classic Invitational
24
Gabriella Conti
14
5:13.97
PAC
MWDA Distance Heats and Treats
24
Joseph Chen
14
4:40.57
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Cristina Singh
14
5:15.21
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Liam Bekerman
14
4:43.47
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   15-16   50 Free
Boys   15-16   50 Free
1
Catherine Stanford
16
23.31
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
1
Stan Stevens
15
22.40
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Isabella Fountain
16
23.69
UN
OB-Girls Section One Championsh
2
Mark Owens
16
22.44
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
3
Maggie Donlevy
15
23.70
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
3
Ethan Law
15
22.52
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Joanie Cash
15
23.75
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
4
Matthew Styczen
16
22.58
NYSA
NYSA Season Starter Invite
5
Vanessa Chong
15
23.88
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
5
Oisin O'Sullivan
16
22.64
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
6
Stephanie Walsh
16
24.08
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
6
Robert Reining
16
22.66
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
Ava Iannetta
15
24.11
UN
OB-Girls Section One Championsh
7
Sean Baldwin
16
22.68
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Sydney Boals
15
24.15
UN
OB-Section XI Girls Championshi
8
Timothy Engel
15
22.72
TRS
NYSA Fall Classic Invitational
9
Ava Franks
16
24.16
UN
OB-Girls Section One Championsh
9
Tyler Walters
15
22.74
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Theresa Milio
16
24.25
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
10
Tyler Lee
15
22.83
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Briana Liew
16
24.56
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
10
Matthew Fenlon
15
22.83
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Katherine Hong
16
24.63
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
12
Ryan Davidoff
16
22.84
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Emma Lee
16
24.74
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
13
Nicholas Shopis
15
22.87
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Lucy Bischof
16
24.84
UN
OB-Girls Section One Championsh
14
Hunter Markowitz
16
22.93
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
15
Francesca Raimondi
15
24.87
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
15
Trevor Griffin
16
22.95
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Bella Antoniuk
16
24.87
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Chris Stange
16
22.97
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Stella Meyerhoeffer
15
24.88
UN
OB-Girls Section One Championsh
17
Sandon Karinsky
16
22.98
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
18
Lauren Aylmer
16
24.97
UN
OB-Rockland County Girls Champs
18
Justin Whang
15
23.02
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Gwen Gould
15
24.98
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
19
Penn Lee
15
23.04
UN
LIE Fall Kickoff Meet
20
Nia Thomas
15
25.00
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
20
Hudson Tritter
16
23.10
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
21
Sasha Uspenskaya
16
25.03
UN
OB-Rockland County Girls Champs
21
Aidan Greenfield
15
23.13
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Arielle Aney
16
25.03
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
22
Tyler Pawlowski
16
23.15
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Madison Petricevic
15
25.06
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
23
Brian Tsai
16
23.19
WEST
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Sinceraty Alexander
15
25.13
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
24
David Kantar
15
23.20
COND
YMID vs COND Time Trials
24
Jessica O'Brien
16
25.13
UN
OB-Section 9 Girls Championship
25
Luke McHugh
16
23.21
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   15-16   100 Free
Boys   15-16   100 Free
1
Chloe Stepanek
16
50.62
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
1
Sean Baldwin
16
48.70
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Catherine Stanford
16
50.88
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
2
Joseph Hurle
16
48.75
NYSA
NYSA Season Starter Invite
3
Sydney Boals
15
52.02
UN
OB-Section XI Girls Championshi
3
Matthew Styczen
16
49.09
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Stephanie Walsh
16
52.04
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
4
Aidan Greenfield
15
49.14
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Joanie Cash
15
52.09
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
4
Robert Reining
16
49.14
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Katherine Hong
16
52.10
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
6
George Kipshidze
16
49.18
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Isabella Fountain
16
52.13
UN
OB-Girls Section One Championsh
7
Ethan Law
15
49.34
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Maggie Donlevy
15
52.43
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
8
Tyler Walters
15
49.36
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Briana Gellineau
16
53.28
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Brendan Williams
16
49.48
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Arielle Aney
16
53.38
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
10
Timothy Engel
15
49.52
TRS
NYSA Fall Classic Invitational
11
Sasha Uspenskaya
16
53.43
UN
OB-Rockland County Girls Champs
11
Edward Park
15
49.53
NYSA
NYSA Season Starter Invite
12
Francesca Raimondi
15
53.50
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
12
Chris Stange
16
49.56
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Vanessa Chong
15
53.62
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Lucas Tack
16
49.65
TS
VAC Viking Classic Invitational
14
Mia Bonvissuto
16
53.64
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
14
Ethan Dong
16
49.78
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
15
Lauren Aylmer
16
53.74
UN
OB-Rockland County Girls Champs
15
Oisin O'Sullivan
16
49.94
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
16
Bella Antoniuk
16
53.79
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Trevor Griffin
16
50.01
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Caitlin Knight
15
53.83
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
17
Henry Shemet
16
50.09
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Emily Grasso
15
54.04
UN
OB-Girls Section One Championsh
18
Jonathan Choi
16
50.11
UN
AGUA Swim For The Future
19
Kaley Skarren
16
54.07
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
19
Hunter Markowitz
16
50.18
HAA
AP-LIAC a Saturday in November
20
Nia Thomas
15
54.08
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
19
Tyler Pawlowski
16
50.18
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Michaela Rutigliano
15
54.12
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
21
Benjamin Glazebnik
15
50.23
TS
VAC Viking Classic Invitational
22
Orla Egan
15
54.22
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Max Kleyer
16
50.30
FREE
COND October Fall Festival
23
Miya Vitale
15
54.24
UN
OB-Section 9 Girls Championship
23
Luke McHugh
16
50.33
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Emma Lee
16
54.28
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
24
Patrick Walsh
15
50.41
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Lucy Bischof
16
54.38
UN
OB-Girls Section One Championsh
25
Justin Whang
15
50.44
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   15-16   200 Free
Boys   15-16   200 Free
1
Chloe Stepanek
16
1:47.63
UN
OB-Section XI Girls Championshi
1
Matthew Styczen
16
1:43.30
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Briana Gellineau
16
1:49.46
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
2
Justin Whang
15
1:45.29
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
3
Orla Egan
15
1:50.44
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
3
Joseph Hurle
16
1:46.23
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Emily Gjertsen
16
1:51.63
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
4
Tyler Walters
15
1:46.77
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Bella Antoniuk
16
1:52.34
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Yugo Tsukikawa
16
1:46.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Francesca Raimondi
15
1:52.95
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
6
Aidan Greenfield
15
1:47.21
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Jess Pryne
16
1:53.34
UN
OB-Section 9 Girls Championship
7
Jake Vecchio
16
1:47.31
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Sydney Boals
15
1:53.35
UN
OB Section 11 League 2 Girls Ch
8
Edward Park
15
1:47.38
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Madi Sargent
15
1:53.53
IA
VAC Viking Classic Invitational
9
Lucas Tack
16
1:47.39
TS
VAC Viking Classic Invitational
10
Lauren Aylmer
16
1:53.61
UN
OB-Rockland County Girls Champs
10
Sean Baldwin
16
1:47.58
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Sophia Karras
15
1:53.74
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
11
John Laidlaw
16
1:47.75
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Joy Jiang
15
1:54.07
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
12
Brendan Williams
16
1:47.88
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
13
Catherine Stanford
16
1:54.16
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
13
Billy Swartwout
16
1:48.17
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Mia Bonvissuto
16
1:54.32
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
14
Tyler Pawlowski
16
1:48.64
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Jennifer Gougelmann
16
1:54.43
UN
OB-Girls Section One Championsh
15
Timothy Engel
15
1:48.71
TRS
NYSA Fall Classic Invitational
16
Kaley Skarren
16
1:54.63
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
16
Ryan Murray
16
1:49.29
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
17
Vanessa Chong
15
1:54.89
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Ryan Davidoff
16
1:49.34
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Stephanie Walsh
16
1:54.99
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
18
Zakhar Trifonov
16
1:49.60
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Sasha Uspenskaya
16
1:55.11
UN
OB-Girls Section One Championsh
19
Griffen Schimmel
15
1:49.65
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Kristen Gullickson
16
1:55.31
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Hans Lim
16
1:49.88
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Kyra Sommerstad
16
1:55.51
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Ethan Dong
16
1:49.98
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Arielle Aney
16
1:55.74
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
22
Ryan Cui
15
1:50.09
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Kiani Morisi
15
1:55.87
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
23
Timothy Yeung
16
1:50.17
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Miya Vitale
15
1:56.14
UN
OB-Section 9 Girls Championship
24
Patrick Walsh
15
1:50.23
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Madeline Competello
16
1:56.37
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
25
Dylan Nordstrom
16
1:50.26
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
Girls   15-16   500 Free
Boys   15-16   500 Free
1
Chloe Stepanek
16
4:53.97
UN
OB-Section XI Girls Championshi
1
Yugo Tsukikawa
16
4:33.17
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Orla Egan
15
4:54.31
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Matthew Fenlon
15
4:38.19
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Emily Gjertsen
16
4:54.56
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
Ryan Murray
16
4:47.14
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Briana Gellineau
16
4:56.98
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
4
Hunter Kim
16
4:47.40
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Sophia Karras
15
5:02.07
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
5
Patrick Walsh
15
4:50.28
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Jennifer Gougelmann
16
5:05.26
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Zakhar Trifonov
16
4:50.66
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Madi Sargent
15
5:07.12
IA
VAC Viking Classic Invitational
7
Ryan Cui
15
4:50.94
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Alana Brown
16
5:08.06
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
8
Justin Whang
15
4:52.89
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Marley Zimmerman
16
5:10.96
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
9
Alex Liu
16
4:53.33
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Megan Lee
15
5:11.32
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
10
Ryan Zhang
15
4:55.40
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Stephanie Walsh
16
5:12.38
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Justin Disanto
15
4:56.97
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Sydney Boals
15
5:13.08
TVSC
TVSC 500 Time Trials
12
Hudson Tritter
16
4:58.25
PAC
MWDA Distance Heats and Treats
13
Madeline Competello
16
5:13.36
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
13
Evan Barr
16
4:59.42
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Kristen Gullickson
16
5:13.39
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
14
John Laidlaw
16
4:59.71
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
15
Caitlin Knight
15
5:13.66
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Theodore Poncet
16
5:00.30
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
16
Jess Pryne
16
5:14.47
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
16
Sean Madden
15
5:00.58
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Melissa Lomas
16
5:14.65
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
17
Patrick Crimi
16
5:01.78
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
18
Grace Brady
15
5:15.89
UN
OB-Girls Section One Championsh
18
Max Hardart
15
5:03.35
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Sophia Mitchell
16
5:16.07
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
19
Timothy Liu
15
5:03.46
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Kaitlin Callaghan
15
5:16.89
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
20
Nicholas Shopis
15
5:03.48
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Meghan Wurster
15
5:16.95
UN
OB-Section 9 Girls Championship
21
Jonah Goodman
15
5:03.82
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Joy Jiang
15
5:17.21
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Ethan Dong
16
5:03.91
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Lillian Murphy
15
5:18.23
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Timothy Engel
15
5:04.49
TRS
PAC Maria Parmanan Invitational
24
Arielle Aney
16
5:18.95
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Wellington Chen
16
5:04.61
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
25
Victoria Carroll
16
5:19.72
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
25
Christopher Weber
16
5:05.08
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   15-16   1000 Free
Boys   15-16   1000 Free
1
Bella Antoniuk
16
10:29.96
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
1
Matthew Styczen
16
9:24.62
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Sophia Karras
15
10:38.43
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Edward Park
15
9:46.55
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Megan Lee
15
10:39.52
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
3
John Laidlaw
16
9:46.71
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Chloe Stepanek
16
10:46.75
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Joseph Hurle
16
9:54.66
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Kiani Morisi
15
10:47.69
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Griffen Schimmel
15
9:57.53
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Briana Gellineau
16
10:49.43
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Timothy Yeung
16
9:59.76
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Taylor Whang
15
10:51.00
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Tyler Walters
15
10:00.48
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Sophia Gregorace
16
11:01.48
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Billy Swartwout
16
10:09.32
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Madeline Competello
16
11:04.76
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Daniel Trincher
15
10:19.53
COND
COND October Fall Festival
10
Alana Brown
16
11:06.13
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Andrew Smolar
16
10:24.80
VAC
VAC Viking Classic Invitational
11
Makayla French
15
11:09.80
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Ryan Davidoff
16
10:31.13
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Emily Rocco
15
11:11.13
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
12
Patrick Yan
15
10:33.00
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Victoria Carroll
16
11:14.20
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Ian Liu
16
10:36.09
COND
COND October Fall Festival
14
Francesca Arciniegas
15
11:17.21
COND
COND October Fall Festival
14
Ryan Engel
16
10:36.55
IA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Adriana Kamor
15
11:22.56
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Garrett Ormond
16
10:38.12
IA
VAC Viking Classic Invitational
16
Maya Gerber
15
11:22.62
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Brandon Wone
15
10:39.55
SSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Kaitlin Hsieh
16
11:25.18
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Michael Biryukov
15
10:46.55
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Marjorie Kern
15
11:31.94
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Shane Leuly
16
10:46.84
IA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
April Cook
16
11:35.74
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Sean Zupko
15
10:54.84
VAC
VAC Viking Classic Invitational
20
Kate Wohl
15
11:38.78
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
20
Gio Ramirez
16
10:56.17
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Dayna Rogers
16
11:42.35
IA
VAC Viking Classic Invitational
21
Luke McHugh
16
10:59.41
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
22
Izzy Gualtiere
16
11:47.07
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
22
Cj Rodgers
16
11:01.09
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Ciara O'Hagan
15
11:49.65
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
John Benenati
15
11:10.19
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Delia Satriano
16
11:54.87
VAC
VAC Viking Classic Invitational
24
Liam Naughton
16
11:11.42
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
25
Alexa Tyberg
15
12:03.00
CFJV
COND October Fall Festival
25
Evan Kaufer
15
11:12.60
IA
VAC Viking Classic Invitational
Girls   15-16   1650 Free
Boys   15-16   1650 Free
1
Orla Egan
15
17:12.40
LGAC
FLY Distance Meet
1
John Laidlaw
16
16:34.54
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
2
Megan Lee
15
17:48.18
WEST
BGNW Marlins Distance Meet
2
Ryan Cui
15
16:56.74
LGAC
FLY Distance Meet
3
Taylor Whang
15
18:16.52
NYSA
BGNW Marlins Distance Meet
3
Theodore Poncet
16
17:20.24
UN
FLY Distance Meet
4
Emily Rocco
15
18:44.10
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
4
Sean Baldwin
16
17:41.97
NYCC
FLY Distance Meet
5
Sophia Mitchell
15
18:56.63
NYCC
FLY Distance Meet
5
Ryan Zhang
15
17:58.42
LGAC
FLY Distance Meet
6
Kate Wohl
15
19:18.66
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
6
Omar Ebied
15
18:04.15
LGAC
FLY Distance Meet
7
Olivia Conlan
15
19:22.99
QNS
FLY Distance Meet
7
Luke McHugh
16
18:06.05
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
8
Izzy Gualtiere
16
19:39.80
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
8
Gerald Deng
15
18:19.14
LGAC
FLY Distance Meet
9
Sarah Desiderio
15
20:11.22
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
9
Benjamin Fox
16
18:22.34
FLY
FLY Distance Meet
10
Ilaria Valentini
15
20:13.74
PAC
MWDA Distance Heats and Treats
10
Alex Chrenko
16
18:39.01
PAC
MWDA Distance Heats and Treats
11
Alexa Tyberg
15
20:20.54
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
11
Liam Naughton
16
18:44.02
UN-B
BGNW Marlins Distance Meet
12
Briana Liew
15
20:57.23
UN
FLY Distance Meet
12
Tenzin Dawa
16
18:48.70
LGAC
FLY Distance Meet
13
Bridget Dwyer
15
21:11.33
CIY
FLY Distance Meet
13
Alex Rose
15
18:49.63
PAC
MWDA Distance Heats and Treats
14
Anna Callaghan
15
21:23.80
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
14
James Pastore
15
18:55.48
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
15
Sarah Zhou
15
21:24.09
FLY
FLY Distance Meet
15
Michael McCloskey
16
19:12.38
FLY
FLY Distance Meet
16
Elli Leung
15
22:28.50
FLY
FLY Distance Meet
16
Kevin Zahariev
15
19:12.51
LGAC
FLY Distance Meet
17
Vaishali Miriyagalla
15
22:31.05
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
17
Andrew Hammond
15
19:22.03
BGNW
BGNW Marlins Distance Meet
18
Amaavi Miriyagalla
16
23:04.68
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
18
William Wu
16
19:23.53
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
19
Thomas Anich
15
19:33.70
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
20
Nicholas Tung
15
19:36.67
QNS
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
21
Jack Henry Whalen
16
20:20.90
CFJV
MWDA Distance Heats and Treats
 
 
 
 
 
 
22
Matthew Szell
16
20:45.37
NYCC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
23
Alexander Lee
16
20:46.77
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
24
Joseph Espinal
15
20:59.02
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
25
Robby Makatura
15
21:13.49
NYCC
FLY Distance Meet
Girls   15-16   100 Back
Boys   15-16   100 Back
1
Lauren Aylmer
16
55.63
UN
OB-Girls Section One Championsh
1
Covarrubias Covarrubias
15
51.18
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
2
Kyra Sommerstad
16
55.75
UN
OB-Section XI Girls Championshi
2
Matthew Styczen
16
51.59
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Vanessa Chong
15
56.29
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
3
Justin Whang
15
52.74
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
4
Shamiya Guirre
15
56.77
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
4
Matthew Fenlon
15
53.07
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Katherine Hong
16
56.89
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
5
Tristan Pragnell
15
53.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Catherine Fan
16
57.07
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
6
Max Kleyer
16
54.68
FREE
COND October Fall Festival
7
Anya Pabby
15
57.31
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Ryan Zhang
15
54.68
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Isabella Defonte
16
57.37
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
8
Ryan Davidoff
16
55.02
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
9
Joy Jiang
15
57.69
UN
OB-Girls Section One Championsh
9
Billy Swartwout
16
55.04
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Sarah Sucher
16
58.35
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
10
Sebastian Pas
15
55.39
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Caitlin Knight
15
58.57
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
11
Patrick Walsh
15
56.00
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Olivia Lind
15
58.59
UN
OB-Girls Section One Championsh
12
Nicholas Perez Albarracin
15
56.09
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Deanna Caceres
15
58.82
UN
OB-Section 9 Girls Championship
13
Adrien Pierce
16
56.14
EAST
VAC Viking Classic Invitational
14
Melissa Lomas
16
59.00
UN
OB-Girls Section One Championsh
14
Lucas Tack
16
56.34
TS
VAC Viking Classic Invitational
15
Briana Gellineau
16
59.03
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Edward Park
15
56.34
NYSA
NYSA Season Starter Invite
16
Michaela Rutigliano
15
59.16
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
16
Ethan Law
15
56.50
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Chloe Stepanek
16
59.25
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Brian Baldwin
15
56.83
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Briana Liew
16
59.28
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Tyler Lee
15
56.87
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Francesca Raimondi
15
59.33
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
19
Gabriele Lunardi
15
56.89
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
20
Riley Gavigan
15
59.35
UN
OB Section 11 League 2 Girls Ch
20
Harrison Pire
16
56.94
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Madison Petricevic
15
59.37
TRI
AGUA Swim For The Future
21
Christopher Kim
15
56.98
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
22
Miya Vitale
15
59.39
UN
OB-Section 9 Girls Championship
21
Tyler Walters
15
56.98
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Maria Burtseva
16
59.55
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
23
Sam Bellio
16
57.02
CFJV
FAST 8th Annual Hispanic Herita
24
Emma Carolan
15
59.70
UN
OB-Girls Section One Championsh
24
Henry Shemet
16
57.23
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Sam Hufcut
16
59.87
UN
OB-Section 9 Girls Championship
25
Ethan Dong
16
57.39
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
25
Julia Thoms
15
59.87
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
 
 
 
 
 
 
Girls   15-16   200 Back
Boys   15-16   200 Back
1
Kyra Sommerstad
16
2:04.09
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
1
Matthew Styczen
16
1:53.14
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Lauren Aylmer
16
2:06.13
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
2
Joseph Hurle
16
1:54.58
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Briana Gellineau
16
2:06.60
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Justin Whang
15
1:55.82
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Chloe Stepanek
16
2:07.19
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Billy Swartwout
16
1:57.18
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Grace Adams
15
2:08.87
TRI$
HDRO Fall SCY Invitational Meet
5
Max Kleyer
16
1:57.80
FREE
COND October Fall Festival
6
Katherine Hong
16
2:09.46
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
John Laidlaw
16
1:58.65
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Madison Petricevic
15
2:09.93
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
7
Patrick Walsh
15
1:59.39
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Mary Rotenberg
15
2:10.00
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Ryan Murray
16
1:59.46
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Joy Jiang
15
2:10.27
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Ryan Davidoff
16
2:00.81
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Madi Sargent
15
2:11.09
IA
VAC Viking Classic Invitational
10
Brendan Williams
16
2:01.63
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
10
Caitlin Knight
15
2:11.09
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Nicholas Perez Albarracin
15
2:02.38
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Bella Antoniuk
16
2:11.33
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Ethan Law
15
2:02.68
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Riley Gavigan
15
2:11.57
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
13
Kevin Crane
16
2:02.98
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Sarah Sucher
16
2:12.04
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
14
Youssef Elkhouly
15
2:03.04
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Francesca Arciniegas
15
2:12.12
COND
COND October Fall Festival
15
Jake Vecchio
16
2:03.10
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Isabella Defonte
16
2:12.17
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Henry Shemet
16
2:03.20
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Sasha Uspenskaya
16
2:12.35
COND
COND October Fall Festival
17
Adrien Pierce
16
2:03.22
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Sam Hufcut
16
2:12.73
PBAC
VAC Viking Classic Invitational
18
Benjamin Fox
16
2:03.25
FLY
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Sophia Gregorace
16
2:13.46
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Tyler Lee
15
2:03.38
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Victoria Carroll
16
2:13.65
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Harrison Pire
16
2:03.57
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
21
Emma Carolan
15
2:14.73
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
21
Ethan Dong
16
2:03.81
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Mackenzie Thomas
16
2:14.78
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Chester Pergan Iii
16
2:03.89
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Izzy Gualtiere
16
2:14.85
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Aidan Greenfield
15
2:04.30
TS
VAC Viking Classic Invitational
24
Kathryn Brady
15
2:15.28
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
24
Lucas Tack
16
2:04.43
TS
VAC Viking Classic Invitational
25
Kiani Morisi
15
2:15.32
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Tyler Walters
15
2:04.49
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   15-16   100 Breast
Boys   15-16   100 Breast
1
Theresa Milio
16
1:04.67
UN
OB-Girls Section One Championsh
1
Ian Liu
16
59.43
COND
LIE Fall Kickoff Meet
2
Ava Franks
16
1:04.75
UN
OB-Girls Section One Championsh
2
Justen Lopez
16
59.90
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Angelina Harris
15
1:04.78
UN
OB-Section XI Girls Championshi
3
Daniel Trincher
15
1:00.20
COND
LIE Fall Kickoff Meet
4
Riley Gavigan
15
1:05.13
UN
OB-Section XI Girls Championshi
4
Jack Kelly
15
1:00.26
EAST
VAC Viking Classic Invitational
5
Catherine Graham
16
1:05.36
UN
OB-Section 9 Girls Championship
5
Hunter Kim
16
1:00.50
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Lauren Kuzma
15
1:05.57
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
6
Patrick Crimi
16
1:00.60
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
7
Megan Lee
15
1:06.04
UN
OB-Girls Section One Championsh
7
Ethan Dong
16
1:01.20
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
8
Briana Liew
16
1:06.20
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
8
Oisin O'Sullivan
16
1:01.62
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
9
Gaby McIntyre
15
1:06.76
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
9
Raymond Dai
16
1:02.34
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Stephanie Walsh
16
1:07.28
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
10
Justin Whang
15
1:02.36
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
11
Grace Kujawski
16
1:07.42
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Taiyo De Jong
16
1:02.44
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Emily Grasso
15
1:07.75
UN
OB-Girls Section One Championsh
12
Liam Loveless
16
1:02.60
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Sydney Boals
15
1:07.80
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Kevin Zahariev
15
1:02.65
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Francesca Arciniegas
15
1:07.84
UN
OB-Rockland County Girls Champs
14
Ryan Zhang
15
1:02.79
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Ariana Brattoli
15
1:08.12
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
15
Nicholas Stefanidis
15
1:03.42
CIY
AP-CIY Walk to the Blocks
16
Katherine Hong
16
1:08.36
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Daniel Vasilkoff
15
1:03.48
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Cara Cordova
15
1:08.40
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
17
Justin Han
15
1:03.59
COND
LIE Fall Kickoff Meet
18
Elizabeth Park
16
1:08.41
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
18
Eric Kroon
16
1:03.67
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
19
Kathryn Brady
15
1:08.96
UN
OB-Section XI Girls Championshi
19
Joe Brennan
15
1:03.88
CIY
AP-CIY Walk to the Blocks
20
Kimberly Dutta
15
1:09.20
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
20
Timothy Rupnarain
16
1:03.95
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Chloe Schneider
16
1:09.33
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
21
Justin Disanto
15
1:03.98
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Courtney Moane
16
1:09.51
TRI
AGUA Swim For The Future
22
Henry Shemet
16
1:04.11
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
23
Amanda Heinz
16
1:09.53
TS
SSC TYR September Sprint Meet
23
Griffen Schimmel
15
1:04.37
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Sophia Chu
16
1:09.58
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
24
Youssef Elkhouly
15
1:04.39
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Annie Shih
15
1:09.66
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
25
Adam D'Souza
16
1:04.41
NYCC
HDRO Fall SCY Invitational Meet
Girls   15-16   200 Breast
Boys   15-16   200 Breast
1
Briana Liew
16
2:26.60
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
1
Ian Liu
16
2:09.40
COND
LIE Fall Kickoff Meet
2
Catherine Fan
16
2:27.98
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Hunter Kim
16
2:12.75
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Megan Lee
15
2:28.22
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
2
Justen Lopez
16
2:12.75
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Francesca Arciniegas
15
2:28.69
COND
COND October Fall Festival
4
Justin Whang
15
2:13.39
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Stephanie Walsh
16
2:29.39
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Patrick Crimi
16
2:13.48
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
6
Lauren Kuzma
15
2:29.80
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Raymond Dai
16
2:13.94
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Courtney Moane
16
2:30.17
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
7
Hans Lim
16
2:14.79
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Sydney Boals
15
2:30.22
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Daniel Trincher
15
2:16.74
COND
LIE Fall Kickoff Meet
9
Gaby McIntyre
15
2:30.52
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Ethan Dong
16
2:17.04
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
10
Kimberly Dutta
15
2:31.93
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Kevin Zahariev
15
2:17.79
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Caitlin Knight
15
2:32.25
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Oisin O'Sullivan
16
2:18.19
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
12
Kiani Morisi
15
2:32.41
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Daniel Vasilkoff
15
2:18.20
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Orla Egan
15
2:32.84
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Sean Madden
15
2:18.46
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Mackenzie Thomas
16
2:33.78
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Eric Kroon
16
2:18.53
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
15
Elke Ott
15
2:33.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Henry Shemet
16
2:19.10
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Emily Gjertsen
16
2:33.94
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Liam Loveless
16
2:19.52
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Chloe Schneider
16
2:34.01
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Hanlin Wang
16
2:19.86
UN
PAC Maria Parmanan Invitational
18
Kyra Sommerstad
16
2:34.19
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
18
Omar Ebied
15
2:19.99
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Grace Kujawski
16
2:34.27
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Griffen Schimmel
15
2:20.12
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Sora Sohn
15
2:34.86
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
20
Terran Cheng
16
2:20.18
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Taylor Whang
15
2:34.90
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Miki Mui
15
2:20.24
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
22
Emily Weiss
16
2:35.06
UN
HDRO Fall SCY Invitational Meet
22
Alex Liu
16
2:20.77
NDAC
MWDA/AG Heats and Treats
23
Sylvie Goldner
15
2:35.21
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
23
Max Hardart
15
2:21.19
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Trystan Ng
15
2:36.45
COND
LIE Fall Kickoff Meet
24
Hunter Markowitz
16
2:21.28
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Emma Guarnieri
16
2:36.62
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Justin Han
15
2:21.29
COND
LIE Fall Kickoff Meet
Girls   15-16   100 Fly
Boys   15-16   100 Fly
1
Joy Jiang
15
56.05
UN
OB-Girls Section One Championsh
1
Matthew Styczen
16
51.92
NYSA
NYSA Season Starter Invite
2
Jess Pryne
16
56.27
UN
OB-Section 9 Girls Championship
2
Ethan Law
15
52.29
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Vanessa Chong
15
56.27
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Jake Vecchio
16
52.30
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Jackie Triglia
15
56.84
UN
OB-Section XI Girls Championshi
4
Mark Owens
16
53.10
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
5
Sydney Boals
15
57.29
UN
OB Section 11 League 2 Girls Ch
5
Joseph Hurle
16
53.30
NYSA
NYSA Season Starter Invite
6
Francesca Arciniegas
15
57.70
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Justin Whang
15
53.69
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
7
Elke Ott
15
57.86
UN
OB-Girls Section One Championsh
7
Oisin O'Sullivan
16
53.93
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
8
Gaby McIntyre
15
58.06
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
8
Adell Sabovic
16
53.97
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Kiani Morisi
15
58.16
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
9
Robert Reining
16
54.04
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Hazel Wilkins
16
58.27
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
10
Colin Hwang
16
54.10
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Sophia Allan
16
58.73
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Taiyo De Jong
16
54.18
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Ciara Dalton
16
58.81
UN
OB-Section 1 League 3 Girls Cha
12
Chris Stange
16
54.55
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Sinceraty Alexander
15
58.89
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
13
Yugo Tsukikawa
16
54.60
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Sarah Sucher
16
58.95
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
14
Sean Baldwin
16
54.66
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Katie Lew
15
58.98
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
15
Ryan Zhang
15
54.94
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Kyra Sommerstad
16
59.08
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Ian Liu
16
54.95
COND
COND October Fall Festival
17
Robyn Lemieux
16
59.15
UN
OB-Section 1 League 3 Girls Cha
17
Aidan Greenfield
15
54.98
TS
VAC Viking Classic Invitational
18
Bella Chiulli
15
59.23
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
17
Hans Lim
16
54.98
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Charlotte Krevitt
16
59.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Penn Lee
15
55.06
UN
AGUA Swim For The Future
20
Sophia Swanson
16
59.35
UN
OB-Section XI Girls Championshi
20
Kai Yamamoto
16
55.07
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Anya Pabby
15
59.35
UN
OB-Section 1 League 2 Girls Cha
21
Edward Park
15
55.19
NYSA
NYSA Season Starter Invite
22
Shamiya Guirre
15
59.52
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
22
Brian Baldwin
15
55.36
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Isabel Gormley
16
59.54
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Kyle Cornish
16
55.42
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Lara Youssef
16
59.54
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Andrew Spina
16
55.51
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
25
Madi Sargent
15
59.61
IA
VAC Viking Classic Invitational
25
Timothy Engel
15
55.70
TRS
NYSA Fall Classic Invitational
Girls   15-16   200 Fly
Boys   15-16   200 Fly
1
Vanessa Chong
15
2:02.50
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
1
Matthew Styczen
16
1:57.46
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
2
Joy Jiang
15
2:05.63
UN
NYSA Fall Classic Invitational
2
Hans Lim
16
1:59.31
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Sophia Gregorace
16
2:08.13
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Justin Whang
15
1:59.71
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
4
Kristen Gullickson
16
2:08.80
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
4
Ian Liu
16
2:00.87
COND
COND October Fall Festival
5
Kiani Morisi
15
2:08.95
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Hudson Tritter
16
2:01.62
PAC
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
6
Madi Sargent
15
2:09.41
IA
VAC Viking Classic Invitational
6
John Laidlaw
16
2:01.65
BGNW
LIAC Chappy's Big Race Invitati
7
Gaby McIntyre
15
2:12.57
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Zakhar Trifonov
16
2:01.66
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Elke Ott
15
2:12.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Jake Bogen
16
2:02.33
RFAC
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Zoe Moon
16
2:13.04
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Edward Park
15
2:02.73
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Madeline Competello
16
2:13.38
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Chris Stange
16
2:02.87
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Joanie Cash
15
2:13.64
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
11
Robert Reining
16
2:02.93
RFAC
MWDA/AG Heats and Treats
12
Kyra Sommerstad
16
2:14.10
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
12
Ryan Murray
16
2:03.45
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
13
Esme Blackstock
16
2:14.82
YFD
HDRO Fall SCY Invitational Meet
13
Aidan Greenfield
15
2:03.47
TS
VAC Viking Classic Invitational
14
Olivia Kim
16
2:15.29
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
14
Alex Liu
16
2:03.74
NDAC
MWDA/AG Heats and Treats
15
Lara Youssef
16
2:15.94
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
15
Mark Owens
16
2:04.01
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
16
Rebecca Crane
16
2:17.89
IA
VAC Viking Classic Invitational
16
Joseph Hurle
16
2:04.27
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
17
Gillian Camperlengo
15
2:18.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Sandon Karinsky
16
2:04.72
QNS
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
18
Tyler DiMarco
15
2:18.82
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
18
Ryan Zhang
15
2:04.85
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Taylor Whang
15
2:19.27
NYSA
NYSA Season Starter Invite
19
Lucas Tack
16
2:04.86
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Mackenzie Thomas
16
2:19.54
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Meet
20
Benjamin Glazebnik
15
2:05.17
TS
VAC Viking Classic Invitational
21
Lola Foley
15
2:19.74
TS
VAC Viking Classic Invitational
21
Gerald Deng
15
2:05.62
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Ashley Calderon
15
2:20.37
UN
YMID Fall Festival
21
Gabriele Lunardi
15
2:05.62
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
23
Katie Lew
15
2:20.42
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Penn Lee
15
2:05.67
UN
LIE Fall Kickoff Meet
24
Hailey Nyquist
15
2:20.72
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
24
Sam Andrews
16
2:05.81
EAST
VAC Viking Classic Invitational
25
Courtney Moane
16
2:21.19
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
25
Ethan Law
15
2:05.94
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
Girls   15-16   200 IM
Boys   15-16   200 IM
1
Ava Franks
16
2:04.04
UN
OB-Girls Section One Championsh
1
Justin Whang
15
1:57.03
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Kyra Sommerstad
16
2:04.53
UN
OB-Section XI Girls Championshi
2
Joseph Hurle
16
1:58.26
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
3
Angelina Harris
15
2:05.78
UN
OB-Section XI Girls Championshi
3
Justen Lopez
16
2:00.03
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
4
Riley Gavigan
15
2:06.32
UN
OB-Section XI Girls Championshi
4
Hans Lim
16
2:00.37
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Lauren Aylmer
16
2:06.92
UN
OB-Girls Section One Championsh
5
Ian Liu
16
2:00.55
COND
LIE Fall Kickoff Meet
6
Vanessa Chong
15
2:07.04
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Tristan Pragnell
15
2:01.69
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Megan Lee
15
2:08.03
UN
OB-Girls Section One Championsh
7
Youssef Elkhouly
15
2:02.37
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Lauren Kuzma
15
2:08.49
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
8
Ryan Zhang
15
2:03.12
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Ciara Dalton
16
2:08.88
UN
OB-Girls Section One Championsh
9
Ethan Dong
16
2:03.37
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
10
Francesca Arciniegas
15
2:08.95
UN
OB-Girls Section One Championsh
10
Tyler Lee
15
2:03.42
NYCC
LIE Octoberfest Swim Meet
11
Kiani Morisi
15
2:09.17
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
11
Lucas Tack
16
2:03.48
TS
VAC Viking Classic Invitational
12
Theresa Milio
16
2:10.49
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
12
Edward Park
15
2:04.04
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Diana Bates
16
2:10.53
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Alex Hwang
15
2:04.24
GATE
LIE Fall Kickoff Meet
14
Caitlin Knight
15
2:10.65
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
14
Hunter Markowitz
16
2:04.56
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Catherine Fan
16
2:10.67
UN
OB-PSAL A Division Girls Champi
15
Kevin Zahariev
15
2:04.58
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Elke Ott
15
2:10.68
UN
OB-Girls Section One Championsh
16
Billy Swartwout
16
2:04.66
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Jess Pryne
16
2:10.88
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
17
Benjamin Glazebnik
15
2:04.84
TS
VAC Viking Classic Invitational
18
Sydney Boals
15
2:11.33
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Aidan Greenfield
15
2:04.89
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Gillian Camperlengo
15
2:11.50
UN
OB-Girls Section One Championsh
19
Ryan Davidoff
16
2:04.95
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Kristen Gullickson
16
2:11.93
TRI
AGUA Swim For The Future
20
Mark Owens
16
2:05.11
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
21
Kathryn Brady
15
2:12.01
UN
OB-Section XI Girls Championshi
21
Chris Stange
16
2:05.19
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Miya Vitale
15
2:12.14
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
22
Daniel Trincher
15
2:05.42
COND
LIE Fall Kickoff Meet
23
Joy Jiang
15
2:12.17
UN
NYSA Fall Classic Invitational
23
Tyler Pawlowski
16
2:05.46
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
24
Elena Mugno
16
2:12.46
UN
OB-Girls Section One Championsh
24
Sean Madden
15
2:05.70
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Madi Sargent
15
2:12.69
IA
VAC Viking Classic Invitational
25
Eric Kroon
16
2:05.80
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
Girls   15-16   400 IM
Boys   15-16   400 IM
1
Kristen Gullickson
16
4:36.25
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
1
Matthew Fenlon
15
4:02.63
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Madi Sargent
15
4:37.76
IA
VAC Viking Classic Invitational
2
Matthew Styczen
16
4:04.13
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
3
Stephanie Walsh
16
4:37.94
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Yugo Tsukikawa
16
4:08.82
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Megan Lee
15
4:38.01
WEST
WEST Tina Ficarelli IMR Trophy
4
Justin Whang
15
4:10.21
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Michaela Rutigliano
15
4:38.55
TS
VAC Viking Classic Invitational
5
Joseph Hurle
16
4:16.61
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
6
Orla Egan
15
4:41.12
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Hunter Kim
16
4:17.91
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Taylor Whang
15
4:41.12
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
7
Alex Liu
16
4:19.50
NDAC
MWDA Distance Heats and Treats
8
Joy Jiang
15
4:41.20
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Ryan Zhang
15
4:20.87
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Emily Gjertsen
16
4:43.50
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Edward Park
15
4:21.04
NYSA
NYSA Season Starter Invite
10
Marley Zimmerman
16
4:43.54
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Lucas Tack
16
4:21.67
TS
VAC Viking Classic Invitational
11
Francesca Arciniegas
15
4:44.73
COND
LIE Fall Kickoff Meet
11
Aidan Greenfield
15
4:21.84
TS
VAC Viking Classic Invitational
12
Sora Sohn
15
4:46.69
NYSA
NYSA Season Starter Invite
12
Ian Liu
16
4:22.52
COND
LIE Fall Kickoff Meet
13
Elke Ott
15
4:47.17
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Ryan Cui
15
4:23.74
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Mia Bonvissuto
16
4:47.95
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Matthew Park
16
4:27.43
TS
VAC Viking Classic Invitational
15
Gillian Camperlengo
15
4:48.61
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Sean Madden
15
4:27.65
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Esme Blackstock
16
4:49.26
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
16
Raymond Dai
16
4:28.05
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Sally Szydziak
16
4:50.03
TS
VAC Viking Classic Invitational
17
Aj Dephillips
16
4:28.34
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
18
Emily Weiss
16
4:50.24
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
18
Omar Ebied
15
4:29.00
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Mary Rotenberg
15
4:51.11
UN
NYSA Fall Classic Invitational
19
Benjamin Glazebnik
15
4:29.43
TS
VAC Viking Classic Invitational
20
Zoe Moon
16
4:51.57
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Tyler Lee
15
4:29.71
NYCC
FLY Distance Meet
21
Emily Rodriguez
16
4:51.70
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
21
Timothy Engel
15
4:29.94
TRS
NYSA Fall Classic Invitational
22
Arielle Aney
16
4:51.95
YFD
LIE Octoberfest Swim Meet
22
Justin Disanto
15
4:30.41
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Emma Claps
16
4:53.06
HAA
HAA November 7th Time Trials
23
Timothy Liu
15
4:31.12
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
24
Elizabeth Park
16
4:53.79
TS
VAC Viking Classic Invitational
24
Zakhar Trifonov
16
4:31.25
MPNY
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Makayla French
15
4:56.34
TS
VAC Viking Classic Invitational
25
Kevin Wu
15
4:31.29
TS
VAC Viking Classic Invitational
Girls   17-18   50 Free
Boys   17-18   50 Free
1
Christiana Regenauer
17
23.83
COND
LIE Fall Kickoff Meet
1
Andy Lee
17
21.27
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Camryn Kreuscher
17
24.15
UN
OB-Section XI Girls Championshi
2
Christian Moy
17
21.48
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
3
Alisa Fominykh
17
24.17
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
Justin Meyn
17
21.61
TS
VAC Viking Classic Invitational
4
Morgan Rinn
17
24.38
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
4
Tim Park
17
21.78
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Abigail Gibbons
17
24.58
UN
OB-Section 9 Girls Championship
5
Ryan Aroesty
17
21.82
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Isabelle Arevalo
17
24.61
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Michael Jiang
17
21.85
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
7
Kate Galvin
17
24.62
UN
OB-Rockland County Girls Champs
7
Dylan Canaveral
17
22.19
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
8
Julia Renna
17
24.72
UN
OB-Section XI Girls Championshi
8
Michael Kincheloe
18
22.50
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
9
Alexa Parry
17
24.75
UN
OB-Girls Section One Championsh
9
John Protano
17
22.52
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Moca Tanaka
17
24.81
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
10
Ryan Nikolic
17
22.58
PATS
COND October Fall Festival
11
Sarah Gaudet
17
24.84
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
11
Anthony Melchore
17
22.64
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
12
Emily Librandi
17
24.86
UN
OB-Section 9 Girls Championship
12
Andrey Dagayev
17
22.74
IA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
13
Clare Bosse
17
24.94
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
13
Aleksey Makarov
17
22.75
NBS
VAC Viking Classic Invitational
14
Alyssa Martin
17
25.00
UN
OB-Section 9 Girls Championship
14
Bodie Ibrahim
17
22.80
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
15
Oona Foulser
17
25.08
UN
OB-Section XI Girls Championshi
15
Trenton Burr
17
22.81
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Lauren Eng
17
25.20
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
16
Jose Santana
18
22.82
UN
LIE Fall Kickoff Meet
17
Sophie Raath
17
25.26
UN
OB-Girls Section One Championsh
17
Kabir Randhawa
17
22.85
TS
VAC Viking Classic Invitational
18
Paige Bacigal
17
25.28
UN
OB-Section 9 Girls Championship
18
Jack Casey
17
22.98
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Fiona Walsh
17
25.29
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
19
Sasha Koch
17
23.05
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Megan Donnelly
17
25.35
UN
OB-Section XI Girls Championshi
20
Kevin Xu
17
23.07
TVSC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Hannah Harkins
17
25.37
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
20
Sean Roudnitsky
17
23.07
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Emma Lagattolla
17
25.46
IA
VAC Viking Classic Invitational
22
Kyle Staubi
17
23.12
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
23
Amanda Heinz
17
25.47
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
23
Ryan Duryea
17
23.15
EHY
AP-CIY Walk to the Blocks
24
Mikayla Klein
17
25.53
EAST
VAC Viking Classic Invitational
24
Ian Fitzpatrick
17
23.18
TS
SSC TYR September Sprint Meet
25
Shannon Welcome
17
25.57
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Jonathan Kroon
17
23.19
TRI
HDRO Fall SCY Invitational Meet
Girls   17-18   100 Free
Boys   17-18   100 Free
1
Christiana Regenauer
17
51.39
COND
LIE Fall Kickoff Meet
1
Andy Lee
17
45.88
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Morgan Rinn
17
52.22
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
2
Justin Meyn
17
46.63
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Clare Bosse
17
52.50
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
John Protano
17
47.60
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Camryn Kreuscher
17
52.52
UN
OB-Section XI Girls Championshi
4
Michael Chang
17
47.63
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Alisa Fominykh
17
52.85
UN
OB-Girls Section One Championsh
5
Tim Park
17
47.81
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
6
Kate Galvin
17
53.01
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Christian Moy
17
48.10
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
7
Isabelle Arevalo
17
53.29
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
7
Ethan McCormac
17
48.96
EHY
AGUA Swim For The Future
8
Lauryn Johnson
17
53.52
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Josh Giardinelli
17
49.12
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
9
Ryan Evangelista
17
53.65
UN
OB-Rockland County Girls Champs
9
Ryan Aroesty
17
49.24
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
10
Gaby Torres
17
53.82
UN
OB-Girls Section One Championsh
10
Michael Kincheloe
18
49.29
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
11
Moca Tanaka
17
53.83
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
11
Tim Cushman
17
49.50
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Kaley Skarren
17
54.07
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
12
Kabir Randhawa
17
49.63
TS
VAC Viking Classic Invitational
13
Shannon Welcome
17
54.17
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
13
Bodie Ibrahim
17
49.76
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
14
Fiona Walsh
17
54.20
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
14
Dylan Champagne
17
49.77
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
15
Kate Amar
17
54.26
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
15
Ian Fitzpatrick
17
49.79
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
16
Alyssa Martin
17
54.30
UN
OB-Section 9 Girls Championship
16
Thomas Broderick
17
49.84
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
17
Sophie Raath
17
54.65
UN
OB-Girls Section One Championsh
17
Andrey Dagayev
17
49.87
IA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Jocelyn Fisher
17
54.70
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
18
Jose Santana
18
49.98
UN
LIE Octoberfest Swim Meet
19
Madison Mcdonough
17
55.00
UN
OB-Rockland County Girls Champs
19
Anthony Melchore
17
50.00
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Jessica Whang
17
55.06
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
20
Jack Casey
17
50.01
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
21
Paige Bacigal
17
55.21
UN
OB-Section 9 Girls Championship
21
Kyle Staubi
17
50.12
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Mackenzie Tuttle
17
55.23
UN
OB-Section 9 Girls Championship
22
Asher Stukelman
17
50.21
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
23
Julia Renna
17
55.44
SSC
LIE Fall Kickoff Meet
23
Ryan Nikolic
17
50.24
PATS
COND October Fall Festival
24
Emily Librandi
17
55.52
UN
OB-Girls OCIAA Champiionship
24
Aidan Wilson
17
50.48
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
25
Amanda Heinz
17
55.55
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
25
Ryan Maierle
17
50.51
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
Girls   17-18   200 Free
Boys   17-18   200 Free
1
Kate Amar
17
1:52.32
UN
OB-Girls Section One Championsh
1
Christian Moy
17
1:38.14
MAKO
PAC Maria Parmanan Invitational
2
Christiana Regenauer
17
1:52.59
COND
LIE Fall Kickoff Meet
2
Tim Park
17
1:41.35
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
3
Ryan Evangelista
17
1:52.90
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
Andy Lee
17
1:42.36
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Clare Bosse
17
1:54.08
UN
OB-Girls Section One Championsh
4
Jason Louser
17
1:42.72
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
5
Morgan Rinn
17
1:54.80
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
5
Michael Chang
17
1:43.43
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Kate Galvin
17
1:54.86
UN
OB-Girls Section One Championsh
6
Justin Meyn
17
1:43.66
TS
VAC Viking Classic Invitational
7
Kaley Skarren
17
1:55.17
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
7
Kabir Randhawa
17
1:44.79
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
Lauryn Johnson
17
1:55.73
LIAC
LIAC Chappy's Big Race Invitati
8
John Protano
17
1:44.97
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
9
Shannon Welcome
17
1:55.88
UN
OB-Section 8 Girls Division Cha
9
Dylan Champagne
17
1:45.17
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
10
Megan Donnelly
17
1:56.31
UN
OB-Section XI Girls Championshi
10
Tim Cushman
18
1:45.39
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
11
Gaby Torres
17
1:56.38
UN
OB-Girls Section One Championsh
11
Josh Giardinelli
17
1:46.06
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
12
Mackenzie Tuttle
17
1:56.62
UN
OB-Section 9 Girls Championship
12
Dylan Canaveral
17
1:46.71
LGAC
LIE Octoberfest Swim Meet
13
Kimberly Jogis
17
1:57.13
UN
OB-Section 1 League 1 Girls Ch
13
Ian Fitzpatrick
17
1:46.77
TS
VAC Viking Classic Invitational
14
Jessica Whang
17
1:57.34
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
14
Aidan Wilson
17
1:47.56
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
15
Camryn Kreuscher
17
1:57.73
UN
OB-Section 11 League 1 Girls Ch
15
Jack Casey
18
1:48.86
TS
VAC Viking Classic Invitational
16
Lauren Eng
17
1:58.13
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
16
Andrew Hunt
17
1:49.44
HAA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Jocelyn Fisher
17
1:58.52
UN
LIAC Chappy's Big Race Invitati
17
Janis Kirsis
17
1:49.64
COND
LIE Fall Kickoff Meet
18
Danielle Cianciotto
17
1:59.44
FREE
COND October Fall Festival
18
Asher Stukelman
17
1:49.65
BAD
LIAC Chappy's Big Race Invitati
19
Elizabeth Fetherston
17
1:59.51
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
19
Bodie Ibrahim
17
1:50.14
AGUA
LIE Fall Kickoff Meet
20
Isabelle Arevalo
17
1:59.54
NYSA
LIAC Chappy's Big Race Invitati
20
Michael Kincheloe
18
1:50.20
GAEL
PAC Maria Parmanan Invitational
21
Madison Mcdonough
17
1:59.62
UN
OB-Section 1 League 3 Girls Cha
21
Thomas Broderick
17
1:50.91
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
22
Amanda Heinz
17
2:00.04
TS
LIAC Chappy's Big Race Invitati
22
Ryan Aroesty
17
1:51.24
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
23
Rachel Woods-Bannan
17
2:00.14
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
23
Phillip Gong
17
1:51.27
NYSA
NYSA Fall Classic Invitational
24
Kayla Shannon
17
2:00.49
UN
OB-Girls Section One Championsh
24
Willem Stoll
17
1:51.35
EAST
NYSA Fall Classic Invitational
25
Faith Sheinberg
17
2:00.69
UN
OB-Section 8 Nassau County Girl
25
Aleksey Makarov
17
1:51.53
NBS
MWDA/AG Heats and Treats
Girls   17-18   500 Free
Boys   17-18   500 Free
1
Lauryn Johnson
17
4:53.23
UN
OB-NSCHSGAA Girls Championship
1
Aidan Wilson
17
4:43.59
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
2
Kimberly Jogis
17
5:00.37
UN
OB-Girls Section One Championsh
2
Josh Giardinelli
17
4:47.79
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
3
Ryan Evangelista
17
5:01.00
UN
OB-Girls Section One Championsh
3
Tim Park
17
4:49.87
UN
NYSA Fall Classic Invitational
4
Morgan Rinn
17
5:02.79
LIE
LIE Octoberfest Swim Meet
4
Michael Chang
17
4:55.81
LIE
LIE Fall Kickoff Meet
5
Jocelyn Fisher
17
5:13.33
TVSC
TVSC 500 Time Trials
5
Garrett Kiesel
17
4:56.02
EAST
LIE Octoberfest Swim Meet
6
Mackenzie Tuttle
17
5:13.53
UN
OB-Section 9 Girls Championship
6